سایت های اسکم

btcmooning کلاهبرداری هایپ به سبک جدید 5000 دلاری

کلاهبرداری جدید 5000 دلاری

btcmooning یک سایت هایپ با سود بالا است در این سایت به یک روش جدید سرتون کلاه میره در این پست می خواهیم شما رو با این ترفند کثیف آشنا کنیم.

https://btcmooning.com/

بررسی سایت کلاهبرداری btcmooning

اسکم و کلاهبردار

روش کلاه برداری به این شکل است که اول شما سرمایه کم میزارید برای تست بعد میاد سود میده بعد چند روز بهتون جایزه ۵۰۰۰ دلاری میده بعد میگه میخوایش باید پرداخت کنید تا برداریش که بعد از پرداخت اکانت شما حذف می شود. و دیگر دست شما به جای بند نیست، پس دوستان عزیز مراقب سایت های اسکم و کلاه بردارید باشید.

پلن های سرمایه گذاری

نام پلنکمترین مقدار سرمایه گذاریسود روزانه
BEGINNER PLAN10 10% profit daily
ADVANCED PLAN100 30% profit 2 days
V.I.P PLAN500 50% profit 3 days
GOLD PLAN1000 100% profit 5 days

اسکم یا کلاهبرداری (به انگلیسی: scam ) به سایتهایی گفته می شود که یا به طور کامل به قصد کلاهبرداری ایجاد می شوند و یا پس از مدتی ورشکسته شده و به فعالیتشان پایان می دهند.

نشانه های تشخیص سایت اسکم ارز دیجیتال

وعده سود غیر عادی: یکی از نشانه های سایت اسکم است و باید توجه داشته باشید که این گونه سایت ها در اول کار پرداختی دارند تا سرمایه گذاران را جذب کنند و بعد از مدتی اسکم می شوند یعنی دیگر خبری از پول و سود شما نیست!!!

اطلاعات مدیران سایت: آیا در سایت اطلاعاتی در مورد افراد سایت موجود است و این افراد اشخاص معتبری می باشند شما با جستجو نام و عکس اشخاص می توانید اطلاعاتی در مورد این اشخاص به دست آورید.

نظرات دیگران: قرار نیست شما شخصا یک سایت را تست کنید زیرا قبل از شما افرادی زیادی این کار را انجام داده اند و نظرات خود را در سایت ها به اشتراک گذاشته اند تا افراد دیگر گرفتار این گونه سایت های کلاهبردار نشوند اگر هم دیدید از سایتی زیاد تعریف شده هم اعتماد نکنید زیرا بیشتر به خاطر سیستم زیرمجموعه گیری است. نکته مهم این است که به یک سایت یا یک نظر اعتماد نکنید.

وب سایت هایی قانونی: در زمینه ارز دیجیتال قانون کاملی وجود ندارد ولی سایت های سرمایه گذاری ریالی و دلار می توانند مدارک قانونی کاملی داشته باشند. شما باید چک کنید که چه سایت معتبری در مورد این گونه سایت ها مقاله گذاشته است.

اطلاعات دامنه: دامنه سایت ها مانند آدرس خانه عمل می کنند زیرا موقع خرید باید اشخاص تایید هویت شوند دامنه های که دارای https هستند گزینه های بهتری می باشند. برای بررسی این مورد می توانید از وب سایت whois.net استفاده کنید.

اشتباه نگارشی: سایت های اسکم بیشترشون دارای کیفیت پایین و حتی اشتباه های نگارشی و عبارت هایی نادرست می باشد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام مدیر سایت
من با مدیر این سایت مکاتبه و چت داشتم گفتند ما پرداختی داریم مطمئن هستید که شما این سایت را اسکم اعلام کردید در ضمن فکر کنم ادمین این سایتای هایپ مانیتورینگ هستند که قالب این سایت مثل tradehourly.com تازه اسکم شد. خیلی واقعا باید مراقب این سایت های که اغلب مردم براحتی سرمایه بود

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x