iraniantraders
umoforex

hushetalayi
dogeminers

invexpert
irandogebank
سایت‌های اسکم

btcsmash مشت بزن بیت کوین برنده شو

بیت کوین رایگان با بازی btcsmash

btcsmash یک سایت کسب درآمد بیت کوین است که خیلی باحال است ولی متاسفانه اسکم است. من که خیلی ازش خوشم میاد حیف شد ای کاش اندازه سایت فری بیت کوین معتبر بود.

https://btcsmash.io

این سایت اگر اسکم نبود میشد درآمد خوبی داشت ولی حداقل مقدار برداشت خیلی زیاد است 0.03500000 بیت کوین می باشد. این سایت از تاریخ 08/09/2018 شروع به کار کرده است و دامنه این سایت یک سال اعتبار دارد. بیشتر بازدید این سایت از ایران، هند، پاکستان، نیجریه و اندونزی است چرا خب!!!!!

چگونه سایت btcsmash کار میکند

یک پلتفرم شیک و سرگرم کننده برای کسب بیت کوین است در این سایت میتوانید با نگاه کردن تبلیغات و کار های کوچک یا هر سه ساعت 10 تا ضربه مشت (hits left) جایزه بگیرید.

وسط صفحه یک جعبه موجود است، که با مشت های که جمع کردید میتوانید به این جعبه ها مشت بزنید و ساتوشی برنده شوید بعضی وقت ها هم پوچ از کار در میاد.

معرفی بخش های مهم سایت

Withdraw: گزینه برداشت درآمد است که کمترین مقدار 0.03500000 BTC است. مقدار خیلی کمی در اینترنت نوشتن برداشت زدن از این سایت.
hits left: تعداد ضربه های مشت
Current level: لول شما در این سایت
Refer: از این بخش میتوانید لینک زیرمجموعه گیری خودتان را دریافت کنید.
Mine: به استخراج ابری بپردازید.
Invest: حدس زدن قیمت بیت کوین پس از 5 دقیقه و دو برابر سرمایه گذاری شما!
Offers: انجام کار های کوچک خواسته شده.
Links: می توانید در این سایت یک لینک تبلیغاتی بزارید ولی کاربرای که بیشتر از 0.02 بیت کوین دارند اجازه این کار را دارند.
Faucet: در این بخش هم میتوانید هر یک ساعت بستگی به شانس مشت جایزه بگیرید.

بررسی توسط بیگ والت

این سایت دارای نظر های مثبت نیست مقدار برداشت خیلی زیاد است رتبه الکسا و مدت دامنه نمی تواند مدرکی بر معتبر بودن این سایت باشد. راه های ارتباط با مدیریت نیست پشتیبانی ضعیف و… پس نتیجه میگیریم که کاملا اسکم است.invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن