مقالات آموزشی

Ledger چیست؟

Ledger چیست؟

Ledger SAS، یک شرکت سهامی ساده است که با شماره ۵۲.۹۹۱ ۱۱۹ با سرمایه ۱ ۲۲.۲۶۵ € در دفتر تجارت و شرکت‌های پاریس ثبت شده است و دفتر ثبت شده آن واقع در ۱ rue du Mail ۷۵۰۰۲ پاریس، فرانسه، کنترل کننده اصلی داده‌های شخصی شما در طول استفاده از خدمات پردازش می‌شود. همانطور که در قانون محافظت از داده فرانسه و قوانین قابل اجرا ارائه شده است.

شرایط و ضوابط فروش

شرایط استفاده

این شرایط استفاده حقوق و تعهدات طرفین را در ارتباط با استفاده از وب سایت قابل دسترسی در www.ledger.com است. کلمات بزرگ در این سند باید معنایی داشته باشند که در شرایط و ضوابط فروش به آن‌ها تعبیر شده است.

A. دسترسی

ledger تلاش خواهد کرد تا آنجا که ممکن است، سایت را در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس نگه دارد. با این حال، ممکن است به دلیل نگهداری فنی، انتقال یا به روزرسانی یا خرابی یا محدودیت در ارتباط با عملکرد اینترنت، دسترسی به سایت به طور موقت متوقف شود. شبکه‌هایی که جریان داده‌های سایت در آن‌ها از ویژگی‌ها و ظرفیت‌های مختلفی برخوردار است. و می‌تواند در ساعات خاصی از روز اشباع شود، که می‌تواند بر زمان بارگیری و قابلیت دسترسی آن‌ها تأثیر بگذارد. Ledger در قبال هرگونه اشکال در عملکرد عدم دسترسی به سایت مربوط به اشخاص ثالث، ازدحام شبکه، تجهیزات نامناسب مشتری، تعمیر و نگهداری یا به روزرسانی سایت یا هر شرایط دیگری که به Ledger منتسب نباشد، مسئولیتی نخواهد داشت.

B. حقوق مالکیت معنوی

ledger تنها مالک کلیه حقوق مالکیت معنوی مربوط به محصولات و سایت است. هر محتوایی که در حال حاضر توسط ledger در آینده نمایش داده شده یا در دسترس قرار گرفته است. مانند متن، آرم، عکس، موسیقی، بارگیری دیجیتال و گردآوری داده‌ها، مالکیت ledger، شرکت‌های وابسته یا تأمین کنندگان آن است. و توسط مالکیت معنوی فرانسه و بین المللی محافظت می‌شود قانون نام‌ها و نشان‌های Ledger علائم تجاری Ledger است. علائم تجاری و آرم‌های Ledger نمی‌توانند برای محصولات یا خدماتی که به ترتیب توسط Ledger ساخته یا ارائه نشده‌اند. یا به هر روشی که باعث ایجاد سردرگمی در مردم شود یا به هر روشی که Ledger را بی‌اعتبار یا بی‌اعتبار کند. استفاده شوند. بر این اساس، شما موافقت می‌کنید که به هیچ وجه از مارک‌های تجاری، آرم‌ها، سایت یا محصولات Ledger به هیچ عنوان تولید، بازنمایی، استخراج و استفاده نکنید.

سلب مسئولیت

اطلاعات موجود در سایت به منزله مشاوره حقوقی، مالی یا سرمایه‌گذاری نیست و به عنوان توصیه‌ای برای خرید، تجارت یا فروش دارایی‌های رمزنگاری در نظر گرفته نشده است. قبل از شروع خرید، تجارت یا فروش دارایی‌های رمزنگاری، توصیه می‌شود از متخصصان حقوقی و مالی مشاوره بگیرید. Ledger SAS، Ledger Technologies Inc. و کلیه شرکتهای ذکر شده در سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال عواقب اتکا به هرگونه نظر یا اظهارنامه مندرج در این سایت یا هرگونه حذف نخواهند داشت. دارایی‌های رمزنگاری بی‌ثبات هستند. شما باید قبل از انجام فعالیت‌های مربوط به رمزنگاری، از میزان خطر موجود کاملاً آگاه باشید. از دست دادن داده‌ها، دارایی‌های رمزنگاری شده یا سود تنها مسئولیت شماست. لطفا توجه داشته باشید که شما تنها مسئول نحوه استفاده، ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و داده‌های مربوط به دارایی‌های رمزنگاری خود (بیت کوین، اتریوم و غیره) هستید.

این سیاست حفظ حریم خصوصی چیست؟

Ledger SAS ( Ledger و ما) از اهمیت فوق العاده‌ای برای حفاظت و امنیت اطلاعات افراد برخوردار است. ما شما را به خواندن دقیق این سیاست تشویق می‌کنیم. هدف از این اعلامیه اطلاعاتی («سیاست حفظ حریم خصوصی») آگاهی دادن به شما ( «شما» یا «مشتری») در مورد چگونگی جمع آوری و پردازش داده‌های شخصی ما و پردازشگران داده است. سایر اطلاعات مربوط به شما و استفاده شما از خدمات ما، و همچنین اقدامات امنیتی که ما برای اطمینان از محرمانه بودن و یکپارچگی داده‌های شخصی شما و حقوقی که برای کنترل آن‌ها در طول استفاده از وب سایت‌های ما، ledger.com و وب سایت Vault دارید، انجام می‌دهیم. از طریق vaultplatform.ledger.com و همچنین برنامه نرم افزاری Ledger Live (با هم «خدمات») مطابق با قوانین قابل اجرا قابل دسترسی است.

Ledger Vault چیست؟

این سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد داده‌هایی که توسط مشتریان ما با استفاده از خدمات Ledger Vault ذخیره شده، میزبانی می‌شود و یا پردازش می‌شود، اعمال نمی‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مدیریت داده‌ها و اینکه چگونه مشتریان Vault ما می‌توانند داده‌های خود را از طریق پیشنهادات Ledger Vault کنترل کنند. لطفاً به «بستر خرک به عنوان یک قرارداد خدمات» حاکم بر دسترسی خود به حساب Ledger Vault مراجعه کنید. ما ممکن است اطلاعات اضافی در مورد روشهای پردازش داده برای سرویسهای خاص ارائه دهیم. این اعلان‌ها ممکن است این سیاست حفظ حریم خصوصی را تکمیل یا روشن کنند. گاهی اوقات گزینه‌های اضافی در مورد نحوه پردازش داده‌های شما به شما ارائه می‌دهند. اگر با هیچ یک از جنبه‌های این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید یا راحت نیستید. باید سریعاً دسترسی یا استفاده از خدمات ما را قطع کنید.

شما اذعان می‌کنید که این سیاست حفظ حریم خصوصی فقط در مورد سرویس‌ها و استفاده از وب سایت‌های ما اعمال می‌شود. و هیچ اطلاعاتی را که توسط اشخاص ثالث در وب سایت‌ها یا منابع خارجی جمع آوری شده و یا پردازش می‌شود،.که پیوند آن در وب سایت‌های ما وجود دارد، شامل نمی‌شود. در نتیجه، Ledger هیچ گونه مسئولیتی در قبال این وب سایت‌ها یا فعالیت‌های منابع خارجی در جمع آوری و پردازش داده‌های شخصی ندارد. که در صورت لزوم، توسط اعلامیه‌های حریم خصوصی هر یک از این وب سایت‌ها یا منابع خارجی اداره می‌شود

قوانین قابل اجرا چیست؟

خدمات ما و پردازش اطلاعات شخصی و سایر اطلاعات شما مطابق با قانون شماره ۷۸-۱۷ فرانسه از ۶ ژانویه ۱۹۷۸. («قانون حفاظت از داده‌های فرانسه»). با مقررات (EU) ۲۰۱۶/۶۷۹ پارلمان اروپا انجام می‌شود و شورای ۲۷ آوریل ۲۰۱۶ («GDPR»). و همچنین با قوانین فرانسه و اروپا در تنظیم اطلاعات شخصی و حفاظت از حریم خصوصی در ارتباطات الکترونیکی، به ویژه «ePrivacy» ۲۰۰۲/۵۸ / EC (همراه با «قوانین قابل اجرا»). همانطور که توسط سازمان حفاظت از داده‌های فرانسه («CNIL») و توسط دادگاه اروپا («ECJ») تفسیر شده است.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

اطلاعاتی که ما در حال پردازش هستیم ممکن است داده‌های شخصی را شامل شود. داده‌های شخصی به معنای هرگونه اطلاعات مربوط به شخص حقیقی شناسایی یا قابل شناسایی است.(«موضوع داده»)؛ شخص حقیقی قابل شناسایی شخصی است که می‌تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم مشخص شود. به ویژه با اشاره به یک شناسه. مانند یک نام، یک شماره شناسایی، اطلاعات مکان، یک شناسه آنلاین یا یک یا چند عامل خاص برای فیزیکی، فیزیولوژیکی، هویت ژنتیکی، ذهنی، اقتصادی، فرهنگی یا اجتماعی آن فرد طبیعی.

WEBSITES

هنگامی که یک محصول Ledger را در وب سایت ما خریداری می‌کنید. ممکن است اطلاعاتی مانند نام (نام، نام خانوادگی). آدرس پست الکترونیکی، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن (همراه با «جزئیات تماس») را ارائه دهید.

هنگام خرید کالای Ledger، ممکن است شماره کارت اعتباری و اطلاعات پرداخت مربوطه («جزئیات پرداخت»). را به ارائه دهندگان خدمات پرداخت ما («PSP») (به عنوان مثال Bitpay، Paypal، Flow) ارائه دهید.

جزئیات تماس و / یا پرداخت شما پردازش می‌شود تا بتوانیم از برقراری ارتباط روابط قراردادی خود اطمینان حاصل کنیم. رسیدگی به سفارشات و تحویل محصولات، پردازش فاکتورها و پرداخت‌ها، جلوگیری از کلاهبرداری، مدیریت ادعاها و ارسال اعلان‌های مهم برای شما.

هنگامی که در خبرنامه‌های ما ثبت نام می‌کنید یا می‌خواهید برای یک نسخه‌ی نمایشی با شما تماس بگیرند. رضایت خود را برای استفاده از آدرس ایمیل خود یا سایر جزئیات تماس توسط لجر اعلام می‌کنید. تا شما را در جریان آخرین اخبار، تبلیغات و انجمن Ledger قرار دهد. فعالیت‌هایی مانند آزمایش محصول و کمپین‌های بازخورد.

پشتیبانی

هنگامی که برای دریافت راهنمایی با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس می‌گیرید. از شما ایمیل یا برخی دیگر از اطلاعات تماس درخواست خواهیم کرد. و محتوای مکاتبه خود را با شما ضبط خواهیم کرد. همچنین ممکن است درخواست کنیم اطلاعات شناسایی رسمی ارسال کنید. این داده‌ها به ما امکان می‌دهد تا به درخواست شما پاسخ دهیم، کیفیت و انطباق خدمات را کنترل کنیم. صحت اطلاعاتی را که به ما ارائه می‌دهید بررسی کنیم، از تقلب جلوگیری کرده و یا برای کارمندان و نمایندگان خدمات مشتری آموزش می‌دهیم.

ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان سایت

ما اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگانی که از وب سایت‌های ما استفاده می‌کنند را ضبط می‌کنیم. که ممکن است حاوی اطلاعاتی در مورد شما باشد از جمله موارد زیر: آدرس IP، نوع سیستم عامل، نرم‌افزار مرور و دستگاه مورد استفاده شما، تاریخ و زمان بازدید از وب سایت، اطلاعات مربوط به بازدید شما از جمله URL کلیک جریان از طریق و از وب سایت ما، محصولاتی را که مشاهده یا جستجو کرده‌اید. خطاهای بارگیری، طول بازدید از صفحات خاص، تعامل صفحه («داده‌های مرور»). با استفاده از این مرور اطلاعات، ما مشکلات را عیب‌یابی می‌کنیم، از تقلب و سو استفاده جلوگیری می‌کنیم. ما ممکن است برخی از این داده‌های مرور را برای اهداف توصیف شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی با استفاده از فن آوری‌های مختلف از جمله کوکی‌ها یا سایر فن آوری‌های شناسایی دستگاه جمع آوری کنیم.

LEDGER LIVE

لجر خدمات غیر حضوری را ارائه می‌دهد. این بدان معناست که ما نه ذخیره می‌کنیم، نه به دارایی‌های رمزنگاری شده شما و نه به کلیدهای خصوصی شما در هر برهه از زمان دسترسی نداریم.

ما کاملاً به اصل به حداقل رساندن داده‌های مندرج در قوانین قابل اجرا پایبند هستیم و تلاش می‌کنیم فقط داده‌های شخصی را که برای اهداف مشروع و خاص زیر ضروری است، پردازش کنیم:

1- رفع اشکالات و بهبود عملکرد محصولات و خدمات Ledger.
2- درخواستهای پشتیبانی شما را تسهیل کنید.
3- بررسی و جلوگیری از موارد احتمالی امنیتی، سو abuse استفاده، کلاهبرداری و نقض موارد.
درک و ارزیابی نیاز به خدمات و ویژگی‌های اضافی.
4- بهینه‌سازی عملیات بازاریابی (به عنوان مثال برجسته‌سازی و آموزش مشتریان در مورد بیشترین ویژگی‌های مورد استفاده).
5- انتقال اطلاعات مهم به مشتریان (به عنوان مثال به روزرسانی میان‌افزار، هشدارهای امنیتی، اعلامیه‌های قانونی).
6- از تعهدات قراردادی خود در قبال شرکا و ارائه دهندگان منتخب احترام بگذاریم.
7- تعهدات قانونی قابل اجرا و الزامات نظارتی را برآورده کنید.
ما به طور انحصاری برای پشتیبانی از سفر شما در Ledger Live، داده‌های شناسایی، جمع آوری شده، نام مستعار و ناشناس را پردازش می‌کنیم:

اطلاعات مربوط به گزارش و استفاده از اشکال مانند نسخه، زبان و منطقه ثبت شده برای سیستم عامل و برنامه Ledger Live شما.

داده‌های مربوط به فعالیت شما در Ledger Live مانند نوع ارز، مهر زمان، مقدار معامله و وضعیت، بازدید از صفحه.
برخی از سرویس‌های قابل دسترسی از طریق Ledger Live به طور جزئی یا کامل توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شود که ممکن است اطلاعات شما را به شرح مندرج در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود، تعهدات قراردادی که با آن‌ها یا قوانین قابل اجرا داریم، پردازش کنند.

چند مثال مشخص:

به منظور دستیابی به خدمات شخص ثالث از طریق Ledger Live، شما می‌فهمید و تأیید می‌کنید که اطلاعات مکان شما، از جمله آدرس IP شما، ممکن است از طرف شرکای منتخب جمع آوری شده و توسط آن‌ها بررسی شود تا شرایط AML / KYC خود را تأمین کنند.

هنگام خرید دارایی‌های رمزنگاری شده از طریق Ledger Live، ما یا ارائه دهندگان خدمات پرداخت ما از طریق شرکای خود معامله و داده‌های پرداخت شما را پردازش می‌کنیم تا تجارت شما را انجام دهیم، صورتحساب را تسهیل کنیم و عملکرد خدمات را تجزیه و تحلیل کنیم.

اگر شما اعتبارسنجی خدمات سهام برجسته در Ledger Live هستید، ما نام / نام مستعار، مانده‌های واگذار شده یا هرگونه اطلاعات مربوطه را که توسط شما به طور عمومی در رابط برنامه افشا می‌شود، نمایش می‌دهیم.

اطلاعات حساس و محرمانه

ما عمداً جمع آوری یا نگهداری نخواهیم کرد، نمی‌خواهیم شما ارائه کنید، و هرگز از شما اطلاعاتی در مورد شرایط پزشکی یا بهداشتی، نژاد یا منشا قومی، عقاید سیاسی، عقاید مذهبی یا فلسفی و یا هرگونه اطلاعات محرمانه دیگری (به عنوان مثال اعتبارنامه) از شما نخواهیم خواست. (کلیدهای خصوصی، کد پین). لطفا از افشای اطلاعات شخصی حساس ما یا شخص ثالث به ما یا شخص ثالث جلوگیری کنید.

چه مدت اطلاعات شما را حفظ می کنیم؟

مطابق با اصل محدودیت ذخیره‌سازی مندرج در قوانین قابل اجرا، ما تلاش می‌کنیم داده‌ها را بیش از زمان مورد نیاز برای دستیابی و مطابقت با چنین اهداف قانونی و قانونی، از جمله تأمین هرگونه گزارش‌های قانونی، حسابداری، مالیاتی یا سایر موارد انطباق، حفظ نکنیم.

ما ممکن است برخی از داده‌های شخصی شما را با دسترسی محدود، برای یک دوره زمانی اضافی بایگانی کنیم، درصورتی که رعایت تعهدات بایگانی قانونی و / یا نظارتی ما و همچنین مدت اجرای قانون برای آن‌ها بسیار ضروری است. در پایان این دوره اضافی، داده‌های شخصی باقیمانده شما برای همیشه از سیستم‌های ما پاک می‌شوند یا ناشناس می‌شوند.

برای تعیین دوره نگهداری داده‌های شما، ما هدف قانونی را که داده‌های شما برای آن جمع آوری شده و ممکن است بیشتر پردازش شود، از جمله موارد ذکر شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی در نظر می‌گیریم. به خصوص،

در جایی که کوکی‌ها یا سایر فن آوری‌های ردیابی فنی بر روی رایانه شما قرار می‌گیرند یا هنگام پردازش داده‌های مرور شما، ما آن‌ها را برای رسیدن به اهدافشان (برای مدت زمان یک جلسه برای کوکی‌های شناسه جلسه) و برای حداکثر مدت نگه می‌داریم مطابق با قوانین قابل اجرا تعریف شده است.

اگر به عنوان بخشی از پرس و جو با ما تماس بگیرید، ما اطلاعات شخصی شما، به ویژه اطلاعات تماس، را برای مدت زمان لازم برای پردازش درخواست شما حفظ می‌کنیم.

اگر کالایی یا خدماتی را از ما خریداری کرده‌اید، ممکن است برخی از داده‌های معاملاتی متصل به جزئیات تماس شما را حفظ کنیم تا حداکثر برای مدت ۱۰ سال که توسط قوانین قابل اجرا در فرانسه تعیین شده است، تعهدات قانونی، مالیاتی یا حسابداری خود را رعایت کنیم و همچنین اجازه دهیم ما برای مدیریت حقوق خود (به عنوان مثال برای ادعای ادعاهای خود در دادگاه ها) در طول مدت اجرای قانون فرانسه.

ممکن است اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک بگذاریم؟

Ledger، کارمندان و پیمانکاران آن ممکن است از برخی از اطلاعات شخصی شما دقیقاً به عنوان بخشی از وظایف خود و مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده کنند. همچنین ممکن است برخی از داده‌های شما را به اشخاص ثالث مانند خدمات پرداخت، زیرساخت، تدارکات و سایر ارائه دهندگان خدمات انتقال دهیم. ما با این اشخاص ثالث توافق قراردادی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که داده‌های شخصی که می‌توانند برای تهیه وظایف خود پردازش کنند به اندازه کافی ایمن بوده و از حریم خصوصی شما محافظت می‌شود این ارائه دهندگان سیاست‌های حفظ حریم خصوصی دارند که شما می‌توانید برای کسب اطلاعات در مورد نحوه پردازش اطلاعات شما و نحوه استفاده از حقوق افراد موضوع داده‌های خود که در قوانین قابل اجرا ارائه شده است، به آن‌ها مراجعه کنید.

کلیه داده‌های شخصی پردازش شده توسط این اشخاص ثالث صرفاً برای انجام خدماتی که آن‌ها به ما ارائه می‌دهند و برای اهداف مندرج در این سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در شرایط خاص و فقط در مواردی که طبق قوانین قابل اجرا باشد، ما می‌توانیم برخی از داده‌های شما را برای مقامات ذیصلاح اداری یا قضایی یا هر شخص ثالث مجاز دیگری افشا کنیم.

حقوق شما در مورد داده های شخصی شما چیست؟

با کلیک بر روی پیوند «لغو اشتراک» در پایین ایمیل‌هایی که برای شما ارسال کردیم، می‌توانید رضایت خود را برای دریافت ایمیل‌های بازاریابی ما پس بگیرید. شما حق درخواست دسترسی به داده‌های شخصی را که درباره شما حفظ می‌کنیم، اصلاح یا پاک کردن آن‌ها و همچنین حق درخواست محدودیت پردازش یا اعتراض به پردازش داده‌های شخصی خود را دارید. شما همچنین حق دارید نسخه‌ای از داده‌های شخصی را که برای اجرای قرارداد با ما یا تنها با رضایت خود در اختیار ما قرار داده‌اید، در یک فرم تطبیق‌پذیر (حق «قابلیت حمل» داده‌های خود) درخواست کنید.

درخواست پاک کردن اطلاعات شخصی

اگر به پردازش اعتراض دارید یا درخواست پاک کردن اطلاعات شخصی خود را توسط Ledger دارید، ما دریافت درخواست شما را تأیید می‌کنیم و حداکثر ظرف مدت یک ماه، پردازش داده‌های شخصی شما را متوقف می‌کنیم یا آن‌ها را از سیستم‌های IT خود پاک می‌کنیم، مگر در مواردی که Ledger زمینه‌های قانونی و قانع کننده‌ای برای پردازش، یا به منظور احراز، استفاده یا دفاع از حقوق قانونی خود مطابق با قوانین قابل اجرا داشته باشد. در صورت لزوم، Ledger باید شما را از دلایل قانونی و دلایل‌عدم رضایت کامل یا جزئی درخواست شما آگاه کند. برای استفاده از هر یک از حقوق فوق الذکر، لطفاً با استفاده از اطلاعات تماس زیر درخواستی را برای ما ارسال کنید.

تأیید هویت

ما برای تأیید هویت شما گام‌هایی برمی داریم تا با اطمینان از میزان اطمینان معقول، از اصل درخواست صحیح افراد داده اطمینان حاصل کنیم. در صورت امکان، اطلاعات شخصی ارائه شده توسط شما در ارائه درخواست استفاده از حقوق شما را با سایر اطلاعاتی که قبلاً توسط Ledger نگهداری می‌شود، مطابقت می‌دهیم. این می‌تواند شامل تطبیق دو یا چند نقطه داده باشد که به ما ارائه می‌دهید. در برخی موارد، وقتی تطبیق نمی‌تواند هویت شما را ثابت کند. می‌توانیم از شما بخواهیم کپی یک سند رسمی را ارائه دهید.

اطلاعات تماس

اگر می‌خواهید به اطلاعات شخصی ما در مورد خود دسترسی پیدا کنید، اصلاح، اصلاح یا حذف کنید، به پردازش آن‌ها اعتراض کنید، از حق حمل‌پذیری خود استفاده کنید، شکایت کنید، از هر یک از حقوق فوق الذکر استفاده کنید یا به سادگی اطلاعات بیشتری در مورد استفاده کسب کنید از اطلاعات شخصی خود، لطفا با Ledger و تیم حفظ حریم خصوصی آن در آدرس: privacy@ledger.fr تماس بگیرید Ledger تلاش خواهد کرد تا یک راه حل رضایت بخش برای اطمینان از انطباق با قوانین قابل اجرا پیدا کند. در صورت‌عدم پاسخ از Ledger یا اگر شما از پاسخ یا پیشنهاد Ledger رضایت ندارید یا هر لحظه، شما می‌توانید شکایتی را نزد CNIL (مرجع محافظت از داده فرانسه) یا نزد مقام نظارت کشور کشور اتحادیه اروپا کشور محل اقامت شما.

چگونه اطلاعات شخصی را ایمن کنیم؟

به منظور اطمینان از صحت و رازداری اطلاعات شخصی شما، ما از اقدامات فیزیکی، الکترونیکی و سازمانی مناسبی برای حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی در سراسر سرویس‌های خود استفاده می‌کنیم.

به طور خاص، Ledger اقدامات فنی و سازمانی لازم را به منظور اطمینان از امنیت و محرمانه بودن اطلاعات شخصی شما جمع آوری و پردازش می‌کند، و به ویژه، برای جلوگیری از تحریف، آسیب دیدن یا انتقال اطلاعات شخصی شما به اشخاص ثالث غیر مجاز، با اطمینان از سطح امنیتی مناسب با توجه به خطرات مرتبط با پردازش و ماهیت داده‌های شخصی مورد محافظت.

ما به ویژه اقدامات امنیتی زیر را انجام می‌دهیم:

1- امنیت داده پرداخت: اگر اطلاعات کارت اعتباری را در اختیار ما قرار دهید، این اطلاعات با استفاده از پروتکل امن تجارت اینترنتی (TLS) رمزگذاری می‌شود و مستقیماً به ارائه دهنده خدمات پرداخت ما (PSP) ارسال می‌شود. این اطلاعات هرگز در سرور ما ذخیره نمی‌شود.
2- برنامه آگاهی و آموزش کارمندان
3- رمزگذاری داده‌ها در حین انتقال و در حالت استراحت
4- مراکز داده به طور معمول حسابرسی می‌شوند
5- افزونگی داده‌ها برای انعطاف‌پذیری در صورت بروز بلایا
6- احراز هویت مبتنی بر نقش
7- احراز هویت دو عاملی کارمندان مجاز ما
8- نظارت مستمر سیستم
9- ارزیابی امنیتی استاندارد صنعت
10 بررسی‌های امنیتی و تست‌های نفوذ شخص ثالث مستقل
در حالی که ما تلاش می‌کنیم هنگام استفاده از خدمات ما، در کلاس بهترین محافظت از داده‌های شخصی شما را داشته باشیم، لطفاً بخاطر داشته باشید که انتقال اطلاعات در اینترنت کاملاً ایمن نیست.

شما همچنان مسئولیت حفظ اطلاعات شخصی، گذرواژه‌ها، کد پین، داده‌های پرداخت، عبارات بازیابی را به صورت محرمانه و ایمن حفظ می‌کنید زیرا لجر به آن اطلاعات دسترسی ندارد.

چگونه اطلاعات شخصی شما را خارج از EEA منتقل کنیم؟

داده‌های شخصی که ما از شما جمع آوری می‌کنیم ممکن است در کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) ذخیره و پردازش و به کشورهای دیگر منتقل شوند. به عنوان مثال، اگر سرورهای ما در کشوری خارج از EEA واقع شوند یا یکی از ارائه دهندگان خدمات ما در کشوری خارج از EEA واقع شود، این اتفاق می‌افتد. این کشورها ممکن است قوانین محافظت از داده‌ها معادل قوانینی که در EEA اعمال می‌شوند نداشته باشند.

اگر داده‌های شخصی را به این روش خارج از EEA منتقل کنیم، اقدامات لازم را برای اطمینان از حفظ اطلاعات شخصی شما با رعایت قوانین قابل اجرا انجام خواهیم داد، به ویژه فقط با انتقال اطلاعات شخصی خود به مشاغل مستقر در کشورهای شناخته شده توسط اتحادیه اروپا کمیسیون به عنوان سطح محافظت کافی از داده‌های شخصی شما یا سازمانهایی که ما با آن‌ها قراردادهای قراردادی برای اطمینان از حفاظت مناسب از اطلاعات شخصی شما، از جمله بندهای قراردادی استاندارد کمیسیون اروپا یا خود را متعهد به استفاده از یک کد رفتار، ارائه داده ایم. یا مکانیزم صدور گواهینامه که توسط مقامات ذی صلاح اروپایی تأیید شده باشد.

سایر موارد

اگر دادگاه یا مرجع صالح تصویب کند که هر یک از مفاد این سیاست حفظ حریم خصوصی (یا هر قسمت از آن) غیر معتبر، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا است، آن ماده یا قسمت مربوط به آن، در حدی که لازم باشد، حذف شده تلقی می‌شود. اعتبار و قابلیت اجرای سایر مقررات این سیاست حفظ حریم خصوصی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

درصورتی که مورد دیگری توافق نشده باشد، هیچ گونه تأخیر، اقدام یا ترک فعلی توسط طرف در اعمال حق یا جبران خسارت به منزله انصراف از چنین حقی، یا از حق یا جبران دیگری تلقی نخواهد شد.

این سیاست حفظ حریم خصوصی توسط قوانین فرانسه اداره و تفسیر می‌شود. هرگونه اختلاف ناشی از این سیاست حفظ حریم خصوصی در صلاحیت انحصاری دادگاه‌های فرانسه خواهد بود.

تغییراتی در سیاست حفظ حریم خصوصی ما

ما حق تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می‌دانیم زیرا هر از گاهی لازم می‌دانیم یا طبق قانون لازم است. همه تغییرات بلافاصله در وب سایت ما ارسال می‌شوند و به نظر می‌رسد شما هنگام استفاده از خدمات پس از چنین تغییراتی، شرایط جدید سیاست حفظ حریم خصوصی را پذیرفته اید. در صورت لزوم، ما این تغییرات را به موقع به شما اطلاع خواهیم داد.

درصورتی که Ledger موضوع معاملات شرکتی مانند خرید یا ادغام با یک شرکت دیگر باشد، ممکن است اطلاعات شما به مالکان جدید منتقل شود تا ما بتوانیم خدمات خود را به شما ارائه دهیم. در هر صورت، ما برای محافظت از حریم خصوصی شما گام برمی داریم.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x