COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
سرمایه گذاری

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

هایپ معتبر روسیه

وضعیت: در حال پرداخت

drift دریفت یک پروژه معتبر هایپ روسی است که راه های زیادی برای کسب درآمد روبل ایجاد کرده است شما در این سایت به هفت روش می توانید درآمد کسب کنید که بیشتر این روش ها نیاز به سرمایه ندارد.

اهمیت Drift.biz

وب سایت Drift.biz با گذشت بیش از 150 روز از نقطه شروع خود هم چنان به فعالیت خود ادامه می دهد که در طول این مدت مورد استقبال بسیار زیاد در بین کاربران قرار گرفت که البته بیش از 200 هزار کاربر منحصر به فرد در سرتاسر دنیا جذب کرده است که در نوع خودش بی نظیر است.

هدیه برای ثبت نام! پاداش روزانه تا 1000 روبل!
درآمد 20 تا 36 درصد در هر ماه!
برداشت به روش های مختلف مانند حساب پاییر، پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و دوج کوین

drift
drift

مجوز و تاییدیه های لازمه

پروژه Drift.biz توسط شرکت بین المللی DRIFT GAMES LTD که در انگلستان به آدرس 5 Jewry Street، لندن EC3N 2EX ثبت شده است، توسعه و مدیریت می شود. لینک مشاهده تاییدیه

آموزش ثبت نام در سایت دریفت drift

برای ثبت نام روی لینک عضویت یا بنر کلیک کنید و فیلدهای مورد نظر را تکمیل کنید. سایت به زبان روسی، انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است.

Введите Логин: Enter your login نام کاربری
Введите E-mail: Enter your Email ایمیل
Введите Пароль: Enter your password رمز عبور
Повторите Пароль: Enter your password again تکرار رمز عبور
یادتون نره که بعد از ثبت نام ایمیل خود را هم تایید کنید.

drift
drift

آموزش بخش های مهم سایت به دو زبان روسی و انگلیسی

به زبان انگلیسی

قسمت MAIN MENU

User account: ناحیه کاربری و اطلاعات کلی
Taxis:
تاکسی ها شروع سفر شما در پروژه است. بلافاصله پس از ثبت نام ، شما اولین تاکسی خود را دریافت می کنید تا در اسرع وقت با این پروژه آشنا شوید – «Hyundai Solaris». هر اتومبیل در هر ساعت کار مبلغ ثابت کسب می کند. 9 اتومبیل برای خرید در تاکسی در دسترس است که هر کدام دارای قیمت ، سرعت و دوره پرداخت متفاوتی هستند.

Carsharing:
Carsharing جایگزین اصلی تاکسی ها است ، اتومبیل های اتومبیل در اتومبیل بسیار گرانتر هستند و به همین ترتیب سود بیشتری را برای صاحبانشان به ارمغان می آورند. هر اتومبیل در هر ساعت کار مبلغ ثابت کسب می کند. 9 اتومبیل برای خرید در Carsharing در دسترس است ، هر یک از آنها دارای قیمت ، سرعت و دوره پرداخت متفاوت هستند.

می توانید هر بار تعداد اتومبیل های نامحدودی خریداری کنید. طول عمر هر خودرو 180 روز از لحظه خرید است ، در پایان این مدت خودرو متوقف می شود تا سود کسب کند و از لیست حذف می شود.

Earning:
Site surfing:
گشت و گذار در سایت ساده ترین راه برای بدست آوردن درآمد اضافی به تراز پرداخت است. فقط کافیست از طریق سایت های تبلیغ کنندگان ما جستجو کنید و در هر بازدید از 0.08 روبل سود کسب کنید. روش مشاهده: 1. روی عنوان هر پیوند کلیک کنید. 2. یک تایمر با زمان باقی مانده تا پایان مشاهده در صفحه باز شده وجود خواهد داشت. 3. یک چک روبات ساده انجام دهید.

Task:
در اینجا می توانید لیستی از کارهای ساده را از طریق مدیریت پروژه پیدا کنید. برای به دست آوردن سود بیشتر برای تراز خرید خود این کارها را انجام دهید. بعضی از کارها می توانند در یک بازه زمانی معین چند بار انجام شوند ، اما بیشترین کارها فقط یک بار می توانند انجام شوند. انتشار پرداخت در انجمن ها و ایجاد یک پروژه وظایف بازبینی فیلم توسط سایت طی 24 ساعت بطور دستی بررسی می شود و سایر موارد بطور خودکار بررسی می شوند.

Lottery:
قرعه کشی یکی دیگر از راه های کسب درآمد در پروژه بدون سرمایه گذاری است. فقط در یک قرعه کشی شرکت کنید و فرصتی برای برنده شدن در یک فولکس واگن پولو رایگان دارید. قرعه کشی یک بار در ساعت انجام می شود. هر کاربر پروژه می تواند فقط با کلیک کردن روی دکمه شرکت در دکمه قرعه کشی شرکت کند. در صورت برنده شدن، اعلانی دریافت خواهید کرد.

Daily bonus: جایزه روزانه که در مبالغ مختلف بسته به شانس شما براتون واریز میشه

قسمت MISCELLANEA

Leaders’ Race:

همه كاربران پروژه در مسابقه Leaderers شركت مي كنند و اين شانس را دارند كه بسته به جايگاهشان در جدول و طبقه بندي آنها ، دريافت پاداش اضافي براي سرعت دريافت خودروها در بخش تاكسي ها و Carsharing داشته باشند.

نژاد رهبران در 7 دسته مختلف تقسیم می شود ، شما می توانید در هر یک از آنها یا در چند گروه به طور همزمان رهبر شوید. شما در لیست رهبر موضع گیری خواهید کرد و تا زمانی که سایر شرکت کنندگان از شما پیشی بگیرند ، جایزه را با سرعت کسب می کنید.

جایزه سرعت به طور همزمان برای تاکسی ها و Carsharing اعمال می شود ، هیچ سطح دیگری برای سطح Business وجود ندارد. خلاصه همه جایزه ها ، این بدان معناست که می توانید در چند دسته همزمان ، حداکثر 100 درصد سرعت را در اختیار خود قرار دهید.

Project statistics: آمارهای پروژه


Training center: به کاربران پروژه Drift این فرصت داده می شود که با بازی یک بازی جذاب، پول واقعی کسب کنند. این پروژه شامل 7 راه کسب درآمد است.

در مرکز آموزش، ما در مورد مهم ترین بخش ها به شما می گوییم و بررسی های ویدیویی پروژه را از کاربران خود مشاهده می کنید ، که توصیه می کنیم حتما آنها را بررسی کنید.

BALANCE OPERATIONS

Balance replenishment:
با پر کردن تعادل خود را “برای خرید” شما به طور خودکار می توانید درآمد خود را از اتومبیل در “Taxopark” و “Carsharing” با عضویت در مسابقه رهبر، و همچنین به عنوان عضوی از مسابقات ماهانه سرمایه گذاران را افزایش دهید. یکی از 50 برنده شوید و برای جایزه اصلی – 30000 روبل رقابت کنید.

Payment of earnings: نحوه برداشت

Balance exchange: مبادله بالانس کاربری

Operation history: تاریخچه عملیات

PARTNER SECTION

Partner program: برنامه های کاربران

Referral Settings: تنظیمات زیرمجموعه

My referrals: رفرال های من

Promotional materials: مواد تبلیغاتی

ADVERTISER’S ACCOUNT

My surfing: سورف های شما

شما می توانید پیوندهای خود را در سایت گشت و گذار در این صفحه مدیریت کنید. برای تکمیل ترازنامه پیوندی ، شما نیاز به بودجه برای ترازنامه تبلیغ دارید.

Ad balance replenishment: دوباره پر کردن ترازنامه

توجه! این صفحه برای پر کردن بالاس تبلیغات طراحی شده است! از تراز تبلیغ برای خرید نمای لینک در بخش Surfing Site استفاده می شود. اگر می خواهید مانده خریدهای خود را دوباره شارژ کنید ، به بخش مربوطه بروید.

COMMUNICATION

My profile: پروفایل شما

Direct massage: مسیج

Friend requests: درخواست و معرفی به دوستان

OTHER

Profit calculator: محاسبه سود

project rules: قوانین پروژه

support: پشتیبانی

به زبان روسی:

Для покупок: موجودی خرید
Для выплат: موجودی برداشت
Для рекламы: موجودی برای تبلیغات
Главный раздел: بخش اصلی
Кабинет пользователя: حساب کاربری
Таксопарк: بخش پارکینگ

تاکسی پارک سرآغاز سفر شما در این پروژه است. بلافاصله پس از ثبت نام ، برای آشنایی هرچه سریعتر با پروژه، اولین تاکسی خود را دریافت خواهید کرد – هیوندای سولاریس به صورت رایگان.
هر دستگاه برای هر ساعت کار مبلغی ثابت کسب می کند. در کل ، 6 خودرو برای خرید در تاکسی پارک موجود است که هر کدام دارای قیمت، سرعت و بازپرداخت متفاوتی هستند. می توانید هر بار تعداد اتومبیل های نامحدودی خریداری کنید. عمر تمام اتومبیل ها 180 روز است.
شما در این بخش می توانید ماشین بخرید سود ماهانه کسب کنید و همچنین روزانه هم سود خودتان را برداشت کنید.
Каршеринг: بخش اشتراک خودرو هم مثل بالا است با این تفاوت که خودروهای گران و پرسودی در این بخش هست.
Бизнес-уровни: در شغل های جدید سرمایه گذاری کنید و سود دریافت کنید.
Лидеры проекта: رهبران پروژه سود بالاتری کسب می کنند.
Заработок: بخش کسب درآمد
Сёрфинг сайтов: کسب درآمد با دیدن تبلیغات
Задания: انجام دادن ماموریت ها
Лотерея: قرعه کشی
Ежедневный бонус: پاداش روزانه / احتمال بردن 0.01 روبل تا 1000 در هر روز
Центр обучения: بخش آموزش سایت
Пополнение баланса: شارژ کردن اکانت
Выплата заработка: برداشت درآمد به صورت دلار، یورو، روبل و ارز دیجیتال
Обмен баланса: بخش مبادله و تبدیل
История операций: تاریخچه عملیات
Партнерская программа: سیستم زیرمجموعه گیری
Мои рефералы: تعداد زیرمجموعه های شما
Рекламные материалы: بنرهای تبلیغاتی
Мои сайты в сёрфинге: سفارش تبلیغات کلیکی
Рекламный баланс: شارژ اکانت تبلیغات
Мой профиль: مشخصات شما
Личные сообщения: پیام خصوصی
Заявки в друзья: درخواست دوستی
Чат проекта: گروه چت سایت
Статистика проекта: آماره پروژه
Калькулятор прибыли: ماشین حساب سود
Правила проекта: قوانین سایت
Тех. поддержка: پشتیبانی سایت

drift
drift
HYIPLogs.com widget for drift.biz
Drift.biz چیست؟

Drift یک بازی اقتصادی جذاب و با امکان برداشت پول واقعی است. این سایت به کاربران خود به روشهای مختلفی درآمد پرداخت می کند.
پروژه Drift.biz توسط شرکت بین المللی DRIFT GAMES LTD که در انگلیس به آدرس 5 Jewry Street ، لندن EC3N 2EX ثبت شده است ، توسعه و مدیریت می شود.

Drift از چه راه های کسب درآمد استفاده می کند؟

در Drift بیش از 7 راه وجود دارد که اکثر آنها به Drift نیاز به سرمایه گذاری و تزریق پول ندارند. در اینجا برخی از آنها ذکر شده است: تاکسی ، اتومبیل کاربری ، سطح کار ، گشت و گذار در سایت ، کارها ، قرعه کشی رایگان ، جایزه روزانه و البته برنامه زیرمجموعه گیری. توصیه می کنیم بعد از ثبت نام در مورد هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا برنامه زیرمجموعه گیری دارد؟

البته یک برنامه زیرمجموعه گیری در این پروژه وجود دارد که باعث می شود بدون هیچ گونه سرمایه گذاری درآمد در Drift کسب شود. این سایت به شرکای خود 7٪ بازپرداخت ارجاع سطح اول و 3٪ بازپرداخت ارجاعات سطح دوم و همچنین یک جایزه دلپذیر در قالب 20٪ از مبلغ درآمد ارجاع در بخش Surfing سایت می پردازد.

آیا “امتیاز” یا محدودیت های دیگر دارد؟

این سایت هیچ محدودیتی برای کسب درآمد ندارد ، به جز حداقل مبلغ پرداخت شده ، که توسط سیستم های پرداخت و جمع کننده پرداخت تعیین شده است. هر کاربر می تواند دقیقاً به اندازه درآمد Drift از این پروژه خارج شود.

روش های شارژ حساب و پرداخت چیست؟

شارژ اکانت در Drift از طریق سیستم های پرداخت Payeer ، PerfectMoney ، QIWI ، Yandex.Money ، بیت کوین ، Ethereum ، Free-Kassa و دیگران اجرا می شود. شما می توانید بالانس خود را در Drift با ارزهای: RU ، USD ، EUR و ارزهای رمزنگاری کنید. بازپرداخت موجودی الزامی نیست، می توانید بدون پرداخت ترازنامه ، پرداختی را سفارش دهید.
پرداختها به سیستمهای پرداخت Payeer ، QIWI ، Yandex.Money ، Visa ، MasterCard ، Perfect Money و سایر موارد انجام می شود. پرداخت ها با ارزهای بعدی قابل دسترسی هستند: RUB ، USD ، EUR و cryptocurrency. هر استفاده از پروژه می تواند بدون محدودیت واریزی را پرداخت کند.
پرداخت ها بطور خودکار طی 15 دقیقه پس از سفارش انجام می شود. حداقل مبلغ سفارش پرداخت – 1 روبل.

1.5 2 آراء
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
18 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دانیال
دانیال
17 روز قبل

تازگیا یه سیستم راه انداخته که ۵۰ روبل سرمایه گذاری میکنی سر ۱۰ روز ۵۲ روبل میده
حالا میخواستم ببینم که این ۵۲ روبل که تو درامد کلش زده یعنی چی یعنی ۲ روبل سود میگیریم بعد ۱۰ روز یا نه همون ۵۲ روبل هست
بعد اگه اینطور باشه تو ۱۰ روز منطقیه؟
ممنون میشم جواب بدین

sagi
sagi
1 ماه قبل

با سلام
عضو سایت شدم
پرداختی داره

Mohammad
Mohammad
3 ماه قبل

سلام یک جا خوندم که سایت رو مشروبات الکلی سرمایه گزاری میکنه این حرف درسته

عمران
عمران
3 ماه قبل

بعد ۱۸۰ روز ک عمر ماشین تموم میشه هزینش برمیگرده؟

فردین
فردین
3 ماه قبل

سایت : drift.biz
نام کاربری : frdin
تاریخ ثبت نام : 2020/03/24
میزان شارژ: 4/455 روبل
کیف پول پرفکت مانی:U 19157962

مهرشاد
مهرشاد
4 ماه قبل

سلام وقتی موجودیتوازتاکسیاجمع اوری میکنی چجوری بایدچنجش کنی به بالانس برداشتت؟؟؟

امیرحسین
امیرحسین
5 ماه قبل

سلام
خسته نباشین
برای شروع نیاز به چقدر هست؟؟
بدون سرمایه چطوری میشه پول در اورد از این سایت؟

Misagh
Misagh
5 ماه قبل

سلام دوست عزیز ایا این سایت هنوز نیازی به زیر مجموعه گیری ندارد یا باید حتما زیرمجموعه گیری کنیم؟

mohammadreza beyzaei
mohammadreza beyzaei
5 ماه قبل

سلام این سایت برای سرمایه گذاری پیشنهاد میشه؟؟؟ و اینکه جزو بیمه جبران خسارتتون هست ؟

babaki
babaki
6 ماه قبل

سلام.آیاسایت.driftواقعامعتبره؟چگونه اطمینان حاصل کنم؟

babaki
babaki
پاسخ دادن به  miladmilan
6 ماه قبل

سلام.کمنون.ازجوابتچن.اگه.امکانش.هست.چندتا.سایت.معتبربجزگلدن فارم .معرفی کنید.

Morteza
Morteza
6 ماه قبل

سلام برای سرمایه گذاری خوب هست..یا اینم مثل سایت گلدن فارم باید زیر مجموعه بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x