سرمایه گذاری

کسب درآمد از طریق ربات DeepTrade

Deep trade bot

وضعیت: در حال پرداخت

ربات deepTrade به معامله گران فرصت می دهد تا از ویژگی های هوش مصنوعی که تجارت رمزنگاری را کارآمدتر می کند استفاده کنند، در حالی که فرد می تواند زمان کمتری را برای تجارت اختصاص دهد. این ربات به عنوان راه حل ای برای استفاده آسان و کسب درآمد ساخته شده است حالا بیایید ببینیم که چگونه این کار می کند.

ربات DeepTrade معاملات هوش مصنوعی در قرن بیست ویک چیست؟

امروزه ربات های تجارت خودکار روز به روز محبوب تر می شوند. اکنون ما می خواهیم یکی از راه حل های رایج که در نوع خود به نام DeepTrade Bot، ترکیبی منحصر به فرد فناوری بلاکچین، هوش مصنوعی و رایانش ابری است را مرور کنیم. اکثر وب سایت های تجاری رمزنگاری، بعضی اوقات ابزارهای زیادی را به همراه یک رابط کاربری پیچیده به معامله گران ارائه می دهند که دو مشکل در این بین وجود دارند این امر برای تازه کاران بسیار سخت است که بطور صحیح تجارت را شروع کنند، اما برای معامله گران باتجربه ممکن است زمان زیادی را در آن پلتفرم صرف کنند. این واقعیت ها دقیقاً همان دلایلی هستند که باعث می شوند، سیستم های تجارت خودکار در بازار امروز از توجه قابل توجهی برخوردار باشند.

ربات های DeepTradeBot هوش مصنوعی حالت های تجاری مختلفی دارند

عملکرد ربات های تجاری مبتنی بر شبکه های عصبی یادگیری ماشینی قوی است که با افزایش قدرت محاسبات ابری با استفاده از نوآوری های فناوری بیگ دیتا افزایش می یابد.این راه حل با صرافی های  بیترکس، اکسمو، کراکن، بیتف اینکس و ارز نگاری هوبی جواب می دهد و فرصتی برای اجاره یکی از 4 ربات تجاری موجود در اختیار شما قرار می دهد. هر حالت معاملاتی در زمان مناسب فعال می شود که به آنها اجازه می دهد وضعیت اقتصادی فعلی بازار را در صدر قرار دهند.

ویژگی های منحصر به فرد ربات های هوش مصنوعی

ویژگی های برتر DeepTrade

تجارت با فراوانی بالا

حساسیت قیمت (که ممکن است با دیدن مشهود نباشد) در رزرو سفارش هایشان، در مبادلات گوناگون را، تجزیه تحلیل می کند. پس از اتمام کار، ربات تغییراتی را در رزرو سفارشات را تجزیه و تحلیل می کند و احتمال حرکت قیمت را به پایین یا بالا ارزیابی می کند.

معاملات با سود همیشگی

ساده ترین حالت، همیشه در دسترس است ، اما فقط سود پنج تا پانزده درصد دارد. همیشه محافظت های کمکی را در صورتي كه ساير استراتژي ها كمتر از حد متوسط ​​باشند را ارائه مي كند.

تجارت الگوریتمی مبتنی بر شاخص های فنی

این ربات با توجه به هوش مصنوعی که در اختیار دارد الگوریتم بسیار پیچیده و هوشمندی در اختیار دارد که مبتنی بر شاخص های فنی مخصوص معامله گری بازارهای مالی می باشد.

تجارت مبتنی بر تجزیه و تحلیل بنیادی

با در نظر گرفتن اصطلاح “پر کردن” رسانه ها در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و غیره. بنابراین ربات DeepTradeBot با استفاده از ویژگی های هوش مصنوعی خود کمک می کند تا از کارهای روزمره برای معامله گر بهترین استفاده انجام شود. تعداد باورنکردنی کالا را از وب سایت های بازرگانی ، تنظیم کننده ها، بنیانگذاران شرکت ها مانند دادرسی ها یا بیانیه ها که زمینه ی مثبت یا منفی خبری را ایجاد می کند را تجزیه و تحلیل می کند.

این اظهارنامه ها در نتیجه تأثیر مستقیمی بر دامنه قیمت و حجم معاملات دارند. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خودکار DeepTradeBot اجازه می دهد تا پالس اخبار بالقوه را از یک منبع خاص ارزیابی کنند.

3 مزیت اصلی ربات  DeepTradeBot

بهترین ویژگی ربات DeepTrade

وین ریت بالا

معمولاً حداقل 1 ثانیه برای ارسال سیگنال از طریق  API  (آنچه ربات های دیگر معمولاً انجام می دهند) طول می کشد. در این مدت، 40 درصد وین ریت کاهش می یابد. نکته اصلی برای افزایش رتبه وین ریت برای ربات deepTradeBot دریافت شاخص های معاملات مستقیم از سرور مبادله است.

افزایش ارتباط

آنچه شما نیاز دارید این است که دوباره تعادل را برقرار کنید، یک ربات اجاره کنید و از پس انداز خود از دریافت کمیسیون لذت ببرید با این کار پولتان را افزایش دهید، یک وین ریت بیشتر داشته باشید و برهمین اساس درآمد خوبی داشته باشید.

کمیسیون کم

حجم معاملات عظیمی در صرافی ها فرصت دستیابی به هزینه های کمیسیون کمتر معاملاتی را شروع می کند هرچه حجم معاملات بیشتر باشد، کمیسیون در پلتفرم های تجاری دارای رتبه بالا مانند بایننس، کمتر خواهد بود. بنابراین، با توجه به معاملات حاشیه ای و اعطای وام با حجم بیشتر، ربات ها حتی در مواردی که نوسانات ناچیز و فرصت های کم اهمیت برای معامله سودآور در بازار وجود داشته باشند، سود ایجاد می کنند.

قیمت گذاری و گزینه های ربات DeepTradeBot

DeepTrade Bot دارای 4 ربات است که می توانید از میان آنها انتخاب کنید که شامل یک ربات رایگان است که به مشتریان جدید این امکان را می دهد تا سیستم را با قیمت صفر تست کنند.

این پلتفرم ربات های زیر را برای اجاره فراهم می کند:

  • MiniBot 5 NFS / Bot رایگان
  • StandartBot 10 NFS / 10 دلار USD
  • ProBot 15 NFS / 25 دلار USD
  • NetPremium 40 NFS / 45 دلار USD

هر ربات شرایط اجاره ای خاص خود را دارد، حداقل و حداکثر دامنه درآمد روزانه، معاملات دوتایی و غیره ارزهای رمزپایه موجود برای استفاده در حال حاضر بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و دوج کوین هستند.

deeptradebot

مزایای معاملات هوش مصنوعی

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تمامی فعالیت های روزمره و کسب درآمدی به سمتی کشیده شده است که به وسیله ربات ها با هوش مصنوعی اداره شود. این رویکرد در معاملات لحظه ای بازارهای مالی نیز دیده می شود که دارای مزیت های مختلفی است از جمله:

یک ربات هیچ احساسی ندارد

این که دنیا در آستانه ربات سازی جهانی است بر کسی پوشیده نیست. اتومبیل هایی با رانندگی خودکار، ربات های گویا، خانه های هوشمند واقعیت امروز است. و اگر اکنون روبات ها عملیات نسبتاً کم کیفیتی را انجام دهند، روز دیگر ممکن است کارهایی را انجام دهند که فعالیت منطقی پیچیده تری دارند. در هر حال با معاملات هوش مصنوعی ما در آغاز این دوره هستیم.

یکی از چالش برانگیزترین فعالیت ها در تجارت، پرهیز از احساساتی بودن و انعطاف پذیری کافی است و واقعاً کاری مناسب برای یک ربات هوش مصنوعی است. به جای اینکه احساساتی باشد و خطایی انجام دهند، ربات های تجاری همیشه در زمان صحیح وارد بازار می شوند.

یک ربات خسته نمی شود

برای معامله گر غیرممکن است که هر روز کار کند بدون اینکه دچار خستگی شود. حرکت با سرعتی که دنیای رمزنگاری در هر روز هفته پیشرفت می کند، بسیار دشوار است. ربات های تجاری به صورت خودکار کار می کنند و هرگز به استراحت احتیاج ندارند.

به نظر می رسد دستیابی به معاونی که تمام وقت و مبتنی بر هوش مصنوعی است و فعالیت تجاری شما را در طول روز کنترل می کند، بسیار هوشمندانه است. واقعیت این است که یک تجارت موفق می تواند هزینه اجاره ربات را به طور کامل پوشش دهد و در زمان و بودجه شما صرفه جویی کند.

ربات همیشه دقیق است

احتمالاً دیده اید که به محض بالا رفتن هزینه بیت کوین، ممکن است قیمت روی یک ارز دیگر بلافاصله و به سرعت سقوط کند، زیرا نوعی نظم وجود دارد. این ساده ترین نمونه از هنگامی است که ارتباط با چشم انسان قابل مشاهده باشد. هوش مصنوعی همچنین می تواند اتصالات پیچیده تر و چند سطحی را که کاملاً غیر قابل مشاهده از نظر «چشم» هستند، را پیدا کرده و از قبل پیش بینی کند. اما مهمترین چیز در مورد ربات ها این است که هرچه اطلاعات بیشتری آنالیز کنند، باهوش تر می شوند.

آیا معامله با هوش مصنوعی برای شما مفید است؟

اگر به دنبال راهی برای خودکار سازی معاملات رمزنگاری هستید، DeepTradeBot ارزش آزمایش دارد. مینی بوت  رایگان MiniBot 5 NFS  فرصتی عالی است که به شما برای امتحان کردن بدون هزینه های اضافی می دهد.

ابزارها و فعالیتهای رمزنگاری روز به روز در حال افزایش هستند. DeepTradebot به شما کمک می کند تا با حداقل هزینه های ناچیز، وارد این صنعت امیدوارکننده شوید. تاکتیک های DeepTradeBot واقعاً به شما کمک می کند فارغ از اینکه در حال حاضر روند بازار به چه شکل است، درآمد کسب کنید.

با این حال مهمترین واقعیت عملکرد DeepTradeBot 24/7 است و حداکثر زمان آزاد را در طول روز برای شما فراهم می کند. DeepTrade

3.5 2 آراء
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

Sir

"تا وقتی شیرها یاد نگیرن که چطوری بنویسن، همه ی داستانها به جلال و جبروت شکارچی ها ختم میشن"
مشترک شدن
اطلاع از
guest
5 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
علی
علی
2 روز قبل

معتبرترین سایت سرمایه گذاری هست از همه مهمتر چهره و فیلم های مدیر سایت ایران کوین ماین در اینستاگرام قابل مشاهده است

پیام
پیام
3 ماه قبل

این سایت کلاه برداره من 100 دلار زدم بعد از پرداخت رو فاکتور زد که اوردر کنسل شده به پشتیبانی ایمیل زدم گفت شما کیف پول رو اشتباه زدید لتریون براشون لینک فرستادم و ثابت کردم که درست زدم دیگه جواب ایمیل رو ندادن این سایت اسکم هست

نوید
نوید
6 ماه قبل

سلام دوست عزیز امکان داره این ربات اطلاعات کیف پول مارو از سیستم بدوزده تشکر

نوید
نوید
پاسخ دادن به  نوید
6 ماه قبل

درضمن چقدر باید سرمایه گذاری کنیم این پنل رایگان ربات کار کنه چون من یکم واریز کردم کار نمیکنه

دکمه بازگشت به بالا
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x