سایت کلیکی

کسب درآمد راحت از سایت کلیکی GTPTC

اطلاعات کامل درباره سایت کلیکی GTPTC

سایت GTPTC یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد در اینترنت با مشاهده تبلیغات است. سایت‌های مختلفی در اینترنت وجود دارد که می‌توانید با مشاهده تبلیغات، برای کسب درآمد نقدی ثبت نام کنید. اما، آیا واقعاً می‌توانید با GTPTC درآمد کسب کنید؟

آنچه شما باید بدانید این است که این وب سایت‌ها در مقایسه با یکدیگر موافقان و مخالفانی دارند و از روش‌های مختلف پرداخت استفاده می‌کنند.

یک مرور کلی درباره GTPTC

نام: GTPTC
وب سایت: https://GTptc.com
مالک: Gt-eGroups
قیمت: برای ثبت نام رایگان
خلاصه: GTPTC یک سایت عالی PTC است که به شما امکان می‌دهد با مشاهده تبلیغات درآمد اضافی کسب کنید. همچنین می‌توانید از طریق اجاره مراجعات، سهام مشترک ۱۰۶٪ ROI، ترافیک موج سواری و مراجعه مستقیم، مقداری پول بدست آورید. برای یک عضویت رایگان و رایگان شروع به کار کنید. با این حال، نقطه ضعف مهم این است که درآمد شما بسیار اندک است و بهتر است به دنبال راه‌های دیگر برای کسب درآمد باشید. بنابراین، می‌گویم عالی است اما ارزش وقت گرانبهای شما را ندارد.
توصیه می‌شود: بله، بهترین کار برای استفاده از اوقات فراغت است.

GTPTC چیست؟

GTPTC نوعی سایت PTC (پرداخت شده برای کلیک) است که صاحبان مشاغل یا تبلیغ کنندگان در حالی که اعضا با کلیک یا مشاهده تبلیغات خود درآمد کسب می‌کنند، پول خرج می‌کنند.

به زبان ساده، GTPTC پیوندی بین تبلیغ کنندگان و اعضا است، جایی که اعضا با ایجاد ترافیک برای تبلیغ کنندگان، درآمد کسب می‌کنند.

این شرکت از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرده و از هند تحت Gt-eGroups فعالیت می‌کند. کاربران در GTPTC با کلیک کردن بر روی تبلیغات بارگذاری شده توسط تبلیغ کنندگان کار می‌کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند از طریق مراجعه مستقیم و اجاره‌ای پول دریافت کنند.

GTPTC چگونه کار می کند؟

شروع کار با GTPTC بسیار سریع و ساده است، به خصوص اگر در زمینه سایت‌های PTC تخصص کمی دارید. GTPTC دارای یک وب سایت کاربر پسند است که استفاده از آن کاملاً ساده است.

ابتدا باید نمایه خود را با تمام داده‌های شخصی قابل اجرا که از شما نیاز دارند ایجاد کنید. پس از اتمام مراحل ثبت نام و تأیید ایمیل خود، با مشاهده تبلیغات شروع به کسب درآمد کنید.

GTPTC عضویت ماهانه را فراهم می‌کند، جایی که به طور پیش فرض، یک عضو در عضویت استاندارد ثبت نام می‌کند. اگر می‌خواهید ویژگی‌های بیشتری را باز کنید و درآمد بیشتری کسب کنید، می‌توانید فقط با ۵ دلار به عضویت طلای ماهانه ارتقا پیدا کنید.

اما اگر می‌خواهید درآمد خود در GTPTC بیشتر کنید، تنها با ثبت نام اعضای خانواده و دوستان خود در پیوند ارجاع خود می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید.

با استفاده از این، هر زمان که آن‌ها با ۵ یا ۵۰ دلار ارتقا می‌یابند، می‌توانید برای هر کمیسیون ارتقا ۱۰ ارجاع ۱۰ دلار ۲۰ درصد در نظر بگیرید.

چگونه می توان با GTPTC درآمد کسب کرد؟

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق GTPTC درآمد کسب کنید. در اینجا نحوه کسب درآمد از سایت آورده شده است.

مشاهده تبلیغات

یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانید در آن از طریق GTPTC درآمد کسب کنید، مشاهده روزانه تبلیغات است. این سایت دو نوع تبلیغ را ارائه می‌دهد که می‌توانید مشاهده کنید. نوع اول نوع استاندارد است که در آن می‌توانید برای هر بار کلیک ۰.۰۰۵ دلار بپردازید. نوع دیگر تبلیغات ثابت یا حق بیمه است که برای هر کلیک شما تا ۰ ۲ ۰۲ دلار درآمد کسب می‌کنید. با این حال، برای دسترسی به تبلیغات برتر باید حساب خود را با ۵ دلار ارتقا دهید.

برنامه زیرمجموعه گیری

مشاهده تبلیغات تنها روشی نیست که می‌توانید از طریق سیستم عامل درآمد کسب کنید. یکی دیگر از روش‌های بی‌عیب و نقص برای کسب درآمد چند دلار، استفاده از برنامه زیرمجموعه گیری سایت است.

هر فردی، خواه دوست و یا یکی از اعضای خانواده باشد که از طریق پیوند شما در GTPTC ثبت نام می‌کند، باعث می‌شود هر زمان که تبلیغات خود را مشاهده می‌کنند یا حساب خود را ارتقا می‌دهند، مقداری پول نقد کسب کنید.

در GTPTC دو نوع زیرمجموعه گیری وجود دارد. یکی، آن‌ها زیرمجموعه گیری مستقیم دارند. این اعضا با استفاده از نام کاربری خود به عنوان پیوند زیرمجموعه گیری خود در زیر شما ثبت نام کرده اند.

با زیرمجموعه گیری مستقیم، هر زمان که حساب شما حساب شما را ارتقا دهد، بین ۵ تا ۵ دلار کارمزد ایجاد می‌کنید. همچنین، هر زمان که آگهی را مشاهده کردند می‌توانید کمیسیون دریافت کنید.

دوم، سایت زیرمجموعه گیری را اجاره کرده است. اینها معمولاً کاربرانی هستند که بدون زیرمجموعه گیری در آن‌ها ثبت نام کرده اند. در حال حاضر، GTPTC یکی از استثنایی‌ترین برنامه‌های زیرمجموعه گیری اجاره‌ای را در صنعت PTC ارائه می‌دهد.

در اینجا در GTPTC، می‌توانید زیرمجموعه گیری را برای کلیک اجاره کنید، برخلاف سایر وب سایت‌های Paid to Click که اعضای آن مجبورند روزها مراجعه را اجاره کنند.

شاید شما این سوال واضح را از خود بپرسید، «چقدر از طریق معرفی‌های اجاره‌ای چقدر درآمد کسب خواهید کرد؟» خوب، شما برای هر بار کلیک از طرف مراجعه اجاره‌ای واجد شرایط ۰.۰۰۱ دلار هستید.

با این وجود شما می‌توانید حداکثر ۰.۰۰۵ دلار از هر عضو زیر خود بدست آورید زیرا حق داشتن حداکثر ۵ کلیک روزانه را دارید.

دریافت ترافیک

این یک برنامه تبادل رایگان ترافیک در GTPTC است، جایی که برای تبلیغ اعتبارات ترافیک را مرور می‌کنید. توجه داشته باشید، سیستم Get Traffic در گزینه‌های مختلفی مانند ترافیک خودکار گشت و گذار برای اعتبارات و ترافیک دستی گشت و گذار برای اعتبارات موجود است.

با مرور در تبلیغات دریافت ترافیک می‌توانید اعتبار کسب کنید. این شرکت بسته به تایمر تبلیغاتی بین ۵ ثانیه تا ۶۰ ثانیه، برای هر تبادل حداکثر ده اعتبار ترافیک به اعضا می‌دهد.

از طرف دیگر، ترافیک خودکار دو برابر است و با یک تایمر تبلیغاتی بین ۱۰ ثانیه تا ۱۲۰ ثانیه ارائه می‌شود.

انتشار تبلیغات (PTP)

GTPTC در حال حاضر ویژگی Publish Ads را ارائه می‌دهد که شبیه برنامه PTP (برای پرداخت). همچنین اعضا می‌توانند با به اشتراک گذاشتن لینک ناشران خود به هر کانال رسانه اجتماعی که می‌خواهند درآمد کسب کنند.

از این طریق، می‌توانید مستقیماً پیوند را در هر سایت دیگری تبلیغ کنید. با مرور صفحه حساب ناشر خود، پیوند ناشر خود را دریافت کنید.

انتشار تبلیغات در GTPTC مشابه سایر وب سایت‌های ناشر نیست. در اینجا، شما فقط می‌توانید از طریق به اشتراک‌گذاری یا تبلیغ لینک از طریق سایت‌های شخص ثالث یا رسانه‌های اجتماعی درآمد کسب کنید. توجه داشته باشید، لازم نیست کد تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهید.

برای هر نمایش منحصر به فرد به لینک منتشر شده، می‌توانید مبلغ ۰.۰۰۰۱ دلار را بدست آورید. این بدان معناست که هر بازدید کننده‌ای بر روی پیوند شما کلیک کند، به ازای هر نمایش منحصر به فرد، مبلغ ۰.۰۰۰۱ دلار به حساب شما اعتبار می‌شود.

نحوه کلیک‌ها به این صورت است: اگر عضوی استاندارد باشید، برای هر نمایش منحصر به فرد ۰.۰۰۰۰۵ دلار دریافت خواهید کرد. از طرف دیگر اعضای طلا برای هر کلیک منحصر به فرد ۰.۰۰۰۱ دلار دریافت می‌کنند.

همانطور که می‌بینید، برای شروع کسب درآمد نقدی خوب، باید عضویت Gold را ارتقا دهید.

حساب خود را ارتقا دهید

برای باز کردن قفل همه ویژگی‌های حساب خود، می‌توانید حساب خود را به مدت یک ماه با ۵ دلار یا یک سال با ۵۰ دلار به روز کنید. این ارتقا به شما امکان می‌دهد درآمد بسیار بیشتری کسب کنید.

ویژگی های بد GTPTC

همانطور که GTPTC یک سایت قانونی است که در آن می‌توانید درآمد منفعلانه آنلاین داشته باشید، باز هم چالش‌هایی دارد. برخی از کاربران نارضایتی‌هایی را که سایت باید به آن‌ها بپردازد، گواهی داده اند. در اینجا برخی از حقایق زشت در مورد این سایت آورده شده است.

بدون تبلیغات برای مشاهده

چالش دیگری که ممکن است هنگام ثبت نام در سایت با آن روبرو شوید این است که در برخی مواقع هیچ تبلیغی برای مشاهده در وب سایت وجود ندارد. این امر می‌تواند کاملاً چالش برانگیز باشد، خصوصاً برای اعضایی که کار دیگری ندارند و سیستم عامل را تنها منبع درآمد خود می‌دانند.

پرداخت کم

سایت با توجه به سطح شما و مدت زمان تبلیغ به شما پرداخت می‌کند. با توجه به مبلغی که برای تماشای یک تبلیغ هزینه می‌کنید، بیشتر اعضا احساس می‌کنند درآمد به دست آمده بسیار کم است. درآمد طولانی مدت طول می‌کشد.

قوانین سخت گیرانه

برای اینکه بتوانید از زیرمجموعه های هر روز خود درآمد کسب کنید، باید مطمئن شوید که حداقل ۵ تبلیغ یا بیشتر را کلیک کرده اید.

ویژگی های خوب GTPTC

بدون نیاز به تخصص

برخلاف سایتهای دیگر که برای پر کردن و برنامه ریزی نیاز به اعضا هستند و از مهارتهای استثنایی برخوردار هستند، GTPTC چنین مواردی را نمی‌خواهد.

این شرکت به هیچ گونه تخصص و صلاحیت شما احتیاج ندارد. برای قبولی در وب سایت نیازی به مدرک یا قبولی در آزمون ندارید.

از هر مکانی کار کنید

GTPTC یک گزینه کار انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند، زیرا شما می‌توانید از لپ تاپ خود در خانه یا تلفن هوشمند خود هنگام کار کار کنید. بنابراین، می‌توانید در حالی که منتظر اتوبوس در ایستگاه اتوبوس هستید یا در صف انتظار همبرگر مورد علاقه خود درآمد کسب کنید.

قابل اعتماد

GTPTC یک سایت معتبر است که از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. چیزی که من در مورد این سایت دوست دارم این است که شما هرگز برای واریز درآمد خود از شما سپرده اجباری نخواهید خواست. همچنین، این واقعیت را می‌پسندم که اعضای رایگان می‌توانند درآمد خود را کسب و پس بگیرند.

آیا GTPTC کلاهبرداری است؟

نه، این کلاهبرداری نیست. در واقع، GTPTC یکی از معتبرترین سایتهای PTC است که امروز در اینترنت با آن روبرو خواهید شد. به مدت پنج سال امکان درآمد منفعلانه را از طریق اینترنت برای اعضا فراهم کرده است.

ممکن نیست GTPTC منبع اصلی درآمد شما باشد، اما ممکن است از آن برای درآمدزایی در وقت آزاد استفاده کنید. در بیشتر موارد، می‌توانید تبلیغات را در هنگام استراحت ناهار یا هنگام رفت و آمد تماشا کنید.

یکی از مکانهایی که می‌تواند به شما کمک کند تا درآمد آنلاین تمام وقت خود را بصورت آنلاین انجام دهید، برنامه شماره ۱ توصیه شده در خانه است. پس از ورود، محتوای عملی عمیقی پیدا خواهید کرد که شما را از یک تازه وارد کامل به سمت ایجاد درآمد آنلاین تمام وقت هدایت می‌کند.

نه تنها برای شروع کسب درآمد آنلاین، همه آنچه را می‌دانید خواهید آموخت، بلکه کلیه ابزارها و نرم افزارهای لازم برای کمک به شما در ایجاد موفقیت در اینترنت نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x