✅ بررسی سایت سرمایه گذاری GOEX

جیوکس (جی اوکس) یک پروژه سرمایه گذاری عالی

GOEX جیوکس (جی اوکس) یک پروژه سرمایه گذاری و تبدیل ارز است که در این مدت کم اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران را به دست آورده است. برنامه سرمایه گذاری 0.8٪ در روز دارد.

سایت رسمی

معرفی سایت GOEX

این پروژه از تاریخ 23/06/2015 شروع به فعالیت کرده است و میتوانید با استفاده از ارز های Bitcoin، Litecoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Dash، Ripple سرمایه گذاری کنید. و اضافه شدن Bitcoin Gold ، Zcash ،Dogecoin

این سایت به زبان های مختلفی بجز ایران هم ترجمه شده است. کمترین مقدار سرمایه گذاری و برداشت:

Minimum deposit: 0.01 BTC, 0.05 BCH, 0.07 ETH, 0.3 LTC, 0.1 DASH, 50 XRP

Minimum payout amount: 0.0004 BTC, 0.0012 ETH, 0.0012 BCH, 0.0024 LTC, 0.003 DASH, Min .: 1 XRP

می توانید از زیر مجموعه ها 8% درآمد داشته باشید و خود زیرمجموعه هم 2% پاداش. پرداختی ها در سایت به سرعت انجام میگیرد.

نظر بیگ والت در مورد سایت GOEX

به نظر من این سایت عالیه همه چیز خوب به نظر میاد ولی برای کسانی که انگلیسی بلد نیستن یکم سخته ولی نگران نباشید من براتون توضیح میدهم برای برنامه نویسی و ساخت این سایت خیلی تلاش کردن و از بخش فنی کامل است.

پس از سپرده، شما 0.8٪ در روز دریافت خواهید کرد و سپرده برای (27 هفته) 189 روز فعال است. در نتیجه شما سود 151.20٪ دریافت خواهید کرد. این مقدار شاید هر روز تغییر کند. این سایت خود ارز خود را داره GOEX Tokens که موقع ثبت نام چنتا رایگان میده، به من 25 تا داد.

سرمایه گذاران دوژکوین اینم یک سایت عالی برای سرمایه گذاری دوژکوین

این پروژه عالی است و سرمایه گذاری خوبی میتواند باشد به یاد داشته باشید که تمام اطلاعات فقط برای افزایش سطح اطلاعات شما ارائه می شود. مسئولیت تصمیمات شما فقط با شماست.
امتیاز شما به این مطلب
[votes: 5 Rating: 3.2]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن