zolorex
vitrinnet
iraniantraders

irandogebank

UMO-Finance | Innovations

dogeminers

usdsolution stablecryptocapital
قانون‌گذاری و امنیتمقالات آموزشی

PhPcaptcha سیستم کپچا Securimage متن باز و رایگان

کد کپچا php

ai-trader amadeusbank

پی اچ پی کپچا PhPCaptcha یک سیستم قدیمی کپچا captcha است که فقط شامل متن یا ریاضی است که باید تایپ کنید. این اسکریپت فقط پی اچ پی است، بنابراین نیازی به Javascript یا API نیست. فقط باید اسکریپت را در سایت بگذارید و آماده کار می شود.

مهمترین مزیت استفاده از کپچا اینست که میتوانید از ثبت نظرات هرز در مطلب خود بر روی سایت جلوگیری کنید بدین دلیل که بیشتر آنها توسط رباتهای نرم افزاری خودکار گذاشته میشوند و همچنین سبب جلوگیری از سوء استفاده آنها از فرم نظرسنجی می شود.

کد کپچا PhPcaptcha

اسکریپت PHP CAPTCHA یک سیستم منبع آزاد است که برای جلوگیری از اسپم و برای محافظت سایت شما در برابر ربات ها طراحی شده است. شما باید این سیستم کد کپچا را دانلود و در محل سایت خود فعال کنید.

نمونه های کد کپچا

افزونه های کپچا و جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس

افزونه Securimage-WP برای وردپرس سیستم Securimage CAPTCHA را به فرم های ثبت نام و دیدگاه ها در وبلاگ یا وب سایت وردپرس شما اضافه می کند.

این افزونه تنها از شیوه ی ایجاد کپچای تصویری با استفاده از کتابخانه ی GD پشتیبانی میکند و reCaptcha را مورد استفاده قرار نمیدهد. پس از نصب افزونه میتوانید با مراجعه به منوی تنظیمات و زیرمنوی Securimage-WP به تنظیمات آن دسترسی داشته باشید.

جالب است بدانید که این افزونه از کپچای صوتی و کپچای ریاضی نیز پشتیبانی میکند و این اجازه را نیز به شما میدهد که طول کپچا، رنگ و اندازه ی آن را نیز تعیین کنید.

نکته ی مهم اینکه وقتی از این برنامه استفاده میکنید فراموش نکنید که گزینه ‘Show “Protected By” Link’ را از حالت انتخاب خارج کنید در غیر اینصورت یک لینک به سایت اصلی برنامه نمایش داده خواهد شد.

پرشین دوج کوین
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن