zolorex
vitrinnet
iraniantraders

irandogebank

UMO-Finance | Innovations

dogeminers

usdsolution stablecryptocapital
سایت‌های اسکم

InboxDollars کسب درآمد اضافی در خانه به صورت آنلاین

کسب درآمد از نظرسنجی، خواندن ایمیل، تماشا فیلم و...

ai-trader amadeusbank

در InboxDollars برای فعالیت های روزمره آنلاین خود درآمد کسب کنید. با خواندن ایمیل پولی، انجام نظرسنجی های آنلاین، بازی های آنلاین یا خرید برندهای مورد علاقه خود به صورت آنلاین پول نقدی کسب کنید!

اسکم (عدم پرداخت)

inboxdollars.com

InboxDollars کسب درآمد آنلاین و ساده

از سال 2000، InboxDollars بیش از 56 میلیون دلار پاداش به اعضای خود برای انجام فعالیت های روزمره آنلاین مانند: خواندن ایمیل، انجام نظرسنجی آنلاین، بازی و تماشای فیلم و تماشای تلویزیون پرداخت کرده است. سایت به اعضای خود این امکان را می دهد که با انجام این وظایف روزمره از شرکای تحقیقات در بازار خود، محصولات و خدمات آینده را تحت تأثیر قرار دهند. همچنین اعلان ها و مسابقات مداوم را ایجاد میکند تا بتوانند از طریق آنها به صورت آنلاین از شرکای خود پول بدست آورند، و برای اعضای خود روش های برتر کسب درآمد را به صورت آنلاین در اختیار بگذارند.

چگونه می توان پول نقدی کسب کرد؟

کسب درآمد از نظرسنجی آنلاین

اکثر نظرسنجی های آنلاین از $ 0.50 تا $ 5.00 پول پرداخت می کنند و 3 دقیقه تا 25 دقیقه طول می کشد. برخی از نظرسنجی های آنلاین وجود دارد که اگر شما مشخصات جمعیتی مورد نظر خود را مطابقت دهید، 10 ، 20 دلار یا حتی بیشتر پرداخت می کنید. انجام نظرسنجی برای پول روشی سرگرم کننده و محبوب برای کسب درآمد است.

کسب درآمد از تماشای فیلم

شرکت ها و برندهای بزرگ می خواهند که مصرف کنندگان بتوانند تکه های کوتاهی از محتوای آنها را، مانند تریلر فیلم یا بررسی محصولات جدید، را مشاهده کنند. آنها به چنین سایت های پول می دهند، و آنها هم بخشی از آن درآمدها را با شما که فیلم را تماشا میکنید تقسیم می کند.

کسب درآمد از بازی های انلاین

این سایت دارای طیف گسترده ای از بازی های مانند: Monkey Bubble Shooter ، Mahjong Solitaire ، Outspell و Candy Jam را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، همکار کازینو GSN است. به ازای هر دلاری که برای بازیهای موجود در GSN خرج می کنید، با InboxDollars از 18٪ بازپرداخت پول بهره‌مند می‌شوید.

کسب درآمد از خرید آنلاین

در هنگام خرید آنلاین از بازپرداخت پول خود سود ببرید، از برندهای برتر و تخفیف های رایگان پیشنهادی سایت خرید کنید و مقداری از هزینه را پس بگیرید.

کسب درآمد از خواندن ایمیل

بهترین پیشنهادات را مستقیماً در ایمیل خود دریافت کنید، و فقط به خاطر خواندن ایمیل، به شما پول نقدی پرداخت خواهد شد.

جوایز نقدی کوپن

دسترسی به کوپن های رایگان برای دریافت مواد غذایی، خانه، زیبایی و موارد دیگر. از آنها برای صرفه جویی در هزینه های خریدهای روزمره خود استفاده کنید، ضمن اینکه در حساب خود برای هر کوپن که بازخرید می کنید، از حساب نقدی خود درآمد کسب کنید.

پرشین دوج کوین
برچسب ها

مطالب مرتبط

3
نظرات کاربران

avatar
1 تعداد نظرات
2 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
2 نظرات
امینفرهاد دهقان نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
امین
امین

سلام یعنی هیچ راهی نداره از سایتش پول در بیاریم؟با vpn نمیشه؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن