سایت کلیکی

کسب درآمد از سایت کلیکی clixtoyou.com

بررسی سایت clixtoyou.com

میلیون ها کاربر در سراسر جهان وجود دارند که برای کسب درآمد غیرفعال از طریق اینترنت به سایت های PTC اعتماد می کنند. اما آیا واقعاً می توانید با clixtoyou.com درآمد کسب کنید؟ در این بررسی clixtoyou.com، همه چیز را درباره این سایت PTC خواهید آموخت.

بررسی سایت clixtoyou.com

نام: clixtoyou

وب سایت: clixtoyou.com

تاریخ رسمی راه اندازی: 12/01/2019

مالک: ناشناخته

قیمت: برای ثبت نام رایگان

رتبه کل : 4.3 از 10

توصیه می شود: بله، اما پتانسیل درآمد محدود

خلاصه:

clixtoyou.com تا حدودی قانونی است زیرا از مجوز قانونی EvolutionScript استفاده می کند. بدون نیاز به سرمایه گذاری می توانید به صورت رایگان عضو شوید. برای برداشت پول نیازی به مهارت خاصی ندارید. آنها روشهای مختلفی از پرداخت را ارائه می دهند، چندین روش برای کسب درآمد با آنها و مراجعه مستقیم نامحدود را می پذیرند. با این حال، نقطه ضعف عمده این است که سایت ممکن است اتلاف وقت شما باشد زیرا شما ممکن است فقط 0.1 دلار در روز درآمد کسب کنید. بنابراین، می توانم بگویم سایت امیدوار کننده است، اما ارزش وقت و تلاش شما را ندارد.

به دنبال بهترین راه برای کسب درآمد آنلاین هستید؟

پرداخت با هر کلیک: حداکثر 0.02 دلار

پرداخت هر بار کلیک: حداکثر 0.016 دلار

پردازنده های پرداخت: Airtm ، Neteller ، Bitcoin ، Skrill ، Perfectmoney ، Payeer Solidtrustpay و Coin2send

حداقل برداشت: 2 دلار، 3 دلار، 4 دلار، 5 دلار، 6 دلار

برای اینکه بتوانید درخواست پرداخت کنید، باید 50 نقدی را جمع آوری کنید:

امتیازهای نقدی فقط برای اعضای استاندارد فعال است.
حداقل امتیاز Cashout برای درخواست پرداخت فقط 50 امتیاز است.
ما می دانیم که برخی از اعضا در انجام نظرسنجی ها و تکمیل پیشنهادات نمایش داده شده در offerwalls راحت نیستند.
ما به آن فکر می کنیم و در اینجا روش های آسان کسب آن امتیازهای نقدی آورده شده است.

  • 1 امتیاز برای هر تبلیغ Ptc در Bitswall
  • 1 امتیاز برای هر تبلیغ رایانه در Offers4all
  • 1 امتیاز برای هر تبلیغ Ptc در Mediumpath
  • 1 امتیاز برای هر تبلیغ Ptc در SkippyAds
  • 1 امتیاز برای هر تبلیغ Ptc در Clixwall
  • 25 امتیاز برای هر نظرسنجی

Adgem 
Adscendmedia 
SkippyAds 
AyetStudio 
Pollfish 
Clixwall 
Wannads
Offers4all
Mediumpath
Bitswall

آن ها این را به 3 دلیل پیاده سازی کردیم:

1 – آنها به دلیل اتصال اینترنت ضعیف برخی از اعضا، امنیت Recaptcha را در صفحه تبلیغات حذف می کنند و این باعث می شود کلیک کردن روی تبلیغات در صفحه تبلیغات دشوار باشد.
اعضا باید در سایت فعال باشند و آن امتیازات نقدی را انجام دهند ، و این متقلبان را متوقف می کند.

2 – این عملکرد به Clixtoyou سود بیشتری در خارج از کشور می دهد، که باعث می شود سایت ما قوی و یکی از بهترین ها در این صنعت باشد.

3- قسمت خوب برای اعضای خود، هزینه های Cashout را از 5٪ به 3٪ کاهش می دهد.

4- آنها یک منبع درآمد جدید برای اعضا ادغام خواهند کرد.

clixtoyou.com چیست؟

clixtoyou.com یک “سایت کلیکی برای پرداخت” است که در آن می توانید از طریق فعالیت خود و عمدتا با مشاهده تبلیغات درآمد کسب کنید. اعضا باید بر روی تبلیغ تبلیغات کلیک کنند و آن را در بازه زمانی اعلام شده توسط حامی مالی مشاهده کنند. پس از تماشای موفقیت آمیز آگهی، به حساب Clixtoyou شما مبلغی از پیش تعیین شده اعتبار داده می شود. شما Clixtoyou را از لغت دوست خواهید داشت زیرا برای شروع کار شما را ملزم به پرداخت هزینه نمی کنند.

در اینجا تمام روش های ممکن است که clixtoyou.com به کاربران خود برای کسب درآمد ارائه می دهد:

1 – مشاهده تبلیغات

2 – مراجعه مستقیم

3 – اجاره مراجعات

4 – ClixGrid

5 – OfferWalls

6 – وظایف

7-PTP با تبلیغ لینک ارجاع خود.

سطح و قیمت ها را ارتقا دهید:

قیمت ها

clixtoyou.com چگونه کار می کند؟

شروع کار با این سایت PTC بی هنر است زیرا شما فقط باید با رفتن به صفحه ثبت نام یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن، باید با کلیک بر روی پیوند ارسال شده به آن ایمیل، تأیید کنید که مالک ایمیلی هستید که در مرحله ثبت نام استفاده می کنید. پس از تأیید، شما آماده ورود به حساب خود و شروع به کسب درآمد هستید.

برای شروع مشاهده تبلیغات، باید روی تبلیغات کلیک کنید. در اینجا آگهی مورد نیاز خود را تا زمان اتمام تایمر مشاهده خواهید کرد. برای اطمینان از اینکه آگهی را با موفقیت مشاهده کرده اید، یک captcha در انتهای تبلیغ ظاهر می شود. آخرین مرحله شامل واریز پول به حساب شما است.

چگونه می توان با clixtoyou.com کسب کرد؟

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید در clixtoyou.com درآمد کسب کنید و عضویت شما میزان درآمد شما را تعیین می کند. شما باید حساب خود را به روز کنید تا تضمین کنید که پول قابل توجهی کسب می کنید. برای ارتقا حساب خود به سطوح بالاتر، نیازی به پرداخت هزینه سایت نیست. کار و تلاش شما نقشی اساسی در تعیین به روزرسانی حساب شما دارد. در اینجا نحوه کسب درآمد از سایت آورده شده است.

با کلیک روی تبلیغات

مانند سایر سایت های PTC در اینترنت، روش اصلی کسب درآمد از طریق این سیستم عامل کلیک کردن بر روی تبلیغات است. به عنوان یک عضو استاندارد، سایت حداکثر 25 تبلیغ برای کلیک به شما می دهد که مبلغی بین 0.0001 تا 0.01 دلار پرداخت می کند. باید توجه داشته باشید که clixtoyou.com انواع مختلفی از تبلیغات مانند تبلیغات Clix One Cent، تبلیغات Clix Ultimate، تبلیغات Clix Superior، تبلیغات تجاری Clix و تبلیغات استاندارد Clix را ارائه می دهد.

شبکه Clixtoyou

این یک بازی مبتنی بر شبکه است که در آن شما باید بر روی جعبه ای که در شبکه قرار دارد کلیک کنید تا بتوانید 0.050 دلار برنده شوید. این شبکه هنری نیست زیرا شما فقط باید روی هر مکانی روی تصویر ضربه بزنید تا پول به حساب شما واریز شود. با این حال، با هر کلیک یک وب سایت شخص ثالث باز می شود که باید حداقل 8 ثانیه آن را مشاهده کنید. شما خواهید فهمید که پس از گذشت زمان برنده شده اید یا باخته اید.

بازدیدهای پرداخت شده

هنگامی که برای تولید محصولات، خدمات و محصولات دیگر برای نسل بعدی تلاش می کنید، می توانید با تکمیل نظرسنجی های پرداخت شده رایگان ySense ، مقداری پول نقد بدست آورید.

بازی کردن

در برخی موارد، ممکن است از شما خواسته شود بازی ها را در دستگاه خود بارگیری کنید یا حتی آنها را به صورت آنلاین بازی کنید تا مقداری پول نقد کسب کنید.

زیرمجموعه گیری

شما می توانید دوستان و اعضای خانواده خود را به عضویت clixtoyou.com معرفی کرده و از آن ها کمیسیون دریافت کنید. بهترین چیز در مورد برنامه زیرمجموعه گیری این است که شما می توانید هم از طریق زیرمجموعه مستقیم و هم از طریق اجاره درآمد کسب کنید. شما می توانید کمیسیون بیش از 80٪ از این زیرمجموعه را ایجاد کنید.

clixtoyou.com حقایق زشت فاش شده

درآمد ناچیز

این سایت ممکن است اتلاف وقت باشد زیرا شما ممکن است فقط 0.1 دلار در روز درآمد کسب کنید. شاید لازم باشد به دنبال مشاغل آنلاین دیگری باشید که درآمد بسیار بالاتری دارند.

کناره گیری به عنوان یک عضو استاندارد زمان زیادی می برد

زمان برداشت 10 روز طول می کشد، در حالی که اگر عضوی استاندارد باشید ممکن است زمان پردازش 5 روز طول بکشد.

حداکثر حد برداشت وجود دارد.

سایت حداکثر محدودیت برداشت 7.5 دلار را به اعضای استاندارد می دهد. اگرچه دستیابی به این رقم کاملاً بالاست، اما وقتی حدود 9 دلار درآمد کسب کرده اید، به این قضیه فکر کنید.

هزینه های بالای برداشت

هر زمان برداشت را انجام دهید 0.25 دلار + 3٪ از شما کسر می شود. این مبلغ بدون در نظر گرفتن مبلغی که برای هر کلیک در نظر خواهید گرفت بسیار زیاد است.

پردازنده های پرداخت حداقل / حداکثر، هزینه های برداشت و محدودیت ها در clixtoyou.com

با استفاده از Perfect Money-Payeer-Skrill-Neteller-AirTM-Bitcoin و Ethereum می توانید در clixtoyou.com واریز و برداشت کنید.

این صفحه را بررسی کنید “پردازنده های پرداخت پرکاربرد” برای اینکه بفهمید پردازنده های پرداخت پرکاربرد در سایت های PTC چه هستند و نحوه ایجاد حساب های رایگان در آنها.

حداقل برداشت در clixtoyou.com فقط 2 دلار است پرداخت ها طی 3 تا 10 روز انجام می شوند.

اگر در clixtoyou.com بودجه ای به حساب خود اضافه کرده اید، فقط می توانید با همان پردازنده پرداختی که برای واریز خود استفاده کرده اید ، درخواست پرداخت کنید.

آیا clixtoyou.com کلاهبرداری است یا قانونی؟

تا این مرحله،clixtoyou.com ممکن است کلاهبرداری نباشد. با توجه به اینکه مدیران به طور صحیح به وظایف خود ادامه می دهند، این سایت برای سالهای زیادی زندگی می کند. این واقعیت که آنها صندوق های نقدی را به اعضای خود ارائه می دهند، طول عمر سایت را بالا می برد. اگرچه پرداخت ها بسیار کم است، شما هنوز هم می توانید به سایت بپیوندید و حداقل درآمد منفعلانه داشته باشید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x