قراردادهای هوشمند

قرارداد هوشمند trondex با 200% سود

trondex یک قرارداد هوشمند با 200% سود بابت سرمایه گذاری شما است. سایت TronDEX بر پایه بلاک چین ترون Tron طراحی شده است. این قرارداد منبع باز و تایید شده است و دارای ریسک کمتری است.

به زودی با یک ایردراپ رایگان TDX شما با داشتن 1000 تا ترون می توانید 1 دانه TDX دریافت کنید و در صرافی های معتبر قابل معامله است. کمترین مقدار سرمایه گذاری در این قرارداد هوشمند 100 دانه ترون می باشد شما با سرمایه گذاری 100 دانه ترون می توانید در این سایت شروع به کسب درآمد کنید.

آموزش قرارداد هوشمند trondex

برای وارد شدن به این قرارداد باید دارای کیف پول TronLink یا Tron Wallet باشید. کیف پول را نصب کنید و وارد کیف پول شوید و سایت TronDEX را باز کنید با این کار به صورت خودکار وارد قرارداد می شوید و شروع به سرمایه گذاری کنید.

Investment: مقداری که در این قرارداد سرمایه گذاری کردید.
Invest: از این بخش می توانید سرمایه گذاری کنید.
Your Daily Profit: درصد سود روزانه شما
Payout: مقدار برداشت شما
Withdrawable: موجودی قابل برداشت
با استفاده از گزینه Withdraw می توانید مقدار سود خود را به کیف پول خود انتقال دهید.
Available referrals: مقدار سود شما از زیرمجموعه ها
این سایت دارای سه سطح زیرمجموعه گیری است.
1st level referral 5%
2nd level referral 2%
3rd level referral 0.5%

میزان سود قرارداد هوشمند

طبق این قرارداد شما میزان بازگشت سرمایه شما 200% است و پاییه سود روزانه 1% است و برای این که شما سود را برداشت نمی کنید هم هر روز 0.1% به سود شما اضافه می شود و با برداشت سود باز به 1% روزانه برمیگردد. هر موقع بالانس قرارداد به 1,000,000 trx برسد سود روزانه 0.1% برای همه کاربرها افزایش می یابد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x