COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
بدون دسته بندی

معرفی ارز دیجیتال Initiative Q

ارز رایگان Q با آینده مثبت

وضعیت Initiative Q : نامشخص در حال بررسی

ارز کیو Initiative Q حاصل تلاش یک تیم هشت نفره از اعضای تیم پی پال است که مدتی است در شبکه های اجتماعی توسط کاربران غیر ایرانی در حال تبلیغ می باشد. طبق گفته تیم پی پال هدف از ایجاد ارز Q ایجاد یک سیستم پرداخت جدید به جای کارتهای بانکی ست. این سیستم از ارز اختصاصی خود به نام Q استفاده می کند و برای اینکه افراد بتوانند از زمان استفاده از سیستم شروع به کار کنند ، Qs را به افرادی که هم اکنون وارد سیستم می شوند به صورت رایگان اختصاص می دهند (با عضویت بیشتر افراد مقدار کاهش می یابد – بهتر است زودتر بپیوندند). ثبت نام رایگان است و آنها فقط نام و آدرس ایمیل شما را می پرسند. هیچ چیز برای از دست دادن نیست اما اگر این سیستم پرداخت به یک روش پرداخت پیشرو در جهان تبدیل شود، اگر شما هفت سال پیش دریافت بیت کوین را از دست دادید ، بهتر است که این فرصت را از دست ندهید.

توضیحات کلی درباره ارز Initiative Q

ارز Q فعلا قیمت گذاری نشده و هدف قیمتی ارز Q در فاز نهایی پروژه رسیدن به قیمت یک دلار به ازای هر Q است.اعتبار این پروژه بسیار بالاست تا جایی که در شبکه های خبری خارج از کشور معرفی شده و بیش از یک و نیم میلیون کاربر فیسبوک در آن ثبت نام کردند و اپلیکیشن Q در گوگل پلی در مدت بسیار کوتاهی بیش از ۱۰۰ هزار نصب گرفته است. چیزی برای از دست دادن وجود ندارد اما اگر این سیستم پرداخت به یک روش پرداخت جهانی منجر شود Q می تواند ارزش زیادی داشته باشد.

آیا ارز Initiative Q یک طرح هرمی کلاهبرداری است؟

در طرح های کلاهبرداری هرمی از اعضای جدید پول دریافت میشود و نفرات شاخه های بالاتر به سود میرسند ولی طرح هرمی کیو چون رایگان است و هیچ هزینه ای از هیچ کاربری دریافت نمیکند کاملا مورد اطمینان است.

نحوه دریافت رایگان توکن کیو:

برای دریافت توکن کافیست به سایت رسمی این ارز برای ثبت نام مراجعه کرده و با اکانت جیمیل یا فیسبوک خود در سایت ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام مقدار 1.602 کیو به شما تعلق میگیرد و با دانلود برنامه INITIATIVE Q در گوگل پلی یا اپ استور یا دعوت دیگران به سایت با لینک رفرال خود توکن های بیشتری دریافت کنید و همه این توکن ها در کیف پول اختصاصی آن ذخیره میشود و بعد از پایان فاز سوم این ارز قابل برداشت و تبادل در صرافی های معتبر خواهد بود.

بعد از ثبت نام Initiative Q چکار باید کنیم؟

1- ایمیل خود را ورفای کنید(برای شما ایمیلی ارسال شده است)

2- زیر مجموعه های خود را تایید کنید.

برای 14 روز آینده می توانید حداکثر 5 دوست را دعوت کرده و تأیید کنید و برای هر یک 1،176 Q نفر را ایمن کنید. دعوت شما به آنها امکان می دهد Qs را زودتر رزرو کنند و به گسترش شبکه Q کمک کنند.

سوالات متداول Initiative Q

Initiative Q چیست؟

طرح ابتکاری Q در حال ساخت سیستم پرداخت آینده است. شبکه پرداخت Q بهترین پیشرفت های تکنولوژیکی را که طی چند دهه گذشته در صنعت پرداخت ایجاد شده است ، ادغام می کند تا یک شبکه پرداخت انعطاف پذیر ، با کاربرد آسان و ارزان ایجاد کند.
این فناوری ها سالهاست که در دسترس است اما به دلیل وجود سد مرغ و تخم مرغ کلاسیک مورد استفاده قرار نگرفته است: هیچ خریدار نمی خواهد به یک شبکه جدید بدون فروشنده بپیوندد و هیچ فروشنده گزینه پرداختی را که هیچ خریدار از آن استفاده نمی کند ارائه نمی دهد.
طرح ابتکاری Q با پیوند دادن شبکه پرداخت با ارز جدید جهانی و توزیع این ارز به رایگان به فرزندان پذیرفته شده ، مشکل فرزندخواندگی را حل می کند.

چه خطراتی در ثبت نام وجود دارد؟ با داده هایی که من ارائه می دهم چه خواهید کرد؟

هیچ خطری ندارد. عضویت در آن ایمن و رایگان است. شما فقط نام و آدرس ایمیل خود را ارائه می دهید. ما داده های شخصی شما را ایمن ذخیره می کنیم و آنها را با شخص دیگری به اشتراک نمی گذاریم. ما فقط در مورد پروژه و حساب شما از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد (سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید). اگر Initiative Q موفق نشود ، تمام داده های جمع آوری شده را حذف خواهیم کرد.

چرا باید ایمیل خود را تأیید کنم؟ اگر این کار را نکنم چه اتفاقی می افتد؟

تأیید ایمیل به شما اطمینان می دهد که حساب ها توسط افراد واقعی ساخته شده اند و نه ربات ها. اگر ایمیل خود را تأیید نکنید ، در نهایت از سیستم حذف می شود و حساب شما فعال یا واجد شرایط جوایز نمی شود.

آیا می توانم چندین بار ثبت نام کنم و پرسش های بیشتری دریافت کنم؟

فقط با استفاده از مشخصات واقعی خود می توانید فقط یک حساب Q باز کنید. ارائه جزئیات جعلی ، مشخصات شخص دیگری یا افتتاح حسابهای مختلف منجر به حذف کلیه حسابها و مانده های Q آنها می شود.
توجه داشته باشید که این مورد در مورد حسابهای یک شخص با استفاده از روشهای مختلف ثبت نام نیز اعمال می شود ، به عنوان مثال باز کردن یک حساب Q با استفاده از Facebook ، و دیگری با استفاده از Twitter.

چرا باید به طرح ابتکاری Q بپیوندیم؟

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه.

به دلایل زیر

 1. هرچه زودتر بپیوندید

  پاداش شما بالاتر خواهد بود. ما معتقدیم که Initiative Q از مانع اصلی سیستم پرداخت بهتر عبور کرده و شانس زیادی برای تبدیل شدن به استاندارد جهانی دارد. اما حتی اگر فقط 0.1٪ موفقیت به آن می دهید ، آن را به عنوان یک بلیط رایگان قرعه کشی در نظر بگیرید.

 2. رایگان و بی خطر است

  چرا که نه؟ رایگان و بی خطر است. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که نام و ایمیل خود را ارائه دهید. ما هرگز به شما اسپم نخواهیم داد یا داده های شما را نمی فروشیم. اگر Initiative Q موفق نشود ، ما تمام داده های کاربر را پاک خواهیم کرد.

 3. با عضویت ، شانس موفقیت را افزایش می دهید

  با عضویت ، شانس موفقیت را افزایش می دهید و تحول در صنعت پرداخت را تسریع می کنید – تغییری که به نفع همه خواهد بود ، از بین بردن نیاز به حمل پول نقد و / یا پلاستیک و کاهش هزینه ها ، تقلب کمتر و کلاهبرداری کمتر.

 4. نهایت دسترسی آسان

  یک سیستم پرداخت مدرن و محبوب شامل جمعیت کم مصرف فعلی در سراسر جهان خواهد بود. در نهایت دسترسی آسان آنها به پرداخت ها ، ابزارهای تأمین مالی خرد و معاملات ارزان قیمت را برای آنها فراهم می کند.

 5. انرژی

  شما به کاهش زباله های عظیم و آلودگی ناشی از بیت کوین و ارزهای رمزپایه کمک خواهید کرد ، در حال حاضر به اندازه 6،000،000 خانوار انرژی مصرف می کنید!

امتیاز مخصوص بیگ والت برای شما

شما می توانید در دو گروه مخصوص بیگ والت که بیش از 8000 نفر می باشد لینک زیرمجموعه خودتون رو بزارید و در کمتر از چند روز تعداد قابل توجهی زیرمجموعه بگیرید.

4.1 22 آراء
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
43 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
haniy
haniy
21 ساعت قبل

سلام دوستان من وقتی میخوام داخل اپ لاگین کنم ارور “somthing went wrong”
میده مشکلش چیه؟ داخل گوگل پلی هم خیلیا گفته بودن همین مشکل رو دارن

Saeedrhm
Saeedrhm
2 روز قبل

اقا این لینکی که گذاشتی( اسمتم احسانه) این ایمیل مارو وریفای کن مام دعوت کنیم

ابوالفضل
ابوالفضل
پاسخ دادن به  Saeedrhm
4 ساعت قبل

باید رمزتو اینجوری بزاری 0912000000aA

یوسف
یوسف
2 روز قبل

دوستان، این پروژه خوبی هست. ولی ارز دیجیتال پای Pi الان بیش از 8 میلیون عضو فعال داره و با سرعت داره رشد میکنه. اون هم در مرحله ایردراپ هست و اپلیکیشنش رو از گوگل پلی میتونید دانلود کنید. جالب اینجاس که دقیقا در اواسط 2020، وزارت خزانه داری امریکا به پای مجوز فعالیت داد درصورتی که فعالیت ارز فیسبوک یعنی لیبرا و ارز تلگرام را غیرقانونی اعلام کرد. از من امروز شنیدید. موفق باشید. سایتهای ایرانی هم آنرا تخریب میکنند به دلیل اینکه بهتر است ارز دیجیتال جهانی که دولت امریکا پشتیبانش هست در دست مردم ایران حتی الامکان… بیشتر بخوانید »

آخرین ویرایش 2 روز قبل توسط یوسف
میلاد حاجی پور
میلاد حاجی پور
پاسخ دادن به  یوسف
2 روز قبل

این خبرو از کجات در آوردی داداش میشه به مام بگی ………….
دوستان از این خبرا نیست لطفا به 4 تا خبر جعلی دل خوش نکنید

آخرین ویرایش 2 روز قبل توسط میلاد حاجی پور
محین
محین
پاسخ دادن به  میلاد حاجی پور
2 روز قبل

با سلام اتفاقا کاملا موثق هست .لطفا خودتو بروز کم

میلاد حاجی پور
میلاد حاجی پور
پاسخ دادن به  محین
2 روز قبل

با سلام با این شرایط نمیتونم بروز نباشم پس بدون خیلی تو اخبارشم که میگم چنین چیزی نیست فعلا

photo_2020-09-26_13-54-53.jpg
میلاد حاجی پور
میلاد حاجی پور
پاسخ دادن به  محین
1 روز قبل

داشتم نظرات رو میخوندم یا این نقل قول منتسب به انیشتین افتادم: “دو چیز را پایانی نیست: یکی جهان هستی و دیگری حماقت انسان. البته من در مورد اولی مطمئن نیستم.” حالا شما بگو این ارز اسکم هست و شبیه طرح های پانزی هست و …. مگه همین سکه های گلدکوئست نبود. مگه همین بازاریابی شبکه ای نیست هنوزم فعاله. بعضی ها زاده شدن برای گول خوردن و مقاومت شدیدی در مقابل فهمیدن از خودشون نشون میدن. حالا شما هی گلوی خودتو پاره کن از سر دلسوزی مطلب بذار. اینو نوشتم چون واقعا به عنوان یک هموطن که میدونم هممون… بیشتر بخوانید »

ehs4n
ehs4n
پاسخ دادن به  میلاد حاجی پور
1 روز قبل

داداش من ایمیل تایید رو دریافت نکردم .. ثبتنام کردم ولی چیزی دریافت نکردم .. یخورده توضیح بدع ببینیم وضعیت چیه

محسن
محسن
پاسخ دادن به  میلاد حاجی پور
17 ساعت قبل

با سلام به شما متخصص آیتی . بحث و جدل ما رو جایی نخواهد رساند .گذر زمان درستی گفتار جنابعالی و به زعم شما خامی بنده رو اثبات خواهد کرد .متضر ر کسی خواهد بود که سنگ مفت رو به گنجشک مفت نزده.

amin202
amin202
2 روز قبل

دوستانی که موفق به ثبت نام شدن لینک دعوتشون رو اینجا ارسال کنن تا ما هم بتونیم ثبت نام کنیم.
گویا سقفی برای تعداد نفرات دعوتی وجود داره.

نورمحمد
نورمحمد
2 روز قبل

باید با ایمیل ثبت نام کنی یا با جیمیل

ali
ali
پاسخ دادن به  نورمحمد
1 روز قبل

gmail

DOST
DOST
3 روز قبل

با گوگل معنی کردم

amir
amir
پاسخ دادن به  DOST
2 روز قبل

aparat.com/v/c7RL9/%DA%AF%D9%BE%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF_%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85_%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D9%85%D8%AB%D9%84_Initiative_Q_%D9%88 حتما ببنید

DOST
DOST
3 روز قبل

معنی 14 روز
برای 14 روز آینده می توانید حداکثر 5 دوست را دعوت کرده و تأیید کنید و 1،144 نفر را برای هر کس تأمین کنید. دعوت شما به آنها امکان می دهد Qs را زودتر رزرو کرده و به گسترش شبکه Q کمک کنند
معنی 27 روز
برای 24 روز آینده شما 1،166 نفر را فقط برای اعضای جدیدی که دوستانتان آنها را دعوت کرده و تأیید می کنند ، تأمین می کنید ، این کار با 41 دعوت شده شروع می شود و با 120 ام.

سجاد اروم
سجاد اروم
4 روز قبل

سلام دوستان من‌ ۴ نفر زیر مجموعه داشتم ! یک نفرم اضافه کردم شد ۵ نفر از اول واسم‌۱۴ روز رو‌شروع کرد‌! کسی میدونه علتش چیه؟؟

محمد امین
محمد امین
5 روز قبل

سلام
شما گفتید که اگه با یک حساب هم از طریق توییتر و هم فیسبوک عضو شویم حساب کار بری حذف میشه اما اگه با استفاده از چند جیمیل چند حساب کاربری داشته باشیم اونطوری مشکل پیشمیاد؟ یا نه؟

رسول
رسول
5 روز قبل

سلام دوستان لطفاً به منم لینک دعوت بفرستید

ممدرضا محمدی
ممدرضا محمدی
5 روز قبل

سلام من 16نفر زیر مجموعه دارم ولی روزشمارش زیاد شد شده 27روز ولی اولش که نصب کردم 14روز بود مشکل کجاست؟

mehran Smdy
mehran Smdy
6 روز قبل

سلام کی رونمایی میشه؟؟

سجاد اروم
سجاد اروم
9 روز قبل

سلام دوستان،واقعا کسی بوده که بتونه از این برنامهQ پول دراورده باشه بعد گذراندن مرحله ۳ بنا به نوشته ها از صرافی اکسنچ کنه؟

سجاد آریایی آرا
سجاد آریایی آرا
پاسخ دادن به  سجاد اروم
6 روز قبل

هنوز عرضه نشده تو بازار و قیمت گذاری نشده

سجاد اروم
سجاد اروم
پاسخ دادن به  سجاد آریایی آرا
5 روز قبل

اهان مرسی عزیز
پس این ارز زمان رونماییش کی هستش؟

مصطفی
مصطفی
10 روز قبل

خدایی دمت گرم با یک متن چند خطی و خیلی سطح پایین داری همه رو متقاعد میکنی ثبت نام کنن اونم با لینک دعوت خودت . ایول بابا چند تا کیو جمع کردی تا حالا؟

علی
علی
پاسخ دادن به  مصطفی
6 روز قبل

دقیقا

آخرین ویرایش 6 روز قبل توسط علی
داستاندار
11 روز قبل

ثبت نام کنید آینده ش خوبه

محمد
محمد
12 روز قبل

سلام لینک خواستید بگید

Sir
Sir
مدیر
پاسخ دادن به  محمد
12 روز قبل

چرا همه دنبال لینک دادن هستن ؟ بالای 50 نفر لینک رفرال فرستادن و حذف کردیم.

CINA
CINA
پاسخ دادن به  محمد
10 روز قبل

سلام داداش لینک لطفا

شاهرخ
شاهرخ
پاسخ دادن به  محمد
7 روز قبل

سلام
کیو را چطوری بایدثبت نام کنیم
میشه کمک کنید

سعید
سعید
14 روز قبل

سلام
این ارز کی وارد بازار میشه؟

Raha
Raha
15 روز قبل

سلام ممنون ازدعوتتون🌹🌹

Reza
Reza
22 روز قبل

سلام برایه تایید و ثبت نام پیام

آخرین ویرایش 3 روز قبل توسط Sir
عبدالله
عبدالله
26 روز قبل

سلام،این چه سایتیه؟؟لینک رفرال ثبت نام ارز q میدید و چند روزه هنوز اکانتو فعال نکردید ،! جواب پیامارم اصلا نمیدید؛!اگ فعال نمیکنید بگید که دلیت اکانت بزنیم زیرمجموعه یه شخص دیگه بشیم

عبدالله
عبدالله
28 روز قبل

سلام،لطف کنید لینک دعوت دادید حساب مارو فعال کنید ،ممنون

عماد
عماد
28 روز قبل

هر 1,000 تا

یک q حساب میشه؟؟؟؟

محمد
محمد
1 ماه قبل

The person who invited you has used up all their invites

سیدمرتضی
سیدمرتضی
1 ماه قبل

سلام لطفاتاییدکنیدثبت نام مون رومرسی

عمو کوروش
عمو کوروش
2 ماه قبل

سلام توسط یک لینک معرف ثبت نام کردم منو تایید نمیکنه چکار کنم الانم خودم زیر مجموعه گرفتم ولی میگه شما تایید نشدید به نطرتون چکار کنم اون ثبت نام کنسل کنم با کد شما انجام بدم ممنون زودتر جواب بدید

میلاد حاجی پور
میلاد حاجی پور
پاسخ دادن به  عمو کوروش
8 روز قبل

باید بری پروفایلت دیلیت اکانت کنی

مهران
مهران
3 ماه قبل

سلام.لطفا بفرمایید کی تبدیل به پول میشه و توکن رو میتونیم نقد کنیم

محمد
محمد
4 ماه قبل

اقا لطفا به صاحب توکنی که گذاشتید بگید مارو تایید کنه

دکمه بازگشت به بالا
43
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x