نوشتن طرح توجیهی • ساخت سایت طراحی گرافیک

ما برای افزایش رضایت کاربران خود تصمیم به ارائه چندین خدمات با کمترین قیمت ممکن کرده‌ایم. ما ارائه بهترین خدمات با کیفیت و نرخ مناسب را تضمین میکنیم.

درخواست تهیه طرح توجیهی

درخواست تهیه طرح توجیهی ما با همکاری شرکت پارس رابین انواع طرح های خدماتی و بازرگانی، کشاورزی، صنعتی، پرورش دام و طیور، گردشگری را برای شما تهیه میکنیم. طرح توجیهی برای هر پروژه و ایده منحصربه‌فرد است و نمی‌توان یک طرح را برای پروژه‌های مشابه به‌کار برد. این مجموعه خود را متعهد می‌داند که از طرحهای توجیهی تهیه شده در این شرکت در  همه بانک‌ها و سازمانها یا هر نهاد مالی و اعتباری دیگر دفاع نماید.

مراحل دریافت طرح درخواستی شما

  • ارائه درخواست
  • بررسی اولیه درخواست
  • دریافت پیش پرداخت (40 درصد از مبلغ توافقی هزینه طرح)
  • نگارش طرح و ارسال گزارش
  • تسویه حساب
  • ارسال طرح

خدمات پس از تحویل طرح

پس از تحویل طرح چنانچه طبق نظر شما یا کارشناس بانک یا ارگان بررسی کننده طرح، نیاز به اصلاحات در پارامتر های مورد بحث در طرح بود ،کلیه تغییرات تا مرحله تایید طرح به صورت رایگان در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.

ارائه درخواست: تلگرام: [email protected] • ایمیل: [email protected]

ساخت سایت وردپرسی

ساخت سایت وردپرسی

طراحی و راه‌اندازی سایت وردپرسی

وردپرس از دیگر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) یک قدم جلوتر بوده و محبوب بیشتری هم در بین وبمسترها دارد. دلایلی که طرحی سایت با وردپرس انتخاب میشود: پنل کاربری استاندارد و آسان – پیاده سازی بر بستر PHP و MySQL – تطابق با استانداردهای سئو امنیت بالا و به روزرسانی مستمر – استقبال جهانی از طراحی سایت با وردپرس مراحل ساخت سایت: انتخاب سایت ساز (وردپرس) خرید هاست (پیشنهاد ما: هاست وردپرس ایران سرور) خرید دامنه (ir — .com — .net — .org. و…) نصب سایت ساز و راه‌اندازی اولیه سایت

سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

پس از راه‌اندازی سایت بقیه مراحل به عهده مشتری است. محیط کاربری وردپرس فارسی سازی شده است و میتوانید به راحتی با آن انس بگیرید. اما اگر بخواهید سایت شما یک قدم از دیگر سایت ها جلوتر باشد باید سایت خود را از حالت پیش فرضی که وجود دارد خارج کرده و آنرا برای جدیدترین تغییرات گوگل بهینه کنید که ما این کار را هم با هزینه ای بسیار ناچیز برای شما انجام میدهیم که شامل: سئو کردن لینکها، نقشه سایت، افزایش سرعت سایت، بهینه سازی تصاویر، و رفع دیگر مشکلات و ارورهای سایت است.

مسئول ساخت سایت: تلگرام: [email protected] • ایمیل: [email protected]

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

دیگر نگران هزینه های گزاف طرح های گرافیکی خود نباشید. یکی از هنرهایی که طراحی سایت به آن وابسته است، طراحی گرافیکی یا گرافیک دیزاین است. کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است. ما به شما بهترین کیفیت را در طراحی تضمین میدهیم – تحویل سریع کلیه سفارشات در کمترین زمان ممکن فعالیت های که در این زمینه انجام میدهیم: طراحی لوگو و بنر طراحی تراکت و پوستر تبلیغاتی طراحی ست اداری طراحی اینفوگرافیک برای وبسایتها (متن و اطلاعات داخل اینفوگرافیک به عهده مشتری) و…

مسئول طراحی گرافیک: تلگرام: [email protected] • ایمیل: [email protected]