فاست

درآمد زایی با سایت فاست Freefaucet.io

سایت با سابقه فاست Freefaucet

Freefaucet.io فاستی (Faucet) است که ارزهای رمزپایه جدید را تبلیغ می‌کند. مالکانی که می‌خواهند ارز رمزنگاری شده خود را تبلیغ کنند می‌توانند فاست (Faucet) خود را در Freefaucet.io باز کنند تا در معرض سکه خود قرار بگیرند.
فاست (Faucet) چندین سکه را تبلیغ می‌کند و هر روز دو ادعای رایگان برای مطالبه ارز رمزپایه دریافت می‌کنید. مطالبه ها با تایمر اجرا می‌شوند. وقتی ادعا مطالبه های شما تمام شد تایمر به ۲۴ ساعت بازنشانی می‌شود. و برای مطالبه مجدد باید منتظر بمانید تا تایمر تمام شود.

می‌توانید بلافاصله هر سکه را برداشت کنید. کاری که می‌توانید انجام دهید تا به کیف پول شخصی خود بکشید یا مبادله کنید تا سکه‌های دلخواه خود را بفروشید.
اگر ادعای محبوب‌ترین فاست (PLUS1 یا Braz) دارید می‌توانید برای مبادله ارز رمزنگاری شده رایگان خود به BTC از Southxchange برای هر دو استفاده کنید.
طبقات ادعایی وجود دارد.
اعضای رایگان معمولاً حدود ۱۰۰ ساتوشی دریافت می‌کنند، اما اعضای برتر می‌توانند تا ۱۰۰۰ ساتوشی یا بیشتر درآمد کسب کنند. بسته به میزان درخواست شما در هر روز، ارتقا می‌تواند سودآور باشد.

faucet رمزنگاری چیست؟

در دنیای رمزنگاری، فاست (Faucet) یک وب سایت، برنامه کاربردی است که انواع مختلف ارزهای رمزنگاری شده را رها می‌کند، که شخص می‌تواند به صورت رایگان در فواصل زمانی مطالبه کند. ایده این است که این قطره‌های کوچک، اگر به طور منظم جمع آوری شوند، می‌توانند در یک قسمت قابل توجه از ارز رمزنگاری شده جمع شوند.

در اصل برای بیت کوین (BTC) است، فاست (Faucet) می‌توانند در واقع شامل مواردی از Ethereum ETH، LTC Litecoin و Monero گرفته تا جدیدترین سکه‌های alt در بازار باشند. بازدید کنندگان از سایت می‌توانند این ارزهای رمزپایه را با کلیک بر روی یک دکمه / تکمیل Captcha به دست آورند، یا انجام برخی کارهای کوچک آنلاین یا حتی انجام یک بازی مطالبه کنند. سپس این رمزنگاری به کیف پول ارز رمزنگاری شده آن‌ها ارسال می‌شود. این سیستم اساساً یک سیستم پاداش است زیرا سایت‌ها می‌توانند از طریق داشتن کره چشم درآمد تبلیغاتی کسب کنند.

Bitcoin Faucet اولین بار بود که در سال ۲۰۱۰ تولید شد. در آن زمان، هر بیت کوین ۵ بیت کوین ارائه می‌داد! همان سالی بود که Laszlo Hanyecz دو پیتزا با ۱۰ هزار بیت کوین خریداری کرد (ارزش تقریبی ۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹). آن روزها از بین رفته است، اما شما هنوز هم می‌توانید مقدار زیادی ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) و واحدهای کوچکی از سکه‌های alt را ادعا کنید، که می‌توانند به خوبی جمع شوند و اگر متخصصان درست باشند، می‌توانند ارزش قابل توجهی در آینده داشته باشند.

به دنبال فاست (Faucet) پردرآمد هستید؟

FreeFaucet.io دارای برخی از فاست (Faucet) پردرآمد در شبکه است. کاربران ثبت نام رایگان می‌توانند روزانه سه مطالبه کنند و از میان ۱۱ ارز رمزپایه مختلف از جمله: بیت کوین، Ethereum، Litecoin، Dogecoin، Raven، PlusOneCoin و Monero یکی را انتخاب کنند. همچنین بسته‌های عضویت برای افزایش درآمد و مطالبات در دسترس است. به عنوان مثال Platinum Membership، کاربران را قادر می‌سازد هر روز ۲۰ مطالبه کنند و ۳۰ برابر پاداش مطالبه دریافت کنند. همچنین به عضو امکان دسترسی به سکه‌های انحصاری و دسترسی زود هنگام به انتخاب سکه را می‌دهد. یکی دیگر از قرعه کشی‌های بزرگ عضویت، حذف هزینه‌های تراکنش بین حساب‌ها است.

آیا انواع دیگری از فاست (Faucet) رمزنگاری وجود دارد؟

Geofaucet

Geofaucets اولین محصول در نوع خود است. کمی شبیه Pokemon Go، اما با ارز رمزنگاری شده. Geofaucets وphysical faucets به صورت واقعی و به صورت کد QR هستند. وقتی این کدهای QR Geofaucet در یک مکان مشخص اسکن می‌شوند، به شخص اسکن کننده ارز رمزپایه پاداش داده می‌شود. علاوه بر این، هر کسی می‌تواند Geofaucet خود را در سایت FreeFaucet ایجاد کند – و با تولید یک کد QR منحصر به فرد و قرار دادن آن در مکانی به انتخاب خود، درآمد منفعلانه کسب کند. هنگامی که یک کاربر Freefaucet.io این کد QR را اسکن می‌کند، کاربر و صاحب Geofaucet هر دو رمز ارز را به صورت رایگان دریافت می‌کنند و موجودی آن‌ها در Freefaucet.io به روز می‌شود. از هر کاربر غیر اسکن کننده کد QR Geofaucet خواسته می‌شود تا در Freefaucet.io ثبت نام کرده و ارز رمزپایه ادعا شده آن‌ها به حساب جدید آن‌ها اضافه شود.

کاربران می‌توانند تعداد نامحدودی از Geofaucets در روز را مطالبه کنند و می‌توانند از هر یک از آن‌ها مطالبه کنند، هر ۱۲ ساعت یک بار. جزئیات مکانهای Geofaucet و مراحل ساده ایجاد Geofacuet را می‌توانید در اینجا جستجو کنید: www. freefaucet. io/geofaucet

Geofaucet مانند این عمل می کند:

1- به یک Geofaucet بروید (مکان آن‌ها را می‌توانید در اینجا پیدا کنید: https://freefaucet.io/geofaucet)
دوربین تلفن خود را باز کنید.
2- روی یک کد QR تمرکز کنید. (تلفن شما می‌داند کجا هستید و به FreeFaucet می‌گوید. این تأیید می‌کند که شما از آن مکان با کد QR می‌آیید)
3- این به شما یک لینک مرورگر می‌دهد.
4- لینک مرورگر را دنبال کنید و به طور خودکار ارز رمزپایه دریافت کنید. (در صورت‌عدم ورود به سیستم FreeFaucet، این امر شما را از طریق مراحل ثبت نام کوتاه هدایت می‌کند و سپس رمزنگاری خواهید شد)
5- هر کسی می‌تواند Geofaucet خود را راه اندازی کند، که خود تأمین مالی می‌شود و مردم را به آن مکان خاص جذب می‌کند. به صاحب Geofaucet ۱۰٪ از کل سکه‌های ادعا شده پاداش داده می‌شود.

Webfaucets

Webfaucets فاست مجهز به FreeFaucet هستند که در سراسر اینترنت میزبانی می‌شوند. مدعیان فاست (Faucet) می‌توانند با مراجعه به وب سایت مربوطه و انجام وظیفه فاست (Faucet)، از FreeFaucet Webfaucet ادعا کنند. پس از انجام وظیفه، Webfaucet پاداش شیر را به کیف پول رمزنگاری شده کاربر FreeFaucet واریز می‌کند.

FreeFaucet Webfaucet API با استفاده از صفحه فاست Faucet https://freefaucet.io/webfaucets/create هر کسی را قادر می‌سازد که یک Webfaucet ایجاد کند. پس از راه اندازی، Webfaucet در لیست فاست Faucet نمایش داده می‌شود (https://freefaucet.io/faucets). کسانی که Webfaucet را راه اندازی می‌کنند می‌توانند وظیفه فاست (Faucet) آن را در صفحه ایجاد، که در لیست فاست (Faucet) نشان داده می‌شود، مشخص کنند. کسانی که Webfaucet را ایجاد می‌کنند، با استفاده از (API FreeFaucet Webfaucet (https://api.freefaucet.io، پاداش فاست (Faucet) را تحریک می‌کنند.

Webfaucets دو نوع وجود دارد:

1- Webfaucets یکبار مصرف.
2- Webfaucets یکبار مصرف فقط یکبار قابل مطالبه است. آن‌ها برای کارهای فاست (Faucet) مناسب هستند، که باید فقط یکبار انجام شوند، مانند ثبت نام در وب سایت.
3- شبکه‌های وب دوازده‌ ساعته
4- فاست (Faucet) دوازده‌ ساعته را می‌توان از هر دوازده ساعت، توسط هر مدعیفاست (Faucet) مطالبه کرد. آن‌ها برای کارهای فاست (Faucet) مناسب هستند، زیرا ممکن است چندین بار انجام شود، مانند مشاهده مواد تبلیغاتی.

Bitferno یک استخراج کننده قدرتمند

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب سایت Freefaucet.io, بیتفرنو (Bitferno) است، یک استخراج کننده قدرتمند ارز رمزنگاری شده که برای استخراج ارزهای رمزپایه جدید استفاده می‌شود. تقریباً هر ماه یک بار، این ارزهای رمزپایه «به صورت ریشه دار» به تمام کاربران Freefaucet.io توزیع می‌شود. توزیع با توجه به سطح تجربه کاربران مقیاس‌بندی می‌شود. هر بار که کاربر با سایت ارتباط برقرار می‌کند، به عنوان مثال، وارد سیستم می‌شود، از فاست (Faucet) مطالبه می‌کند یا یک Geofaucet راه اندازی می‌کند، و از آن‌ها تجربه کسب می‌کنند. پاداش کاربران با سطح تجربه بالاتر به دلیل پشتیبانی و وفاداری در سایت بیشتر خواهد بود. Bitferno در حال استخراج Bytecoin است.

کلم چمبرز، مدیرعامل Online Blockchain plc گفت: «علاقه‌ای افسار گسیخته به ارزهای رمزپایه وجود دارد؛ Freefaucet دروازه‌ای به این بازار ارائه می‌دهد و علاقه مندان مستقر در ارزهای رمزپایه و مبتدیان را قادر می‌سازد تا ارز رمزنگاری شده رایگان را فقط با چند کلیک کسب کنند. Freefaucet.io اکنون به سرعت در حال رشد است و هدف آن ها تبدیل آن به یک مرکز پیشرو در جامعه رمزنگاری با بسیاری از درآمد‌ها، شروع بسیار هیجان‌انگیزی را آغاز کرده است.

مطالبه های خود را به اشتراک بگذارید

ساده‌ترین راه برای دریافت رمزگذاری بیشتر از طریق Freefaucet، به اشتراک گذاشتن ساده تجربه خود در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر است. تیم Freefaucet به تازگی ویژگی جدیدی به سایت اضافه کرده‌اند که به کاربران امکان می‌دهد پاداش ادعای خود را مستقیماً در فیس بوک به اشتراک بگذارند.
هنگامی که پاداش ادعای خود را در فیس بوک به اشتراک می‌گذارید، برای هر کاربری که از طریق لینک شما به Freefaucet.io بپیوندد، پاداش دریافت می‌کنید. این لینک هرگز منقضی نمی‌شود و شما می‌توانید صرفاً از طریق این فرآیند ارجاع درآمد انفعالی قابل توجهی کسب کنید. هر بار که کاربر ارجاع شده مطالبه می‌کند، ۱٪ پاداش ادعای وی را برای مادام العمر حساب وی دریافت می‌کنید.

مرحله ۱) برخی از سکه‌ها را از Freefaucet.io ادعا کنید.

مرحله ۲) پاداش خود را از طریق لینک اشتراک در فیس بوک به اشتراک بگذارید.

مرحله ۳) جوایز ارجاع خود را در صفحه معرفی Freefaucet پیگیری کنید.

FreeFaucet را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تیم FreeFaucet در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود پاداش و جوایز ویژه‌ای به کاربران خود ارائه می‌دهد. این پاداش‌ها فقط برای مدت زمان کمی در دسترس هستند و فقط از طریق کانال‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها عمومی می‌شوند.
هفته گذشته، تیم FreeFaucet در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد که شیر آب Monero آن‌ها برای ۲ ساعت آینده پاداش ۳x ارائه می‌دهد. این پاداش‌ها می‌توانند اندازه نمونه کارها ارز رمزنگاری شده شما را به شدت افزایش دهند. FreeFaucet برای اعلام این پیشنهادات ویژه از Twitter، Instagram و Facebook استفاده می‌کند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
reza
reza
25 روز قبل

تو چطوری تو این سایت ثبت نام کردی وقتی که سایت ایران رو تحریم کرده ؟

Sir
Sir
مدیر
پاسخ دادن به  reza
24 روز قبل

از فیل تر شکن استفاده کنین.

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x