معاملات آنلاین

قبل از هر اقدامی، با ابزارهای هر دو بازار آشنا شوید. هرگز فراموش نکنید که سودهای کلان در بازار ارزهای دیجیتال و بورس، نصیب افراد حرفه­ ای خواهد شد. پس تا زمانی که در ابتدای مسیر هستید و نیاز به مطالعه دارید، بدون مشاوره وارد معامله ارز دیجیتال و یا معامله بورس نشوید. اما…
نگران نباشید ما همیشه در کنار شما هستیم

تریدینگ

ترید (Trade) ارز دیجیتال به معامله یا خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال گفته می‌شود که با هدف کسب سود انجام می‌گیرد. فرد معامله‌گر یا تریدر با هدف کسب سود از نمودارهای قیمتی، اخبار بازار و رویدادهای آتی بازار استفاده می‌کند.
راه‌های زیادی برای ترید ارز دیجیتال وجود دارد که از جمله رایج‌ترین آنها ترید از طریق اکسچنج‌ها یا صرافی ارز دیجیتال مثل Binance و HitBTC است.

بورس

بورس بازاری است که در آن دارایی‌ها خرید و فروش می‌شوند. در بورس بستری ایجاد شده تا خریداران و فروشندگان بتوانند معاملات را انجام دهند. در این بازار قوانینی وجود دارد که منافع سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران را حفظ می‌کند. به عبارت بهتر، بورس سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران را گرد هم می‌آورد تا هر دو با توانایی‌ها و دارایی‌هایی که دارند موجب منفعت دو طرف شوند.
راه‌های زیادی برای معامله در بورس وجود دارد که از جمله رایج‌ترین آنها استفاده از کارگزاری های مثل آگاه و مفید است.

ترید در بایننس

بایننس (Binance) در حال حاضر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیاست که کاربران سراسر جهان می‌توانند در آن به معامله یا همان ترید ارزهای دیجیتال بپردازند. ساخت حساب در سایت بایننس کاملا رایگان است و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.

نحوه کار بایننس به‌گونه‌ای است که خریداران و فروشندگان در آن جمع می‌شوند و سفارش خرید یا فروش خود را ثبت می‌کنند و این پلتفرم به صورت خیلی سریع معامله بین خریداران و فروشندگان را جوش می‌دهد و در ازای آن مقداری کمیسیون از معامله دریافت می‌کند.

ورود به Binance

در طی چند دقیقه کریپتو را بخرید و بفروشید!

#ترید_در_بایننس

ترید در هیت بی تی سی

صرافی HitBTC به عنوان یکی از برترین صرافی های ارز دیجیتال از لحاظ حجم معاملات رده بندی می‌شود. و به دلیل حساب های ناشناس و آسان گرفتن معاملات ارزهای رمزنگاری شده مشهور است. یکی از بخش هایی که صرافی HitBTC را از اکثر صرافی ها متمایز می‌کند، تعداد گزینه های ارزهای دیجیتال موجود در این صرافی است.

احراز هویت در این صرافی اجباری نیست، مگر اینکه شما بخواهید با فیات معامله کنید. پس از ثبت نام، شما یک حساب عمومی با امکان سپرده گذاری و برداشت نامحدود ارز رمز نگاری شده را دریافت می‌‌کنید.

ورود به Hitbtc

پیشرفته ترین صرافی بیت کوین!

#ترید_در_هیت_بی_تی_سی

نمودار تحلیل قیمت

 

 

آموزش بورس ایران

 

روش های معامله در بورس

معامله‌گری روزانه: در این روش معاملات به‌صورت روزانه و ساعتی برای کسب سود انجام می‌شود که نیاز به تخصص بالا و مطالعهٔ بالا دارد.
معاملات بلندمدت: در روش معاملات بلندمدت، تحلیل‌ها و هدف‌گذاری‌ها در بازهٔ زمانی بسیار بزرگ‌تری مانند ۶ ماهه، یک‌ساله و بیشتر بررسی می‌شود.

بورس کالا

بازاری که در آن خرید و فروش کالاهای معین صورت می گیرد و به طور منظم و دایٔم فعال است بورس کالا نام دارد. در بورس کالا معمول مواد خام و مواد اولیه مورد معامله قرار می گیرد. هر بورس کالایی را با نام همان کالایی که مورد معامله قرار می گیرد نامگذاری می کنند. مثل بورس نفت و بورس گندم.

بورس ارز

در بورس ارز، همان طور که از نام آن مشخص است، کار خرید و فروش پول های خارجی انجام می گیرد. این بورس در کشور ما فعال نیست اما در کشورهای پیشرفته فعالیت چشمگیری دارد.

بورس اوراق بهادار

در بورس اوراق بهادار دارایی های مالی از قبیل سهام، اوراق مشارکت و… مورد معامله قرار می گیرد. در ایران، به بازار خرید و فروش اوراق بهادار که به طور رسمی و دایٔمی در محل معینی تشکیل می شود “بورس اوراق بهادار” می گویند ولی ما در این نوشته برای اختصار آن را بورس یا بورس اوراق بهادار می گوییم.

 

دکمه بازگشت به بالا