پاداش و بونوس سرمایه گذاری در سایت های پیشنهادی

بونوس یا بونس یا بانس (Bonus) چیست؟ Bonus در لغت به معنی جایزه، انعام و پرداخت اضافی است این واژه در بین افرادی که برای اولین بار سرمایه گذاری می کنند به بونس شناخته شده است در این مقاله به شناخت بانس یا همان بونوس و انواع آن می پردازیم.

بونوس (bonus) چیست؟

در دنیای سرمایه گذاری، سایت هایی وجود دارند که برای ترغیب بیشتر افراد اقدام به پاداشی مضاعف در ازای اولین سرمایه گذاری به عنوان هدیه پرداخت می کنند. یک شرکت ممکن است تصمیم به توزیع سهام بیشتر به عنوان گزینه ای برای افزایش پرداخت سود سهام داشته باشد. به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است برای هر پنج سهم که در اختیار داشته باشد، یک سهم پاداش بدهد.

درک مسئله بونوس

هنگامی که سایت ها سرمایه گذاری نیازمند نقدینگی بیشتر هستند پاداشی به عنوان جذب اولین سرمایه گذاران لحاظ می کنند تا سرمایه گذاران علاوه بر سود سرمایه گذاری خود، مبلغی نیز به عنوان پاداش دریافت کنند. این کار دلیل انتخابی روشن برای سرمایه گذار می باشد چرا که نسبت به سایت های مشابه سود بیشتر عایدش می شود.

مزایای بونوس برای سایت های سرمایه گذاری

شرکت هایی که سرمایه نقد کمتری دارند ممکن است بونوس سرمایه گذاری را به جای سود سرمایه گذاری نقدی به عنوان روشی برای تأمین درآمد سرمایه گذاران صادر کنند. از آنجا که انتشار بونوس باعث افزایش سرمایه سرمایه گذاران شرکت می شود، شرکت بزرگتر از آنچه در واقع است به نظر می رسد که باعث جذابیت آن برای سرمایه گذاران بیشتر شود. علاوه بر این، افزایش تعداد بونوس باعث کاهش ارزش میزان سرمایه گذاری می شود و مبالغ سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران با مقدار سرمایه اندک مقرون به صرفه تر می کند.

مثالی از دریافت بونوس سایت سرمایه گذاری

سایت سرمایه گذاری X اقدام به ارائه پلن های درآمدی مختلف A , B , C می نماید که مقدار سرمایه گذاری در هر یک به ترتیب 100 ، 200 ، 1000 دلار می باشد. طبیعی است که پلن C با 1000 دلار سرمایه گذاری بیشتری برای سایت و کاربر دارد لذا این سایت اقدام به ایجاد پاداش بونوس به ارزش 100 دلار بونوس در ازای فعال کردن پلن 1000 دلاری می کند و عملا فردی که پلن 1000 دلاری فعال می کند 100 دلار علاوه بر سود پلن درآمدزایی ، دریافت می کند.
شیوه ارائه بونوس در سایت ها مختلف متفاوت است و بسته به میزان سرمایه گذاری و یا مدت سرمایه گذاری این بونوس قابل تغییر می باشد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن