بدون دسته بندی

25 راه قانونی برای کسب پول آنلاین از وبلاگ نویسی با وردپرس

کسب درآمد از وبلاگ نویسی

آیا شما به دنبال یک راه برای کسب درآمد بدون کلاه برداری و معتبر هستید؟ وردپرس بزرگترین پلت فرم انتشار در این سیاره است و بیش از 27درصد سایت ها توسط وردپرس ساخته شده است. شما می توانید با وبلاگ نویسی با موضوع دلخواه خود در وردپرس کسب درآمد کنید. در این مقاله که برای شما می نویسم 25 روش عالی برای کسب درآمد رو شرح می دهم.

اول، یک هشدار: این یک کسب و کار برای رسیدن سریع به درآمد نیست. اگر شما به دنبال راهی برای کسب درآمد سریع آنلاین هستید، شما نباید این مقاله رو بخونید.

ما قول ماشین های گران یا خانه کنار ساحل رو نمیدهیم در کوتاه مدت زیرا آن ها کلاهبرداری هستند. و شما فقط وقت و پول خود را هدر می دهید.

برخلاف دیگر مقالات “پول آنلاین” این راهنمای جامع در مورد چگونگی کسب پول قانونی در خانه توسط وبلاگ نویسی در وردپرس است. بسیاری از این روش ها نیازمند سرمایه گذاری برای زمان و یا پول برای شروع دارند. تا زمانی که تلاش کنید پاداش خواهید گرفت.

قبل از این که این مقاله رو مطالعه کنید باید وبلاگ یا سایت خود را راه اندازی کنید. این فرایند واقعا آسان است. اگر نیازمند کمک هستید تیم ما به صورت رایگان شما رو کمک می کند.

هنگامی که وبلاگ خود را راه اندازی کرده اید، شما آماده هستید که این مقاله رو دنبال کنید.

از آنجا که این مقاله طولانی است، ما یک جدول از مطالب رو برای شما آماده کردیم

جدول محتوا

درآمد حاصل از محتوای وبلاگ شما

1 . کسب درآمد با بازاریابی وابسته

2. نمایش تبلیغات توسط Google Adsense

3. برای تبلیغات به طور مستقیم از یک پلاگین تبلیغاتی وردپرس استفاده کنید.

4. فروش پست های حمایت شده، رپورتاژ آگهی

5. دریافت برای نوشتن نظرات

6. کسب درآمد با فروش وبسایت

ایجاد یک وب سایت پرداخت حق عضویت

7. ایجاد محدودیت برای دسترسی به محتوا

8. ایجاد یک انجمن خصوصی

ایجاد یک وب سایت دایرکتوری با وردپرس

9. یک دایرکتوری با پرداخت ایجاد کنید.

10. یک دایرکتوری شغل یابی با قابلیت پرداخت ایجاد کنید.

11. یک تقویم رویداد با قابلیت پرداخت ایجاد کنید.

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

12. فروش کتابهای الکترونیکی در وردپرس
13. فروش دوره های آنلاین
14. یک وبینار با پرداخت را میزبانی کنید.

فروش سرویس آنلاین با استفاده از وردپرس

15. پیشنهاد سرویس های غیر وابسته
16. در مورد تخصص خود مشاوره بدهید.
17. تبدیل شدن به یک مربی

فروش محصولات فیزیکی آنلاین با استفاده از وردپرس

18. آغاز تجارت آنلاین با WooCommerce
19. فروش آنلاین تی شرت با وردپرس
20. ایجاد یک فروشگاه دراپ شیپینگ (Dropshipping) با WooCommerce
21. یک فروشگاه وابسته به آمازون ایجاد کنید.

تبدیل شدن به یک طراح یا توسعه دهنده وردپرس

22. پلاگین وردپرس بسازید.
23. فروش تم وردپرس
24. فروش گرافیک در سایت

کمک های مالی

25. پذیرفتن کمک های مالی

درآمد حاصل از محتوای وبلاگ شما

وقتی فکر می کنید چگونه از وبلاگ نویسی کسب درآمد کنم ، تبلیغات اغلب اولین چیزی است که به ذهن میاید.
ما در این بخش چند روش رو آموزش میدهیم.

1 . کسب درآمد با بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته که به آن فروش رابطه‌ای نیز گفته می‌شود فرآیندی است که در آن یک برند یا عرضه‌کننده‌ی یک کالا، به عنوان مثال یک خرده‌فروش کتاب، با دادن کمیسیون به شخص ثالث برای کالاهای خود بازاریابی انجام می‌دهد و مشتری جذب می‌کند.

شما می توانید یک لیست بزرگ از محصولات را برای تبلیغات پیدا کنید:

Amazon
Commission Junction
ShareASale

در وردپرس می شود با استفاده از افزونه ThirstyAffiliates لینک های ارجاعی خود را مدیریت کرد.

ThirstyAffiliates نام یک افزونه رایگان برای وردپرس می باشد .این افزونه وردپرس، یک ابزار کاربردی برای مانیتورینگ لینک های داخل سایت می باشد. با استفاده از این ابزار، می توانید به صورت خودکار لینک ها رو به مطلب اضافه کنید و نحوه ی اجرای سایت رو با استفاده از اون لینک ها مشاهده کنید.

2. نمایش تبلیغات توسط Google Adsense

گوگل Adsense یک روش بسیار مناسبی برای کسب درآمد از تبلیغات می باشد. در این روش گوگل کار فروش را برای تولید کننده و ارائه دهنده خدمات انجام می دهد و همه مسائل فنی که افراد باید انجام بدهند را رعایت می کند! باید کدهای مورد نظر را بعد از ساخت سایت بر روی صفحات وب سایت خود قرار داده و آنها تبلیغاتی را مطابق با موضوع صفحات وب سایت ساخته شده قرار می دهند. ولی متاسفانه در ایران با مشکل روبرو است

گوگل بر اساس CPC به شما پول میدهد، CPC چیست؟

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (تبلیغات CPC)، همانطور که از اسمش پیداست به مدلی از تبلیغات اینترنتی نوین گفته می‌شود که فرد آگهی‌دهنده در ازای کلیک‌هایی که روی تبلیغاتش می‌شود، پرداخت هزینه را انجام می‌دهد.

3. برای تبلیغات به طور مستقیم از یک پلاگین تبلیغاتی وردپرس استفاده کنید.

کسب درآمد توسط Google Adsense آسان است اما مقدار پولی که کسب می کنید محدود است.

به طور مستقیم فروش فضای تبلیغاتی بنر در وب سایت شما ممکن است سودآورتر باشد. می توانید خود قیمت و شرایط رو تعیین کنید.در این روش بیشتر وبلاگ نویسان هزینه ای ثابت برای تبلیغات میگیرن.در این روش کار شما یکم بیشتر می شود باید قیمت گذاری کنید،قرارداد و شرایط ارائه دهید.

با این حال، با استفاده از یک پلاگین مدیریت آگهی وردپرس می توان روند را ساده تر کنید
می توانید از پلاگین BuySellAds استفاده کنید.

4. فروش پست های حمایت شده، رپورتاژ آگهی

بیشتر کاربران با مشاهده یک سایت با تبلیغات بیش از حد، آن سایت را ترک خواهند کرد و بیشتر کاربران از نرم افزار های ضد تبلیغات استفاده مینمایند، خب در این صورت یک راه حل بسیار مناسب تر برای شما وجود دارد. شما میتوانید در یک پست مرتبط با موضوع سایت خود قرار دهید و در آن به نقد و بررسی سرویس و یا محصول طرف مقابل بپردازید. با استفاده از این روش میتوانید رضایت کاربران خود را نیز داشته باشید و از طرفی به کسب درآمد بپردازید.

یک روش جایگزین برای کسب درآمد از یک وبلاگ از طریق حمایت مالی است.

5. دریافت برای نوشتن نظرات

شبیه به پست های حمایت شده است همچنین میشه با نوشتن نظرات در سایت کسب درآمد کرد.زیرا تجربیات مشتریان، بررسی و نوشتن نظر، اعتبار خوبی به محصولات یا خدمات می‌ببخشد. می توانید از سایت های معروف PayPerPost و SponsoredReviews استفاده کنید.

 6. کسب درآمد با فروش وبسایت

اگر میدانید که چگونه باید یک سایت وردپرس ایجاد نمایید، در این صورت از بسیاری از اشخاص جلوتر هستید. شما میتوانید یک سایت را ایجاد نمایید و شروع به جذب ترافیک برای آن سایت کنید و سپس میتوانید آن را بفروشید و در قبال آن پول دریافت کنید. با استفاده از این روش نیز میتوانید شروع به کسب درآمد نمایید.

وب سایت های وجود دارد که می توانید در آن سایت خود را به آسانی بفروشید. مثل سایت Flippa

ایجاد یک وب سایت پرداخت حق عضویت

اگر شما علاقه به فروش آگهی یا پست های حمایت شده ندارید، نگران نباشید چون راه های زیادی برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی هست. یکی از بهترین روش ها آن است که کاربران در قبال دسترسی به محتوای ویژه سایت شما مبلغی را پرداخت نمایند. در ادامه راه های انجام این کار را آموزش خواهیم داد.

7. ایجاد محدودیت برای دسترسی به محتوا

خوانندگان وفادار مطالب سایت شما طرفداران متعصبی خواهند بود و اگر شما دست به ایجاد محدودیت برای محتوای ویژه بزنید به صورت حتمی آنها حاظر خواهند بود تا برای دسترسی به آن محتوا مبلغی را پرداخت نمایند. شما میتوانید با استفاده از افزونه هایی مانند MemberPress برای دسترسی به محتوای مورد نظر خود محدودیت ایجاد نمایید و شروع به کسب درآمد نمایید.

8. ایجاد یک انجمن خصوصی

یکی از گزینه های کسب درآمد با استفاده از ایجاد وبسایت عضویت پولی آن است که یک انجمن خصوصی برای کاربران ویژه سایت خود ایجاد نمایید. انجمن ها یک راه مناسب هستند تا مخاطبان شما بتوانند توصیه های شما را بدانند و کاربران با استفاده از انجمن خواهند توانست با یکدیگر در تعامل باشند و مشکلات خود را با یکدیگر در میان گذارند. در این صورت ایجاد یک انجمن پولی راه مناسبی برای کسب درآمد خواهد بود.

با استفاده از افزونه bbPress میتوانید به سادگی انجمن مورد نظر خود را ایجاد نمایید و آن را به سادگی مدیریت کنید.

ایجاد یک وب سایت دایرکتوری با وردپرس

گزینه دیگری برای ایجاد پول از وردپرس ایجاد یک لیست یا چند دایرکتوری است ما در اینجا چنتا ایده برای شروع کار آموزش میدهیم.

9. یک دایرکتوری با پرداخت ایجاد کنید.

به سایت های مرجع که بقیه وبسایت های موجود در اینترنت را براساس زمینه فعالیت دسته بندی میکنند وب دایرکتوری می نامیم.

در این زمینه پلاگین های خوبی است مثل:

Gravity Forms Directory Add on

Business Directory Plugin

Connections Business Directory

GeoDirectory

Simple Directory

10. یک دایرکتوری شغل یابی با قابلیت پرداخت ایجاد کنید.

در زمینه ای که فعالیت می کنید می توانید کسانی که نیاز به کار هستن رو به راحتی معرفی کنید. می توانید از افزونه wpjobmanager استفاده کنید.

11. یک تقویم رویداد با قابلیت پرداخت ایجاد کنید.

شما می توانید رویداد های که قرار است رخ بدهد رو لیست بندی کنید و برای اعضا ارسال کنید و کسب درآمد کنید در این زمینه می توانید از ابزار های زیر استفاده کنید.

All in One Event Calendar

The Events Calendar

My Calendar

Google Calendar Events

Booking Calendar

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

اگر به دنبال راه فراگیر تر و پر کاربرد تری برای کسب درآمد هستید، در این صورت فروش محصولات دیجیتالی میتواند گزینه مناسبی باشد.

12. فروش کتابهای الکترونیکی در وردپرس

کتاب های دیجیتالی گزینه های مناسبی برای فروش و کسب درآمد هستند، ایجاد و فروش آنها کار بسیار ساده ای است. وقتی که کتاب خود را نوشتید شما میتوانید با استفاده از فتوشاپ و یا Canva یک کاور مناسب برای کتاب خود طراحی کنید و PDF کتاب دیجیتالی خود را ایجاد نمایید.

فروش کتب دیجیتالی در وردپرس با استفاده از افزونه کار بسیار ساده ای است. برای شروع کافیست تا افزونه woocommerce یا Easy Digital Downloads را نصب نمایید و از آن استفاده کنید. این دو افزونه بسیار کامل هستند و با استفاده از آنها میتوانید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به خوبی مدیریت کنید.

13. فروش دوره های آنلاین

فروش دوره های آموزش یکی از بهترین راه هایی است که میتوانید با استفاده از آن به کسب درآمد در سایت وردپرس خود بپردازید. استفاده از این روش خرج بیشتری نسبت به فروش کتاب دارد اما درآمد بیشتری نیز دارد.

تنها کاری که باید انجام دهید آن است که محتوای دوره آموزشی خود را ایجاد کنید، محتوا بستگی به نوع آموزش شما دارد ممکن است نیاز به فایل های قالب، اسلاید، فایل اکسل و فایل های دیگر برای ارائه دوره خود داشته باشید. سپس با استفاده از یک افزونه (LMS) میتوانید دوره آموزشی را به مشتریان خود ارائه دهید. با استفاده از افزونه MemberPress یا LearnDash میتوانید به راحتی دوره های آموزش خود را به فروش برسانید.

14. یک وبینار با پرداخت را میزبانی کنید.

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

9 تا از ابزار های  تشکیل وبینار در وردپرس:

GoToWebinar

Webinars OnAir

WebinarJam

StealthSeminar

Google Hangouts

Cisco WebEx

Zoom

AnyMeeting

Adobe Connect

فروش سرویس آنلاین با استفاده از وردپرس

اگر به دنبال یک راه ساده برای کسب درآمد هستید فروش سرویس آنلاین میتواند گزینه پر سرعت و بسیار مناسبی باشد.

15. پیشنهاد سرویس های غیر وابسته

سرویس های غیر وابسته راه بسیار محبوبی برای کسب درآمد هستند و نیازی به صرف وقت و پول زیاد برای آنها نخواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید آن است که سرویس خود را به مخاطبان ارائه دهید.

وقتی که شروع به کار کردید نیاز خواهید داشت تا صورت حساب ها را برای کاربران ارسال کنید. برای انجام این کار به شما افزونه ی FreshBooks را پیشنهاد میکنیم.

16. در مورد تخصص خود مشاوره بدهید.

مشاوره راه دیگری است که میتوانید با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازید. بجای فروش سرویس ها، مشاوره برای مشتری ها و آموزش استراتژی ها به آنها میتواند راه بهتری باشد. تنها کاری که باید انجام دهید آن است که یک فرم در سایت خود ایجاد کنید تا کاربران بتوانند با استفاده از آن با شما در ارتباط باشند و اطلاعات بیشتری را دریافت کنند.برای ایجاد فرم به شما افزونه WPForms را به شما پیشنهاد میکنیم.

17. تبدیل شدن به یک مربی

اگر مشاور برای شما عنوان مناسبی نیست میتوانید بجای آن تبدیل به یک مربی شوید. میتوانید به مخاطبان توصیه کنید، آنها را راهنمایی کنید، هدف را برای آنها مشخص کنید و راه درست را به آنها نشان دهید. برای انجام این کار نیز میتوانید از یک فرم استفاده نمایید، این کار بسیار با کار یک مشاور شباهت دارد اما این کار کمی تخصصی تر باید صورت بگیرد.

فروش محصولات فیزیکی آنلاین با استفاده از وردپرس

در حالی که فروش محصولات و خدمات دیجیتال می تواند راه آسان برای شروع کسب پول در اینترنت باشد، اما هیچ چیز مانند فروش واقعی محصولات فیزیکی وجود ندارد.

18. آغاز تجارت آنلاین با WooCommerce

ایده ای برای محصولات خود دارید؟ پس چرا فروشگاه خود را راه اندازی نمیکنید؟ با استفاده از افزونه WooCommerce میتوانید به سادگی فروشگاه خود را در وردپرس راه اندازی کنید. شروع یک فروشگاه آنلاین ممکن است کار بزرگی باشد و باید خودتان به تنهایی آن را مدیریت کنید و محصولات خود را به فروش برسانید. اما باید بدانید که درآمد بسیار مناسبی از این راه بدست خواهید آورد و بسیاری از کاربران دنیا امروزه به صورت اینترنتی کالا های مورد نظر خود را سفارش میدهند.

19. فروش آنلاین تی شرت با وردپرس

ایجاد یک فروشگاه تی شرت یک کار ساده در وردپرس به حساب می آید. معمولا همه تی شرت میپوشند پس حتما شروع یک فروشگاه تی شرت ایده مناسبی خواهد بود و میتوانید با استفاده از آن کسب و کار خوبی داشته باشید. طراحی تی شرت به شما اجازه می دهد خلاق باشید و چیز منحصر به فرد ارائه دهید. می توانید طرح های خود را در سایت آپلود کرده و روی تی شرت چاپ کرد. سایت Spreadshirt در این زمینه شما رو کمک میکند می توانید از افزونه این سایت در وردپرس استفاده کنید WP-Spreadplugin

20. ایجاد یک فروشگاه دراپ شیپینگ (Dropshipping) با WooCommerce

دراپ شیپینگ چیست؟
دراپ شیپینگ جدیدترین و سریعترین روش کسب درآمد از طریق فروش کالا به صورت اینترنتی برای همگان با هر سن و سرمایه ای می باشد. شما می توانید بدون نیاز به داشتن سرمایه های میلیونی برای خرید عمده کالا و دردسرهای انبارداری و ارسال کالا و بدون ریسک سرمایه گذاری کلان ، نمایندگی فروش محصولات تامین کننده (دراپ شیپر) را با سود عمده بدست بیارید و از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی خودتون و به نام شرکت خودتون، اقدام به تبلیغ و فروش محصولات نموده و پس از هر فروش از وبسایت فروشگاهتان، تامین کننده کالا را به اسم فروشگاه شما برای مشتریتان ارسال نموده و شما سود عمده بدست می آورید و شما فقط تبلیغ و فروش را انجام می دهید و بقیه کارهای تامین جنس، انبارداری، ارسال و … را تامین کننده انجام می دهد.

با استفاده از افزونه WooCommerce Dropshipping میتوانید این پروسه  را اتوماتیک نمایید.

21. یک فروشگاه وابسته به آمازون ایجاد کنید.

سایت آمازون یک سایت خرید و فروش اینترنتی است که هر کاربری میتواند از طریق آن اجناس خود را خرید و فروش کند و مشخص است که اگر اصول کار را بدانید میتوانید از این سایت درآمد خوبی کسب کنید. WooZone یک پلاگین بزرگ وردپرس که می تواند شما رو در این زمینه کمک کند.

تبدیل شدن به یک طراح یا توسعه دهنده وردپرس

می توانید به عنوان یک توسعه دهنده یا طراح وردپرس از مهارت های خود کسب درآمد کنید.

22. پلاگین وردپرس بسازید.

می توانید وردپرس رو توسعه دهید و پلاگین تولید کنید و با آن کسب درآمد کنید. اگر شما مسلط به زبان PHP و سایر زبان های تحت وب هستید میتوانید افزونه مورد نظر خود را ایجاد کنید.

23. فروش تم وردپرس

اگر از توسعه وب و طراحی لذت میبرید میتوانید در این صورت قالب های خود را ایجاد کنید و آنها را به فروش رسانید. برای انجام این کار هم به حرفه کد نویسی و هم به حرفه طراحی باید مسلط باشید.

24. فروش گرافیک در سایت

اگر به طراحی بیشتر از کدنویسی علاقه دارید باید بدانید که میتوانید در سایت خود سفارش دریافت کنید و برای مشتریان تصاویر و لوگو طراحی کنید و آنها را به فروش رسانید.

25. پذیرفتن کمک های مالی

یکی از راه هایی که میتوانید در کنار حرفه خود از آن کسب درآمد کنید درخواست کمک مالی است. شما میتوانید از دکمه های کمک مالی در سایت خود استفاده کنید. استفاده از کمک های مالی برای کسب درآمد راه زیاد مناسبی نیست زیرا هر شخصی حاضر نیست این کار را برای شما انجام دهد.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن