کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول Ethos چیست؟ کیف پولی جهانی برای رمزنگاری

کیف پول Ethos چیست؟ کیف پولی جهانی برای رمزنگاری

Ethos یک کیف پول جهانی است که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را ذخیره، یاد بگیرند، ردیابی کنند، ارسال و دریافت کنند – همه چیز در یک برنامه. کاربران یک SmartKey منحصر به فرد ۲۵۶ بیتی ایجاد می‌کنند که هرگز از طریق اینترنت منتقل نمی‌شود و به افراد امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتالی خود را از طریق چندین زنجیره و سکه ایمن و مطمئن نگه دارند.

این یکی از بهترین کیف پول‌های داغ همراه اول است که به طور ایمن و ایمن با دارایی‌های مختلف در چندین بلاکچین ارتباط برقرار می‌کند. داده‌های قوی بازار و شاخص‌های فنی را می‌توان بر روی دستگاه مشاهده کرد که تجربه‌ای قدرتمند و در عین حال بصری را برای کاربر فراهم می‌کند. با بارگیری کیف پول جهانی Ethos، برای هر نمونه کیف پول که ایجاد می‌کنید یک کلید هوشمند Ethos هوشمند ایجاد می‌کنید که از بقیه موارد نیز مراقبت می‌کند – ارائه حداکثر مدیریت امنیت خودکار در دارایی‌های دیجیتالی شما.

کیف هوشمند

پیشنهاد اصلی برنامه Ethos، کیف پول هوشمند یک کیف پول «امن» چند رمزنگاری است که نوید می‌دهد سکه‌های شما را ذخیره کند که روشی امن و در عین حال آسان برای معامله است. کیف پول با امنیت بی‌نظیر و رابط کاربری نرم و صاف، از تعداد زیادی سکه در بلاکچین‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و هر روز سهم بیشتری به آن اضافه می‌شود تا به برچسب «Universal» نزدیک شود.

امنیت

اولین سوالی که هر بار ورود کیف پول جدید به بازار مطرح می‌شود، این است که کیف پول من در واقع چقدر ایمن است؟

و متأسفانه، پاسخی که اکثراً می‌آید، واقعاً زیاد نیست. حتی Jaxx، در این بلوک، دارای برخی نقص‌های امنیتی جدی است که فرضیه تبدیل شدن به گزینه‌ای برای علاقه مندان به رمزنگاری را از بین می‌برد. در چنین سناریویی، معمولاً توصیه نمی‌شود که تعداد زیادی سکه را روی این کیف پول‌های «امن» ذخیره نکنید، سرمایه‌گذاری‌های شخص در گزینه‌های سخت افزاری ایمن‌تر مانند Trezor یا Ledger Nano را حفظ کنید.

اما به نظر می‌رسد Ethos می‌خواهد همه اینها را تغییر دهد. با داشتن ویژگی‌های امنیتی از دانه ۲۵۶ بیتی تا احراز هویت بیومتریک، کیف پول هوشمند Ethos تمام گام‌های ممکن را برای اطمینان از ایمنی دارایی‌های دیجیتال شما برداشته است.

کلید هوشمند

در ابتدا همه چیز خوب بود. فقط یک بیت کوین وجود داشت و تنها کاری که شما باید انجام می‌دادید این بود که کلید خصوصی آن را روی یک کاغذ بنویسید و آن را درون صندوق امانات قرار دهید. سپس Ethereum و Ripple و Litecoin. شروع بکار کردند. سپس یک شرکت هوشمندانه ایده HD را ارائه داد، همانطور که ​​در Hierarchical Deterministic. اساساً، این مفهوم حول تولید تعداد زیادی (عملاً بی‌پایان) کلید عمومی و آدرس برای سکه‌ها و بلاکچین‌های مختلف از یک «دانه» شروع می‌شود، و به طور موثر تمام آدرس‌ها را فقط با یک کلید فشرده می‌کند. سپس می‌توان از این کلید برای بازگردانی همان آدرس‌ها حتی در یک بستر دیگر استفاده کرد، و بدون دسترسی به انتقال کلید به سرور، امکان دسترسی به منابع مالی را در هر دستگاهی فراهم کرد.

کیف پول هوشمند Ethos این را به عنوان SmartKey پیاده‌سازی می‌کند، یک توالی ۲۴ کلمه‌ای است که توسط حرکات تصادفی انجام شده توسط کاربر در هنگام راه اندازی حساب ایجاد می‌شود، و یک مجموعه آدرس منحصر به فرد را برای هر یک تضمین می‌کند. این عبارت mnemonic همچنین به عنوان وسیله‌ای ناکام برای دسترسی به حساب در صورت آسیب رساندن به تلفن می‌شود و به این معنی است که کاربر فقط باید با دقت آن را نگه دارد، در اصل به عنوان «کلید» خصوصی آن عمل می‌کند.

صفحه کلید مجازی

همانطور که در گذشته در بسیاری از کیف پول‌ها نشان داده شده است، صرف استفاده از دانه خصوصی و پین امنیت را تضمین نمی‌کند. هکرها می‌توانند کد مخربی را وارد کنند که اقدامات شما را keylog می‌کند، هر دو عبارت mnemonic و PIN را ضبط می‌کنند، بنابراین به طور بالقوه تمام وجوه شما را در جای دیگر خالی می‌کنند. برای مقابله با این، برنامه Ethos با استفاده از یک صفحه کلید مجازی برای وارد کردن چنین داده‌های حیاتی، از ورودی در برابر رهگیری توسط هکر‌ها محافظت می‌کند.

احراز هویت دو مرحله ایی

در حالی که استفاده از پین برای ورود به سیستم برای هر کیف پول رمزنگاری یک روش استاندارد است، Ethos با صدور مجوز احراز هویت بیومتریک یک گام فراتر می‌رود، اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما هرگز به دست اشتباه نخواهد رسید. اگرچه ممکن است Ethos امن‌ترین کیف پول رمزنگاری موجود باشد، خوب است به یاد داشته باشید که این یک قطعه دیگر از فناوری است، فقط به اندازه شخصی که آن را در اختیار دارد. حتی اگر این برنامه در برابر حملات تکنیکی پیچیده محافظت شود، در برابر یک سارق پیچیده محافظت نمی‌کند.

توجه: از هم اکنون، برنامه Ethos در صورت‌عدم مراقبت، به طور خودکار از کاربر خارج نمی‌شود و پس از اینکه یک بار توسط کاربر واقعی وارد سیستم شد، به هر کسی اجازه دسترسی می‌دهد. در حالی که تیم Ethos در تلاش است تا این مشکل را تا به روزرسانی بعدی برطرف کند، در حال حاضر بهتر است به یاد داشته باشید که پس از پایان کار خود را به صورت دستی از سیستم خارج کنید.

دریافت سکه به کیف پول هوشمند خود

همه چیز برای ایجاد یک کیف پول رمزنگاری بسیار امن بسیار خوب است، اما اگر چیزی در آن نباشد خیلی خوب نیست؟ بنابراین بیایید این نقص برجسته را اصلاح کنیم. از داخل Smartwallet خود، روی «افزودن سکه» ضربه بزنید. لیستی از سکه‌ها و نشانه‌ها به شما ارائه می‌شود. سکه‌ای را که می‌خواهید اضافه کنید انتخاب کنید، خواهید دید که به طرز جادویی در کیف پول شما ظاهر می‌شود. اما شما هنوز تمام نشده اید! یک بار دیگر روی سکه ضربه بزنید و «معامله» را انتخاب کنید.

اینجاست که کمی مشکل می‌شود. می‌بینید که دریافت سکه به کیف پول نیاز به انتقال کلید عمومی کیف پول دارد. برای ساده‌سازی هرچه بیشتر این موارد، اکثر کیف پول‌ها از جمله Ethos از کدهای QR استفاده می‌کنند. از این رو نماد ریز کد QR در گوشه پایین سمت راست، با عنوان «ارسال / دریافت» نشان داده می‌شود. روی نماد و روی سکه‌ای که می‌خواهید معامله کنید ضربه بزنید. «دریافت» را انتخاب کنید. به شما یک کد QR نشان داده می‌شود که نشان دهنده آدرس شماست. آن را با کیف پول یا مبادله رمزنگاری دیگری اسکن کنید تا وجه را به آن منتقل کنید. تبریک می‌گویم! در نهایت کیف پول شما مقداری پول نقد (دیجیتال) دارد!

نتیجه گیری

اغلب گفته می‌شود پیش بینی در فناوری خطرناک است. با این وجود گاهی اوقات یک پیشنهاد با چنین نوآوری همراه است، تقریباً ابلهانه است که بخواهید برتری خود را رد کنید. کیف پول جهانی Ethos یکی از این موارد است، جایی که حتی با نگاهی گذرا به جنبه‌های آن می‌توان اکوسیستمی را طراحی کرد، که به خوبی طراحی شده و دارای پتانسیل خارق العاده‌ای است. هیچ دلیلی وجود ندارد که Ethos را در دنیای ارزهای رمزپایه به عنوان بازیگر صدا نکنید. یکی که می‌تواند وضع موجود را متزلزل کند.

کیف پول Ethos چگونه است؟

سرعت انتقال - 28%
راحتی در استفاده - 59%
ناشناسی - 37%
امنیت - 70%
پشتیبانی از ارزهای مختلف - 21%

43%

Ethos یک کیف پول جهانی است که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را ذخیره، یاد بگیرند، ردیابی کنند، ارسال و دریافت کنند - همه چیز در یک برنامه. کاربران یک SmartKey منحصر به فرد ۲۵۶ بیتی ایجاد می‌کنند که هرگز از طریق اینترنت منتقل نمی‌شود و به افراد امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتالی خود را از طریق چندین زنجیره و سکه ایمن و مطمئن نگه دارند.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Mamad
Mamad
15 روز قبل

سلام خسته نباشید.
نمیدونستم کجا باید این سوال رو بپرسم.
شما با دانش و تجربه ای که دارید میشه بهم بگید این سایت scam هست یا نه؟
Exeoption.com

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x