اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز

کسب درآمد از اپلیکیشن غیر متمرکز Rocketgame

تجربه بازی کردن با سود ارز دیجیتال

سایت Rocketgame یک پروژه بسیار قوی است که یک مفهوم آشنا – iGaming و به طور خاص تجربه بلاکچین TRON را تغییر می دهد. این پروژه در جهان به خاطر وجود بلاکچین ابعاد گسترده ای باز کرده است ، و انتخاب خارق العاده ای از بازی ها، چالش ها، مسابقات و روش جدید و تخیلی بر پایه ارز TRX دلار را ارائه می دهد.

طرح ابتکاری با تجربه گیمینگ در TRON

پروژه Rocketgame.io یکی از سرگرم کننده ترین تجربه هایی بوده است که طی مدت طولانی تجربه کرده ایم. دلیل این امر بسیار ساده است – نوآوری در هسته مرکزی آن.

Rocketgame.io کاملاً تصور می کند که یک مکان iGaming در قرن بیست و یکم باید چه احساسی داشته باشد و به چه شکل باشد ، خصوصاً مکانی که TRX دلار ارز انتخابی است.

در نتیجه، شما باید در یک مسابقه پیشبینی شرکت کنید که کاملاً از نو تصور می شود تا جایی که بازی ها ترکیبی از عناوین بازیکن محور و کلاسیک های پیشبینی هستند. RocketGame چندین دسته خارق العاده را اجرا می کند، از جمله Player در مقابل Player و بازی های معمولی.

برای جمع کردن همه این ها، یک قرعه کشی و همچنین چالش ها و مسابقات مختلف وجود دارد. هر عضو انجمن یک مورد ارزشمند برای Rocketgame.io است و وب سایت یک بخش آمار بسیار جامع را ارائه می دهد که در آن تمام عملکرد بازیکنان – گذشته و حال – به خوبی مستند شده است.

انواع بازی ها در Rocketgame

خود بازی ها در واقع متفاوت از آن چیزی هستند که شما از یک بازی پیشبینی سنتی انتظار دارید، اما این باعث می شود که آنها در وهله اول کنجکاوتر شوند. شما به عناوین خارق العاده و خیالی مانندBanker Bull ، Monopoly و Battleship دست خواهید یافت.

با این حال، مطمئن باشید عناوین اصلی بازی های پیشبینی، مانند Dice Baccarat Jacks یا Better و نسخه های مختلف دیگر بازی های تاس، همه برای آزمایش و کاوش در دسترس شما هستند.

به این ترتیب شما همیشه می دانید که بازی های پیشبینی چه چیزی روی شما دارد و کاملاً با روحیه شفافیت Rocketgame منطبق است. علاوه بر این، شما ماموریت های روزانه را برای انجام به طور مناسب در بخش “چالش ها” دریافت خواهید کرد. این قطعاً ویژگی دیگری است که باید خودتان کشف کنید.

قرعه کشی و رویدادها در Rocketgame

برای ایجاد هیجان بیشتر ، Rocketgame به دو کار فکر کرده است که می تواند انجام دهد. این سایت همه چیز موجود در این پورتال بازی را از نزدیک بررسی کرده اند و متوجه شدند که قسمت Event and Lottery دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارند.

با اعلام اولیه قبل از یک رویداد بزرگ، شما همیشه می توانید از آنچه در آینده در Rocketgame.io قرار دارد آگاه باشید. حتی بهتر است، شما می توانید با هزینه بخش TRX دلار خود با کمک بخش Lottery که می توانید چند بلیط را انتخاب کنید، جایگزین کنید.

در همین حال، در عناوینی مانند RocketDice می توانید فرصتی کسب کنید و برنده تمام پول ها شوید ، از هر چیزی بین TRX 300،000 تا TRX 600،000.

آیا حاضرید برخی از جایزه ها را درRocketGame برنده شوید؟

سایت Rocketgame.io هنوز در حول مفهوم پاداش می رقصد. RocketGame به عنوان یک وب سایت کاملا شفاف مخصوص بازی، که بیشتر از هر چیز به یک جامعه شباهت دارد، در توضیح هر جزئیات بسیار دقت می کند.

با این حال، ارزش افزوده برای بازیکن لزوما از طریق یک سیستم پاداش حاصل نمی شود. در عوض، Rocketgame دارای یک نقشه راه قابل اعتماد است که به شما امکان می دهد به سرعت آنچه در آینده می آید را ببینید.
کاربران موافقت می کنند که منافع و لذت بیشتری از شرکت در یک اجتماع باز که قوانین مشخص بازی را به جای شکار پاداش یا تلاش برای برآورده ساختن شرایط شرط بندی ، ترسیم می کند ، کسب می کنند.

همانطور که هست، Rocketgame.io با افزودن ویژگی هایی که نویدبخش تجربه برای بازیکنان جدید و مستقر هستند، به جامعه خود خدمت می کند.

ویژگی های برنامه ریزی شده Rocketgame

شاید بهترین راه برای قدردانی واقعی از Rocketgame داشتن یک نقشه راه طولانی و در نهایت پاداش آن ها باشد. در بخش قبلی به آن اشاره کردیم، اما شما باید برخی از ویژگی های درگاه بازی را برای خود ببینید.

در قسمت ابتدایی، به معنای خود وب سایت، ویژگی های مفیدی مانند اعلان ها، تالارهای گفتگو و خرابی را تجربه می کند، تجربه سبک پخش کننده در مقابل محیط با نگاهی به جاده طولانی پیش رو، قطعاً فکر می کنیم انتظار در سال 2020 هر ماه ارزشمند خواهد بود.

عناوین خارق العاده ای از قبل در نظر گرفته شده است ، از جمله Sky War ، Open Face Poker و Tetris Dice. 30 ژوئیه بیایید ، بازیکنان از مسابقات SNG و MTT لذت می برند و به بسیاری از رفتارهای جالب Rocketgame.io که برای شما در نظر گرفته است، می افزایند.

یک محل بازی معتبر TRX

Rocketgame.io در زندگی کوتاه خود تاکنون چیزی جز نمونه ای درخشان از یک شبکه بازی TRON نبوده است. از همه مهمتر، این پروژه نه با کپی کردن هر وب سایت دیگری، بلکه با ابداع یک رابط کاربری ، تجربه و ویژگی کاملاً منحصر به فرد موفق شده است.

تمام محصولاتی که به پورتال می رسند کاملاً منصفانه هستند و به وب سایت اطمینان می دهند. نه تنها این، بلکه یک خانه کم هم دارید که می تواند در طول مسیر به شما کمک کند و از فرصت های برجسته خود استفاده کنید. علاوه بر این، اگر ترجیح می دهید، هنوز می توانید با هزینه نسبتاً کم نیز ادوات استخراج تهیه کنید.

نتیجه گیری

Rocketgame.io یک تعریف کاملاً مخالف است، اما این پورتال TRON iGaming همه چیز را دارد. RocketGame از داشتن چند بازی هیجان انگیز و ابتکاری گرفته تا فرصتی عادلانه برای احساس بخشی از اجتماع ، شما را سرگرم می کند. و این بالقوه برای به دست آوردن یک پنی زیبا در همان زمان.

3 2 آراء
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

Sir

"تا وقتی شیرها یاد نگیرن که چطوری بنویسن، همه ی داستانها به جلال و جبروت شکارچی ها ختم میشن"
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x