سایت کلیکی

درآمدزایی از وبسایت کلیکی GrandMonopoly

بررسی کامل سایت GrandMonopoly

سایت GrandMonopoly وب سایتی است که با مشاهده تبلیغات، مراجعه به اعضای خانواده و دوستان خود می‌توانید درآمد کسب کنید. یکی از عبارات بیشتر جستجو شده در جستجوگرهای اینترنتی محبوب این است که «چگونه می‌توان از طریق اینترنت درآمد کسب کرد.» با این وجود، آمارها نشان می‌دهد که تنها حدود ۵٪ از این افراد موفق شده اند.

یک مرور کلی در مورد سایت GrandMonopoly

نام: GrandMonopoly
وب سایت: https://grandmonopoly.com
مالک: Grand Clickers Ltd.
قیمت: برای ثبت نام رایگان
خلاصه: GrandMonopoly امیدوار کننده است. با مشاهده تبلیغات، مراجعه به اعضای خانواده و دوستان خود می‌توانید از طریق GrandMonopoly درآمد کسب کنید. همچنین می‌توانید از طریق دیوارهای پیشنهادی، برای ثبت نام در پیشنهادها و بازی‌های شبکه‌ای پول در بیاورید. شما تضمین می‌کنید که روزانه تبلیغات دریافت می‌کنید. آن‌ها پشتیبانی خوبی ارائه می‌دهند – در عرض یک ساعت به سوالات خود پاسخ دهید. با این حال، نقطه ضعف عمده این است که آن‌ها تا حد زیادی به اجاره ارجاع و فروش نسخه‌های گران قیمت برای پرداخت به اعضای خود اعتماد می‌کنند. بنابراین، من می‌گویم شما می‌توانید مقداری پول بدست آورید اما ارزش آن را ندارد که عضویت خود را به روز کنید.
توصیه می‌شود: بله، اما به دست آوردن مبلغ خوب کاملاً سخت است.

PTC به چه معنی است؟

مغالطه‌ها و جهل‌های بی‌شماری در مورد کسب درآمد آنلاین وجود دارد، اما من می‌توانم به شما اطمینان دهم که روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن از طریق اینترنت درآمد کسب کنید.

یکی از بی‌هنرترین و ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین استفاده از طریق سایت‌های PTC است. این سایت‌ها برای انجام نظرسنجی‌های ساده، مشاهده تبلیغات و ارائه دیوار، بازی و انجام کارهای ساده دیگر به شما پول می‌دهند.

آنچه برای شروع کار در سایتهای PTC نیاز دارید اراده ثبت نام در بسیاری از سایت های PTC و مشاهده تبلیغات است.

اگر در مورد سایت‌های PTC جستجو کرده باشید، احتمال زیاد این است که با وب سایت GrandMonopoly PTC روبرو شده باشید، یکی از بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد از طریق مشاهده تبلیغات.

به عنوان یک قاعده، شما اینجا آمده‌اید تا نحوه کار، جوانب مثبت، منفی، و اینکه کلاهبرداری است یا نه را بیاموزید. ادامه مطلب را بخوانید تا از حقایق این سایت PTC مطلع شوید.

وب سایت GrandMonopoly چیست؟

به طور کلی، GrandMonopoly یک سایت PTC است که در آن اعضا می‌توانند با مشاهده تبلیغات، بازی در شبکه، تکمیل پیشنهادات، شرکت در مسابقات، تماشای فیلم یا حتی ارجاع دوستان خود برای پیوستن به سیستم عامل و ایجاد درآمد از درآمدشان، درآمد کسب کنند.

GrandMonopoly از سال ۲۰۱۳ بدون هیچ گونه وجهی به اعضای خود پرداخت می‌کند و این چیزی است که شما در مورد این سایت PTC دوست خواهید داشت، و دارای تجربه است.

GrandMonopoly چگونه کار می کند؟

همانطور که در مورد سایر وب سایت‌های PTC وجود دارد، شما فقط باید در سایت ثبت نام کنید. در هنگام ثبت نام، فقط باید نام کامل، آدرس ایمیل خود را وارد کنید، آدرس ایمیل، نام کاربری، رمز عبور را تأیید کنید و رمز ورود خود را تأیید کنید.

پس از موافقت با شرایط و ضوابط سایت، می‌توانید بلافاصله مشاهده تبلیغات را شروع کنید.

همچنین، شما می‌توانید با GrandMonopoly به عنوان یک مروج تبلیغ کنید. با این حال، یک اشکال وجود دارد. زیرا شما فقط محصولات و خدمات خود را برای اعضای وب سایت تبلیغ می‌کنید.

مشکلی که در بازاریابی تجارت شما در سایت‌های PTC وجود دارد این است که اعضا پس از خرید محصولات شما نیستند بلکه فقط چند دلار از کلیک کلیک می‌کنند.

چگونه می توان با GrandMonopoly درآمد کسب کرد؟

به چند روش می‌توانید از طریق وب سایت درآمد کسب کنید. در اینجا روش‌های اصلی کسب درآمد از سایت GrandMonopoly PTC وجود دارد:

مشاهده تبلیغات

مشاهده تبلیغات محبوب‌ترین راه برای کسب درآمد از این سایت‌های Paid to Click است و GrandMonopoly نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بنابراین، شما باید بسیاری از تبلیغات منتشر شده توسط GrandMonopoly را مشاهده کنید و سپس با مشاهده کامل تبلیغات، پول را به حساب خود وارد کنید.

برنامه زیرمجموعه گیری

وقتی نوبت به برنامه زیرمجموعه گیری می‌رسد، هر زمان که زیرمجموعه های شما تبلیغات خود را مشاهده کنند، حداقل ۴۰٪ از ارزش تبلیغ را بدست خواهید آورد. با این وجود، شما باید روزانه حداقل ۴ تبلیغ را مشاهده کنید تا از زیرمجموعه های خود روز بعد کمیسیون تهیه کنید.

دیوارهای پیشنهادی

شما می‌توانید پیشنهادات خود را از شبکه‌های دیوار پیشنهادی، از جمله Clixwall، Wannads و Offers4all کامل کنید. با انجام کارها و پیشنهادات مختلف یا سنت مجازی یا پول نقد واقعی کسب خواهید کرد.

به پیشنهادهای ثبت نام پرداخت می شود

با ثبت نام برای پیشنهادات در وب سایت‌های دیگر می‌توانید مقداری درآمد کسب کنید. بخاطر داشته باشید که به عنوان عضو Paid to Sign Up، برای هر اقدام تقلب، مبلغ ۰.۰۵ دلار دریافت خواهید کرد.

The Grid Game

GrandMonopoly دارای یک بازی شبکه‌ای معروف به MonoGrid است که می‌توانید روزانه بازی کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی هر شبکه بر روی تصویر منتشر شده کلیک کنید، صبر کنید تا یک تبلیغ ظاهر شود، و سپس حداقل ۵ ثانیه آن را مشاهده کنید.

پس از پایان تایمر، خواهید فهمید که برنده شده‌اید یا نه. خوبی این است که می‌توانید شانس خود را دوباره امتحان کنید. به عنوان یک عضو استاندارد، مجاز به حداکثر ۴۰ شانس در روز هستید که پاداش آن معمولاً ۲.۰۰ دلار برای هر کلیک است.

ویژگی های بد GrandMonopoly

پرداخت کم

ارزش تبلیغات در اینجا برای هر کلیک حدود ۰.۰۰۲۵ دلار است. با این حساب، به تعداد دفعاتی که باید مشاهده کنید تبلیغات به حداقل سقف برداشت ۲.۰۰ دلار رسیده‌اند، فکر کنید.

زیرمجموعه های مستقیم محدود

اگرچه تعداد مراجعه‌هایی که می‌توانید انجام دهید محدودیتی دارد، اما باید توجه داشته باشید که برای شروع پول نقد حساب خود را ارتقا دهید.

این یک سایت Bux است

مهمترین نکته‌ای که باید در مورد یک وب سایت bux به آن توجه کنید این است که آن‌ها تا حد زیادی به اجاره ارجاع یا فروش نسخه‌های گران قیمت برای پرداخت به اعضای خود اعتماد می‌کنند.

ویژگی های خوب GrandMonopoly

به اعضای خود پرداخت می کند

از سال 2013 ، GrandMonopoly از طریق روش های مختلفی مانند Skrill ، Payeer ، AirTM ، PerfectMoney ، Neteller ، Litecoin ، Bitcoin ، Ethereum و Dogecoin به اعضای خود پرداخت می کند.

نیاز حداقلی

برای برداشت فقط باید ۲ دلار در حساب خود داشته باشید. این یک حداقل پرداخت ثابت است که پس از اولین برداشت شما افزایش نمی‌یابد.

انجمن

GrandMonopoly یک انجمن ارائه می‌دهد. به نظر من، یک سایت PTC که دارای یک انجمن است، خود را از رقبای خود جدا می‌کند. این مجمع بستری را فراهم می‌کند که اعضای آن و کارمندان می‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

آیا GrandMonopoly کلاهبرداری است؟

GrandMonopoly ۱۰۰٪ قانونی است. این بیش از ۷ سال است که در صنعت فعالیت می‌کند بدون اینکه کاربران با وب سایت مشکلی داشته باشند. خبر خوب این است که دارندگان تجربه بی‌عیب و نقصی در مدیریت وب سایت‌های Paid to Click دارند.

بنابراین، اگر به دنبال یک سایت PTC برای عضویت و شروع به درآمد چند دلاری هستید، ثبت نام در GrandMonopoly را در نظر بگیرید. اما، به یاد داشته باشید که در سایت‌های PTC درآمد خوبی کسب نخواهید کرد. اینها قرار است فقط پول اضافی به شما بدهند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x