حمایت مالی و رسانه ای

کمک با هدف، افزایش خدمات و کیفیت سایت

در این شیوه (Donation)، افرادی که به‌طور رایگان از خدمات و فعالیت‌های سایت بهره‌مند می‌شوند، می‌توانند به منظور مشارکت در فعالیت‌ها و ادراک حس خوشایند سهیم بودن در خروجی‌های وب‌سایت، بر اساس توانمندی مالی خود، به حمایت از ما بپردازند. به این شکل، در عین حال که این افراد می‌توانند خود را از گردانندگان بیگ والت دانسته و سهمی در ارائه خدمات به کلیه مخاطبین سایت داشته باشند، در جهت تأمین هزینه‌ها و امکانات بیشتر گسترش و توسعه خدمات سایت نیز گام مؤثری در حمایت از بیگ والت برداشته باشند.

می‌توان اهدا را یک معامله برد-برد تلقی کرد، معامله‌ای که در آن هر دو طرف، از پیش از معامله سود خود را کسب کرده‌اند و تنها برای استمرار این سود دهی است که وجهی را پرداخت می‌کنند.

حمایت مالی صدقه نیست؛ یعنی اگر از کاری که شخصی انجام می‌دهد رضایت ندارید، دوستش ندارید، لازمش ندارید و اصولاً دلیلی برای دونیت‌کردن به او ندارید، می‌توانید این کار را انجام ندهید. ولی وقتی دونیت کردید، آن را به حساب صدقه نگذارید. بگذارید به حساب دستمزد کاری که مدت زیادی برای آن زحمت کشیده تا سایر افراد بتوانند آن را دریافت کرده و از آن استفاده کنند.

پرداخت ریالی

پرداخت ارزی

حساب دلاری پرفکت مانی:
U7749172

کیف پول بیتکوین:
179yByc1BkMBRRLw91kApiaLE18eynYSDB

اسامی آخرین حامیان ما

ناممبلغ
اسامی حامیان سایت

♥ جهت حمایت رسانه ای نیز می‌توانید از لوگو و مطالب سایت ما با ذکر نام بیگ والت و درج لینک به مقاله اصلی یا وبسایت، از ما حمایت کنید.

دکمه بازگشت به بالا