کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد در خانه با سایت Cashtravel.Info

بررسی Cashtravel.Info

پروژه Cashtravel.Info یک وب سایت تبلیغاتی آنلاین است که به اعضای خود اجازه می‌دهد تا پول بدست آورند یا قادر به تبلیغ وب سایت‌های خود باشند. در واقع این یک وب سایت دریافتی است که در آن برای انجام برخی از کارها با پرداخت دستمزد روبرو می‌شوید یا اگر وب سایت‌هایی برای تبلیغ آن دارید، تبلیغات می‌کنید. وظایفی که باید انجام دهید مشاهده تبلیغات و تکمیل پیشنهادات خاص است. وب سایت به شما پول نقد یا امتیازاتی پرداخت می‌کند که می‌توانید برای پرداخت نقدی یا جوایز دیگر از آن‌ها استفاده کنید.

اطلاعات اولیه درباره Cashtravel.Info

نام: Cashtravel.Info
زبان: انگلیسی
پشتیبانی: 24/7
حداقل پرداخت: 0.05 دلار
درآمد ارجاع: 100٪
سرویس: سریع سرویس
Hompage : برای وب سایت اینجا را کلیک کنید

چه کسی از وب سایت Cashtravel.Info استفاده می کند؟

از آنچه Cashtravel.Info ارائه می‌دهد، مشخص است که این وب سایت برای افرادی مانند شما که به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند و افرادی که به دنبال تبلیغ و تبلیغ وب سایت‌ها هستند، طراحی شده است.

برای تبلیغ کنندگان، Cashtravel.Info فرصتی را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا وب سایت‌های دیگر را با هزینه مقرون به صرفه تبلیغ و تبلیغ کنند. نرخ شروع تبلیغات ۰.۲۵ دلار در هر هزار بازدید است.

Cashtravel.Info همچنین بازدیدکنندگان منحصر به فرد و ترافیک با کیفیتی را که ۲۴ ساعت در دسترس است وعده می‌دهد. تبلیغ کنندگان همچنین می‌توانند تبلیغات خود را در سراسر جهان یا فقط برای یک کشور خاص هدف قرار دهند. فقط لازم است کارهای خاصی مانند تماشای تبلیغات یا تکمیل پیشنهادات را انجام دهید و وب سایت به شما پول نقد یا امتیازاتی می‌دهد که می‌توانید برای بازپرداخت پاداش‌ها به شما پرداخت کند.

پس از کسب درآمد کافی، می‌توانید درآمد خود را از طریق PayPal یا Payza پرداخت کنید. هم تبلیغ کنندگان و هم افرادی که قصد کسب درآمد دارند فقط باید در Cashtravel.Info به صورت رایگان ثبت نام کنند تا بتوانند از خدمات آن لذت ببرند.

Cashtravel.Info پرداخت از طریق PayPal یا Payza را می‌پذیرد. برای افرادی مانند شما، این وب سایت فرصتی برای کسب درآمد فراهم می‌کند.

چگونه می توانید ازCashtravel.Info درآمد کسب کنید؟

همانطور که در بالا ذکر شد، شما می‌توانید با انجام کارهای خاصی که در وب سایت وجود دارد از Cashtravel.Info درآمد کسب کنید. اکنون، در واقع وظایف زیادی وجود دارد که می‌توانید در وب سایت انجام دهید تا به شما امکان کسب درآمد دهد.

می‌توانید گزینه‌های پرداخت شده به کلیک، پرداخت برای مطالعه، پرداخت برای ثبت نام یا تبادل را انتخاب کنید. گزینه Paid to Click در اصل تبلیغاتی است که برای مشاهده آن‌ها نیاز به کلیک روی تبلیغ دارید.

برای اطمینان از اینکه آگهی را واقعاً مشاهده کرده‌اید، Cashtravel.Info یک captcha در گوشه سمت چپ بالای صفحه دارد که باید به آن پاسخ دهید. هنگامی که به آن پاسخ صحیح دادید، با پول یا امتیاز پاداش خواهید گرفت.

هر آگهی موجود به دو صورت نقدی یا نقدی پرداخت خواهد کرد و انتظار می‌رود ۳ تا ۴ امتیاز یا ۰.۰۰۰۱ تا ۰.۰۰۱ دلار به ازای هر آگهی کسب کنید. قبل از اینکه بتوانید به captcha پاسخ دهید باید حدود ۵ تا ۲۰ ثانیه برای هر تبلیغ هزینه کنید.

پرداخت برای مطالعه Paid to Read

این در مورد گزینه Paid to Read و گزینه Exchange Click نیز به همین صورت است، برای تأیید صحت انجام کار، باید به captcha پاسخ دهید.

پرداخت به خواندن مستلزم این است که قبل از اقدام به تبلیغ، ابتدا ۱۰ ثانیه چیزی را بخوانید. ۵ ثانیه منتظر می‌مانید تا بتوانید به captcha پاسخ دهید. شما می‌توانید برای هر تبلیغ ۰.۰۰۰۵ دلار درآمد کسب کنید.

پرداخت برای تبادل Click Exchange

Click Exchange یک سری تبلیغات است که به طور مداوم مشاهده خواهید کرد تا زمانی که تمام شود. هر آگهی دارای یک captcha برای پاسخگویی شما خواهد بود و یا به شما امتیاز می‌دهد و یا پول نقد.

وظیفه دیگر دریافت دستمزد برای ثبت نام است، جایی که شما باید در یک وب سایت ثبت نام کنید، تأیید کنید که در واقع در سیستم ثبت نام کرده‌اید و سپس پول دریافت خواهید کرد.

پرداخت‌ها در اینجا بیشتر است، زیرا شما می‌توانید به ازای هر پیشنهاد ۰.۰۳ دلار درآمد کسب کنید. همچنین می‌توانید برای دسترسی به تبلیغات برتر، کسب درآمد بیشتر از هر تبلیغ PTC وعدم نیاز به کلیک قبل از پرداخت، عضویت خود را ارتقا دهید.

زیرمجموعه گیری Referral

همچنین با به روزرسانی، به ازای هر خرید زیرمجموعه خود و همچنین در صورت بروزرسانی، پاداش دریافت خواهید کرد. برای انتخاب ۶ نسخه جدید وجود دارد و می‌تواند ماهانه یا سالانه باشد.

کمترین مبلغی که ماهانه پرداخت خواهید کرد، ۲ دلار برای عضویت ۲ ماهه و بالاترین آن ۵ دلار در ماه است. کمترین مبلغی که باید برای عضویت سالانه پرداخت کنید ۱۰ دلار در سال و بیشترین آن ۵۰ دلار در سال است.

کارهایی که می‌توانید انجام دهید محدود هستند، بنابراین باید مرتباً بررسی کنید تا کارهای جدیدی برای انجام آن‌ها وجود داشته باشد. Cashtravel.Info راه‌های دیگری نیز برای افزایش درآمد خود در اختیار شما قرار می‌دهد.

قرعه کشی

یکی برنامه معرفی آن‌ها و دیگری پیوستن به قرعه کشی. وقتی افراد را مجبور می‌کنید درCashtravel.Info ثبت نام کنند، درآمد کسب نمی‌کنید، درصدی از کل درآمد آن‌ها را کسب می‌کنید.

شما با ۵٪ درآمد زیرمجموعه گیری خود شروع خواهید کرد و محدودیتی در تعداد افرادی که می‌توانید معرفی کنید وجود ندارد. هر بار که حساب خود را ارتقا می‌دهید، درصدی از درآمد شما از مراجع دریافت می‌شود.

بالاترین درصدی که می‌توانید بدست آورید ۱۰۰٪ درآمد زیرمجموعه های خود است. شما فقط باید از پیوند زیرمجموعه گیری منحصر به فرد حساب خود استفاده کنید و آن‌ها را به دوستان یا مخاطبین خود ارتقا دهید تا به آن‌ها بپیوندند.

برای کسب درآمد از معرفی‌های خود، همچنین باید حداقل پنج تبلیغ PTC را تکمیل کنید. تکمیل تبلیغات PTC امروز به شما امکان می‌دهد فردا از مراجعات خود درآمد کسب کنید.

بنابراین اگر امروز می‌خواهید درآمد زیرمجموعه گیری کسب کنید، باید دیروز بر روی تبلیغات کلیک می‌کردید. برای قرعه کشی، Cashtravel.Info چهار جایزه در نظر گرفته است که جایزه چهارم ۰.۲۰ دلار و جایزه اول ۰.۸۰ دلار است.

شما فقط باید یک عدد از ۱ تا ۱۰۰ را انتخاب کنید و اگر عددی که انتخاب می‌کنید رسم شود، یک جایزه می‌گیرید. هزینه ۱ بلیط ۰.۰۳ دلار است.

هنگامی که پول کافی در حساب خود داشتید، می‌توانید آن‌ها را از طریق PayPal یا Payza برداشت کنید. حداقل برداشت برای PayPal ۰.۵ دلار و برای Payza ۱.۰۵ دلار است.

اگر حساب شما رایگان است، قبل از اینکه بتوانید برداشت کنید، باید ۲۵ کلیک را نیز انجام دهید. امتیازات شما می‌تواند با پول نقد، اعتبار یا سایر موارد در فروشگاه نقطه Cashtravel.Info تعویض شود.

مزایای Cashtravel.Info

اکنون که ما در مورد Cashtravel.Info و نحوه کار آن ایده‌ای داریم، بیایید در مورد آنچه در مورد وب سایت دوست داشتم بحث کنیم.

1- احتمالاً اصلی‌ترین چیزی که در مورد وب سایت Cashtravel.Info خوب است این است که حداقل مبلغ مورد نیاز برای پرداخت وجه بسیار کم است. برای اینکه بتوانید از طریق PayPal پول نقد کنید، حداقل باید ۰.۵ دلار هزینه کنید، در صورتی که در صورت انجام همه کارهای موجود در وب سایت، دستیابی به آن خیلی سخت نیست.
2- همچنین بهتر است که آن‌ها بین PayPal یا Payza نقدی داشته باشند. همانطور که PayPal معمولاً کیف پول آنلاین افراد است، بعضی‌ها هنوز Payza را ترجیح می‌دهند، بنابراین در دسترس بودن این دو کمک بزرگی است.
3- CashTravel همچنین اجازه مراجعه نامحدود را می‌دهد، که به شما امکان می‌دهد درآمدی را که می‌توانید از این وب سایت بدست آورید واقعاً افزایش دهید.
4- عضویت در وب سایت رایگان است.

معایب Cashtravel.Info

همچنین مواردی در مورد وب سایتCashtravel.Info خوشم نیامده است، که در اینجا بحث خواهم کرد.

1- پتانسیل درآمد بسیار کم است، با توجه به اینکه بالاترین درآمد برای انجام یک کار، ۰.۰۳ دلار است. بنابراین انتظار نداشته باشید که با Cashtravel.Info ثروتمند شوید و یا حتی پول مناسبی کسب کنید.
2- کسب درآمد از درآمد ارجاع خود نیز کم است زیرا عضوی با یک حساب رایگان تنها ۵٪ از درآمد مراجعه به وی را دریافت می‌کند. برای افزایش آن باید حساب خود را ارتقا دهید و مقداری هزینه کنید.
3- شما باید هزینه کنید تا در واقع پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید، که به اعتقاد من یک پیشنهاد خطرناک است و انجام آن کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. این هدف کل تلاش برای کسب درآمد آنلاین را شکست می‌دهد زیرا اکنون برای کسب درآمد بیشتر باید هزینه کنید.

آیا Cashtravel.Info کلاهبرداری است یا قانونی است؟

وب سایت دریافتی Cashtravel.Info یک فرصت آنلاین کاملاً قانونی است. این شرکت واقعاً به اعضای خود برای انجام وظایف پرداخت می‌کند و آن‌ها واقعاً پس از پرداخت وجه، پول را به حساب PayPal شما می‌رسانند.

همچنین با توجه به اینکه Cashtravel.Info از سال ۲۰۱۲ نیز وجود داشته است، به همین زودی نگران بسته شدن سایت نخواهید بود. بنابراین می‌دانید که این شرکت برای ماندن در اینجا حضور دارد و فقط از بین نخواهد رفت.

بنابراین اگر فکر می‌کنید وب سایت کلاهبرداری است و در مورد بررسی آن شک دارید، این کار را نکنید. من می‌توانم به شما اطمینان دهم که این بسیار قانونی است.

آیا Cashtravel.Info توصیه می شود؟

اما آیا وب سایت را توصیه می‌کنیم؟ متأسفانه مجبور می‌شوم نه. دلیل این امر این است که پتانسیل درآمد وب سایت بسیار کم است، به خصوص اگر فقط به انجام کارهای موجود پایبند باشید.

با توجه به اینکه شما فقط ۵٪ از کل درآمد آن‌ها را دریافت خواهید کرد، دریافت پورسانت از درآمد زیرمجموعه گیری نیز ایده آل نیست. بنابراین شانس کسب مقادیر مناسب پول واقعا کم است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x