COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
بدون دسته بندی

SELFLLERY یک نرم افزار کسب درآمد مانند اینستاگرام

SELFLLERY عکس بگیرید و پول دریافت کنید.

SELFLLERY یک پلتفرم چند منظوره مانند اینستاگرام Instagram و یک اپلیکیشن موبایل برای گوشی های اندروید و ios است که برخلاف دیگر شبکه‌های اجتماعی که هر نوع فعالیتی هیچ سودی برای کاربر ندارد شما می توانید عکس بگیرید و از طریق لایک هایی که می گیرید توکن SLY دریافت کنید.

معرفی پلتفرم SELFLLERY و توکن SLY

ارز دیجیتال یا همان توکن Selfllery نام (SLY) دارد با این توکن می‌توانید از فروشگاه خود سایت خرید کنید، آن را برای دوستانتان در همین پلتفرم ارسال کنید، یا آن را به ارزهای دیگر تبدیل کنید. توکن از طریق خرید، کسب لایک، فروش تصاویر و برنده شدن در مسابقات به دست می‌آید. این پلتفرم محدود به کسب درآمد از عکاسی نیست و تبلیغ‌کنندگان هم می‌توانند با خرید توکن در سایت تبلیغ کنند یا از مسابقات عکاسی حمایت کنند.
خود پلتفرم Selfllery از طریق کارمزد و حق کمیسیون کسب درآمد می‌کند، البته مواردی مثل خرید و فروش تصاویر یا خرید از فروشگاه سایت معاف از حق کمیسیون هستند. نکته جالب درباره این پلتفرم کسب درآمد از عکاسی توجه به فعالیت‌های خیریه است. ۱۰ درصد از درآمد هر ماه پلتفرم به خیریه اهدا می‌شود و کاربران هم می‌توانند بخشی از درآمد را اهدا کنند یا یک اهدای خودکار ماهانه تنظیم کنند. این شبکه اجتماعی که با هدف کسب درآمد از عکاسی ایجاد شده است به طور کلی مدل متفاوتی با دیگر شبکه‌های اجتماعی دارد، مشارکت جمعی، توجه به نیازمندان و استفاده از ارز دیجیتال از جمله این تفاوت‌ها است.

آموزش ثبت نام در پلتفرم عکاسی

سایت رسمی

وارد سایت رسمی SELFLLERY شوید و روی گزینه Sign Up کلیک کنید.
فیلد های مورد نظر را تکمیل کنید.
First Name: نام شما
Last Name: نام خانوادگی شما
Email: ایمیل
Referral Code: کد معرف شما
password: رمز عبور
Reenter password: تکرار رمز عبور
کد کپچا را حل کنید و روی دکمه SING UP کلیک کنید.
شما باید ایمیل خودتان را تایید کنید.
شما می توانید نرم افزار این شبکه اجتماعی را دانلود کنید و در گوشی خود نصب کنید تا بتوانید عکس های زیبایی بگیرید و ازش درآمد داشته باشید.

دانلود برای اندروید

دانلود برای IOS

آموزش کسب درآمد از عکس با SELFLLERY

شما برای اشتراک گذاری عکس های خود باید تایید هویت شوید.
باید وارد بخش Settings شوید و روی VERIFY کلیک کنید مطابق عکس از خودتان یک سلفی بگیرید و بفرستید و منتظر تایید هویت باشید.
My Profile: نمایش مشخصات شما مانند تعداد لایک یا دنبال کننده ها
Settings: نمایش تنظیمات
All Users: یافتن افراد جدید
All Photos: جستجو در عکس ها
My Wallet: مدیریت کیف پول
این توکن برگرفته از اتریوم است و می توانید با دادن ETH address این توکن را برداشت کنید.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x