اکسچنج و صرافی

Tokenlon بستر مبادلات سریع ارزها

DEX Tokenlon به یک مبادله مستقل غیر متمرکز (DEX) ارتقا یافته

در ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۹، imToken ساخته شده در DEX Tokenlon به یک مبادله مستقل غیر متمرکز (DEX) ارتقا یافته است. Tokenlon متفاوت از نسخه‌های قبلی، که در آن imToken به طور ذاتی با پروتکل Kyber ادغام شده بود، اکنون نسخه جدیدی از DEX بر پایه ۰x با طراحی ابتکاری است. در آینده، Tokenlon می‌تواند به عنوان Web DApp برای ارائه خدمات در سیستم عامل‌های مختلف مانند مبادلات و کیف پول استفاده شود. Tokenlon با یک عمل ساده مبادلات ارز سریع تر، بهتر و بیشتر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در طی فرآیند مبادله، رمز از کیف پول شما خارج نمی‌شود و از طریق قرارداد هوشمند مبادله را در بلاک چین کامل می‌کند. روی Market در پایین برنامه imToken کلیک کنید. می‌توانید Tokenlon را در بالای صفحه مشاهده کنید. نشانه‌ای را که می‌خواهید مبادله کنید انتخاب کنید و تجارت را شروع کنید.

نحوه استفاده از Tokenlon

Tokenlon مجموعه‌ای از توابع مبادله ارز در imToken ۲.۰ است. این امر بر اساس قرارداد هوشمند و استفاده از پروتکل ۰x DEX برای دستیابی به مبادله سریع توکن و راحت‌تر کردن معامله دارایی است. برای دسترسی به صفحه بازار، برنامه imToken ۲.۰ را باز کرده و بر روی دکمه «بازار» در تب پایین کلیک کنید. برگه بالا را به سمت چپ بکشید و Tokenlon را پیدا کنید.

لیستی از جفت‌های معاملاتی در صفحه ظاهر می‌شود. در اینجا SNT / WETH را به عنوان مثال در نظر بگیرید. برای ورود به صفحه جفت معاملات کلیک کنید. برای ورود به صفحه معاملات، روی دکمه تجارت در تب پایین کلیک کنید.

مجوز باز کردن

قبل از معامله کردن، باید نشانه‌های تجاری را مجاز کنید. بر روی نماد «قفل» در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا مجوزهایی را که می‌خواهید تجارت کنید مجاز کنید. روشن کردن کلید مجوز WETH برای تماس با قراردادی که پرداخت ۰ ETH را آغاز می‌کند، روی Next کلیک کرده و رمز ورود را وارد کنید. پس از انتظار برای موفقیت در پرداخت، نماد «قفل» روشن می‌شود، یعنی مجوز موفقیت‌آمیز است.

Maker function

می‌توانید سفارش خود را انتخاب کنید یا آن را مستقیماً در «depth market» پر کنید. در اینجا SNT را به عنوان مثال در نظر بگیرید. گزینه «خرید» را علامت بزنید، تعداد نشانه‌هایی را که می‌خواهید مبادله کنید وارد کنید و قیمت خرید مورد نظر را تنظیم کنید. روی «خرید سفارش» کلیک کنید. پس از کلیک روی «بعدی»، رمز ورود را وارد کنید و ترتیب قرارگیری موفقیت‌آمیز است.

نحوه لغو سفارش ثبت شده

اگر می‌خواهید سفارش مکان را لغو کنید، می‌توانید روی «سفارش من» بر روی سفارش مکان کلیک کنید، «لغو» را کلیک کنید، برای لغو رمز عبور کیف پول را وارد کنید.

Taker function

شما می‌توانید سفارشات را در «Market Depth» به طور مستقیم پر کنید. سفارش محل فروش را کلیک کنید، مقدار را تنظیم کنید یا مقدار خرید را مستقیماً وارد کنید، روی «خرید بازار» کلیک کنید، اطلاعات را تأیید کنید و مرحله بعدی را وارد کنید، رمز ورود را وارد کنید تا عملیات خرید کامل شود. پس از موفقیت در معامله، سفارش را می‌توان در «جزئیات معامله» مشاهده کرد.

معاملات برنامه ای در Tokenlon

Tokenlon یک تبادل غیرمتمرکز بر اساس پروتکل ۰x است. ما آن را با در نظر گرفتن چند عنصر طراحی ساختیم:
1- تجارت سریع: همانطور که قیمت‌های خارج از زنجیره قیمت‌های نهایی را ارائه می‌دهند.
2- استفاده آسان: همانطور که کاربر با استفاده از رابط یک کلیک، آنچه را به دست می‌آورد مشاهده می‌کند.
3- مقرون به صرفه: همانطور که نشانه‌های ERC20 از طریق معاملات بدون گاز ارسال می‌شود.
4- امن تر: بدون رفتن وجه از طریق مبادله بی‌اعتماد، واریز / برداشت لازم نیست.

چرا ما یک وب dApp ساخته ایم؟

Tokenlon از زمان عرضه عمومی ما در ماه جولای به طور مداوم در حال رشد است. از آن زمان، ما با پایداری بیش از ۱ میلیون دلار در روز، به یک مقدار ثابت ۵۰۰ k دلار در روز رسیدیم. مهمتر از همه، ما در ماههای گذشته به هدف خود برای ماندن در ۳ DEX برتر Ethereum رسیده ایم.
با این پیشرفت، ما اکنون مطمئن هستیم که Tokenlon را برای افراد بیشتری به ارمغان می‌آوریم، که برای ما به معنی برنامه‌ها و وب است.
کار با imToken می‌بینیم که در آسیا، بیشتر تعاملات با رمزنگاری به طور کلی در برنامه‌ها اتفاق می‌افتد. با این حال، بخش بزرگی از کاربران – عمدتا در خارج از آسیا – هستند که در درجه اول از Metamask (یا کیف پول‌های دیگر مرورگر دسک تاپ) برای دوز روزانه استفاده از dApp استفاده می‌کنند. اینها کاربرانی هستند که Tokenlon Web را برای آن‌ها ساخته ایم.

آینده Tokenlon چیست؟

همانطور که دائماً از کاربران خود بازخورد می‌گیریم، در حال ساخت ویژگی‌هایی برای Tokenlon و افزودن نشانه به این پیشنهاد هستیم. ما قصد داریم به زودی چند ویژگی جدید و جالب را با شما به اشتراک بگذاریم!

به هر حال چرا Tokenlon مناسب است؟

شاید در مورد مبادلات غیرمتمرکز مانند Kyber Network و Uniswap چیزی شنیده باشید. هر دو روی Ethereum ساخته شده‌اند، اما کمی متفاوت از Tokenlon طراحی شده اند.
برخی از DEXها کند هستند، در حالی که برخی دیگر به طرز ناخوشایند قیمت را در حین معاملات تغییر می‌دهند. Tokenlon متفاوت است.
به طور خلاصه، مبادله غیرمتمرکز Tokenlon بر اساس ۰x است، با طراحی جلوگیری از برخورد جلو و تجارت.
Tokenlon در کمترین زمان قیمت بسیار خوبی به شما می‌دهد (خودتان را امتحان کنید و مطمئن شوید که مقایسه قیمت نشان داده شده هنگام معامله را بررسی کنید):
با خرید و فروش Tokenlon، بهترین قیمت را از چندین سازنده بازار دریافت می‌کنید که هر ثانیه به روز می‌شود: وقتی تقاضای پیشنهاد می‌کنید، سرور Backend Tokenlon برای همه سازندگان بازار درخواستی می‌فرستد، قیمت‌ها (سفارشات) بازپرداخت شده توسط بازار جمع می‌شود در سرور Tokenlon. سپس بهترین سفارش از مجموع به شما بازگردانده می‌شود و مدت زمان لازم برای انجام معامله معمولاً زیر ۶۰ ثانیه است…

بر خلاف Uniswap یا Kyber، قیمتی که می‌بینید قیمت دریافتی شماست، WYSIWYG: Tokenlon قیمت را به عنوان پیشنهادهای بی‌درنگ سازندگان بازار به روز می‌کند و به محض کلیک بر روی «مبادله» قیمت را قفل می‌کند.
اکنون، با استفاده از برنامه و نسخه وب، می‌توانید Metamask، imToken را برای تجارت در Tokenlon انتخاب کنید. اما مهمتر از همه: مهم نیست که از کدام کیف پول استفاده می‌کنید: دارایی شما همیشه در دست شما است. هیچ حساب صرافی هک شده‌ای وجود ندارد. بدون ودیعه و برداشت.

سوالات متداول FAQ

Tokenlon چیست؟

Tokenlon یک پروتکل حل و فصل تجارت غیرمتمرکز است که مبتنی بر Ethereum است.

LON چیست؟

LON یا Tokenlon Token Network، انگیزه‌هایی را برای طرف‌های درگیر در اکوسیستم Tokenlon تنظیم می‌کند، تا یک اکوسیستم در حال رشد را تضمین کند.

وب سایت رسمی: tokenlon. im
صدور کل: 200,000,000
نوع نشانه: ERC20
عملکرد نشانه: تخفیف تجاری، استخراج معاملات تجاری، ارجاع، حکمرانی

هدف LON چیست؟

LON از طریق تخفیف تجاری، استخراج معاملات تجاری و برنامه ارجاع به بازرگانان و شرکت کنندگان در اکوسیستم Tokenlon پاداش می‌دهد.

تخفیف تجاری: دارندگان LON تخفیف در هزینه‌های تجارت دریافت می‌کنند.

حکمرانی: LON به جامعه این حق را می‌دهد تا در حکمرانی توکنلون شرکت کنند، جزئیات در زمان دیگری اعلام می‌شود. برای کسب اطلاعات دست اول به انجمن رسمی اختلاف Tokenlon بپیوندید.

برنامه تشویقی LON چیست؟

LONE Incentive Plan (کوتاه: LIP) برنامه ارجاعی است که پس از بیش از ۱ میلیارد دلار از کل معاملات Tokenlon آغاز شد. LIP مسائل LON را به شرح زیر انجام می‌دهد:

در مرحله اول LIP ۵.۰۰۰، ۰۰۰ صادر می‌شود که ۲.۵٪ از کل LON را تشکیل می‌دهد
با توجه به سهم معادن تجارت «قدرت» هر کاربر، ۱.۰۰۰، ۰۰۰ LON در هفته اختصاص می‌یابد.
هر معامله‌ای که کاربر Tokenlon هزینه معاملات خود را پرداخت می‌کند، قدرت آن را مطابق با هزینه تجارت پرداخت شده دریافت می‌کند. جزئیات را در زیر ببینید.
کاربران می‌توانند از کاربران دعوت کنند یا از آن‌ها دعوت شود تا از قدرت استخراج معاملات اضافی بهره‌مند شوند. جزئیات را در زیر ببینید.

چگونه LON توزیع می شود؟

LON توسط مجموع ۲۰۰ میلیون نسخه و با هدف هم ترازی شرکت کنندگان و رشد اکوسیستم توسط Tokenlon صادر شده است. بنابراین، ۶۵٪ از LON از طریق LIP (برنامه تشویقی LON) به جامعه و ۳۵٪ باقیمانده به تیم اصلی و حامیان اولیه آن اختصاص می‌یابد.

چگونه توان استخراج معاملات تجاری LON را که هر هفته دریافت می کنیم محاسبه کنیم؟

هر معامله‌گر قدرت کارمزدی را که برابر با ۰.۶ می‌گذرد دریافت می‌کند. هر تاجری که پس از دریافت دعوت به معامله بپردازد، قدرت هزینه ۰.۷ * را دریافت می‌کند، در حالی که کاربری که وی را دعوت کرده است (یعنی مراجعه کننده) قدرت هزینه ۰.۱۵ * را دریافت می‌کند.

چگونه می توانم بدانم که هر هفته چند جایزه LON دریافت کرده ام؟

مانده LON که در داشبورد LON نمایش داده می‌شود، مبلغی است که به دست آورده اید.
در حالی که در طول هر هفته نیروی استخراج می‌کنید، فقط می‌دانید که در پایان هفته چند LON دریافت خواهید کرد. در پایان دوره / هفته، سهم شما طبق فرمول زیر محاسبه می‌شود:
LON = توان کاربر در این هفته / توان کل کاربران این هفته x ۱.۰۰۰، ۰۰۰ LON

توجه: LON اختصاص داده شده در معدن تجارت در اواخر سال جاری صادر می‌شود.

چه زمانی LON شروع به استخراج معاملات می کند؟

اولین مرحله تجارت معدن LON (یعنی استخراج پیدایش) ۲۰۲۰/۰۹/۲.۰۰:۰۰ AM (UTC) افتتاح می‌شود

چگونه LON دریافت کنیم؟

در مرحله استخراج پیدایش برنامه تشویقی LON (کوتاه: LIP)، LON از طریق استخراج تجارت و برنامه ارجاع بدست می‌آید. کاربرانی که در Tokenlon تجارت می‌کنند متناسب با هزینه تجارت Tokenlon پرداخت شده «قدرت» دریافت می‌کنند. سپس از قدرت برای محاسبه سهم هر کاربر در صدور هفتگی LON استفاده می‌شود. در عین حال، کاربران همچنین می‌توانند از دعوت کاربران دیگر برای مشارکت در معدنکاری سود ببرند. کاربران دعوت کننده و دعوت شده می‌توانند از جوایز اضافی استخراج معادن بهره‌مند شوند.

چگونه می توان نشانه های LON دریافت کرد؟

در این مرحله، LON اختصاص داده خواهد شد. خود نشانه‌های LON هنوز منتشر نشده است. جزئیات بیشتر را در زیر پیدا کنید و برای به روزرسانی به انجمن رسمی اختلاف Tokenlon بپیوندید.

من در استخراج تجاری Tokenlon شرکت کردم اما هنوز هیچ نشانه ای دریافت نکرده ام. چرا؟

در طول هر ۵ دوره یک هفته‌ای، شرکت کنندگان در استخراج معاملات «نیرو» دریافت می‌کنند. جزئیات بالا را ببینید در پایان هر دوره یک هفته‌ای، کاربران مقدار LON مشخصی اختصاص می‌دهند. این مقدار با توجه به سهم توان کاربر در کل مقدار کل توان صادر شده آن هفته محاسبه خواهد شد. جزئیات محاسبه به بالا مراجعه کنید.

رمز واقعی LON در اواخر امسال رسماً منتشر می‌شود. در حالی که LON در مراحل اولیه از قبل تعیین شده است، پس از انتشار LON می‌توان رمز واقعی LON را جمع آوری کرد. در همه حال می‌توان تعیین خاص LON را روی داشبورد بررسی کرد (به محاسبه نیرو در زیر مراجعه کنید).

چه موقع LON عملکرد انتقال را شروع می کند؟

در این مرحله LON قابل انتقال نیست. بعداً، عملکرد انتقال معامله قرارداد توکن LON باز خواهد شد. برای اطلاعات دست اول می‌توانید به انجمن رسمی Tokenlon Discord بپیوندید.

تخفیف کارمزد معامله LON چه زمانی اعمال می شود؟

از هفته دوم، با توجه به تعداد LON به دست آمده در هفته اول، معاملات آن هفته با توجه به تخفیف کارمزد معاملات کاهش می‌یابد.

TFT چیست؟

TFT یک نشان عضویت در انجمن Tokenfans است. در حال حاضر، فقط به طور رسمی توسط جامعه طرفداران imToken صادر شده است. غیرقابل انتقال است و در حال حاضر صادر نمی‌شود.

اگر به سوال من در اینجا پاسخ داده نشود چه؟

به انجمن رسمی Tokenlon Discord ما بپیوندید، جایی که تیم منتظر است تا در مورد هر گونه سوال به شما کمک کند:
با ارسال ایمیل به support@tokenlon. im از خدمات مشتری Tokenlon ما س askال کنید.
برای یافتن پاسخ، مرکز راهنمایی Tokenlon را مطالعه کنید.

نکته خطرناک مهم

قرارداد LON Token هنوز استفاده نشده است.
LON نه جمع آوری کمک مالی می‌کند و نه توکن نمی‌فروشد. همه می‌توانند در استخراج از معادن شرکت کنند تا LON به خود اختصاص دهند.
LON ارزش سرمایه‌گذاری ندارد و رمز توکن Toklon است. کاربرانی که LON را دارند از تخفیف در هزینه‌های معاملاتی بهره‌مند می‌شوند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x