کیف پول ارز دیجیتال

کیپ کی KeepKey کیف پول سخت افزار

کیپ کی KeepKey

کیپ کی keepkey کیف پول سخت افزاری است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. شاید شما اسم کیف پول سخت افزارهای دیجیتالی به گوشتان خورده باشد. کیف پول های سخت افزاری را می توان جزو بهترین کیف پول های جهان در نظر گرفت که از لحاظ امنیت بهترین نوع در بین کیف پول ها محسوب می شوند.

کیف پول کیپ کی keepkey چیست؟

کیپ کی keepkey را می توان بهترین کیف پول های بیت کوین دانست چرا که امنیت آن بسیار بالا است و هیچ کس جز شما نمی تواند به آن نفوذ کند. در واقع شما می توانید از آن به عنوان بهترین کیف پول سخت افزار استفاده کنید.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی در keepkey

در حین ابتکاری ، یک بار فرصت به شما داده می شود تا یک نسخه پشتیبان از KeepKey خود را در قالب یک جمله بازیابی دوازده کلمه بنویسید. اگر کیپ کی شما از بین رفته یا به سرقت رفته است، می توانید با خیال راحت دستگاه و بیت کوین های آن را بازیابی کنید بدون اینکه امنیت کلیدهای خصوصی شما را به خطر بیندازد.

امنیت کیف پول سخت افزاری keepkey

از آنجا که KeepKey سیستم عامل ندارد ، لایه هایی که ویروس ها ، بدافزارها و لوگرهای کلیدی به آن آلوده می شوند در دستگاه وجود ندارد. استفاده از کیپ کی به شما اطمینان می دهد که هکرها نمی توانند به بیت کوین های شما دسترسی پیدا کنند.کیپ کی امن ترین کیف پول رمزنگاری موجود است که این باعث می شود امنیت Cryptocurrency به بهترین شکل ممکن انجام شود.

پشتیبانی از چندین ارز در keepkey

کیپ کی نه تنها از بیت کوین پشتیبانی می کند ، بلکه از Ethereum ، Litecoin ، Namecoin ، Dogecoin Dash و Testnet و بسیاری از ارزهای دیگر هم پشتیبانی می کند.

کار کرد سخت افزار کیپ کی keepkey

در رایانه های شخصی ، Mac ، Linux و Android کار می کند. کیپ کی یک دستگاه کلاس HID USB است این بدان معناست که مانند یک ماوس یا صفحه کلید معمولی ، به درایورها احتیاج ندارد.کیف پول کیپ کی یک کابل USB پریمیوم ارائه شده است که به دستگاه شما وصل و شروع به فعالیت می کند که از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار است.کیپ کی با به دست گرفتن مدیریت تولید کلید خصوصی ، ذخیره کلیدهای خصوصی و امضای معامله با نرم افزار کیف پول بیت کوین روی رایانه شما کار می کند

مقدار دهی اولیه

KeepKey با استفاده از تولید کننده شماره تصادفی مبتنی بر سخت افزار ، کلید خصوصی Bitcoin شما را تولید می کند ، همراه با تصادفی تهیه شده توسط رایانه شما. پس از ایجاد کلید خصوصی شما ، به شما یک فرصت داده می شود که یک نسخه پشتیبان از کیپ کی خود را در قالب یک جمله بازیابی دوازده کلمه بنویسید.

پین کدها در کیپ کی keepkey

حتی اگر سخت افزار کیپ کی به سرقت برود هیچکس قادر نخواهد بود بدون داشتن آن به محتویاته داخل کیف پول دسترسی داشته باشد

تراکنش ها در کیف پول keepkey

در این سخت افزاره عالی هر تراکنشی که می خواهید انجام دهید باید با استفاده از دکمه تایید کیپ کی صورت گیرد تا در آن بتوانید تراکنش انجام دهید.

روش تهیه این سخت افزار

شما می توانید این سخت افزار که به صورت USB می باشد از فروشگاه های اینترنتی و کامپیوتری تهیه فرمایید.

کیف پول keepkey چگونه است؟

سرعت انتقال - 31%
راحتی در استفاده - 70%
ناشناسی - 53%
امنیت - 20%
پشتیبانی از ارزهای مختلف - 16%

38%

کیپ کی keepkey کیف پول سخت افزاری است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. شاید شما اسم کیف پول سخت افزارهای دیجیتالی به گوشتان خورده باشد.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x