معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال سینتتیکس نتورک توکن Synthetix Network Token چیست؟

همه چیز درباره سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سینتتیکس نتورک توکن

ارز دیجیتال سینتتیکس نتورک توکن با نماد SNX نشان داده می شود. به زبان ساده این ارز یک اکوسیستم اتریوم بر پایه سیاست های امور مالی غیر متمرکز است. این ارز به عنوان یک DEX عمل می کند. سینتتیکس به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا در ارز های دیجیتال،فلزات گرانبها و اوراق بهادار سرمایه گذاری کنند. برخلاف دیگر سیستم های مالی برای استفاده از سینتتیکس لازم نیست حساب کاربری داشته باشید. حتی با استفاده از آن می توانید در بازار املاک یا کارخانه تسلا سرمایه گذاری کنید. همه اینها فقط با سپرده گذاری توکن های SNX انجام می شود. توکن سینتتیکس یک توکن ER-20 است. سینتتکیس در واقع قیمت یک دارایی را در دنیای واقعی کپی می کند و به بلاک چین اتریوم منتقل می کند. همچنین تمام خواص یک دارایی دیجیتال را نیز به آن اضافه می کند.

در واقع افرادی که توکن سینتتیکیس را خریداری می کنند از هزینه های تولید شده توسط خرید و فروش این ارز توسط دیگران سود دریافت می کنند.یکی از ویژگی های جالب این سیستم این است. که می تواند میلیارد ها دلار سرمایه را از دنیای واقعی به شبکه بلاک چین و دیجیتال منتقل کند. خرید سنتتیکس مانند خرید یک دارایی واقعی نیست. در واقع شما دارید بر روی قیمت های واقعی کالا ها شرط بندی می کنید.

سازنده SNX کیست؟

در ابتدا نام این پروژه HAVVEN بود. سپس به نام سینتتیکس تغییر پیدا کرد. کین وارویک این پروزه را شروع کرد. و درحال حاضر مدیر عامل سینتتیکس است. سینتتیکس در حال حاضر یکی ار بزرگ ترین پروژه های امور مالی غیر متمرکز است.

شبکه سینتتکس توکن SNX

SNX توکن کاربردی اکوسیستم سینتتیکس است. برای خرید یک دارایی سینتتیکس که Synthic نام دارد داشتن توکن لازم است. کاربران می توانند این توکن را از موسسات مبادلات ارز های دیجیتال خریداری کنند. و در والت های امن نگه داری و تبدیل به سهام کنند. بعد از انجام این کار می توانید دوباره سینتتیکس های جدید خریداری کنید. تا قبل از ماه مارس در سال 2019 این ارز مقداری تورم داشت. این ارز از یک سیاست مالی تورمی برای تشویق کاربران به خرید synth بیشتر استفاده کرد. پیش بینی شده است که تا سال 2025 حدود 250 میلیون سینتتیکس تولید خواهد شد. این ارز در چند ماه اخیر رشد چشمگیری داشته است. قیمت آن در یک ماه از 0.79 دلار 3.32 دلار افزایش یافت.

توکن های synth

توکن های synth دارایی سینتتیکس محسوب می شوند. این توکن قیمت دارایی های دنیای واقعی را دنبال می کند. آنها با وثیقه قرار دادن سیننتیکس توکین تولید می شوند. توکن های synth شکل های مختلفی دارد. با اضافه کردن یک s به اول نماد دارایی نشانه synth بودن آن است. به عنوان مثال sEUR, sUSD, SRMB. sAAPL, sTSLA (synthetic Tesla), sBNB. کاربران برای پس گرفتن سیننتیکس توکن باید به اندازه ارزش توکن های synth خود،پول پرداخت کنند. طبیعی است که قیمت این توکن ها در طول زمان تغییر می کند. به همین دلیل کاربران شاید مجبور شوند برای پس گرفتن توکن های خود بهای بیشتری پرداخت کنند. توجه داشته باشید که توکن های synth با دارایی که نمایانگر آن هستند یکسان نیشتند. به عنوان مثال اگر شما sAAPL خریداری کنید. در معرض نوسانات بازار Apple قرار می گیرید. اما مانند یک سهام دار واقعی این شرکت سود دریافت نمی کنید.

وثیقه گذاری

سیستم ارز دیجیتال سینتتیکس به نرخ وثیقه 750 درصد نیاز دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید 100 تا sUSDT خریداری کنید باید یک توکن SNX به ارزش 750 دلار را به عنوان وثیقه بگذارید. این نرخ وثیقه بالا برای حفظ امنیت سیستم در برابر نوسانات بازار است.

سرمایه گذاری در SNX

شرایط در حال حاضر به گونه ای است که می شود از پروتکل سینتتیکس درآمد داشت. اما مانند هر پروژه ای، سرمایه گذاری در این ارز ریسک نیز دارد.

چگونه می شود در SNX سرمایه گذاری کرد؟

اگر واقعا می خواهید با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سینتتیکس به درامد خوبی برسید این قسمت را با دقت مطالعه کنید. ابتدا باید مقداری سینتتیکس خریداری کنید و به والت خود آن را منتقل کنید. از سایت Mintr بازدید کنید. این سایت بهترین مشاوره ها را درباره این ارز دیجیتال دارد. والت خود را به سایت Mintr متصل کنید. همیشه قبل از خرید به نرخ وثیقه 750 درصدی توجه داشته باشید. سپس با توجه به سرمایه خود مقدار ارزی که می خواهید خریداری کنید را وارد می کنید. بعد از آن بر روی گزینه Mint باید کلیک کنید. توکن شما تولید شده و به والت منتقل می شود. بعد از انجام این مراحل شما می توانید سود حاصل از خرید و فروش ها را دریافت کنید. هرچند توجه داشته باشید که این سود، ریسک نیز داردو

سینتتیکس DEX

ارز دیجیتال سینتتیکس یک رابط داخلی DEX طراحی کرده است. که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند بدون ایجاد حساب کاربری معاملات خود را انجام دهند. فقط باید به صرافی سنتتیکس و یک والت امن متصل شوید تا بتوانید معاملات خود را انجام دهید. این رابط کار را برای کاربران بسیار ساده و راحت کرده است. کارمزد سینتتیکس هرچند نسبت به میانگین بالاتر است. برای معامله این ارز باید 0.30% کارمزد پرداخت کنید. هرچند سینتتیکس با استفاده از این کارمزد است که به کاربران خود سود می دهد. البته در نظر داشته باشید که کاربران باید به شبکه اتریوم نیز کارمزد پرداخت کنند. DEX بر خلاف synth از کاربران وثیقه نمی خواهد.

تفاوت SNX با دیگر ارز های دیجیتال چیست؟

سیستم این ارز دیجیتال از زیر ساخت هایی مبتنی بر تورم،وثیقه و کارمزد استفاده می کند. همان طور که گفته شد این سیستم از دو توکن مختلف استفاده می کند. توکن های SNX و Synth. هرچند نحوه عملکرد وثیقه گذاری این ارز دیجیتال با MakerDAO شباهت زیادی دارد. سیستم سینتتیکس باید بتواند اطلاعات فراوانی از دنیای واقعی بدست آورد. مانند قیمت ین ژاپن یا قیمت سهام شرکت تسلا. برای دسترسی به این اطلاعات، سینتتیکس قبلا از اطلاعات متمرکز شرکت oracle استفاده می کرد. که این سیستم در معرض دستکاری قرار داشت. اما حالا سنتتیکس با شرکت Chain Link قرار داد همکاری بسته است تا از اطلاعات غیر متمرکز آنها استفاده کند.

آینده ارز دیجیتال سینتتیکس

در سال 2019 این ارز توانست با تعهد به انتقال یک سیستم مالی غیر متمرکز روندی به شدت صعودی داشته باشد. این ارز سال 2020 را با پروژه money logo شروع کرد. و سیستم ها و به روز رسانی های جدیدی را معرفی کرد. دنیای آینده متعلق به ارزهای دیجیتالی مانند سینتتیکس است. شما باید با دیدی بلند مدت به فکر سرمایه گذاری در دنیای ارز های دیجیتال باشید. تا ده سال دیگر این ارز ها از جمله سینتتیکس پیشرفت چشم گیری خواهند داشت. شما باید به عنوان یک سرمایه گذار در این رشد و تکامل سهیم باشید. در واقع با سرمایه گذاری خود به پیشرفت این ارز ها کمک می کنید. دوباره تکرار می کنیم قبل از شروع معاملات با یک مشاور مالی معتبر و بی طرف مشورت کنید.

Synthetix Network Token چیست؟

سرعت انتقال - 26%
مارکت کپ - 26%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 26%
ارزش معادل قیمت - 35%

43%

ارز دیجیتال سینتتیکس نتورک توکن با نماد SNX نشان داده می شود. به زبان ساده این ارز یک اکوسیستم اتریوم بر پایه سیاست های امور مالی غیر متمرکز است. این ارز به عنوان یک DEX عمل می کند. سینتتیکس به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا در ارز های دیجیتال،فلزات گرانبها و اوراق بهادار سرمایه گذاری کنند.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x