اکسچنج و صرافی

صرافی Coinone

بررسی کامل صرافی Coinone

Coinone یکی از مبادلات عمده ارزهای رمزپایه کره جنوبی است. تعداد زیادی صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی وجود دارد، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از اولین های رمزنگاری شده است. علاوه بر این تبادل، این لیست شامل (اما محدود نمی‌شود): Bithumb، Korbit، Gopax و UPbit.

این تبادل از سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرده و تیم پشتیبان آن باتجربه است. ما هیچ گزارشی در مورد هک عمده در این صرافی مشاهده نکرده ایم. این چیزی بیشتر از چیزی است که شما می‌توانید در مورد یکی از بزرگترین رقبای آن‌ها –Bithumb – بگویید.

Coinone یکی از وب سایت‌های خود را تبلیغ می‌کند که بستر تجارت محتاطانه، دقیق و ایمن است. با احتیاط، مبادله به این معنی است که آن‌ها دقت کامل ارزهای رمزنگاری شده را که می‌خواهند در سیستم عامل قرار بگیرند انجام می‌دهند. با این کار، آن‌ها سعی می‌کنند این خطر را که هر «کلاهبرداری» در سیستم عامل ذکر شده است، از بین ببرند. ما در واقع مطمئن نیستیم که منظور آن‌ها از «دقیق» چیست. امنیت مربوط به این است که آیا صرافی احتمال هک شدن دارد یا خیر. این پلتفرم می‌گوید که توسط یک «هکر سفید» معروف راه اندازی شده است. ظاهراً، این امر به نوعی امنیت آن را بیشتر می‌کند (احتمالاً به این دلیل که هکر سفید قادر به شناسایی نقاط ضعف با سیستم عامل بوده و آن‌ها را قبل از راه اندازی برطرف کرده است).

نحوه ثبت نام در Coinone

برای ثبت نام در Coinone

1- به «www. Coinone.co.kr» وارد شوید.

2- برای ترجمه سایت به انگلیسی از دکمه ترجمه در گوشه بالا سمت راست استفاده کنید. سپس بر روی دکمه «ثبت» در زیر کلیک کنید تا یک حساب جدید ایجاد کنید.

3- می‌توان فقط به عنوان یک تاجر یا به عنوان یک کاربر کاملاً فعال Coinone ثبت نام کرد.

4- برای ثبت نام فقط به عنوان یک تریدر، باید هویت خود را با کمک آدرس ایمیل، شماره تلفن و شناسه عکس تأیید کنید. علاوه بر این، حساب بانکی شما باید تأیید شود.

برای ثبت نام به عنوان یک کاربر Coinone که کاملاً کار می‌کند، باید شهروند کره جنوبی (ساکن کره جنوبی یا خارج از کشور) باشید یا یک تبعه خارجی با اقامت قانونی در کره جنوبی باشید. در هر صورت، شما باید وضعیت خود را با ارسال یک عکس در دست داشتن کارت شناسایی کره جنوبی همراه با یک یادداشت پیوست شده با ذکر تاریخ و هدف شناسایی، تأیید کنید.

ویژگی های امنیتی

احراز هویت دو عاملی در سایت Coinone.co.kr در دسترس است، جای تعجب نیست زیرا دومین شرط تأیید اعتبار شما شماره تلفن همراه فعال است. آنچه برای ما جالب بود توانایی آن‌ها در ترجمه کره‌ای به انگلیسی فقط با یک کلیک نیست، بلکه توانایی آن‌ها در یک کیف پول چند سیگنال است. بله شما آن را درست خواندید. این وب سایت فقط یک سیستم عامل تبادل نیست، بلکه به عنوان کیف پول نیز مضاعف است!

چه کشورهایی توسط Exchange Coinone پشتیبانی می شوند؟

به جز کره جنوبی، هیچ کشور دیگری وجود ندارد که Coinone از آن‌ها پشتیبانی کند. با این حال، اگر شما یک کاربر مستقر در خارج از کره جنوبی هستید و مایل به ارسال حواله به کره جنوبی هستید، ممکن است Coinone یک گزینه خارق العاده برای شما باشد.

نحوه استفاده از Coinone در ایالات متحده

سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در این بورس تجارت نکنند. بنابراین اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید و می‌خواهید در اینجا تجارت کنید، باید در انتخاب مکان تجارت خود تجدید نظر کنید و یکی از سایر مبادلات رمزنگاری برتر را انتخاب کند.افرادی که می‌خواهند بدانند چگونه از Coinone در ایالات متحده استفاده کنند ناامید خواهند شد از اینکه می‌دانند فقط کره‌ای‌های ساکن ایالات متحده با اسناد معتبر کره‌ای می‌توانند از Coinone در ایالات متحده استفاده کنند.

لیست ارزهای رمزنگاری شده در صرافی Coinone

در حالی که Coinone فقط به عنوان صرافی بیت کوین شروع به کار کرد، لیست موجود در Coinone اکنون از هشت ارز رمزپایه دیگر پشتیبانی می‌کند از جمله Ripple، Ethereum، Qtum، IOTA، Ethereum Classic، Bitcoin Cash، Litecoin و Bitcoin Gold.

تجارت با Coinone.co.kr

برای خرید از صرافی Coinone:

1- به وب سایت Coinone بروید. پس از ورود به سیستم، به سیستم عامل تجارت منتقل خواهید شد.

2- برای تجارت و مبادله، روی برگه «Exchange» کلیک کنید. کاربران می‌توانند یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنند: تجارت رمزنگاری، معاملات مارجین، یا سپرده‌گذاری / برداشت.

3- در بالاترین قسمت این سیستم عامل لیستی از ارزهای رمزپایه‌ای است که کاربران می‌توانند با آن‌ها تجارت کنند. در سمت راست این لیست لیستی از ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد که دارای معاملات حاشیه‌ای هستند: BTC، ETH و ETC.

4- در گوشه سمت راست صفحه، رزرو سفارشات آنلاین قرار دارد که در آن ارزهای رمزپایه مختلفی با فعالیتهای اخیرشان ذکر شده است. در زیر برگه رزرو سفارشات، پانل سطح عضویت قرار دارد که در آن می‌توانید سطح عضویت و هزینه‌های سازنده / گیرنده فعلی خود را مشاهده کنید.

5- برای تجارت، روی ارزی که می‌خواهید خریداری کنید کلیک کنید، هزینه‌ها را بررسی کنید و KRW (واحد پول کره) مورد نیاز را از طریق انتقال بانکی واریز کنید.

6- برای بررسی وضعیت معامله و سابقه، روی برگه «معامله» کلیک کنید، که اطلاعات مربوط به سپرده‌ها و برداشت‌ها را به شما می‌دهد. همچنین امکان پیگیری وضعیت یک برنامه وجود دارد.

اگر خریدار اولین بار هستید و مشکلی دارید، یک جعبه گفتگوی زنده در پایین صفحه شما را به اعضای دیگری متصل می‌کند که می‌توانند به شما کمک کنند.

نمای معاملات Coinone

صرافی‌های مختلف دیدگاه‌های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ «این نمای کلی بهترین است» وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه‌ها مشترک است این است که همه آن‌ها رزرو سفارشات یا حداقل بخشی از رزرو سفارشات، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می‌دهند. آن‌ها معمولاً جعبه‌های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید. در زیر تصویری از نمای تجاری در Coinone است (اصلی، همچنین یک «طرفدار» نیز وجود دارد)

هزینه های Coinone

هزینه های معاملات کوین وان

بسته به مقدار KRW که طی یک ماه معامله شده است، هزینه سازنده و گیرنده از ۰.۱٪ به ۰.۰۲٪ برای سازندگان و ۰.۱٪ تا ۰.۰۶٪ برای گیرندگان متفاوت است. لطفاً به شما توصیه شود که هرچه بیشتر معامله کنید، هزینه کمتری که باید پرداخت کنید. این طرح مبلغ تجارت ماهانه بسیار عالی است زیرا نقدینگی را در وب سایت ارتقا می‌دهد و معامله گرانی را که دوست دارند مقادیر زیادی تجارت کنند جذب می‌کند. تجارت حاشیه برای تمام سطوح حساب هم برای گیرنده و هم برای سازنده ۰.۱۵٪ است.

هزینه های برداشت Coinone

بسیاری از صرافی‌ها دارای هزینه‌های رقابتی تجاری هستند اما پس از آن با هزینه‌های برداشت خود شما را در خارج از کشور تحت فشار قرار می‌دهند. از طرف دیگر Coinone – هزینه برداشت را می‌گیرد که کمی بالاتر از حد متوسط است، اما احتمالاً شما را ترس نمی‌دهد. هزینه صنعت برداشت میانگین BTC برای صنعت جهانی ۰.۰۰۰۸۱۲ BTC برای هر BTC برداشت است. Coinone برای هر بار برداشت BTC ۰.۰۰۱۵ BTC اتهام می‌زند. مطمئناً، این تقریباً ۱۰۰٪ بیشتر از متوسط است اما تفاوت دلار در برابر هزینه متوسط برداشت از BTC برای صنعت در روز آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۵ مارس ۲۰۲۰) فقط ۵.۲۸ دلار است.

در اینجا در Coinone.co.kr، آن‌ها هر دو سپرده فیات و Crypto را می‌پذیرند. آن‌ها فقط KRW را از بانکهای محلی کره جنوبی می‌پذیرند، که ایجاد حساب با آن‌ها برای افراد خارج از کشور سخت است. از طرف دیگر، ارز رمزنگاری شده می‌تواند بدون هیچ مشکلی واریز و برداشت شود، اما شرایط تأیید حساب مانع از وقوع این امر می‌شود.

خدمات مشتری

ما همیشه خدمات مشتری را بخشی مهم از یک وب سایت در نظر گرفته‌ایم، مخصوصاً وقتی صحبت از مبادلات می‌شود زیرا آن‌ها از عهده پول مردم برمی آیند. این فقط نظر ماست، اما صادقانه فکر می‌کنیم بزرگترین پشتیبانی وب سایت می‌تواند خدمات تلفنی آن‌ها باشد. در اینجا در Coinone. co. kr می‌توانید با شماره تلفن ۱۶۷۰-۹۷۵۶ به آن‌ها دسترسی پیدا کنید یا اگر خطوط تلفن شلوغ است مستقیماً برای آن‌ها ایمیل ارسال کنید.

مزایای Coinone

تیم پشتیبان قوی

Coinone از سال ۲۰۱۴ وجود داشته است و تیم پشتیبان این تبادل نظر بسیار محکم به نظر می‌رسد. هیچ گزارشی در مورد هک بزرگ در این صرافی گزارش نشده است، که در مورد یکی از رقبای اصلی آن‌ها – Bithumb. – اینگونه نیست.

سطح بالای امنیت

به نظر می‌رسد امنیت اولویت اصلی Coinone باشد، زیرا این شرکت شامل کیف پول‌های چند علامت، احراز هویت دو عاملی (2FA) و cold storage است. در حالی که هیچ تضمین ۱۰۰٪ ایمنی در آینده وجود ندارد، این عوامل خوب است.

هزینه‌های پایین

هزینه‌های تجارت در Coinone با پیشنهادات سایر صرافی‌ها بسیار رقابتی است. با حداکثر کارمزد ۰.۱۰٪ (که اگر حجم بیشتری را معامله کنید حتی کمتر هم می‌شود) این مبادله یکی از ارزان‌ترین است. به عنوان یک مقایسه، Kraken، یکی دیگر از مبادلات جامد تا ۰.۲۶٪ شارژ می‌شود.

نقل و انتقالات بانکی کره پذیرفته شد

Coinone سپرده‌های ارزی فیات را از طریق انتقال بانکی قبول می‌کند. همانطور که گفته شد، فقط حساب‌های بانکی کره می‌توانند با این صرافی ثبت شوند.

بدون کارمزد برای سپرده‌ها

برخلاف اکثر صرافی‌ها، این کارمزد سپرده‌ها (صرف نظر از روش پرداخت) را دریافت نمی‌کند. اکثر سرویس‌های پذیرنده ارزهای فیات چیزی در محدوده ۲ تا ۱۰ درصد دریافت می‌کنند.

7 کوین در دسترس است

لیست فعلی کوین‌های موجود در Coinone شامل: BTC، BCH، ETH، ETC، XRP، QTUM و LTC است. این ممکن است برای برخی از کاربران بیش از اندازه کافی باشد، اما کسانی هستند که مایل به کشف دارایی‌های عجیب و غریب دیجیتال هستند. اگر به دنبال آلت کوین‌های (altcoins) بیشتر هستید، حتما Bittrex و Cryptopia را پرداخت کنید.

مارجین

برخلاف اکثر صرافی‌ها، Coinone با حداکثر نسبت اهرم ۱:۴ معاملات مارجین‌ای را ارائه می‌دهد. گفته می‌شود این شامل وام گرفتن سکه از معامله گران دیگر است. این می‌تواند یک فرآیند پر هزینه و طاقت فرسا باشد، بنابراین اگر به دنبال خرید و فروش سوداگرانه بیت کوین هستید، یک کارگزار فارکس می‌تواند جایگزین بهتری باشد. تجارت با چنین شرکتی معمولاً حتی اهرم‌های بالاتری را نیز فراهم می‌کند، اما ممکن است برای موقعیت‌های بلند مدت مناسب نباشد. در اینجا بیشتر بخوانید

سکوی تجارت خوب

– ویژگی «Pro Charts» Coinone در مقایسه با برخی دیگر از مبادلات رمزنگاری بسیار خوب است. این یک پیش نمایش است (یک گپ زنده نیز گنجانده شده است، برای بزرگنمایی کلیک کنید):

معایب Coinone

تمرکز بر کشور کره

اگر کره ای نباشید ، معامله با این شرکت سخت یا حتی غیرممکن خواهد بود، زیرا نیاز به داشتن حساب بانکی محلی دارند. از نظر فنی این امکان وجود دارد اما مجبور خواهید شد که دردسرهای زیادی را پشت سر بگذارید.

فقط در برابر KRW معامله کنید

در حالی که این صرافی چندین altcoin ارائه می دهد، نمی توان آنها را آزادانه در برابر یکدیگر معامله کرد. حتی ممکن است برخی از مشتریان این امر را مثبت ارزیابی کنند، اما در پایان روز، دیگران توانایی این را دارند که سریع یک سکه را به سکه دیگر تبدیل کنند.

هزینه های برداشت

این هزینه های ماینر مربوط به یک بلاکچین خاص نیست ، بلکه هزینه هایی است که به Coinone تعلق می گیرد. آنها آنقدرها بزرگ نیستند، اما همچنان برخی از کاربران را آزار می دهد. در اینجا تجزیه و تحلیل است.

آیا کوین وان بی خطر است؟

به لطف روند راستی آزمایی دقیق، کیف پول‌های چند امضایی و گزینه‌های 2FA، امنیت Coinone درجه یک است. علاوه بر این، با توجه به توجه دولت کره جنوبی به مبادلات ارزهای رمزنگاری شده، «آیاCoinone ایمن است؟» سوالی است که کاربران نگران آن نیستند

نتیجه گیری بررسی Coinone

واکنش کلی ما نسبت به این وب سایت بسیار عالی بود. در مجموع، ما فکر کردیم که این وب سایت در مقایسه با سایر وب سایت‌های تبادل غربی که در آنجا وجود دارد، کاملاً کم رتبه‌بندی است. Coinone.co.kr برای افرادی که در این منطقه زندگی می‌کنند عالی است. ما از چگونگی طراحی بستر تجاری آن‌ها بسیار خوشمان می‌آید و تنها چیزی که از آن‌ها متنفر هستیم این است که هنوز برای افرادی که در خارج از کره جنوبی زندگی می‌کنند باز نیستند. اما حتی اگر این گفته شود، ما هنوز فکر می‌کنیم وب سایت عالی است و از شما می‌خواهیم اگر فرصتی دارید، آن‌ها را امتحان کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x