سایت کلیکی

درآمد زایی آسان با سایت کلیکی ESPTCO PTC

کسب درآمد رایگان از طریق سایت کلیکی ESPTCO PTC

سایت ESPTCO PTC از سایت‌های PTC هستند که می‌توانید به صورت رایگان به آن‌ها بپیوندید و با انجام کارهای مختلف ساده درآمد کسب کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید با تماشای فیلم‌ها، نظرسنجی‌ها، انجام برخی از کارهای رسانه‌های اجتماعی، مشاهده تبلیغات، ثبت نام در آزمایش‌های رایگان، بازی کردن، بارگیری برنامه‌ها، و بسیاری از کارهای هنری دیگر، درآمد کسب کنید. نکته اصلی که این سایت‌ها را به تصویر می‌کشد این است که آن‌ها به طور معمول روش‌های مختلفی برای کسب درآمد دارند.

درآمد زایی در وب سایت ESPTCO PTC

فرصت‌های کسب درآمد و کیفیت سایت اما تا حدودی متفاوت است. آزمایش آن‌ها برای یافتن سایتهای قانونی و سایتهایی که فقط وقت شما را تلف می‌کنند، می‌تواند ترسناک باشد.

احتمالاً شما نام سایت ESPTCO PTC را شنیده اید. این پلتفرمی است که نوید می‌دهد به اعضا برای مشاهده و کلیک تبلیغات پرداخت می‌کند.

بنابراین، اگر به دنبال بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد منفعل هستید، احتمال زیاد این است که با این سایت PTC روبرو شده باشید. اما آیا ESPTCO PTC قانونی است یا فقط یک سایت کلاهبرداری است که درآمد سخت بدست آمده شما را می‌دزدد؟

اصولاً این یک سوال منطقی و معتبر است که همه باید به آن فکر کنند. در حقیقت، اطمینان از اینکه فقط به یک سایت قانونی پیوسته‌اید عاقلانه خواهد بود.

بنابراین، برای پاسخ به این سوالات و سوالات دیگر، به خصوص اینکه آیا می‌توانید از طریق سیستم عامل پول نقد خوبی بدست آورید، به ما اطلاع دهید که ESPTCO PTC چه چیزی برای ما دارد. بدون آگاهی بیشتر، در اینجا نگاهی دقیق‌تر به این وب سایت Paid to Click است.

بررسی سایت ESPTCO PTC

نام: ESPTCO
وب سایت: https://esptco.com
مالک: فاش نشده است.
هزینه: برای ثبت نام رایگان
خلاصه: ESPTCO تا حدودی قانونی است. به عنوان یک عضو ثبت شده، می‌توانید با مشاهده تبلیغات، آزمایش برنامه‌ها، انجام نظرسنجی‌ها و تماشای آنلاین ویدیو، بیت کوین کسب کنید. روزانه تبلیغات را تضمین می‌کنید. همچنین می‌توانید با دعوت از دوستان برای کسب درآمد در کنار خود، جایزه ارجاع کسب کنید. تمام درآمد بدون هیچ تأخیری در کسب درآمد با ESFaucets شما همگام‌سازی می‌شود. با این حال، نقطه ضعف مهم این است که بهترین مکان برای پول نقد واقعی نیست.

مزایای عضویت

با مشاهده تبلیغات و تکمیل پیشنهادات، Satoshi را بدست آورید. بدون حداقل برداشت لازم است.

  • با مشاهده تبلیغات بیت کوین بدست آورید.
  • با آزمایش برنامه‌ها، انجام نظرسنجی و تماشای فیلم آنلاین.
  • تبلیغات تضمینی روزانه.
  • پتانسیل درآمد نامحدود.
  • با دعوت از دوستان خود برای کسب درآمد در کنار خود، پاداش مراجعه کنید.
  • پرداخت‌های فوری، مستقیماً به حساب ESFaucets شما واریز می‌شود.
  • تمام درآمد با ESFaucets شما همگام‌سازی می‌شود، بدون تاخیر در درآمد

این همان چیزی است که در وب سایت Esptco.com می گوید:

با مشاهده تبلیغات می‌توانید بیت کوین کسب کنید. با آزمایش برنامه‌ها، انجام نظرسنجی و تماشای آنلاین فیلم می‌توانید درآمد کسب کنید. روزانه تبلیغات تضمینی با پتانسیل درآمد نامحدود وجود دارد. می‌توانید با دعوت از دوستان خود برای کسب درآمد در کنار خود، جایزه ارجاع کسب کنید. پرداخت فوراً مستقیماً به حساب ESFaucets شما واریز می‌شود.

ESPTCO PTC چیست؟

ESPTCO PTC، همانطور که قبلاً گفته شد، یک وب سایت PTC (پرداخت شده برای کلیک) است که بیشتر به دلیل مشاهده تبلیغات یا پیشنهادات کامل به شما پاداش می‌دهد. این یکی از صادقانه‌ترین سایت‌های PTC موجود است.

به طور معمول، بیشتر سایت‌های PTC روش‌های مختلفی برای کسب درآمد ارائه می‌دهند. با این حال، وقتی صحبت از سایت ESPTCO PTC می‌شود، فقط چند فرصت کسب درآمد را ارائه می‌دهد.

در این سایت پاداش، فرصتی برای کسب بیت کوین کسب خواهید کرد. بنابراین اگر به دنبال سایتی برای کسب درآمد واقعی هستید، ممکن است سایت ESPTCO PTC بهترین وب سایت برای شما نباشد. برای درک نحوه کار وب سایت، اجازه دهید در مورد نحوه کار سایت PTC اطلاعات عمیقی پیدا کنیم.

ESPTCO PTC چگونه کار می کند؟

برای اینکه بتوانید نحوه کار سایت ESPTCO PTC را درک کنید، ضروری است که من به طور صریح نحوه کار آن را توضیح دهم. بیشتر افراد به طور متوسط ​​روزانه دو ساعت تلویزیون تماشا می‌کنند.

حال، فکر کنید کانال‌های تلویزیونی به شما پول می‌دهند تا در کانال‌هایشان تبلیغات را تماشا کنید. خوب، آیا این یک پیشنهاد بی‌نظیر نیست؟ در این حالت، به یک روند مشابه فکر کنید و آن را در اینجا اعمال کنید.

بنابراین، ESPTCO PTC به شما پول می‌دهد تا برخی از تبلیغات یا پیشنهادات کامل را در وب سایت آن‌ها مشاهده کنید. با این حال، برای شروع درآمد در سایت، باید به صورت رایگان در یک حساب کاربری ثبت نام کنید و سپس هر روز برای مشاهده همه تبلیغات موجود وارد سیستم شوید.

اصولاً مروج مشاغل آنلاین و بازاریابان وب به ترافیک قابل توجهی به سایت‌های تجارت آنلاین خود احتیاج دارند. در نتیجه، آن‌ها معمولاً مبلغ هنگفتی برای خرید ترافیک به این وب سایت‌ها می‌پردازند.

از طرف دیگر، سایت‌های PTC مانند ESPTCO PTC پیوندهای مروج را در وب سایت خود منتشر می‌کنند تا بتوانید کلیک، تماشا و کسب درآمد کنید. شروع کار در سایت PTC بسیار آسان است زیرا فقط به یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت نیاز دارید.

همچنین، شما به یک حساب ایمیل و Bitcoin eWallet نیاز دارید. توجه داشته باشید، برای جلوگیری از بسته شدن حساب خود، و محدود کردن یک حساب به یک رایانه و یک اتصال اینترنتی مهم است.

چگونه می توان با ESPTCO PTC درآمد کسب کرد؟

آیا شما در مورد یادگیری نحوه کسب درآمد از طریق سایت ESPTCO PTC کنجکاو هستید؟ خوب، این یک روند بسیار بی‌هنر است. ابتدا باید همانطور که قبلاً گفته شد وارد شوید، وارد حساب خود شوید و مستقیماً به قسمت تبلیغات بروید.

در آن بخش، روش‌های مختلفی برای کسب درآمد در سیستم عامل را پیدا خواهید کرد. در اینجا نحوه کسب درآمد از طریق این سایت PTC آورده شده است.

مشاهده تبلیغات

همانطور که قبلاً گفتم، روش اصلی کسب درآمد در سایتهای PTC مشاهده تبلیغات است و ESPTCO PTC تفاوتی ندارد. بنابراین، با مشاهده تبلیغات می‌توانید مقداری پول نقد کسب کنید. ESPTCO PTC دارای انواع مختلفی از تبلیغات است که می‌توانید از جمله، تبلیغات Coin Galaxy، تبلیغات آسان رمزنگاری رایگان، بدون حداقل تبلیغات واریز، و چندین تبلیغ دیگر را مشاهده کنید.

با این حال، حقیقت این است که آن‌ها پول زیادی نمی‌پردازند زیرا شما بر اساس نوع آگهی و طول آن بین ۶ ساتوشی و ۱۰ ساتوشی خواهید ساخت. در مجموع، برای اتمام مراحل مشاهده زمان زیادی از شما نمی‌گیرد.

تمام آنچه از شما لازم است این است که بر روی تبلیغات کلیک کنید، چند ثانیه صبر کنید تا کاملاً بارگیری شود و سپس کپچای موجود در مرکز صفحه را پر کنید.

هنگامی که captcha می‌گوید مشاهده آگهی را به پایان رسانده‌اید، می‌توانید آن را ببندید و مشاهده آگهی دیگری را شروع کنید.

اگرچه مشاهده آگهی کاری بدون زحمت به نظر می‌رسد، اما واقعاً می‌تواند وقت شما را صرف درآمد قابل توجهی کند.

در واقع، حداقل مبلغی که از هر تبلیغ بدست می‌آورید به این معنی است که شما باید مقدار زیادی تبلیغ را مشاهده کنید تا پول خوبی بدست آورید. علاوه بر این، شما باید زمان زیادی را در سایت صرف کنید تا مبلغ مناسبی را در موجودی حساب خود جمع کنید.

پیشنهادات پولی

روش منحصر به فرد دیگر برای کسب درآمد در سایت ESPTCO PTC پیشنهادات پولی است. به طور کلی، تبلیغات پولی از سایر سایت‌های شخص ثالث نشات می‌گیرد.

همانطور که با ثبت نام در سایت مشاهده خواهید کرد، به دکمه «پیشنهادات» به پیشنهادهای پرداخت شده دسترسی خواهید داشت. در واقع، ESPTCO PTC پیشنهادهای زیادی در سیستم عامل خود دارد.

خب، اگر اولین بار است که با پیشنهادهای پولی مواجه می‌شوید، دیگر نگران نباشید. به عبارت ساده، آن‌ها کارهای ساده‌ای هستند که شما باید انجام دهید و پس از اتمام موفقیت‌آمیز پاداش دریافت کنید.

منظور من این است که، یک پیشنهاد پولی از شما می‌خواهد که یک نظرسنجی انجام دهید، در یک سایت خاص ثبت نام کنید، یک برنامه تلفن همراه را بارگیری و نصب کنید، یک ویدیو را تماشا کنید، یک بازی را انجام دهید، به صورت آنلاین خرید کنید، یک مسابقه برگزار کنید، از جمله موارد دیگر.

با این وجود، شما باید اطمینان حاصل کنید که از دستورالعمل‌های پیشنهادی پیشنهادی پرداخت شده به طرف دوم پیروی می‌کنید. این واقعاً تنها راهی است که می‌توانید اطمینان حاصل کنید که پس از اتمام پیشنهاد پاداش خود را دریافت خواهید کرد.

صادقانه بگویم، این نوع پیشنهادات در چندین نوع سایت موجود است. از نظر من در مرور سایت‌های PTC، پیشنهادات ارائه شده توسط ESPTCO PTC کمتر از آنچه در سایت‌های دیگر دریافت می‌کنید پرداخت می‌شود.

برنامه زیرمجموعه گیری

برای سایت‌های PTC معمولاً ارائه برنامه زیرمجموعه گیری برای افزایش توانایی‌های کسب درآمد شما معمول است. بنابراین، شما می‌توانید اعضای خود را به عضویت ESPTCO PTC دعوت کنید و در عوض، از درآمد آن‌ها کارمزد دریافت خواهید کرد.

اصولاً، می‌توانید با به اشتراک گذاشتن لینک زیرمجموعه گیری خود با آن‌ها یا انتشار پیوند در سایت وبلاگ، از اعضا دعوت به ثبت نام کنید.

با این وجود، ESPTCO PTC اطلاعاتی را درباره میزان پولی که با زیرمجموعه گیری افراد به وب سایت کسب خواهید کرد، در وب سایت رسمی خود منتشر نمی‌کند. به نظر من، آن‌ها باید چنین اطلاعات حیاتی را در سایت خود منتشر کنند.

در مجموع، تجربه‌ای که من طی سال‌های گذشته جمع آوری کرده‌ام پیش بینی می‌کند که این درصد از ۵٪ تا ۱۰٪ از کل درآمد مراجعه کننده باشد.

همچنین، به خاطر داشته باشید که مراجعه کنندگان باید تبلیغات خود را مشاهده کنند تا به شما فرصتی برای ایجاد کمیسیون از درآمد آن‌ها بدهد. نکته دیگر این است که شما برای بهره مندی از مراجعه باید تعداد مشخصی از تبلیغات را در روز تماشا کنید.

ویژگی های بد ESPTCO PTC

1- حداقل پاداش.
2- فرصتهای محدود درآمد.
3- این سایت اطلاعات مورد نیاز را نشان نمی دهد.
4- این سایت دارای یک رابط کاربری غیر دوستانه است.

ویژگی های خوب ESPTCO PTC

1- امکان کسب BTC.
2- در سراسر جهان موجود است.
3- آستانه پرداخت کم.
4- یک فرآیند ثبت نام ساده و مستقیم.

آیا ESPTCO PTC کلاهبرداری است؟

ESPTCO PTC ۱۰۰٪ قانونی است. برای مشاهده تبلیغات و پیشنهادات کامل به اعضا پول پرداخت می‌کند. با این حال، واقعاً نمی‌توانید پول خوبی از سیستم عامل بدست آورید.

این واقعیت که شما تقریباً ۶ ساتوشی (۰.۰۰۰۶ دلار) در هر کلیک خواهید ساخت به این معنی است که شما باید صدها و صدها تبلیغ را کلیک کنید تا حداقل ۱ دلار در روز بدست آورید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x