معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال وی چین VeChain چیست؟

vechain (vet) cryptocurrency

VeChai یک سکوی دوتایی ، blockchain بر روی service BaaS است که در ابتدا در شبکه قراردادهای هوشمند Ethereum ساخته شده است تا کاربران شرکت های خدماتی را ارائه دهد. شبکه اصلی آن 30 ژوئن 2018 راه اندازی شد. VeChain در درجه اول روی زنجیره تامین و ارائه راه حل های اینترنت اشیا متمرکز است. VET رمزنگاری اختصاصی VeChain Thor است و از VTHO برای پرداخت مبادلات ارزی استفاده می شود.وی چین از یک تراشه هوشمند اختصاصی برای پیاده سازی در تراشه های NFC ، ردیاب های RFID و کدهای QR استفاده می کند تا IoT شرکت را روی تخته زنجیر قرار دهد.

Customize this widget

سایت رسمی: vechain.com

مقدمه ای در رابطه با Vechain

وی چین یک پلتفرم بر پایه بلاک چین است که تمرکز اصلی آن روی مدیریت زنجیره تامین، قرارداد های هوشمند و سرویس های مالی می باشد. نام توکن این شبکه VEN است که اولین ارز دیجیتالی بود که برای بازیابی از حادثه برنامه ای ساخت و همچنین با دولت چین همکاری کرد.

وی چین در سال 2015 عرضه شد. که آن را به یکی از قدیمی ترین کمپانی ها در حوزه بلاک چین تبدیل می کند. این پلتفرم نامتمرکز قرارداد های هوشمند که در سنگاپور واقع شده است. بسیاری وعده همکاری با این پروژه را داده اند اما پیش از این ها هم این بلاک چین توسط کمپانی های مختلفی از جمله کمپانی های فعال در زمینه فروش کالا های لوکس گرفته تا کشاوری استفاده شده است.

بنیان وی چین، سیستمی بهره مند از دو کوین جداگانه را معرفی کرده است؛ اولی VET و دیگری VeThor. این کار به این منظور انجام شده که انعطاف پذیری، طول عمر بیشتر و پایداری بیشتری در این سیستم دیده شود.علاوه بر این باعث می شود تا کارمزد تراکنش ها به طور مستقیم در نوسان قیمت توکن VET تاثیری نداشته باشد و بنابراین بلاک چین VeChainThor برای فعالیت های اقتصادی و تجاری هم برای کاربران دولتی و هم سازمان های عادی گزینه بهتری می شود.

چرا وی چین ساخته شد و هدفش چیست؟

وی چین به این منظور ساخته شد تا پلتفرمی قابل اعتماد و مقیاس پذیر باشد.هدف آن ساخت یک محیط قوی و توزیع شده برای کسب و کار است که بدون نیاز به یک هسته مرکزی کار کند.
هدف وی چین این است که شفافیت بیشتری به مشتریان و کسب و کار ها ارائه کند. این توکن را نمی توانید استخراج کنید ولی در بستر شبکه اتریوم کار می کند.

 • این توکن به دارنده اش اجازه استفاده و اشغال کردن بلاک چین VeChainTor را می دهد.
 • این امکان را فراهم می کند تا فعالیت های اقتصادی و تجاری را از طریق آن انجام دهید.

مزایای ارز دیجیتال وی چین

در زمینه اهداف تجاری: این بلاک چین طراحی شده تا نیازمندی کمپانی ها را برطرف کند و امید بر این است تا کمپانی های بیشتر برای استفاده به آن بپیوندند. به همین دلیل نقشه راهی در این باره در نظر گرفته شده است تا تیم پشت این پروژه مطمئن شوند که برای هر نوع استفاده تجاری آماده است.

در زمینه کنترل جامع: به نظر می رسد که وی چین به دنبال فراهم ساختن تعادلی بین کاربرد و نامتمرکز ساختن امور است. بلاک چین VeChainThor دارای ابزاری داخلی برای مدیریت و نظارت است که شامل KYC (احراز هویت کاربران) و رای گیری برای اطمینان از پشتیبانی از قرارداد های هوشمند می شود.

در زمینه اثبات اختیار: این بلاک چین از الگوریتم اثبات اختیار (Proof of Authority) برای توافق بین تمام گره های شبکه استفاده می کند. این بلاگ چین دارای 101 گره صاحب اختیار است که از طریق یک لیست مجاز اعضای آن مدیریت می شوند. گره ها که ممکن است افراد یا موسسات باشند، نیاز به یک سری استاندارد های امنیتی، سخت افزار و مدارک دارند.

عملکرد بازار Crypto VET و VTHO

اوج قیمت VET تاکنون از لحاظ فنی 9.55 دلار بوده است ، که در 22 ژانویه 2018 رخ داده است. کل عرضه 86،712،634،466 VET است.در این زمان ، این یک نشانه ERC-20 بود که روی blockchain Ethereum به نام VEN قرار داشت. هنگامی که شبکه اصلی VeChain (همانطور که در آن زمان نامیده می شد) راه اندازی شد ، VEN با نسبت 1 100 VET به VET تبدیل شد. علاوه بر این ، VTHO تولید می شود (مانند GAS در شبکه NEO) و به نرخ پایه 0.000432 1 VET به دارندگان VET اعطا می شود.با تمام این موارد در نظر گرفته شده ، اوج قیمت VET تاکنون در 4 سپتامبر 2018 0.019533 دلار است و اوج قیمت VTHO تاکنون 0.040216 دلار در اول آگوست 2018 بوده است.ICO VeChain Thor ICO از 17 اوت تا 17 سپتامبر 2017 اتفاق افتاد و ارزش تقریبی 20 میلیون دلار ارزش ETH را به خود اختصاص داد. اولین ICO که در شبکه اصلی VeChain Thor راه اندازی شد ، Plair (یک سیستم پاداش بازی مبتنی بر VeChain و blockchain) در تاریخ 25 مه 2018 بود.

خلاصه نسخه نهایی VeChain Thor

VeChain Thor آن نام بازاریابی جذاب را که انتظار دارید از رمز رمزنگاری برخوردار باشد ، ندارد. این بدان دلیل است که برای مصرف کنندگان در نظر گرفته نشده است VeChain Thor یک زنجیره ایمن و در سطح سازمانی است که به کل زنجیره تأمین از انتها تا انتهای دیگر خدمات می دهد. بنیاد ویچین موفقیت VeChain Thor را با این ترکیبات مهم تضمین کرد.با وجود این قطعات ، به همراه لیست گسترده ای از شرکای شرکتی ، VeChain Thor یک گوهر درخشان در بخش blockchain است. به دنبال آن باشید تا زمانی که بنیاد ویچین مشتریان خود را متقاعد به ادامه استفاده از آن کند ، ارزش خود را حفظ کند.

تیم vechai

تیم اصلی VeChain Thor شامل مدیرعامل Sunny Lu ، CFO Jay Zhang ، COO Kevin Feng و CTO Jianliang Gu هستند. این مجموعه در سال 2015 پروژه را با شجره نامه هایی آغاز کرد که شامل خدمات LV China ، PwC ، Deloitte و TCL ارتباطات است. این یک تیم مستحکم است که راه حل های نرم افزاری سازمانی مستقر در سراسر چین ، شانگهای و آسیای جنوب شرقی را درک می کند.

بستر های نرم افزاری وی‌چین بر روی بلاک چین

پلتفرم blockchain VeChainThor یک کلکسیون عمومی است که برای “اتخاذ مشاغل انبوه” در نظر گرفته شده است. این دو نشانه دارد: VET و VTHO. VET نشانه ارز وی‌چین است که برای حمل ارزش یا “پول هوشمند” از قراردادهای هوشمند استفاده می شود. به عبارت دیگر ، معاملات مربوط به برنامه های غیرمتمرکز که در blockchain VeChain اتفاق می افتد از VET استفاده می کند. این برای سرمایه گذاری توسط عموم مردم در دسترس است.نشان VTHO مخفف VeChainThor Energy است و به عنوان VeThor Energy نیز شناخته می شود. این برای استفاده از معاملات در ویچین استفاده می شود و برابر با هزینه انجام معاملات در blockchain آن است.

پذیرش جهانی در رابطه با vechain

رتبه فعلی بازار VeChain دارای یک سرمایه بازار 2،132،582،594 دلار و میانگین ارزش معاملات آن 159،879،000 دلار است. تعداد کل ویچین 526،051،839 سکه منتشر شده است.ویچین در مقایسه با سایر بلاکچین ها و ارزهای رمزنگاری شده در طی مدت زمانی کوتاه با رشد سریع روبرو شده است. مستقیم از رتبه 90 توانسته است به مقام شانزدهم برسد.

در حال حاضر وی‌چین با 14 شرکت زیر در حال مشارکت و همکاری است:

 1. Babyghost
 2. BitOcean
 3. China Unicorn
 4. Directed Imported Goods
 5. DNV GL
 6. Healthcare Co Ltd
 7. Hyperledger
 8. Jiangsu Printed Electronics Co Ltd
 9. Kuehne & Nagel
 10. MadeForGoods
 11. Microsoft
 12. PwC
 13. Renault
 14. Xiamen Innov Information Technology Co Ltd

VET چیست؟

سرعت انتقال - 23%
مارکت کپ - 3%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 47%
ارزش معادل قیمت - 13%

37%

VET رمزنگاری اختصاصی VeChain Thor است و از VTHO برای پرداخت مبادلات ارزی استفاده می شود.وی چین از یک تراشه هوشمند اختصاصی برای پیاده سازی در تراشه های NFC ، ردیاب های RFID و کدهای QR استفاده می کند تا IoT شرکت را روی تخته زنجیر قرار دهد.

User Rating: Be the first one !
5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x