کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول imToken Wallet

imToken Wallet

imToken Wallet کیف پول ارز رمزنگاری شده یک کیف پول دیجیتالی ایمن است که برای ارسال، ذخیره و دریافت ارز دیجیتال مانند بیت کوین استفاده می‌شود. اکثر سکه‌ها دارای کیف پول رسمی یا چند کیف پول شخص ثالث توصیه شده رسمی هستند. برای استفاده از هر ارز رمزنگاری شده، باید از کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کنید.

درباره Token.im

Token.im یک کیف پول دیجیتال هوشمند ایمن، راحت و قدرتمند است که توسط آزمایشگاه‌های ConSen برای شما آورده شده است. آزمایشگاه ConSen یکی از پزشکان اولیه بلاکچین در چین است. تیم آن‌ها در Hangzhou با تمرکز بر مدیریت دارایی دیجیتال و قرارداد هوشمند واقع شده است. Token.im محبوب‌ترین محصول آن‌ها است. این یک کیف پول سبک ایمن، ساده و قدرتمند است که از چندین توکن، Dapps، HDWallet، دفترچه آدرس، اعلان فشار معامله و سایر ویژگی‌ها پشتیبانی می‌کند. این می‌تواند ETH / DGD / MKR / REP / GNT و BTC را ذخیره کند. ImToken بزرگترین کیف پول دارایی دیجیتال Ethereum در جهان است. ۱۰٪ از کل معاملات Ethereum در جهان توسط کاربران کیف پول ImToken انجام می‌شود. ImToken یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های ارز رمزنگاری شده در جهان است. چرا؟ بسیاری از مردم این کیف پول را انتخاب می‌کنند زیرا یکی از ساده‌ترین و ساده‌ترین رابط کاربری را دارد و امنیت کامل دارایی‌های دیجیتالی شما را تضمین می‌کند. از زمان آغاز به کار آن، هیچ مورد هک سایبری یا کیف پول‌های سرقت شده وجود نداشته است و این عامل اصلی انتخاب من و بسیاری دیگر از این کیف پول بوده است.

ImToken (نقد و بررسی کیف پول) – بزرگترین کیف پول دارایی دیجیتال Ethereum در جهان

نیاز به داشتن کیف پول امن و کاربر پسند، بسیاری از تازه واردان در دنیای ارزهای رمزپایه نادیده گرفته اند. این امر منجر به مجموعه‌ای از نشانه‌ها / سکه‌های مسروقه شده است. پس از همه سخت کوشی، نظم و فداکاری، به سرقت بردن نشانه‌ها / سکه‌های شما خوب نیست. بسیار ناراحت کننده است و تعداد زیادی از مردم این را تجربه کرده اند. وقتی در آن زمان تازه وارد دنیای ارزهای رمزنگاری شده بودم، از اطراف پرسیدم و تحقیق کردم که کدام کیف پول رمزنگاری ایمن است و همچنین کاربر پسند. من به کیف پول Crypto به نام ImToken رسیدم. من در مورد این کیف پول عالی که در حال حاضر در شماره ۲۱ در رده‌بندی دسته کیف پول StateOfTheDApp قرار دارد، صادقانه بررسی می‌کنم.

Application

ImToken Wallet یک برنامه موبایل است که توسط ConsenLabs برای ذخیره و مدیریت رمزها / سکه‌های رمزنگاری ساخته شده است. این یکی از ساده‌ترین رابط‌های کاربری در بین کیف پول‌های رمزنگاری شده است. این برای تازه واردین در دنیای ارزهای رمزنگاری شده بسیار توصیه می‌شود.

ImToken Wallet 2.0 به روز شده است

ImToken Wallet کاملاً یک کیف پول Ethereum بود. با پذیرش و استفاده از برنامه تلفن همراه توسط میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان، این نیاز به کیف پول وجود داشت که نه تنها از نشانه‌ها / سکه‌های Ethereum بلکه از نشانه‌ها / سکه‌های BTC، COSMOS و EOS پشتیبانی کند. اما این تنها دلیل بروزرسانی نبود. بگذارید سه مورد از مهمترین ویژگیهای اضافه شده به نسخه به روز شده کیف پول ImToken را به شما دوستان ارائه دهم.

Token Swap

بله، همه ما در آنجا (بیشتر ما) هستیم، جایی که شما باید رمزها / سکه‌های رمزنگاری خود را به یک سیستم عامل مبادله منتقل کنید فقط به این دلیل که می‌خواهید از یک رمز / سکه به دیگری مبادله کنید. به غیر از وقت تلف شده، برخی از هزینه‌های معامله را نیز متحمل می‌شوید که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. همه این مشکلات را می‌توان با ImToken Wallet ۲.۰ برطرف کرد. این کیف پول گزینه مبادله رمز یک کلیک را ارائه می‌دهد – گزینه تبادل فوری. فقط نشانه‌های جفت‌سازی مورد نظر خود را انتخاب کنید، مقدار را انتخاب کنید، کلیک کنید و رونق بگیرد! نشانه‌های شما فوراً عوض می‌شوند.

DApps را کشف کنید

بیشتر ما فقط نشانه‌های خود را در کیف پول‌های خود منتظر ماه می‌گذاریم، لبخند می‌زنیم. اگر بتوانید بازی‌های جالب DApps را انجام دهید، جایی که از آن لذت می‌برید و رمزهای اضافی کسب می‌کنید، چه می‌کنید. جالب به نظر می‌رسد، درست است؟ با کیف پول ImToken به شما فرصتی داده می‌شود تا DApp‌های جذاب را کشف کرده و رمزهای اضافی کسب کنید. بازی‌های مبتنی بر Ethereum و سایر برنامه‌های غیرمتمرکز جالب مانند Hyperdragons، Decentralands، Coinswitch، Maker و موارد دیگر وجود دارد. و همچنین بازی‌های مبتنی بر EOS و برنامه‌های غیرمتمرکز، مانند Chintai، MonKit و موارد دیگر.

کیف پول سخت افزاری

در آخر، کیف پول ImToken ۲.۰ از کیف پول‌های سخت افزاری اصلی، imKey، Ledger، CoolWallet و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند. ImToken Wallet واقعاً چشمگیر است و بهترین کار را می‌کند تا بهترین برنامه موبایل در جهان باشد.

ویژگی های Token.im

مدیریت دارایی‌های دیجیتال

فضای ذخیره‌سازی امن محلی برای کلیدهای خصوصی با تمام دارایی‌های دیجیتال در یک نگاه روشن در دسترس است. حتی اگر آن‌ها از چندین نوع کیف پول دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، روند ایجاد، واردات و صادرات را آسان و سریع کرده اند.

افزودن با یک کلیک

افزودن دارایی‌های دیجیتال با یک کلیک در نوک انگشتان کاربر داده می‌شود. آن‌ها حتی آزادی پیگیری در زمان واقعی پیشرفت معاملات را دارند. کاربر می‌تواند تغییرات موجودی حساب را نیز در زمان واقعی تماشا کند.
بازارهای تماشای: کاربر می‌تواند مبادلات مختلف را بر روی صفحه نمایش بدون زحمت مشاهده کند. یک ویژگی اطلاع‌رسانی قیمت در دسترس است که کاربران را قادر می‌سازد هرگز فرصت سرمایه‌گذاری را از دست ندهند. آن‌ها حتی سرویس تعویض داخلی نیز دارند.

تعبیه DApp‌

DApps های شخص ثالث را می‌توان در سیستم عامل برای تعامل جاسازی کرد. هشدار از طریق فشار برای اخبار بازار و پیشرفت فن آوری داده می‌شود تا با آخرین اتفاقات بازار در ارتباط باشید. داده‌های چند بعدی برای کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اختیار شما قرار می‌دهد.

امنیت پیشرفته

به دلیل کاهش اعتماد به نفس در امنیت دارایی و تحت تأثیر قرار گرفتن اطلاعات در مورد ارز رمزنگاری شده به دلیل گزارش هک‌ها و گزارش‌های امنیتی، آن‌ها با استخدام بلو، یک متخصص امنیت اینترنت مشهور در جهان به عنوان کارشناس ارشد امنیت امنیت محصول، اقدام به بهبود قابلیت اطمینان آن کردند. تیم…

امنیت و ایمنی

پشتیبانی از بیومتریک بسیار عالی است. imToken اجازه می‌دهد تا برنامه را به عنوان یک کل با اثر انگشت و شناسه چهره ایمن کنید، و همچنین به شما اجازه می‌دهد تا کاربران رمزهای عبور کیف پول فردی را با بیومتریک جایگزین کنند. برنامه منبع بسته است، بنابراین ایمنی کلیدهای شما بر اساس گفته‌های تیم imToken است – هیچ چیز وجود ندارد راهی برای تشخیص اینکه آیا عبارت یا کلید خصوصی شما فقط بدون ممیزی کامل امنیتی روی دستگاه باقی مانده است.

مزایا و معایب

مزایا

سلسله مراتب تعیین کننده:

این به این معنی است که کیف پول شما هر بار که معامله جدیدی دریافت می‌کنید، آدرس عمومی جدیدی برای شما ایجاد می‌کند. برنامه شما از طریق عبارت seed کلمات که امنیت آن را فراهم می‌کند قابل دسترسی است.

توابع مبادله داخلی و مبادله ای:

هر دو مبادله یکپارچه برای سکه‌های شما و یک گزینه مبادله رمز در داخل رابط کیف پول شما وجود دارد.

کد منبع باز (Open-Source):

همه کاربران imToken قادر به خواندن کد پروژه و پیشنهاد برخی تغییرات برای بهبود آن هستند.

میز راهنما:

از آنجا که انجمن imToken همیشه با آخرین به روزرسانی‌ها ارتباط برقرار می‌کند و برخی از مسائل مشترک را حل می‌کند، شما همیشه می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید.

معایب

احراز هویت تک عاملی:

این بدان معنی است که هیچ لایه امنیتی اضافی برای محافظت از وجوه شما وجود ندارد، به جز رمزگذاری اساسی.

بدون پشتیبانی از فیات:

کاربران نمی‌توانند رمز ارزها را در ازای ارز فیات در خود imToken خریداری کنند. آن‌ها قرار است از یک سرویس خارجی استفاده کنند.

بدون چند امضا:

هیچ امضای چند امضا وجود ندارد که به این معنی است که شما تنها مسئول پخش معامله در شبکه هستید – نیازی به تأییدیه اضافی نیست.

نتیجه گیری imToken

Token.io یکی از برترین کیف پول‌های موجود در بازار با کلیه امکانات مورد نیاز برای یک تاجر حرفه‌ای است. آن‌ها یک تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو دارند که به شما کمک می‌کند ۲۴/۷ در هر مشکلی که پیش می‌آید.

imToken Wallet چگونه است؟

سرعت انتقال - 34%
راحتی در استفاده - 35%
ناشناسی - 32%
امنیت - 21%
پشتیبانی از ارزهای مختلف - 12%

27%

imToken Wallet کیف پول ارز رمزنگاری شده یک کیف پول دیجیتالی ایمن است که برای ارسال، ذخیره و دریافت ارز دیجیتال مانند بیت کوین استفاده می‌شود.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x