مقالات آموزشی

معرفی سایت coincheckup – بررسی اجمالی بازار ارز دیجیتال

CoinCheckup بستری برای تحقیق در مورد ارزهای رمزنگاری شده

CoinCheckup بستری برای تحقیق در مورد ارزهای رمزنگاری شده است. که بر اساس همه داده های موجود در مورد 1000 سکه تحقیق کرده است. علاوه بر این، پیش بینی ها را براساس سناریوهای “چه می کنیم” انجام می دهند (توجه داشته باشید که پیش بینی توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست). و در این سایت فقط اطلاعات آماری می دهند نه بیشتر.

ارزهای رمزنگاری شده در CoinCheckup

در حال حاضر تمام سکه های قابل معامله در بازار آزاد با فهرست بازار 10 هزار دلار یا بیشتر لیست شده است و در آینده نیز ICO ها اضافه خواهند شد.

آیا می توانیم ارزهای رمزنگاری شده را خریداری کنیم؟ (Crypto)

متأسفانه، CoinCheckup هنوز یک بستر تجاری نیست و نمی توانید سکه ها را مستقیماً از سایت خریداری کنید. با این حال، در این سایت بخش بازارها وجود دارد که در آن می توانید صرافی هایی را مشاهده کنید که هر سکه را لیست کرده اند و با کلیک کردن روی پیوندها می توانید به صرافی ها بروید و خرید کنید.

چگونه اطلاعات کوین را در Coincheckup ویرایش کنیم؟

این سایت یک بستر تحقیقاتی برای همه فضای رمزنگاری است که همه ی جامعه می توانند در آن شرکت کنند. حتی اگر تا به امروز 4000+ ساعت تحقیق و توسعه نیز داشته باشیم، ما انسان هستیم، نه ربات … بنابراین ممکن است چیزهای زیادی را از دست بدهیم. به همین دلیل است که اخیراً ویژگی ویرایش کاربر را راه اندازی کرده اند که به کاربران امکان می دهد با افزودن / به روزرسانی اطلاعات قابل تأیید در مورد سکه ها، ارزش افزوده بیاورند.

چگونه می توان این کار را انجام داد؟

ساده است! فقط به صفحه جزئیات خاص کوین، تجزیه و تحلیل -> “حقایق و ارقام سکه” بروید و روی دکمه ویرایش در کنار اطلاعاتی که می خواهید به روز کنید، کلیک کنید. فراموش نکنید که منبع قابل تأیید عمومی را اضافه کنید تا ویرایش شما در اسرع وقت تأیید شود!

چگونه ارزهای رمزپایه را بر اساس داده های بنیادی آنها تجزیه و تحلیل کنیم؟

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x