سرمایه گذاریکسب درآمد اینترنتی

NexTradeBox سرمایه گذاری در نکس ترید باکس

سایت سرمایه گذاری پر سود هایپ

NexTradeBox درحال پرداخت

تاریخ شروع پروژه: 22.09.2019
ریسک سرمایه گذاری:
100%
حداقل سپرده گذاری:
$25 
حداکثر سپرده گذاری:

میزان سوددهی:
0.35% – 0.55% روزانه
مدت سپرده گذاری:
90 روز تا 720
کمیسیون ارجاعات:
3%-1%
برگشت سرمایه اولیه:
در طول دوره
حداقل برداشت:
$3
نوع پرداخت:
دستی
سیستم واریز و برداشت:
 Perfect Money, Bitcoin, Litecoin
پشتیبانی:
support@nextradebox.com

درباره سایت NexTradeBox

سایت سرمایه گذاری پرسود با نام نکس ترید باکس با ادعای سرمایه گذاری در بازار ارز، کالا، انرژی، سهام جهانی و رمزارز فعالیت خود را آغاز نموده است.

سایت سرمایه گذاری نکس ترید باکس به آدرس nextradebox.com از  29 سپتامبر 2019 با ادعای سرمایه گذاری در بازار ارز، کالا، انرژی، سهام جهانی و رمزارز فعالیت خود را آغاز و اقدام به استفاده از رمزارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و لایت کوین نموده است.

در پلن درآمدی ارائه شده در نکس ترید باکس، مدت زمان سرمایه گذاری از 90 روز تا 720 روز با مبلغ 25 دلار تا 2000 دلار تعیین شده است.

از سوی دیگر در سایت NexTradeBox ادعا شده برای 10 نفر لیدر برتر با حداقل 500 دلار سرمایه گذاری و گردش مالی بالا برای هر نفر، یک درصد پاداش قرار داده شده و به ازای هر نفر عضوگیری سه درصد کمیسیون پرداخت خواهد شد.

با توجه به درصد بالای سود پرداختی و تنوع طرح های سرمایه گذاری که به منظور تهییج سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری است، این طرح در رده طرح های پربازده قرار می گیرد.

مزایای سایت نکس ترید باکس

NexTradeBox یک فرصت واقعی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال است.
ما در اینجا هستیم زیرا ما علاقه مند به بازارهای شفاف هستیم و هدف ما این است که یک نیروی محرکه اصلی در تصمیمات سخت باشیم، ما اولین و بهترین در تجارت آنلاین هستیم.

سیستم NexTradeBox خدمات پشتیبانی 24/7 ارائه میدهد، به این معنی که شما همیشه در صورت بروز هرگونه سؤال میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید آنها از شما استقبال می کنند.

NexTradeBox، دسترسی فوری به سرمایه گذاری، در هر زمان و هر مکان را فراهم می کند. شروع کار با پول کم بسیار آسان است و می توان با ما رشد سرمایه خود را انتظار داشت.

لیست مانیتورینگ ها

NexTradeBox
NexTradeBox
NexTradeBox
NexTradeBox
NexTradeBox
NexTradeBox
0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Hyipclub.club
Hyipclub.club
11 روز قبل

Платит Hyipclub.club 09.07.20 13:31 Account Receive +11.2 Received Payment 11.2 USD from account U23222274 to account U8239798. Batch: 333215176. Memo: API Payment. Withdraw to ROLEX from NexTradeBox.

Hyipclub.club
Hyipclub.club
26 روز قبل

Hyipclub.club 08.24.20 17:13 Account Receive +11.2 Received Payment 11.2 USD from account U23222274 to account U8239798. Batch: 330644009. Memo: API Payment. Withdraw to ROLEX from NexTradeBox.

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x