معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز تزوس tezos چیست؟

(Tezos (XTZ

وقتی نوبت به راه اندازی cryptocurrency می رسد، اسم این ارز دیجیتال هم کنارش می آید که اسم آن Tezos است. براساس وب سایت پروژه ، Tezos یک blockchain غیرمتمرکز است که با ایجاد یک مشترک المنافع دیجیتال واقعی کنترل می شود و تأیید رسمی را تسهیل می کند ، تکنیکی که به صورت ریاضی صحت کد حاکم بر معاملات را اثبات می کند و امنیت حساس ترین یا مالی با وزنه را تسهیل می کند.در عمل این بدان معنی است که Tezos یک شبکه blockchain است که به یک نشانه دیجیتالی به نام Tez یا (Tezzie (XTZ وصل می شود. بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال ، Tezos شامل استخراج نشانه های Tez نیست. در عوض دارندگان نشانک برای شرکت در مکانیسم اجماع اثبات سهام پاداش دریافت می کنند .با این حال ، با وجود شروع امیدوارکننده و یکی از بزرگترین ICO تا به امروز Tezos با تاخیرهای زیادی روبرو شده است که برخی از آنها منجر به مشکلات قانونی شده اند.

Customize this widget

آدرس سایت رسمی: https://tezos.com/
تزوس (Tezos) جالب و منحصر به فرد در میان پلتفرم های بلاک چینی

tezos چیست؟

مانند بیت کوین و اتریوم ، Tezos یک دفترچه غیر متمرکز است که از فناوری blockchain استفاده می کند. مانند Ethereum ، تزوس برای استفاده از قراردادهای هوشمند طراحی شده است (طبق گفته توسعه دهندگان Tezos یونان باستان برای قرارداد هوشمند است).برخلاف این رمزها و ارزهای قبلی رمزگذاری شده ، با این حال، تزوس مفهوم قرارداد هوشمند را یک قدم جلوتر با اجازه دادن به شرکت کنندگان به طور مستقیم کنترل قوانین شبکه انجام می دهد.Tezos قرار است یک شبکه در حال تحول باشد. این انعطاف پذیری به عنوان یکی از جنبه های مهم سیستم به حساب می آید ، زیرا عدم انعطاف پذیری و مقیاس پذیری در بیت کوین به خصوص باعث ایجاد دشواری دردهای در حال رشد برای ارزهای دیجیتال پیشرو در جهان توسط کلاه بازار شده است.

XTZ چه کاری را انجام می دهد؟

یکی از عناصر متمایز Tezos حاکمیت آن است. در حالی که اکثر بلاکچین های اولیه به تیم های توسعه و جوامع معدن اعتماد می کنند تا گزینه های جدیدی را برای طراحی انتخاب کنند ، تزوس تلاش می کند تا فرایند تصمیم گیری را به شبکه خود کاربران تبدیل کند.تزوس با ایجاد قوانین محکمی برای تصویب ارتقاء پروتکل که بعداً به طور خودکار در شبکه مستقر می شوند ، یک رویکرد اساسی را اتخاذ می کند.به عنوان یک نتیجه از این سیستم تزوس مشارکت کاربران را در فرآیند توسعه اصلی تحریک می کند. این نه تنها روند توسعه را دموکراتیک می کند بلکه به عدم تمرکز نگهداری شبکه تزوس نیز کمک می کند.در همان زمان ، توسعه دهندگان تزوس آگاه بودند که برخی از ویژگی های مهم کلیدی مورد نیاز برای حفظ با گذشت زمان هستند. به منظور اطمینان از این که این موضوع همچنان باقی مانده است ، تزوس برای اثبات ریاضی از اثبات حفظ این خصوصیات ، از اثبات رسمی استفاده می کند.در حقیقت ، این بدان معناست که شبکه Tezos به طور غیر متمرکز است ، همانطور که زنجیره های دیگر نیز وجود دارند ، در حالی که این شامل مکانیزمی است که امکان تصمیم گیری جمعی را نیز فراهم می کند. به دارندگان نشان های Tezos اجازه داده می شود که در مورد روند توسعه پروتکل در انتظار باشند.

گستردگی در عرضه اولیه سکه

Tezos با داشتن یک شبکه قدرتمند و انعطاف پذیر در هسته اصلی خود ، در عرضه اولیه سکه خود توجه گسترده ای را به خود جلب کرد. ICO از اول ژوئیه سال 2017 شروع شد و در ادامه 232 میلیون دلار درآمد کسب کرد و این امر به یکی از بزرگترین ICO های تمام زمان تبدیل شد.با این حال ، به دنبال موفقیت ICO ، یک اختلاف بزرگ بین بنیانگذار تزوس و رئیس جمهور یوهان Gevers و آرتور و Kathleen Breitman ، صاحبان حقوق مالکیت معنوی تزوس رخ داد.در نتیجه اختلاف نظر ، راه اندازی سکوی خود تزوس به طور نامحدود به تعویق افتاد. از اوایل ماه مارس 2018 ، شبکه تزوس هنوز راه اندازی نشده بود ، اگرچه پیش از این كاترین بریتمن پیشنهاد كرده بود كه این راه اندازی طی چند هفته یك كنفرانس در UCLA در 17 و 18 فوریه برگزار شود.

مشکلاتی که tezos با آن مواجه بود.

تاخیر در پرتاب یکی از دلایلی بود که Tezos به مشکل قانونی رسیده است. کاربران با طرح این ادعا كه Tezzies اوراق بهادار را تشکیل می دهند و تعدادی از آنها ثبت نشده بودند ، پرونده ای علیه این شركت به راه انداختند. این دادخواستها به دنبال این است که سرمایه گذاران بتوانند مبلغ بازپرداختی را برای خریدهایی که در ICO انجام داده اند دریافت کنند.در فوریه 2018 ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بنا به درخواست وکیل دیوید سیلور از طریق قانون آزادی اطلاعات از ارائه اطلاعات در مورد Tezos خودداری کرد. سیلور به عنوان نماینده شاکیان در دادخواست طبقاتی علیه Tezos عمل کرده بود که در نوامبر سال 2017 تشکیل شد.در اواسط فوریه سال 2018 ، سرمایه گذاران در پروژه تزوس خوش بینانه به دست آوردند که این شبکه به عنوان دو عضو هیئت مدیره بنیاد تزوس از جمله Gevers ، به طور داوطلبانه تصمیم به کناره گیری گرفت. آنها توسط اعضای جامعه تزوس میشل مونی و رایان جس جایگزین شدند.در اظهارات مربوط به جایگزینی ، رایان جس اظهار داشت: یوهان گورس و دیگو الیویه و فرناندر پونز داوطلبانه پیشنهاد استعفا از هیئت بنیاد داده اند. آنها به موفقیت پروژه Tezos متعهد شده اند و از پیشرفت آن در جهت آینده ای روشن پشتیبانی خواهند کرد. رایان جس پیش از ICO این شرکت با بریت منز در اختلاف Tezos طرفداری کرده بود.

پشتوانه مالی tezos

Tezos توجه و پشتوانه مالی زیادی را به خود جلب کرده است ، اما علاوه بر نوآوری های فناوری خود ، مرزها را به طرق بیشتری تحت فشار قرار می دهد. این شبکه همچنین محدودیت های صبر سرمایه گذار را در دنیای سریع و سریع Cryptocur ارز آزمایش می کند.

پیشنهادات تیم XTZ

مهارت های تجاری خود را با شبیه ساز بورس رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران معامله گر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به بالا معامله کنید! قبل از شروع ریسک برای پول خود ، معاملات را در یک محیط مجازی ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را به گونه ای تمرین کنید که وقتی آماده ورود به بازار واقعی هستید عمل مورد نیاز خود را انجام داده باشید. امروز شبیه ساز سهام خود را امتحان کنید.

در جامعه ی ارزها آیا tezos ارزشی هم دارد؟

در حقیقت ، یکی از مصاحبه شونده ها (که ترجیح می داد ناشناس بماند) به CoinDesk گفت که او از اینکه یک بیت کوین ماکسیمالیست باشد به دلیل عدم توانایی تغییر بیت کوین ازارز تزوس استفاده می کند.وی به CoinDesk گفت:من افراد زیادی را می بینم که از بیت کوین وارد Tezos می شوند ، زیرا ما شاهد بسیاری از مواردی بودیم که در سیستم قبلی شکسته شده بودند.شاید این تزوس چیزی است که می تواند این موضوع را حل کند.
لوکاس زوگ،(اصطلاح Tezos برای کسانی که مسئول ایجاد بلوک هستند که همچنین کارگاه هایی را در زمینه اعتبارسنجی blockchain آموزش می دهد) گفت: تولید کنندگان تزوس به اندازه کافی از یک تعهد مشترک برای مشارکت در حاکمیت برخوردار هستند که هیچگونه فشاری در نامگذاری و عدم متحد بودن یکدیگر را ندارند. در رسانه های اجتماعی به دلیل رأی ندادن. دارندگان Token همچنین نشان می دهند که آنها با کنار گذاشتن کاربران که رای را رد می کنند ، این ارزش ها را به اشتراک می گذارند.
این نوع فرهنگ به تزوس شهرت دارد که به عنوان یک گروه عالی مدیریت اداره می شود

تجارت با ارز tezos

شاید بخاطر همه این چالش ها ، مشاغل انتقال ارز از طریق رمزپایه بتوانند در ونزوئلا شکوفا شوند.یکی از این کارآفرینان ، که خواسته است فقط با نام او یعنی Jesús شناخته شود ، برای سکوی انتقال پول پرو و ونزوئلا Remesas محلی کار می کند.او گفت:ما ماهانه بین 200،000 تا 300،000 دلار دریافت می کنیم. او توضیح داد که چگونه این پلت فرم در حال حاضر مبلغی برای بیت کوین را معامله می کند ، بعداً برای والیوارا در ونزوئلا مبادله می شود.همانطور که معلوم است ، پردازش پرداخت فیات به کریپتو یک تجارت سودآور در ونزوئلا است.به گفته پلیس مهاجرت پرو ، این کشور دومین انتخاب برای مهاجران ونزوئلا است و تاکنون بیش از 865،000 ورود به آنجا رفته اند. حتی دولت نیکول مادورو اخیراً پلتفرم حواله های خود را راه اندازی کرده است که از پترو (PTR) مبتنی بر blockchain استفاده می کند.
در مورد Jess ، او گفت که ترفند مبادله با بهترین سرعت استفاده از مخاطبین مستقیم است

نتیجه گیری

اگر چه این پروژه با فرازو نشیب های زیادی برخوردار بوده است و با آن ها رو به رو شده اند ولی به نظر می رسد با انتشار نسخه آزمایشی این ارز فاصله گرفتند از مشکلات بوجود آمده . نسخه آزمایشی هنوز کار زیادی لازم دارد اما در واقع اعتماد به نفس را تقویت می کند و حاکی از آن است که پروژه هنوز زنده و سالم است.
تیم توسعه دخندگان این ارز در حال بهبودی آن هستند و این قول را داده اند که آینده ی درخشانی در انتظار آن ها است تا جایی که می توانند با بیت کوین رقابت تنگاتنگی داشته باشند و در آینده نیز جای آن را بگیرند.

Tezos چیست؟

سرعت انتقال - 77%
مارکت کپ - 1%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 64%
ارزش معادل قیمت - 13%

51%

Tezos یک دفترچه غیر متمرکز است که از فناوری blockchain استفاده می کند. مانند Ethereum ، تزوس برای استفاده از قراردادهای هوشمند طراحی شده است (طبق گفته توسعه دهندگان Tezos یونان باستان برای قرارداد هوشمند است)

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x