سایت‌های اسکم

dogegainer استخراج ابری ارز دوژکوین

استخراج Dogecoin

dogegainer سایتی است که در زمینه استخراج ابری ارز دوست داشتنی دوژکوین (داگ کوین – داج کوین) فعالیت مینماید که به درخواست دوست عزیزمان سینا به بررسی این سایت می پردازیم.

این سایت اسکم است فعالیت نکنید.

دوستان توجه کنید حدود نود درصد از سایت های استخراج ابری اسکم هستند ولی در مورد سایت dogegainer هنوز اطلاعات کافی موجود نیست ولی نکات مثبت زیادی دارد که ما به بررسی این نکات میپردازیم.

1- یکی از نکات برجسته که نشان دهنده واقعی بودن این سایت است داشتن گواهینامه SSL از سوی  شرکت Comodo است. Comodo یکی از بهترین و پر فروش ترین صادر کنندگان گواهینامه SSL در سطح بین‌الملل به حساب می آید. یکی از راهکارهای سریع و ساده جهت ایجاد امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران و استفاده کنندگان صفحات وب استفاده از گواهینامه SSL می باشد.

2- نکته دوم این است که این سایت هیچ اکانتی در شبکه های اجتماعی ندارد. و تنها راه ارتباط مستقیم تلگرام و اسکایپ است @DogeGainer1 دلیل فعال نبودن در شبکه های اجتماعی رو نمیدونم ولی ارتباط مستقیم توی تلگرام و اسکاپ عالیه

3- بخش اثبات پرداختی ها این هم خودش یک امتیاز مثبت است. SEE PAYMENT PROOFS

4- کمترین مقدار برداشت Min 100.00 Doge است. که خود سایت در نسخه رایگان (Basic Miner) سود روزانه را 0.60 Doge نشان داده است. که در بدترین حالت در سایت فری دوژکوین ساعتی 0.19 DOGE است.

dogegainer.com

دوستان دارم این سایت رو تست میکنم اگر برداشت کردم این مطلب را ویرایش میکنم پس جهت سریع شدن این امر اگر دوست دارید با لینک بالا ثبت نام کنید. اگر از دوستان هم کسی برداشت داشته است لطفا در بخش نظرات ذکر کند. نتیجه: این سایت اسکم است.

دوستان بعد از ثبت نام یک بخش خیلی باحال فعال می شود به نام Faucet کسب درآمد قطره ای که با زدن دکمه ROLL دقیقا مثل سایت فری دوژکوین که هر یک ساعت بر اساس شانس یه شما مقداری Dogecoin جایزه میدهد.Free Dogecoin در این بخش کمترین دوژکوین جایزه هر یک ساعت 0.05 Ð است.

نتیجه: دوستان عزیز این سایت اسکم است. توجه داشته باشید سایت Dogeminer.cc هم اسکم است

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
استخراج ابری استخراج دوژکوین اسکم بررسی دوژکوین کسب درآمد از دوژکوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن