اکسچنج و صرافی

صرافی Indodax

همه چیز راجع به صرافی Indodax

Indodax یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین مبادلات رمزنگاری در اندونزی است که باعث می‌شود در دنیای رمزنگاری به عنوان علامت‌گذاری شناخته شود. بنابراین در اینجا ما یک بررسی از مبادله Indodax برای شما آورده‌ایم که شامل تمام اطلاعات لازم مانند تجارت، هزینه‌ها و امنیت است.

Indodax چیست؟

Indodax یک مبادله رمزنگاری است که در سال ۲۰۱۳ به وجود آمد و دفتر مرکزی آن در اندونزی است. این پلتفرم با بیش از یک میلیون کاربر به شما پیشنهاد می‌دهد که بیت کوین خود را با روپیا معامله کنید. همچنین می‌توانید بیت کوین را با دارایی‌های دیجیتال دیگر مانندEthereum، Litecoin، Dogecoin، DASH، Ripple، Stellar، XEM، NXT، Bitshares و بسیاری موارد دیگر به صورت رایگان معامله کنید.

علاوه بر این، در حال حاضر حجم معاملات ۲۴ساعته پلتفرم ۴۱۹۱۲۰۴ دلار است و در رتبه ۹۷ در Coinmarketcap قرار دارد. این بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در اندونزی است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

این تبادل برای شهروندان یا ساکنان ایالات متحده آمریکا آزاد نیست. اگر شما مقیم یا شهروند ایالات متحده هستید و به دنبال بستر تجاری مناسب خود هستید، نگران نباشید.

زیرمجموعه گیری Indodax

ایندوداکس در تلاش برای ارتقا مبادلات جهانی، برنامه Affiliate را آغاز کرده است. با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند در میان دوستان خود به سیستم عامل مراجعه کنند. هر ارجاع ایجاد شده به نفع کاربر خواهد بود. دارندگان حساب به مدت ۳ ماه از کارمزد معاملات زیرمجموعه خود ۲۵٪ کارمزد دریافت می‌کنند.

نمای تجاری Indodax

صرافی‌های مختلف دیدگاه‌های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ «این نمای کلی بهترین است» وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه‌ها مشترک است این است که همه آن‌ها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می‌دهند. آن‌ها معمولاً جعبه‌های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

indodax
نمای تجاری Indodax

Indodax همچنین دارای نسخه آسان‌تری از نمای تجارت است که متشکل از یک رابط خرید و فروش است. رابط خرید و فروش باعث می‌شود این تجربه برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری به راحتی قابل درک باشد، در حالی که ممکن است فاقد برخی از ویژگی‌هایی باشد که معامله گران با تجربه‌تر به دنبال آن هستند. در زیر تصویری از رابط خرید و فروش در Indodax ارائه شده است:

رابط خرید و فروش در indodax

Application

این صرافی همچنین از طریق موبایل بهینه شده است، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید معاملات خود را در حین انجام انجام دهید، با این صرافی کاملاً مناسب است. این تصویری از نمای تجارت از تلفن همراه است:

نرم افزار indoddax

Indodax دارای ۲ برنامه اندروید است. فروشندگان می‌توانند از هر یک از برنامه‌ها برای دسترسی به تبادل از طریق تلفن هوشمند خود استفاده کنند. با این حال، نسخه iOS هنوز در دسترس نیست.

Dompet Bitcoin Indonesia

از این برنامه می‌توان برای ارسال بیت کوین، تجارت فوری روپیا-بیت کوین استفاده کرد. این برنامه دارای روند ورود آسان‌تر و پشتیبانی ۲۴/۷ زنده است.

Indodax Trading Platform

این پلت فرم به طور خاص از نظر تجارت طراحی شده است. این برنامه دارای بیش از ۱۰ بازار مختلف، مقایسه قیمت Bitcoin در سطح جهان، اتاق گفتگو است. علاوه بر این، این برنامه همچنین دارای یک ویجت سفارشی است که اعلان‌ها را ارسال می‌کند و کاربران می‌توانند زنگ هشدار را برای معاملات خود تنظیم کنند.

سایر ویژگی ها

چیزی که فکر می‌کنیم در اینجا شایان ذکر است این است که Indodax همچنین به عنوان حامی یک پروژه اجتماعی به نام Bitisland عمل می‌کند. این یک پروژه برای ساختن بهشت گرمسیری بالی به یک جزیره بیت کوین است. روند انجام این کار برای گسترش تعداد مکان های پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت کالاها و خدمات ضروری است، زیرا در نهایت احتمالاً منجر می‌شود که حتی گردشگران بیشتری برای صرف بیت کوین به بالی بیایند. یک پروژه بسیار جالب در واقع است.

هزینه های Indodax

هزینه های تجارت Indodax

در نظر گرفتن هزینه‌ها در هر صرافی بسیار مهم است. Indodax معاملات بین ارزهای رمزپایه را با ۰.۰۰٪ ارائه می‌دهد. این یک پیشنهاد شگفت‌انگیز است و هزینه‌های Indodax واقعاً چشمگیر است. معاملات چند معامله‌ای مبادله‌ای بدون کارمزد بین ارزهای رمزپایه را ارائه می‌دهند. برای خرید و فروش بین ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات، هزینه دریافت کنندگان ۰.۳۰٪ است، اما برای سازندگان همچنان رایگان (۰.۰۰٪) است. این، به ویژه تجارت آزاد برای سازندگان، نیز بسیار رقابتی است.

هزینه های برداشت Indodax

هنگام برداشت BTC، هزینه برداشت از مبلغ ۰.۰۰۰۵ BTC اخذ می‌شود. این هزینه زیر متوسط صنعت است و بنابراین یک مزیت رقابتی قوی در برابر اکثر سایر مبادلات رمزنگاری برتر در بازار محسوب می‌شود.

روش های سپرده گذاری

Indodax انتقال وجهی را به عنوان روش سپرده ارائه می‌دهد، اما کارت‌های اعتباری روش سپرده مجاز نیست. اگر به نوعی مجبور به استفاده از کارت اعتباری خود هستید، این یک ضرر برای شما محسوب می‌شود. با این حال، از آنجا که صرافی به طور کلی سپرده ارزهای فیات را می‌پذیرد، خود را از بسیاری دیگر از صرافی‌ها متمایز می‌کند که فقط اجازه سپرده‌گذاری در ارزهای رمزپایه را می‌دهند.

مزایای Indodax

بزرگترین صرافی بیت کوین اندونزی

ایندوکس ادعا می‌کند بیش از ۵۷.۰۰۰ مشتری و حجم روزانه بیش از نیم میلیارد روپیا دارد. چندین صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر نیز در اندونزی فعالیت می‌کنند، از جمله پلت فرم Local Bitcoins P۲P. اندونزی یک «اقتصاد در حال ظهور» محسوب می‌شود و عضوی از گروه بیست (G۲۰) بزرگترین اقتصادهای صنعتی است.

نمونه کارها با ابزار بزرگ

Indodax در بیت کوین، اتر، Dogecoin، Litecoin، Nubits، Paycoin، Ripple، Bitcoin Cash و DarkCoin تجارت محلی را انجام می‌دهد. این انتخاب نسبتاً خوبی از کوین ‌های alt است، در حالی که برخی صرافی‌ها فقط با بیت کوین تجارت می‌کنند.

هزینه معاملات معقول

هزینه‌های تجارت Indodax برای صنعت به طور متوسط ​​است. البته صرافی‌هایی وجود دارد که ۰٪ هزینه می‌گیرند، اما یا قیمت‌های بدتر از دارایی را ارائه می‌دهند و یا هزینه‌های سنگین انتقال را می‌گیرند. همچنین صرافی‌هایی هستند که هزینه بازرگانی بسیار بالاتری دارند، در محدوده ۱-۷.

بدون هزینه برای تجارت در ارزهای رمزپایه

هزینه ۰.۳٪ فوق الذکر برای تجارت بین ارزهای رمزپایه و ارز فیات است. برای تجارت بین کوین های alt، هیچ هزینه‌ای وجود ندارد.

wire بانکی پذیرفته می‌شوند

ایندوداکس سپرده و برداشت ارز فیات را از طریق انتقال بانکی، پول نقد و کوپن می‌پذیرد. پذیرش پرداخت‌های نقدی برای مبادلات ارزهای رمزپایه بسیار نادر است و ما فقط می‌توانیم به تعداد اندکی از این سیستم عامل‌ها فکر کنیم.

بدون محدودیت.

Indodax محدودیتی در سپرده‌های ارزی فیات اعمال نمی‌کند، یعنی حداقل و حداکثر وجود ندارد.

کیف پول بیت کوین موجود است.

Indodax کیف پول ارز رمزنگاری شده خود را ارائه می‌دهد، که می‌تواند برای ذخیره کوین ‌های alt یا ارسال آن‌ها به جای دیگر استفاده شود. یک برنامه موبایل نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

بازارهای بیت کوین را مشاهده کنید.

مشتریان صرافی می‌توانند با استفاده از ویژگی «Bitcoin Spot Market» بیت کوین را به قیمت خود خریداری یا بفروشند. قبل از تحقق، سفارش می‌تواند در هر زمان لغو شود.

مقدار حداقل معاملات کم.

Indodax نیاز بسیار کمی برای اندازه‌های تجاری دارد. برای خرید بیت کوین (کسری از آن)، به IDR1000 (۰.۰۷ USD) نیاز دارید و حداقل اندازه فروش ۰.۰۰۱ BTC است.

بستر معاملاتی.

استفاده از پلتفرم Indodax ساده و شهودی است و حتی اگر ویژگی‌های معمول یک بستر تجاری کامل را ارائه ندهد، مانند ابزار تجزیه و تحلیل و نمودار، همه موارد لازم را دارد.

Application

صرافی‌های رمزنگاری زیادی وجود ندارد که دارای یک برنامه اختصاصی خرید و فروش موبایل باشند، اما Indodax چنین می‌کند. این یک راحتی عمده برای کاربرانی است که می‌خواهند تجارت خود را انجام دهند یا معاملات خود را زیر نظر بگیرند.

معایب Indodax

ارزهای فیات

Indodax روپیه اندونزی را به عنوان تنها ارز فیات قبول می‌کند. این برنامه می‌گوید که با حساب‌های بانکی خارج از کشور نیز کار می‌کند اما خاطر نشان می‌کند که هزینه‌های انتقال بانکی می‌تواند بسیار زیاد باشد. این در عمل به این معنی است که سرویس به راحتی در دسترس نیست، یا اگر بخواهم صریح بگویم برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند ارزان است. در هر صورت، بدیهی است که ایندوداکس بیشتر بازار اندونزی را هدف قرار داده است.

هیچ کارت اعتباری، کارت نقدی یا پی پال پذیرفته نیست

محدودیت‌های برداشت Indodax

مانند بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده، محدودیت برداشت روزانه دارد. همچنین در صورت برداشت پول نقد در دفاتر شرکت محدودیت‌هایی وجود دارد.

هزینه‌های برداشت.

ایندوداکس هزینه‌های برداشت مشتری را برای کلیه روش‌ها از جمله برداشت وجه نقد در دفتر شرکت دریافت می‌کند. هزینه‌ها بسته به نوع برداشت بسیار متفاوت است. برای ارزهای رمزپایه نیز هزینه برداشت وجود دارد.

هیچ معامله اهرمی در ارزهای رمزپایه وجود ندارد.

همانند اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده، Indodax معاملات اهرمی را ارائه نمی‌دهد. با این وجود، برخی مبادلات وجود دارد، مانند Kraken، GDAX (نهادی)، CexIo، Quoinex. همچنین کارگزاران فارکس وجود دارند که معاملات اهرمی را با CFD ارزهای رمزپایه ارائه می‌دهند، حتی اگر ابزار بسیار خطرناکی باشند.

بدون مقررات

ایندوداکس به عنوان اکثر مبادلات ارز رمزنگاری شده تنظیم نشده است. این امر نسبی است، زیرا اکثر کشورها هنوز چارچوب قانونی و الزامات قانونی مشخصی برای ارزهای رمزپایه و مبادلات ندارند. بسیاری از سیستم عامل‌های بزرگ ارزهای رمزنگاری شده به دلیل شهرت خوب خود سخت کار می‌کنند، اما همانند کارگزاران فارکس، برخی از آن‌ها کلاهبرداری هستند. همچنین قربانیان حملات هکرها، مانند بدنام Mt. Gox که ورشکست شد و Bitfinex.

امنیت

Indodax انواع امنیتی زیر را ارائه می‌دهد: 2FA (احراز هویت دو عاملی)، ایمیل و تأیید پیام کوتاه. این کار برای اطمینان از این است که شخص دیگری غیر از خود شما هیچ معامله‌ای را انجام نمی‌دهد. امنیت در اینجا مطابق با استانداردهای صنعت بسیار خوب است.

نتیجه گیری

Indodax بزرگترین بستر مبادله ارز رمزنگاری در اندونزی است. بیشتر کاربران اندونزیایی را هدف قرار می‌دهد. این پلتفرم کاربرپسند با امنیت خوب است. علاوه بر این، این پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده بسیاری غیر از بیت کوین ارائه می‌دهد و همچنین معاملات فیات را نیز می‌پذیرد.

به طور کلی، تبادل خوب است و هم وب و هم برنامه موبایل را ارائه می‌دهد. اندونزی که هدف اصلی آن است، ارزش این بستر را دارد که سرمایه‌گذاری شود.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x