کیف پول ارز دیجیتال

نقد و بررسی کیف پول Tokenpocket

نقد و بررسی کیف پول Tokenpocket

Tokenpocket یک کیف پول چند منظوره DApp است که با زنجیره‌های بلوکی در تعامل است و به معامله گران ارزهای رمزپایه این امکان را می‌دهد که به طور یکپارچه کیف پول‌های مختلف را روی چندین زنجیره مستقل کار کنند. و از این طریق به آن‌ها اجازه دهند در همان اکوسیستم همزیستی کنند. با استفاده از Tockenpocket، دیگر در مورد رشد اوراق بهادار ارزهای رمزنگاری شده ما دیگر نگران خطرات ناشی از مدیریت و نگهداری کیف پول‌های مختلف نیستیم.

اگرچه همه آن‌ها بر اساس یک پایه ساخته شده‌اند و دارای برخی خصوصیات مشترک هستند، اما سیستم عامل‌ها و پروژه‌های بلاکچین پروتکل‌های مختلفی دارند. صرف نظر از حوزه تمرکز، هر پروژه بلاکچین مبتنی بر مفهوم‌عدم تمرکز است. از نظر من تمرکززدایی دولتی است که ما به آن نیاز داشتیم اما هرگز نداشته ایم. شرکت‌های بلاک چین از درگیری واسطه‌ها با استفاده از الگوریتم‌های قراردادی خلاص می‌شوند. داده‌ها در میلیون‌ها گره رایانه ذخیره می‌شوند که به جای اینکه در یک سرور متمرکز باشند، با رویکرد peer-to-peer به هم متصل می‌شوند. همچنین، اکثر پروژه‌های بلاکچین دارای توکن‌های شبکه هستند که اقتصادی را فراهم می‌کنند که پروژه در آن حفظ شود. با این حال، این پروتکل‌های مختلف که زنجیره‌ها با آن‌ها ایجاد می‌شوند، همیشه بدون درگیر شدن برخی ابزارهای اضافی، مستقیماً تعامل ندارند.

این تفاوت در پروتکل‌ها و فناوری‌ها تنوع ایجاد می‌کند که نیاز است هر رمز پروتکل فقط روی کیف پول‌های تعیین شده آن ذخیره شود. به همین دلیل ما، به عنوان علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده، معمولاً مجبور به داشتن کیف پول‌های مختلف برای ذخیره دارایی‌های دیجیتالی مختلف هستیم. چالش‌های زیادی وجود دارد که با این مسئله همراه است. داشتن چندین کیف پول برای مدیریت و نگهداری نیاز به تلاش بیشتری دارد. تیم Tokenpocket این مشکلات را با یک DApp بسیار کاربردی همه در یک حل می‌کند. در اینجا بررسی منتقد من از این برنامه بی‌ارزش است.

معرفی Tokenpocket

Tokenpocket یک کیف پول دیجیتال جهانی برای ذخیره، ارسال و دریافت توکن‌های ارز رمزپایه است. این سیستم بر روی بلاکچین EOS ساخته شده است و از چندین رمز ارز رمزپایه پشتیبانی می‌کند. Tokenpocket روابطی را بین زنجیره‌های پروتکل‌های مختلف ایجاد می‌کند و بدین ترتیب منجر به کیف پول با طیف وسیعی از قابلیت‌ها برای رمزهای ارزهای مختلف می‌شود. با استفاده از Tokenpocket، بازرگانان رمزنگاری دیگر نیازی به داشتن چندین کیف پول برای ذخیره، انتقال و تجارت دارایی‌های دیجیتالی خود ندارند.

Tokenpocket به عنوان درگاهی برای اکوسیستم برنامه‌های غیرمتمرکز در دستگاه تلفن همراه شما عمل می‌کند. از طریق آن می‌توانید به DApp‌های مختلف در دسته‌هایی که در اینترنت مستقر شده‌اند دسترسی پیدا کنید. همچنین، ویژگی‌های آن تا آوردن خبرهای زنجیره بلوک EOS گسترش می‌یابد و شما را در مورد همه موارد مرتبط با این زنجیره به روز می‌کند. این یک الگوریتم رمزگذاری چند لایه و روش‌های بیومتریک است که همه برای اهداف امنیتی است و ایمنی دارایی‌های کاربران را تضمین می‌کند.

اجزای مختلف این DApp

رأی دهندگان BP

این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که سیستم‌های متمرکز دارای مزایای انحصاری خود هستند. با این حال، این سیستم‌ها به معنای واقعی دیکتاتور هستند. کاربران هیچ قدرتی ندارند که بخواهند روی سیستم تأثیر بگذارند. ما فقط باید مجموعه قوانین وضع شده توسط سیستم را دنبال کنیم. این مورد در بنگاه‌های اقتصادی ایجاد شده در بلاکچین وجود ندارد. روش کار فناوری بلاکچین متفاوت از عملکرد شرکتهای متمرکز است. در زنجیره بلوک، هم کاربران و هم تولیدکنندگان بلوک از حق مساوی برخوردارند. کاربران می‌توانند انتخاب کنند که شبکه در کدام گره اجرا شود. EOS از (Delegated Proof of Stake (DPOS استفاده کرد، روشی که توسط Bitshares، Steem و خالق بلاکچین‌های EOS، Dan Larimer ابداع شد. این به عنوان یک مدل دموکراتیک فناوری دیده می‌شود که در آن مجموعه‌ای از قوانین توسط جامعه‌ای از تولیدکنندگان بلوک (که معمولاً شاهد نامیده می‌شوند) و کاربرانی که از طریق بورس در سیستم سرمایه‌گذاری کرده‌اند، توافق می‌شود.

در EOS، هر سرمایه گذار با مقداری EOS در کیف پول خود حق رأی دادن به رقابت گره‌های فوق العاده معروف به Block Block (تولید کنندگان بلوک) را دارد. این اطمینان می‌دهد که همه کارها به روشی شفاف و منصفانه انجام می‌شود. همچنین، رای گیری معمولاً روش بهتری برای انتخاب ابرنواخترها فراهم می‌کند که بتواند عملکرد پایدار زنجیره EOS را حفظ کند. Tokenpocket دارای عملکردی است که به سرمایه گذاران EOS اجازه می‌دهد تا به روشی آسان به ابر ابرها رای دهند. برای رأی گیری نیازی نیست که کاربران برخی از دارایی‌های دیجیتالی خود را ردیابی کنند. داشتن یک سیستم پایدار و متعادل بر روی زنجیره کاملاً رایگان است اما ضروری است.

فعال سازی حساب

برخلاف Ethereum و برخی دیگر از بلاکچین‌ها، فعال‌سازی حساب EOS هزینه مشخصی را جلب می‌کند. حساب تازه ایجاد شده شما فقط پس از تأیید هزینه فعال‌سازی توسط شبکه تعیین شده فعال می‌شود. ایجاد یک حساب EOS در Tokenpocket بسیار آسان است. با راه اندازی برنامه بعد از نصب، این گزینه باید ارائه شود. مراحل را دنبال کنید و آن را کامل کنید. با ۴ دلار دلار آماده باشید تا فعال شوید.

منابع EOS

با نگاهی عمیق به آن، EOS حتی در صنعت بلاکچین نیز یک تغییر دهنده بازی است. این بلاکچین در مقایسه با زنجیره‌های دیگر کاملاً متفاوت عمل می‌کند. منابع خاصی که به طور مشترک در زیر زمین کار می‌کنند، براساس تعداد نشانه‌های ذخیره شده شناخته شده و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برخی از اینها CPU، RAM و شبکه هستند و از طریق ذخیره توکن به دست می‌آیند. من فکر می‌کنم باید در مورد این منابع و نحوه استفاده از آن‌ها در زنجیره ESO اطلاعاتی ارائه دهم.

The CPU 

CPU مغز شبکه‌ای است که تراکنش‌ها از طریق آن انجام می‌شوند. همچنین مدت زمانی که تولیدکننده بلوک مجوز انجام یک معامله را در نظر گرفته است، در نظر گرفته می‌شود. در میلی ثانیه اندازه گیری می‌شود و براساس ازدحام شبکه متفاوت است. RAM برای ذخیره حساب در زنجیره EOS استفاده می‌شود. هم تولیدکنندگان بلوک و هم کاربران به میزان متناظر RAM نیاز دارند. برخلاف پردازنده مرکزی، RAM قابل تفویض نیست، خریداری می‌شود و جایگذاری نمی‌شود و می‌تواند دوباره فروخته شود. شبکه در EOS مقدار داده‌ای است که می‌تواند در مدت زمان مشخصی ارسال یا دریافت شود. تخلیه پهنای باند شبکه منجر به خاموش شدن شما می‌شود و برای پرداخت هزینه بیشتر به هزینه پرداخت می‌کنید. این همان چیزی است که من از این منابع می‌فهمم. فناوری بلاکچین به هر حال اقیانوس دانش است. شما فقط می‌توانید تا ظرفیت پیشرفته خود شنا کنید. (Chuckles)

این منابع را می‌توان به راحتی از طریق Tokenpocket خریداری کرد. دکمه Resources در صفحه دارایی‌ها در برنامه موبایل یافت می‌شود. از آنجا می‌توانید منابعی را که می‌خواهید خریداری کنید انتخاب کنید و مبلغ وام را محاسبه کنید. این در واقع یک DApp عالی با قابلیت‌های مختلف است.

مرورگر DApp

در Tokenpocket یک مرورگر DApp درون برنامه‌ای وجود دارد. مرورگر DApp به ما امکان می‌دهد جهان DApp را کشف کنیم و به چندین برنامه در یک برنامه واحد دسترسی پیدا کنیم. همچنین، ما می‌توانیم یک اکوسیستم از DApp‌های محبوب خود داشته باشیم که به نظر ما روزانه مفید باشد. به نظر می‌رسد که برای اجرای چندین برنامه درون برنامه از برنامه Parallel Space استفاده کنید. با این حال، بسیار بهتر و بزرگتر از آن است.

شروع کار با کیف پول Tokenpocket

برنامه Tokenpocket برای دستگاه‌های دستی Android و iOS و همچنین دستگاه‌های دسک تاپ در دسترس است.

1- برای دریافت صفحه پشتیبانی شده توسط دستگاه خود به صفحه اصلی آن مراجعه کنید. در این پیمایش، از یک برنامه Tokenpocket بارگیری شده در دستگاه Android من استفاده خواهیم کرد. از طریق این لینک می‌توانید آن را در Google play دریافت کنید.

2- پس از نصب، برنامه را راه اندازی کنید و باید صفحه نمایش داده شده در زیر را مشاهده کنید. از صفحه اول می‌توان دریافت که بلاک چین فعلی به طور پیش فرض EOS است. با استفاده از دکمه کلیک برای سوئیچ که در بالا نشان داده شده است می‌توانید به زنجیره‌های دیگر بروید.

3- با کلیک بر روی آن، می‌توانیم لیستی از بلاکچین‌های مختلف پشتیبانی شده توسط Tokenpocket را مشاهده کنیم همانطور که در زیر نشان داده شده است.

4- اکنون به صفحه اصلی کیف پول برگردید. سه گزینه برای انتخاب کاربر جدید این DApp وجود دارد. وارد کردن حساب، ایجاد حساب یا پیش نمایش یک حساب ثابت (در حالت بازدید کننده). در حال حاضر، ما می‌خواهیم پیش از یک حساب ایجاد شده در حالت بازدید کننده، پیش نمایش کنیم تا بتوانیم برخی کارها را انجام دهیم. بعداً، یک حساب جدید ایجاد خواهیم کرد و خواهیم دید که چگونه این کار انجام می‌شود. در زیر حساب Visitor Mode به نام TheEOSPortal وجود دارد. این دارایی‌ها شامل EOS، TPT، DICE، DLX، POST، SKR و FWEOS با مانده ۱۳.۵۷ دلار است.

انتقال دارایی از کیف پول Tokenpocket

1- برای انتقال برخی از توکن‌ها، بر روی دکمه انتقال زیر تراز کیف پول کلیک کنید و باید صفحه انتقال را مانند تصویر زیر مشاهده کنید.

2- همانطور که در اینجا مشاهده می‌کنید، می‌توانید از طریق مخاطب خود به آدرس ذخیره شده منتقل شده یا کد Qr گیرنده را اسکن کنید. با این حال، گزینه سوم را انتخاب می‌کنیم و به صورت دستی جزئیات گیرنده را پر می‌کنیم.

3- جزئیات مورد نیاز را پر کنید و انجام معامله باید به همین آسانی انجام شود.
برای دریافت برخی از نشانه‌های EOS، بر روی دکمه دریافت زیر تراز کیف پول خود کلیک کنید. صفحه بعدی کد QR و آدرس کیف پول شما را نشان می‌دهد. مقدار توکن را که می‌خواهید دریافت کنید مشخص کنید (این اختیاری است)، آدرس را کپی کرده و برای فرستنده ارسال کنید.

مشاهده منابع EOS در کیف پول Tokenpocket

برخی از منوها در زیر تراز کیف پول قرار دارند. اولین دکمه Resource است که شما را به صفحه منابع EOS می‌رساند.

برای اولین بار با کلیک بر روی آن، Tokenpocket به شما نکاتی را در مورد چگونگی مصرف منابع مانند عملیات تجاری به شکل زیر نشان می‌دهد. منبع (CPU / NET (CPU و شبکه ابتدا نمایش داده می‌شود.

در اینجا، ما می‌توانیم ظرفیت‌های CPU / NET قبلاً استفاده شده و باقی مانده را ببینیم. ما می‌توانیم CPU / NET را با رمزهای EOS به حساب خود و دیگران واگذار و بازپرداخت کنیم. ما فقط باید مقدار EOS مورد نظر را وارد کنیم و برای تکمیل عملیات روی Delegate یا Refund کلیک کنیم.

با کلیک بر روی RAM ما را به صفحه نشان داده شده در زیر می‌رساند. در اینجا، ما می‌توانیم ظرفیت RAM را برای / به حساب خود یا دیگران بخریم یا بفروشیم. باز هم، ما فقط باید مقدار رمز EOS را وارد کنیم و روی Buy / Sell کلیک کنیم.

رأی دادن به EOS و پروکسی

در کنار منابع، دکمه رأی دادن وجود دارد. با کلیک بر روی این دکمه ما به صفحه Nodes Voting می‌رویم که می‌توانیم گره‌هایی را که می‌خواهیم به آن‌ها رأی دهیم انتخاب کنیم. ما می‌توانیم با انتخاب آن‌ها، با کلیک بر روی علامت + در جلوی هر گره، به چندین گره رأی دهیم. سپس برای اتمام کار روی رأی دادن کلیک کردیم. برای تمرین رأی دادن به پروکسی، روی نماد رأی دادن به پراکسی که در کنار رأی گیری گره نشان داده شده است کلیک می‌کنیم. هر پروکسی موجود در لیست دارای یک دکمه در کنار آن است که برچسب‌گذاری شده به او رأی دهید. ما همچنین می‌توانیم به چندین پروکسی رأی دهیم همانطور که می‌توانیم برای گره‌ها کار کنیم.

مجوز و سایر ابزارها

در صفحه مجوز، می‌توانیم کاربران بیشتری را به حساب خود اضافه کنیم. همچنین، می‌توانیم مجوزهای فعال و آستانه را تنظیم کنیم. ابزارهای دیگری که در این صفحه قابل دسترسی هستند در زیر نشان داده شده است.

صفحه اخبار

صفحه اخبار TokenPocket وبلاگی است که از طریق آن به روزرسانی‌ها در مورد بلاکچین EOS به کاربران منتشر می‌شود. این موجودیت دیگری است که ویژگی‌های باورنکردنی این DApp شگفت‌انگیز را به ما نشان می‌دهد.

مرورگر DApp

مرورگر DApp ما را به اکوسیستم DApp هدایت می‌کند، جایی که می‌توانیم برنامه‌های مختلف غیرمتمرکز موجود در وب را کشف کنیم. این DApp‌ها برای کاوش آسان در گروه‌ها دسته‌بندی می‌شوند. در حالی که ما در Tokenpocket هستیم، مرورگر DApp با خیال راحت ما را به سایت‌های شخص ثالث هدایت می‌کند و در نتیجه به ما امکان دسترسی همزمان به چندین قابلیت را می‌دهد. صفحه چت سپس ما را به یک پیام رسان رمزگذاری شده برنامه به برنامه منتهی می‌کند. از طریق این پیام رسان می‌توانیم با چهره‌های برجسته این صنعت، شبکه گسترده ارتباط برقرار کرده و موارد زیادی را بدست آوریم. همچنین، در صورت نیاز، می‌توانیم با سایر کاربران این DApp تجارت کنیم.

صفحه و تنظیمات نمایه

صفحه نمایه جایی است که ما حساب‌ها، کیف پول‌ها و دارایی‌های خود را مدیریت و کنترل می‌کنیم. اولین مورد در این لیست Asset Overview است که حاوی اطلاعات مربوط به دارایی‌های ما است. در کنار این دکمه مدیریت کیف پول وجود دارد که از طریق آن می‌توانیم کیف پول‌های موجود را مدیریت کرده و کیف‌های جدیدی ایجاد کنیم. در مورد چگونگی ایجاد کیف پول جدید بعداً در این پست بحث خواهیم کرد. در صفحه تنظیمات، می‌توانیم گره‌های حساب خود را مدیریت کنیم. گره‌های آداب و رسوم را به موارد پیش فرض موجود تغییر داده و اضافه می‌کنیم. همچنین، می‌توانیم اعلان‌های فشاری، امنیت افزوده (به عنوان مثال رمز عبور) و بسیاری موارد دیگر را فعال کنیم.

ایجاد کیف پول جدید

1- برای ایجاد کیف پول جدید، به نمایه کاربر بروید و روی مدیریت کیف پول کلیک کنید.

2- کیف پول‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود و در دکمه، دکمه افزودن کیف پول را مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید و صفحه نمایش داده شده در زیر ظاهر شود.

3- Tokenpocket قابلیت پشتیبانی از بلاکچین‌های مختلف را دارد. موردی را که می‌خواهید روی آن کیف پول ایجاد کنید انتخاب کنید. اگر کیف پول موجود دارید، می‌توانید با استفاده از کلید خصوصی، کد mnemonic یا Keystore آن را وارد کنید.

4- ما پیش خواهیم رفت و کیف پول جدیدی ایجاد خواهیم کرد. ما باید نام کیف پول را ارائه دهیم و یک رمز عبور قوی ایجاد کنیم اما می‌توانیم آن را به خاطر بسپاریم. از آنجا، از ما خواسته می‌شود که مراحل پشتیبان گیری از کیف پول را انجام دهیم. دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و تنظیمات را انجام دهید.

مزایا کیف پول Tokenpocket

ویژگی های چندگانه

من در گذشته از چند DApps کیف پول استفاده کرده‌ام و بسیاری از آن‌ها را مرور کرده ام. من تا به حال به مواردی نرسیده‌ام که به اندازه Tokenpocket دارای ویژگی‌های خاص باشند. این یک DApp عالی است که مجهز به ابزارهای مختلف برای کمک به بازرگانان در انجام موثر و ایمن معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. این DApp ارتباط مستقیمی با شبکه زنجیره‌ای EOS دارد و با آن می‌توان کارهای زیادی را انجام داد. باور نکردنی!

از بلاکچین های مختلف پشتیبانی می کند

من علاقه‌مند به بلاکچین‌های مختلف هستم و ثروت زیادی به آن‌ها می‌رسانم. این به من چاره‌ای نداشت جز اینکه چندین برنامه کیف پول بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنم تا بتوانم همیشه در هر زمان و هر مکان معاملات انجام دهم. با این حال، با Tokenpocket یک تجربه کاملا متفاوت به وجود می‌آید. این DApp با بیش از پنج بلاکچین بزرگ که هزاران رمز رمز ارز روی آن‌ها نشسته است تعامل می‌کند. به راحتی می‌توان صدها رمز مختلف ارز رمزنگاری شده را در این برنامه واحد ذخیره، ارسال و دریافت کرد. این برای من افسانه‌ای است.

رابط بصری

Tokenpocket نه تنها به ابزارهای فن آوری زیادی مجهز است که تجربه کاربران را به سطح بالاتری می‌رساند بلکه از رابط کاربری بسیار دوستانه‌ای نیز برخوردار است. استفاده از آن برای تازه کارها و پیشکسوتان بسیار آسان است.

خیلی سریع

معمولاً شناخته شده است که DAppها با چنین ویژگیهای متعددی به کندی عمل می‌کنند. Tokenpocket کاملاً خیره کننده است. هر درخواست را در یک چشم به هم زدن پردازش می‌کند. اگر در غیر این صورت با شما است، به من اعتماد کنید، شما به یک دستگاه تلفن همراه دیگر نیاز دارید.

معایب کیف پول Tokenpocket

خب، وقتی در نهایت یکی را پیدا کردم، قطعاً این پست را به روز می‌کنم. با این حال، من نمی‌دانم که چه مدت طول می‌کشد. به طور خلاصه، تنها اختلافی که این DApp در حال حاضر دارد این است که هنوز هیچ گونه اختلافی ندارد. حیرت انگیز.

رتبه بندی

فکر می‌کنید من دلیلی دارم که به این DApp چیزی کمتر از ۵ ستاره کامل بدهم؟ این تیم یک کار شگفت‌انگیز برای ایجاد چنین کیف پول عالی DApp با ویژگی‌های مختلف انجام دادند. این پروژه از بالاترین استاندارد برخوردار است و از نظر من بی‌نظیر است. حالا میفهمی من چی میگم؟ این DApp کاملاً ۵ ستاره کاملاً شایسته خود را دارد.

سلب مسئولیت کیف پول Tokenpocket

این توصیه مالی و همچنین ضمانت یا وعده‌ای در رابطه با نتیجه‌ای نیست که ممکن است از استفاده از مطالب فوق حاصل شود. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای اطلاع‌رسانی و سرگرمی است. نباید به عنوان مشاوره مالی و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود. هیچ کس نباید بدون مشورت با مشاور مالی خود و یا انجام تحقیقات و دقت کافی، هیچ نوع تصمیم مالی را اتخاذ کند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x