فاست

کسب درآمد از سایت فاست chronox.co.in

بررسی کامل فاست chronox.co.in

chronox.co.in یک Faucet Bitcoin است از همان خانواده WeatherX که در سال ۲۰۱۵ نیز متولد شده است.

در مقایسه با تمام فاست (chronox.co.in ،(Faucet یک معضل ایجاد می‌کند:

همیشه مطالبه می‌کنید یا جمع می‌کنید؟ توضیح واضح این است که با توجه به نام این فاست (Faucet) باید مطالبه هایی پراکنده داشته باشید. در واقع این چنین است: اگر سه روز مطالبه نکنید می‌توانید ببینید که مقدار Satoshi بسیار بیشتری دریافت کنید نسبت به از بسیاری از فاست (Faucet) دیگر.

این مطالبه به یک captcha دوتایی احتیاج دارد:

1- شیئی را که در GIF پرواز می‌کند انتخاب کنید

2- و سپس شخصیت‌ها را به تلویزیون یا کارتون مرتب کنید.


در انتهای آن دکمه Claim قابل انتخاب است.

برای کسانی که تنبلی کمتری دارند نسخه‌ای برای آنها وجود دارد: هرچه بیشتر مطالبه کنید ادعای پاداش بیشتر می‌شود و بنابراین ساتوشی (Satoshi) بیشتری تا سطح رقابت کسب می‌کنید.

chronox.co.in کاملاً به زبان انگلیسی است اما سادگی استفاده از آن را برای هر علاقه‌مند به سبک فاست (Faucet)آسان می‌کند.

از آنجا که اکثر فاست (Faucet) تنها به شما اجازه می‌دهد هر ساعت یک بار یا یک بار در روز مطالبه کنید، ما در chronox.co.in به شما اجازه می‌دهیم هر تعداد دفعات یا هرچقدر دوست دارید مطالبه کنید.
فاست (Faucet) به تدریج پر می‌شود – در ابتدا خیلی سریع اما با گذشت زمان کند می‌شود – تا زمانی که مطالبه کنید. بنابراین هرچه مدت زمان بیشتری را ترک کنید، توانایی مطالبه بیشتری نیز خواهید داشت. ممکن است ترجیح دهید هر ۵ دقیقه مبلغ کمتری را مطالبه کنید، یا یکبار در روز مراجعه کنید و مبلغ زیادی را که در مدت زمان غیبت جمع شده است مطالبه کنید!

چرا نمی توانم مطالبه فاست (Faucet) را در chronox.co.in مطرح کنم؟

این وب سایت فاست (Faucet) برای کار با طیف وسیعی از مرورگرهای وب مدرن و دستگاه‌ها طراحی شده است. با این حال، ممکن است مرورگر / دستگاه شما پشتیبانی نشود و هنگام تلاش برای مطالبه، پیام خطایی دریافت کنید. در این صورت، لطفاً قبل از تماس با پشتیبانی در مورد آن، یک مرورگر یا دستگاه دیگری را امتحان کنید تا این مشکل را بررسی کنید.

سکه‌های پشتیبانی شده: satoshi, Btc
برداشت از حساب: ناشناخته.
مبلغ سپرده: ناشناخته.
ایمیل پشتیبانی: support@chronox.co.in
شماره تماس: شماره تلفن آن‌ها هیچ است.
آدرس دفتر: آدرس دفتر آن‌ها هیچ کجا نیست.

بیت کوین رایگان در chronox.co.in

مطالبه بین 19.19 و 10.75 ساتوشی (Satoshi)
درخواست برداشتن کیف پول متصل به FaucetHub یا هر کیف پول دیگری که دارید.

شروع به کسب درآمد کنید

از آنجا که اکثر فاست (Faucet) تنها اجازه می‌دهد هر ساعت یک بار یا یک بار در روز مطالبه کنید، ما در chronox.co.in اجازه می‌دهیم هر تعداد دفعات یا هرچقدر دوست دارید مطالبه کنید.
ممکن است ترجیح دهید هر ۵ دقیقه مبلغ کمتری را مطالبه کنید، یا هر روز یک بار مراجعه کنید و مبلغ زیادی را که در مدت زمان طولانی جمع آوری شده است ادامه دهید!

شرح برنامه وابسته:

کمیسیون مراجعه: 10٪

بستن حساب:

پرداخت در صورت درخواست به حساب FaucetHub یا هر کیف پول دیگری که دارید.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x