کسب درآمد اینترنتی

cb click ابزار کوتاه کننده لینک مرورگر کریپتو تب CryptoTab

سایت cb click یک کوتاه کننده لینک URL پیشرفته با درآمد بیت کوین است که توسط مرورگر قدرتمند کریپتو تب CryptoTab پشتیبانی می شود. این سایت برای آسانی کار دارای افزونه مرورگر کروم و نسخه اندروید برای گوشی همراه هم می باشد.

CB.click نه تنها به شما کمک می کند تا پیوندهای طولانی را به موارد کوتاه و آسان تبدیل کنید بلکه از این راه نیز درآمد کسب می کنید!

بررسی لینک کوتاه cb click

شما در این سایت یک داشبورد قوی برای مدیریت لینک کوتاه های خود دریافت می کنید. همچنین می توانید برای لینک های خود رمز بگذارید. Targeting یا Geo لینک ها را بررسی کنید. و یک تجزیه و تحلیل کامل داشته باشید. کسب درآمد هم یکی از ویژگی های مهم این سایت است شما می توانید درآمد خود را سریع به بیت کوین برداشت کنید.

از لینک های جداگانه برای بخش های مختلف مخاطبان خود استفاده کنید. برای به دست آوردن نتایج بهتر ، با تقسیم بندی و هدف گیری آزمایش کنید.

دسترسی خود را بیشتر کنید تا مخاطبان سریع رشد کنند. پیوندهای خود را بر روی هر پلتفرم موجود ارسال کنید – از جمله وب سایت ، فروم یا رسانه های اجتماعی.

اطلاعات کاملی از موقعیت جغرافیایی، عادات و ترجیحات مخاطبان خود بدست آورید. استراتژی بازاریابی را مطابق با داده های ارائه شده تنظیم کنید.

پیوندها را اضافه کنید، حذف کنید، ویرایش کنید، در هر زمان و در هر زمان. آنها را برای گروه بندی بهتر و منظم مدیریت امور مربوط به ایجاد پیوند، مرتب، فیلتر یا تقسیم کنید.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x