مقالات آموزشی

همه چیز درباره مبدل Flashobmen

اکسچنجر مفید

Flashobmen.Com مبدل ارز الکترونیکی برای کسانی طراحی شده است که می خواهند به سرعت، با خیال راحت و با نرخ مناسب تبادل با نرخ ارز این نوع ارزهای الکترونیکی: پرفکت مانی، پیور، AdvCash ,Qiwi, Yandex , Sberbank، ارزهای رمزپایه بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم ، Litecoin و …. انجام دهند.

یک برنامه وابسته نیز برای شرکای Flashobmen ایجاد شده است. حتی می توانید از خدمات آنها درآمد کسب کنید و تخفیف های عالی دریافت کنید. که می تواند برای شما بسیار مفید باشد فقط در وب سایت ثبت نام کنید و شروع به کسب پاداش و تخفیف کنید.

سرویس ویژه “Merchant” – به شما در سازماندهی پذیرش هرگونه ارز در سرویس یا فروشگاه خود کمک خواهد کرد. API بسیار واضح و کاربردی است.

FlashObmen مرکز تبادل ارز الکترونیکی است. این سیستم که شامل مجموعه ای از توابع لازم برای تبدیل راحت، سریع و ایمن است از رایج ترین سیستم های پرداخت الکترونیکی و ارزهای رمزپایه است. نرم افزار توسط متخصصان و مطابق با تمام قوانین امنیتی ایجاد شده است.

مبادلات Flashobmen.Com سریعترین هستند!

مزیت سرویس FlashObmen.com نه تنها قابلیت اطمینان بلکه جذابیت دوره های تقریباً در تمام جهات تبادلات است. این وب سایت اتاق گفتگوی آنلاین را ارائه می دهد که به صورت 24 ساعته کار می کند، جایی که سرویس پشتیبانی می تواند به هر سوالی پاسخ دهد. علاوه بر این، می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن تماس بگیرید. این یکی از بهترین مبدل ها با سیستم تخفیف سهام برای کاربران ثبت نام شده است. برای هر معامله شما کارمزد کمتری را پرداخت می کنید. همچنین، کاربران ثبت نام شده ممکن است پیوند ارجاع را برای شرکت در برنامه مشارکت دریافت کنند.

برخی از مزایا

1- مبادله فوری و ایمن دستی ارزهای شما.

2- جوایز مختلف برای دعوت نامه ها و تخفیف های شخصی حتی بدون ثبت نام

3- مهم نیست که در کدام جهت پول مبادله کرده اید. این سایت درآمد خود را با همه کسانی که با استفاده از خدمات آن معامله صرافی انجام داده اند، تقسیم می کنند.

Application

پس از پرداخت انتقال به کیف پول خود تقریباً فوری انجام می شود. اگر این اتفاق نیفتاد (در عرض 20 دقیقه)، وضعیت درخواست را در بخش “معاملات مبادله ای” حساب خود بررسی کنید. اگر در آنجا خطایی وجود ندارد با خدمات پشتیبانی آنلاین راهنما تماس بگیرید. برنامه تکمیل نشده برگشت پذیر است، برای چنین درخواستی، وجوه قابل استرداد نیستند. اگر در درخواست پرداخت شود، اما هنوز تکمیل نشده باشد، می توانید وجه خود را (منهای هزینه انتقال) با ارسال نامه به خدمات پشتیبانی آنلاین کمک کنید.

کمیسیون

همه کمیسیون ها از قبل در مبادله گنجانده شده اند و در مرحله پردازش درخواست، از جمله کمیسیون انتقال سیستم پرداخت ، نمایش داده می شوند.

صندوق دریافت

متأسفانه پرداختهای انجام شده لغو نمی شوند. اگر شماره کیف پول الکترونیکی شما نادرست باشد و به همین دلیل مبلغ پرداختی به دست شما نرسد، به آنها بازگردانده می شود. در این صورت، با آنها تماس بگیرید و مبلغ پرداختی منهای هزینه انتقال را پس بگیرید.

پشتیبانی 24 ساعت شیانه روز و 7 روز هفته

Flashobmen.Com به کاربران در مورد حفاظت و ایمنی اطلاعات شخصی آنها تضمین می کند. سایت از کلیه حملات Distributed Denial-Of-Service attack) DDoS) محافظت می شود. هرگونه داده منتقل شده از رمزگذاری SSL عبور می کند. آنها دارای گواهینامه های SSL کلاس بالا هستند.

سلب مسئولیت

همه وب سایت های لیست شده در لیست برتر 100٪ ایمن برای استفاده یا سرمایه گذاری نیستند. سایت هیچ یک از آنها را قابل تبلیغ نمی کند، مسئولیت کوشش به عهده خود شما است. هرگز نباید با پولی که آماده از دست دادن نیستید در هر برنامه آنلاین سرمایه گذاری کنید. حتماً درباره وب سایت تحقیق کنید. بنابراین لطفاً از سرمایه های خود مراقبت کنید، و در سایت ایمنی باشید و از از دست دادن آنلاین زیاد خودداری کنید.

قوانین flashobmen

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه.

قوانین زیر flashobmen است:

 1. طرفین قرارداد

  هر دو طرف قرارداد flashobmen.com و User ه توافق نامه را قبول کنند.

 2. اصطلاحات استفاده شده در توافق نامه

  سرویس یک محصول وب خودکار است که توسط سرویس براساس این قرارداد ارائه می شود. کاربر کسی است که با شرایط ارائه شده توسط سرویس موافقت می کند و به توافق نامه می پیوندد. “واحدهای الکترونیکی” واحدهای حسابداری سیستم های حسابداری الکترونیکی متناظر با دامنه خاص ادعاها یا سایر حقوق ناشی از توافق سیستم های حسابداری الکترونیکی با کاربرانشان است. برنامه اطلاعاتی که توسط کاربر با استفاده از بودجه سرویس تحت شرایط ارائه شده توسط سرویس ارائه می شود را در مشخصات برنامه ذکر می کند.

 3. موضوع

  با استفاده از ابزار فنی سرویس و ارائه برنامه ای که کاربر به آن اعتماد می کند، و سرویس، با استفاده از نام خود و به صورت پولی، با هزینه کاربر، اقدامات مربوط به دریافت و انتقال بیشتر اظهارات “واحدهای الکترونیکی” کاربر را به شخص یا اشخاصی که مایل به خرید آنها با مبلغی برابر نه کمتر از مبلغ مشخص شده در مشخصات برنامه، تعیین شده توسط کاربر، و همچنین اقدامات در انتقال پول معادل مبلغ ذکر شده در ویژگی های برنامه به حساب های پرداخت وارد شده توسط کاربر هستند.
   هرگونه اختلاف مثبت حاصل از اقدامات ذکر شده در بالا، بعنوان سود اضافی دریافت شده، به عنوان پرداخت جایزه هزینه های کمیسیون به سود سرویس منتقل می شود

 4. شرایط توافق نامه

  توافق نامه که تحت شرایط و ضوابط پیشنهاد عمومی منعقد شده است و بخشی جدایی ناپذیر از قرارداد است که همراه با توافق نامه توسط کاربر هنگام ارسال درخواست است. پیشنهاد عمومی اطلاعاتی است که توسط سرویس درباره پارامترها و شرایط برنامه نمایش داده می شود. پذیرش پیشنهاد عمومی توسط اقدامات کاربر در تکمیل برنامه که قصد انعقاد قرارداد با سرویس را تحت شرایط و ضوابط ارائه شده توسط سرویس به طور خودکار در لحظه تشکیل برنامه تأیید می کند.
   تاریخ و زمان پذیرش و همچنین پارامترهای شرایط برنامه توسط سرویس به طور خودکار در لحظه تکمیل برنامه تعیین می شوند.
   مدت زمان پذیرش پیشنهاد کاربر 24 ساعت از زمان تکمیل درخواست است. این پیمان از لحظه واریز از کاربر به حساب سرویس «واحدهای الکترونیکی به میزان مشخص شده توسط پارامترهای درخواست کاربر» لازم الاجرا است. حسابداری معاملات با “واحدهای الکترونیکی” طبق قوانین، مقررات و قالب سیستم های حسابداری الکترونیکی مربوطه ثبت می شود.
   مدت اعتبار توافق با زمان انجام موضوع یا خاتمه توافق نامه تنظیم شده توسط یکی از طرفین تحت شرایط مندرج در زیر تعیین می شود…

 5. اطلاعات تکمیلی

  1-5در صورت عدم واریز توسط “هرگونه واحد الکترونیکی” توسط کاربر، ظرف 24 ساعت از لحظه پذیرش توسط کاربر، توافق نامه را می توان با صلاح دید منطقی و بدون نیاز به اطلاع کاربر، توسط سرویس فسخ کرد. در صورت فسخ قرارداد، “واحدهای الکترونیکی” واریز شده پس از مدت ذکر شده در بالا منوط به بازگشت به حساب کاربر هستند. هنگام انجام بازپرداخت، تمام هزینه های کمیسیون برای انتقال “واحدهای الکترونیکی” از پول واریز شده با هزینه کاربر برداشت می شود.

  2-5- درصورتیکه مجموع “واحدهای الکترونیکی” واریز شده از کاربر به سرویس با آنچه در برنامه ذکر شده متفاوت باشد، سرویس باید درخواست کاربر را برای انجام محاسبه مجدد درخواست با توجه به مجموع “پرداخت الکترونیکی” دریافت شده در نظر بگیرد. اگر میزان “واحدهای الکترونیکی” دریافت شده 10٪ از مبلغ اعلام شده توسط کاربر اختلاف داشته باشد، سرویس بنا به صلاح دید خود مجاز است با رد پردازش برنامه و همچنین بازگرداندن وجوه به حساب کاربر، توافق نامه را فسخ کند. هنگام انجام بازپرداخت، تمام هزینه های کمیسیون برای انتقال “واحدهای الکترونیکی” از پول واریز شده با هزینه کاربر برداشت می شود.

  3-5- در صورت ارسال وجهی معادل حساب اعلام شده توسط کاربر، ظرف 24 ساعت از زمان شروع توافق نامه (48 ساعت برای مبادلات با Yandex Money)، کاربر حق ادعای فسخ قرارداد را یا ابطال برنامه دارد و بازپرداخت “واحدهای الکترونیکی” به مقدار کامل. درخواست ابطال برنامه ممکن است توسط سرویس پذیرفته شود، فقط اگر در لحظه دریافت چنین درخواستی معادل پول به حساب اعلام شده توسط کاربر ارسال نشده باشد. در صورت ابطال درخواست، سرویس “واحد الکترونیکی” از زمان دریافت درخواست ابطال ظرف 24 ساعت به حساب فرستنده بازمی گرداند. سرویس در صورت تأخیر در صورت انجام بازپرداخت به دلیل خطای سرویس، هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیرهای احتمالی ندارد.

  4-5- اگر کاربر اطلاعات نادرستی راجع به جزئیات پرداخت دریافت کننده وجوه ارسال کند، سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقب منفی یا زیان ناشی از چنین خطایی ندارد.
   
  5-5- اگر تاخیری در واریز وجه وجود داشته باشد، یا اگر آنها به دلیل نقص سیستم پرداختی که توسط کاربر در درخواست انتخاب شده است واریز نشوند، سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن احتمالی کاربر ندارد. کاربر موافقت می کند که در این صورت هرگونه ادعا به سیستم پرداخت خود پیگیری می شود، و سرویس از طرف خود، در حد اختیارات و ضرورت قانونی خود ، به کاربر کمک لازم می کند.

  6-5- در صورت تشخیص جریان تنظیم ارتباطات یا بیش از حد تأثیر منفی بر عملکرد طبیعی کد برنامه سرویس که مستقیماً یا غیرمستقیم به برنامه کاربر مربوط می شود، پردازش برنامه توسط سرویس خاتمه می یابد. در این مورد، پارامترهای برنامه توسط وجوه دریافتی مطابق با شرایط موثر محاسبه می شوند. در صورت عدم توافق کاربر با محاسبه مجدد، ارسال بازپرداخت به حساب فرستنده منجر به فسخ توافق نامه به طور همزمان می شود.
   
  7-5- با استفاده از سرویس، کاربر موافقت می کند که دامنه مسئولیت توسط بودجه دریافتی از کاربر برای اجرایی شدن توافق نامه محدود می شود و سرویس هیچ گونه تضمین اضافی ارائه نمی دهد و هیچ گونه مسئولیت دیگری در قبال کاربر ندارد و همچنین کاربر هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

  8-5- کاربر موظف است قوانین و مقررات قانونی را نقض نکند، و جریان برقراری ارتباط را که توسط سرویس مورد استفاده قرار می گیرد تنظیم کند و عملکرد طبیعی کد سرویس را مختل نکند.

  10-5- اگر پس از تأیید کارت بانکی، کاربر از کارت (حساب) دیگری پول ارسال کرده باشد و یا با از انتقال مستقیماجتناب کند واز خدمات اشخاص ثالث استفاده کرده باشد، این سرویس می تواند قرارداد را با کاربر فسخ و یک طرفه کند. وجوه دریافتی را مجدداً به کارت (حساب) محل انتقال منتقل کنید و همچنین 10٪ از مبلغ دریافتی را به عنوان جبران هزینه های کار خدمات پس انداز کنید.

 6. فورس ماژور

  در صورت بروز شرایطی خارج از کنترل معقول (فورس ماژور)، که انجام تعهداتی که در توافق نامه ذکر شده را به صورت منطقی غیرممکن می کند مدت اجرای این تعهدات به مدت زمان طولانی شدن چنین شرایطی منتقل می شود. با این وجود، سرویس هیچ مسئولیتی در قبال تأخیر در اجرای تعهدات ندارد.

 7. مسئولیت ضمانت

  مدت ضمانت برای خدمات ارائه شده توسط این قرارداد 24 ساعت از لحظه انجام موضوع توسط سرویس است.

 8. قبول ادعا و حل اختلاف

  هرگونه ادعای مربوط به موافقت نامه حاضر می تواند توسط سرویس از طریق پست الکترونیکی پذیرفته شود و نامه ای را در اصل ادعا با استفاده از جزئیات (صفحه تماس) مندرج در وب سایت سرویس ارسال کند.

 9. شکل توافق

  هر دو طرف توافق نامه حاضر را در قالب الکترونیکی برابر با توافق نامه کتبی، با نامه قانون اعلام می کنند.

 10. عملیات با کارت های انگلیسی، آلمانی و ایالات متحده آمریکا

  انتقال کارتهای انگلیسی، آلمانی، کانادایی و ایالات متحده آمریکا برای مدت نامعلومی به تأخیر می افتد تا زمانی که صاحب کارت واقعی مشخص شود. تا زمان تأیید صحت هیچ معامله ای با این وجوه انجام نخواهد شد.

 11. شرایط معاملات مبادله از طریق سرویس

  1-11- استفاده از سرویس برای معاملات کلاهبرداری یا غیرقانونی مجاز نیست. کاربر با استفاده از سرویس تأیید می کند که هرگونه تلاش برای مبادله وجوه تقلبی در حد کامل قانون شکایت خواهد شد.

  2-11- اداره خدمات حق دارد در صورت اثبات واقعیت کلاهبرداری، اطلاعات مربوط به چنین پرداختهایی را به مقامات انتظامی، دستگاههای پرداخت و همچنین قربانیان اقدامات متقلبانه در اولین درخواست ارائه دهد.
  3-11-کاربر موظف است اسناد شناسایی شخصیت را در صورت سوظن در پولشویی سیاه (سرقت شده) ارائه دهد.
  4-11- کاربر موظف است با دخالت در برنامه یا مولفه های سخت افزاری آن و همچنین با تحریف پارامترهای ارسالی به سرویس، عملکرد سرویس را نقض نکند.

  5-11- در صورت عدم امکان تکمیل پرداخت در حالت خودکار (قطع ارتباط از سیستم پرداخت، عدم دریافت اطلاعات ارسال در مورد پرداخت توسط سیستم پرداخت، کمبود بودجه، جزئیات پرداخت نادرست، اعلام شده توسط کاربر و غیره) مبادله ظرف 24 ساعت انجام می شود، در غیر این صورت وجوه کمتر از کارمزد کمیسیون بازگردانده می شود.

  6-11- اداره خدمات حق كاملی دارد كه هر مشتری را در ارائه خدمات بدون توضیح دلایل رد می كند.

شراکت

به عنوان کاربر در وب سایت flashobmen.com ثبت نام کنید. از دوستان خود دعوت کنید تا آدرس مشارکت شخصی موجود در دفتر مشتری را دنبال کنند. پس از به اشتراک گذاشتن آدرس مشارکت با دوست خود، هر مشتری با کلیک بر روی بنر و انجام معاملات از طریق سرویس ما به وب سایت flashobmen.com منتقل می شود، مشتری مورد دعوت شما به عنوان شریک سرویس محسوب می شود. یک شریک درصدی از میزان سود خدمات از هر معامله ای که مشتری جذب شده در وب سایت flashobmen.com انجام می دهد سود می گیرد. مبلغ سود دریافتی یک شریک به سطح شریک بستگی دارد. هرچه سطح بالاتر باشد سهم بیشتری از یک شریک دریافت می کند میزان تخفیف برای مبادلات شخصی نیز بسته به سطح یک شریک محاسبه می شود. سطح شریک با مقدار کل معاملات (شخصاً یا توسط مشتریان دعوت شده انجام می شود) تعریف می شود.

فرمول زیر است:  مقدار کل = مبلغ شخصی + (مقدار مشتری) /3 

سطح شریکحجم کل معاملات USDتخفیف شخصی (در درصد سود سرویس)سود حاصل از مبادله مشتری (در درصد سود سرویس)
11055
21001616
310002525
4100003333
51000005050
سطح برنامه مشارکت

اگر مشتری دعوت شده توسط یک شریک بدون انجام ثبت نام معامله ای را از طریق سرویس انجام دهد ، به هر حال دعوت شده تلقی می شود مگر اینکه یک امکان فنی بتواند ارتباط مشتری خاص را با یک شریک ردیابی کند (از طریق یک فایل کوکی ، از طرف مشتری در لحظه انتقال به وب سایت سرویس از وب سایت شریک ذخیره شده تعریف می شود).

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x