سایت کلیکی

سایت کلیکی starbux.io

همه چیز در مورد starbux.io

starbux.io فاست Bitcoin که می‌توانید بیت‌های رایگان را هر ساعت مطالبه کنید.همچنین می‌توانید با مشاهده تبلیغات PTC، بازدید از لینک‌های کوتاه، تکمیل پیشنهادات در دیوار، انجام مشاغل اضافی از starbux.io درآمد کسب کنید.
حداقل پرداخت ۵۰۰۰ بیت (ساتوشی) از طریق FaucetPay، ۷۰۰۰۰ بیت (ساتوشی) به کیف پول مستقیم بیت کوین است. اگر یک عضو استاندارد هستید Ref. comission ۵٪.

حساب کاربری در starbux.io

1- رمزهای عبور در یک پایگاه غیرقابل بازگشت در پایگاه داده ما ذخیره و رمزگذاری می‌شوند. گذرواژه‌ها باید ایمن باشند و ما در قبال از دست دادن حساب‌ها هیچ گونه مسئولیتی نداریم.
2- شما مجاز نیستید که از طریق پروکسی، vpn، Lan ‌ها، کافی نت و غیره از حساب خود استفاده کنید.
3- شما مجاز به ایجاد یا استفاده از چندین حساب، استفاده از اطلاعات جعلی یا اشتراک پردازنده‌های پرداختی آن‌ها بین آن‌ها و سایر اعضای نیستید.
4- شما مجاز به ورود بیش از یک حساب در همان رایانه یا آدرس IP نیستید. این شامل خانواده، دوستان، همکاران و استفاده از حساب شما در رایانه‌های عمومی است.
5- شما برای دسترسی یا استفاده از این starbux.io مجاز به استفاده از هیچ سرور VPS / Proxy نیستید. ما انتظار داریم شما با استفاده از آدرس IP واقعی خود از این وب سایت از طریق دستگاه شخصی خود استفاده کنید. اگر از VPS / Proxy Server استفاده کنید، درخواست پرداخت شما رد می‌شود و حساب شما به حالت تعلیق در می‌آید.
هرگونه تلاش برای بارگذاری بیش از حد سرور ما منجر به تعلیق دائمی حساب شما خواهد شد.
7- اگر به طور مستقیم یا غیرمستقیم هر نوع تخلفی را به starbux.io ما وارد کنید، مالک وی و تیم کارکنان منجر به تعلیق دائمی حساب شما می‌شود.
8- اگر بیش از ۷ روز وارد سیستم نشوید، هر روز ۵ بیت از دست می‌دهید تا اینکه دوباره وارد شوید یا مانده حساب شما به ۰ برسد.

زیرمجموعه گیری در starbux.io

1- شما مجاز به معرفی تعداد نامحدودی از اعضا هستید.
2- معرفی شما باید منحصر به فرد باشد، دارای ایمیل، نام واقعی و غیره باشد…
3- ما اجازه استفاده از سرویس‌هایی را نمی‌دهیم که ارجاع می‌فروشند، کارکنان ما بررسی می‌کنند و اگر مشکوک به نقض این قانون باشید، این امر منجر به تعلیق دائمی حساب شما می‌شود.
4- شما موافقت می‌کنید که با از دست دادن هرگونه مراجعه ارجاع شده توسط بی‌تحرکی که ممکن است یا حذف شود یا به دلیل‌عدم فعالیت به حالت تعلیق درآید، جبران نشود.
5- شما هرگز مجاز نیستید خط خصوصی خود را که خصوصی می‌ماند تغییر دهید.
6- برای دریافت کمیسیون‌های ارجاع باید هر روز وارد سیستم شوید. اگر بیش از ۲۴ ساعت فعال نباشید، تا زمانی که دوباره وارد سیستم نشوید، هیچ کمیسیونی از مراجع خود دریافت نخواهید کرد.

پرداخت ها و خریدها در starbux.io

1- کلیه سفارشات شما نهایی و غیر قابل استرداد است.
2- کلیه پرداخت‌ها فقط از طریق وب سایت ما انجام می‌شود.

تبلیغات در starbux.io

1- تبلیغات نمی‌تواند حاوی مطالب پورنوگرافی، نژادپرستانه، تبعیض‌آمیز، مبتذل، غیرقانونی یا سایر موارد بزرگسالان از هر نوع باشد.
2- تبلیغات نمی‌تواند حاوی قاب‌شکن باشد.
3- تبلیغات باید انگلیسی باشد.
4- تبلیغات نمی‌تواند حاوی ویروس باشد.
5- تبلیغات نمی‌تواند حاوی هر نوع سیستم استخراج زمینه باشد.
6- ما حق تعلیق تبلیغاتی را که نقض TOS ما باشد، بدون ارائه هیچ نوع بازپرداخت برای خود محفوظ می‌داریم.

سیاست بازپرداخت در starbux.io

1- خرید تبلیغات قابل استرداد نیست.
2- خرید بنر تبلیغاتی قابل استرداد نیست.
3- خرید ارتقا membership عضویت قابل استرداد نیست.

تعلیق حساب در starbux.io

1-باید بدانید که هر بار که می‌خواهید یک کار «ماهی» و «خوشحال» انجام دهید، سیستم ما این گزارش را نجات می‌دهد.
2- باید بدانید که اگر سعی در «هک»، «sql injection»، «xss passthrought» و سایر موارد «happy» داشته باشید، این امر منجر به تعلیق دائمی حساب شما خواهد شد.
3- برای جلوگیری از امنیت مطلوب و / یا اطمینان شما نباید در سیستم ما دخالت کنید.
4- ما حق تعلیق حساب شما را به هر دلیل معتبری از اطلاعات مربوط به خود یا مربوط به آن، برای خود محفوظ می‌دانیم.
5- اگر حساب شما برای هرگونه اقدام مجدد به حالت تعلیق درآید. نمی‌توانید درخواست بازپرداخت کنید، حساب شما «پاک» می‌شود (آمار، ارجاعات)
6- شما نمی‌توانید هیچ نوع شبیه ساز یا برنامه‌ای را برای خودکار کردن فرآیند کلیک ایجاد یا استفاده کنید.
7- شما مجاز به استفاده از هیچ پروکسی یا VCC برای تکمیل پیشنهاد موجود در دیوارهای پیشنهادی ما نیستید.

مسئولیت در starbux.io

1- ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال تأخیرها یا خرابی‌هایی که مستقیماً مربوط به ما نیستند و بنابراین از عهده ما خارج نیست، مسئولیتی نخواهیم داشت.
2- ما مسئول هیچ یک از کاربران، تبلیغ کنندگان یا تبلیغات آن نخواهیم بود، این شامل هر شرکت شخص ثالثی است که به آن وابسته هستیم.
3- ما در قبال پرداخت مالیات برای شما در قبال آنچه از ما دریافت می‌کنید پاسخگو نیستیم. آیا مسئولیت شما برای اعلام آنچه دریافت کرده‌اید و پرداخت مالیات کشور خود است.
4- اگر موافقت خود را با شرایط ما اعلام نکنید. و حساب شما به حالت تعلیق درآید، ما می‌توانیم حساب شما را به حالت تعلیق درآوریم.
5- ما در قبال سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌کنید پاسخگو نیستیم.
6- ما درمورد فعالیت مراجعه مستقیم، اجاره شده مسئولیتی نداریم. و با خرید یا اجاره آن‌ها کاملاً از این امر آگاه هستید.
7- ما حق تغییر این توافق نامه را بدون هیچ گونه اطلاع قبلی به اعضای خود داریم. ما شرایط جدید و / یا شرایط تغییر یافته را برای همه اعضای خود ارسال خواهیم کرد.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x