فاست

بررسی فاست CoinDice.Win

بررسی فاست CoinDice.Win

سایت CoinDice.Win یک فاست (faucet) چند کوین است که در آن می‌توانید ۳ ارز رمزنگاری شده دریافت کنید: PotCoin و Bitcoin و LiteCoin

قوانین سایت CoinDice.Win

1- از پروکسی یا VPN استفاده نکنید.
2- چندین حساب ایجاد نکنید.
3- از آدرس کیف پول چندین حساب FaucetHub استفاده نکنید.
حساب شما به طور خودکار مسدود خواهد شد. لطفا انصاف داشته باشید.

ساخت حساب کاربری در CoinDice.Win

برای مطالبه کوین و استفاده کامل از این سایت، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید – فقط چند ثانیه طول می‌کشد و به تأیید ایمیل احتیاج ندارد. پس از ایجاد حساب خود، باید آدرس‌های کوین خود را برای هر ارز برای اینکه بتوانید درآمد خود را به FaucetHub منتقل کنید، این امر ادعای فاست (faucet) را بسیار آسان‌تر می‌کند! شما فقط باید این کار را یکبار انجام دهید و می‌توانید آدرس‌های خود را در هر زمان ویرایش کنید.

برنامه زیرمجموعه گیری CoinDice.Win

با تبلیغ لینک زیرمجموعه گیری خود ۱۵٪ بیشتر درآمد کسب کنید شما یک لینک زیرمجموعه گیری منحصر به فرد دریافت می‌کنید و هر بار که زیرمجموعه شما مطالبه می‌کند، صرف نظر از کوین، درآمد کسب می‌کنید. اگر زیرمجموعه شما مطالبه BTC کند، شما ۱۵٪ مانده BTC دریافت می‌کنید. اگر او مطالبه DOGE کند، شما ۱۵٪ تعادل DOGE خود را دریافت می‌کنید.

درآمد اضافی در CoinDice.Win

با مراجعه به لیست طولانی کوتاه کننده‌ها می‌توانید حتی درآمد بیشتری کسب کنید. موجودی مورد نظر برای دریافت پاداش خود را انتخاب کرده و دکمه جایزه را کلیک کنید. شما باید یک captcha را حل کنید و روی دکمه Skip Ad کلیک کنید و درآمد شما فوراً به مانده انتخابی شما اضافه می‌شود!

بازی ها

در حالی که منتظر می‌مانید تا فاست (faucet) خنک شود، می‌توانید Dice و Slots را بازی کنید و سعی کنید درآمد خود را چند برابر کنید.

برداشت ها

پرداخت در صورت درخواست به FaucetHub ارسال می‌شود. شما می‌توانید در هر زمان خواستار پرداخت شوید زیرا حداقل حد آستانه‌ای ندارد.

توجه: در صورت دریافت وجه ناکافی، به این معنی است که مانده آن کوین خاص کم است و خیلی زود دوباره پر می‌شود. نگه داشتن تعادل برای ۹ کوین کاملاً دشوار است اما سعی می‌کنم بیش از ۲۴ ساعت هیچ موجودی کوین خالی نماند. در همین حال، به طور معمول از فاست (faucet) استفاده کنید، درآمد شما با خیال راحت در تعادل فاست (faucet) نگهداری می‌شود و به محض اینکه دوباره تعادل FaucetHub دوباره پر شود، می‌توانید آن‌ها را پس بگیرید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x