کسب درآمد اینترنتی

Solve media سیستم کد کپچا و روشی برای کسب درآمد اینترنتی

سلو مدیا و کسب درآمد

Solve media یک گزینه خوب برای کد کپچا captcha است. این سیستم کد کپچا متعلق به یک شرکت آمریکایی به نام Adiant است که خیلی محبوب است و شرکت های مانند Subway, Sony, Toyota و etc… از این سیستم به جایی کد ری کپچا گوگل استفاده می کنند.

ویژگی کد کپچا سلو مدیا

درسته این سیستم بهترین سیستم کد کپچا نیست ولی جز محبوب ترین سیستم ها است و باید شما با این نوع کد کپچا ها آشنایی داشته باشید و بتوانید آن ها را در سایت های کسب درآمد به راحتی حل کنید. حل همچین کد های کار سختی نیست و فقط باید شما متنی که به شما نمایش داده می شود را دوباره بنویسید. بهترین گزینه این سیستم این است که شما با حل کد کپچا captcha و دیدن تبلیغات می توانید درآمد کسب کنید.

سیستم کسب درآمد Solve media

سیستم TYPE-IN یک بستر تبلیغاتی جدید برای کسب درآمد از ترافیک سایت و ورود به سیستم سایت است. این سیستم کار اصلی خود که محافظت از ربات های تبلیغاتی مزاحم است را انجام می دهد و در کنارش با حل کد کپچا توسط افراد سایت می توانید درآمد خوبی برای سایت خود کسب کنید.

روش راه اندازی

برای کسب درآمد باید کد کپچا را در سایت خود فعال کنید برای این کار به صفحه ثبت نام وارد شوید و فیلد های مورد نظر را کامل کنید.

بعد از ثبت نام به روش های مختلف مانند WordPress ، MediaWiki ، PHP ، ASP ، Perl می توانید سیستم کد کپچا خود را راه اندازی کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

قبل از دریافت درآمد باید یک فرم ساده فرم مالیاتی را تکمیل کنید. ناشران ایالات متحده باید فرم (IR-W (9 را پر کنند. ناشران غیر آمریکایی باید فرم IRS W-8BEN (دستورالعمل) را تکمیل کنند.

برداشت درآمد

پس از رسیدن به حداقل برداشت 200 دلار ، پرداخت ماهانه طی 60 روز از تاریخ ثبت نام شما انجام می شود. به عنوان مثال، اگر در تاریخ 23 نوامبر ثبت نام کنید، پرداخت در طی 60 روز از 23 ماه هر ماه حداقل 200 دلار انجام می شود. اگر به آستانه 200 دلار نرسید، مانده حساب شما تا یک ماه آینده انجام می شود.

سیستم Solve media تبلیغات و کد کپچا را در یک خدمات ارائه می دهد و راهی آسان و بهینه برای کسب درآمد ایجاد کرده است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
پشتیبانی فنی کانفوتیک
4 ماه قبل

سلام.
ترجمه ی کلمه به کلمه ی خوبی بود اما سعی کنید مقاله را طوری ترجمه یا ویرایش کنید که حداقل خودتون متوجه شوید و بتوانید نتیجه عملی و کاربردی بگیرید.
باتشکر

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x