exbonds
سرمایه گذاری

معرفی و آموزش کسب درآمد از سایت Wisedeposit.com

سرمایه گذاری با ریسک کم و بازدهی بالا

وضعیت: در حال پرداخت

سایت سرمایه گذاری wisedeposit.com یک سایت سرمایه گذاری فوق العاده است که بیش از 20% سود منطقی ماهانه به شما پرداخت می کند. درصد سود هفتگی سایت wisedeposit.com 5% می باشد.

پرسش و پاسخ سایت wisedeposit.com

چرا باید در سایت wisedeposit.com سرمایه گذاری کنیم؟

WiseDeposit یک سیستم تأمین مالی بین المللی است که در آن افراد به منظور تأمین و دریافت بودجه سایر اعضای داوطلبانه وبسایت با یکدیگر تعامل می کنند. این سیستم براساس اصل صندوق کمک های متقابل پیشرفته مدرن بهبود یافته است که قابلیت اطمینان آن با برنامه پرداخت و حمایت از سپرده ها با سازگاری تضمین می شود.

نحوه کسب درآمد وبسایت

سرمایه گذاری در WiseDeposit (وب سایت رسمی wisedeposit.com) یک پروژه HYIP با بهره متوسط با برنامه های سرمایه گذاری از 1 تا 62 هفته و بازده 5 تا 291 درصد برای کل دوره سرمایه گذاری است. نقدی: 5٪

آیا پروژه WiseDeposit پرداخت دارد؟

بله ، این پروژه به طور عادی کار می کند و سود سهام خود را به سرمایه گذاران خود می پردازد.

چقدر می توانید درآمد کسب کنیم؟

هر ابزار سرمایه گذاری مزایا و معایب خاص خود را دارد. بسته به استراتژی سرمایه گذاری، شما می توانید 30 تا 100٪ در سال به دلار حساب کنید. از طرف دیگر سودآوری به هیچ وجه تضمین نمی شود.

کدام پلن را انتخاب کنیم؟

برنامه بازاریابی “سپرده M” برای سرمایه گذاری بهینه مناسب است.

چقدر دریافت می کنم؟

cashback این سایت 5% سود هفتگی می باشد.

سود زیرمجموعه گیری چقدر است؟


10%-2%-0.5%-0.3%-0.2%-0.1%-0.1%-0.1%

سیستم پرداخت

Perfect Money, Payeer, NixMoney

بررسی سایت WiseDeposit.com

سایت WiseDeposit.com در May 13, 2017 استارت خورد. بازاریابی بسیار جالبی است. در صفحه اصلی wisedeposit.com، بازاریابی به عنوان 3 برنامه سرمایه گذاری توصیف شده است. در حقیقت، برنامه های بسیار بیشتری وجود دارد و شما می توانید برای مدت زمان 1 تا 52 هفته سرمایه گذاری کنید و طبیعتاً هرچه مدت زمان سپرده طولانی تر باشد، سود سوده انباشته بیشتر می شود. کلیه اطلاعات مربوط به مدت و درصد سود را می توان در بخش “پلن ها” مشاهده کرد که کلیه برنامه سودآوری را برای اعضا و شرکت کنندگان در سیستم شرح می دهد.

توصیه می کنیم به مدت 1 هفته با عملکرد 5٪ در 7 روز سرمایه گذاری کنید. سپرده و سود در پایان دوره سرمایه گذاری محاسبه می شود. سود خالص 5٪ ، با 5٪ پاداش – سود 10٪. همچنین فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد پروژه تحت بررسی بیگ والت به اشتراک بگذارید!

برای دریافت درآمد منفعل دائمی ، فقط باید یک بار حلقه بسازید و پرداخت دائمی دریافت کنید. به عنوان مثال، شما تصمیم گرفتید بعد از 20 هفته درآمد منفعل دریافت کنید، برای این کار شما باید هر هفته یک سپرده جدید ایجاد کنید. در نتیجه، شما 20 سپرده دریافت می کنید که بخشی از سود را برای سرمایه گذاری مجدد به شما می فرستد و مابقی آن به عنوان سود خالص برای شما باقی می ماند و از هفته 21 شروع می کنید بدون سرمایه گذاری بیشتر منابع شخصی، درآمد منفعلانه دریافت خواهید کرد.

با انتخاب سپرده های بلند مدت، بازده های بسیار بیشتری دریافت خواهید کرد. به تدریج می توان سودآوری را افزایش داد، با افزایش میزان سرمایه گذاری مجدد، میزان پرداخت افزایش می یابد و بر این اساس، درآمد منفعل شما نیز افزایش می یابد.

نکته جالب دیگر این است که تمام سپرده های اعضای سایت WiseDeposit.com علاوه بر این توسط سیستم سازگاری برنامه پرداخت بیمه می شوند.

پاداش سایت WiseDeposit.com

پاداش وابسته فقط برای وجه های جدید پرداخت می شود. وجه های جدید پولی است که منفی به پول برداشت شده و پولهایی که به عنوان واریزی برای سپرده دریافت می شود وارد سیستم می شود. بنابراین، پاداش حاصل از سایت طبق همان اصل اعتبار داده می شود.

مثال

شما 100 دلار سرمایه گذاری کرده اید و 120 دلار از پروژه دریافت کرده اید (100 دلار مبلغ واریز شما، 20 دلار سود است).
اگر تصمیم دارید تا مبلغ حداکثر 120 دلار شامل سرمایه دیگر در پروژه سرمایه گذاری کنید، پاداش این سپرده به دلیل آن نیست.
اگر مبلغ سرمایه گذاری بیش از 120 دلار باشد، بیایید 150 دلار بگوییم، پس از تفاوت بین سپرده جدید خود و مبالغ قبلی دریافت شده از سیستم پروژه، پاداش دریافت می کنید. یعنی 150 دلار – 120 دلار = 30 دلار.

بهترین پلن های سرمایه گذاری سایت WiseDeposit.com

Deposit M مدت زمان پلن: 1 ماه درصد سود: 120% زمان پرداخت: پایان دوره پلن حداکثر سرمایه گذاری: 200$

Deposit L مدت زمان پلن: 3 ماه درصد سود: 135% زمان پرداخت: پایان دوره پلن حداکثر سرمایه گذاری: 600$

Deposit XL مدت زمان پلن: 6 ماه درصد سود: 150% زمان پرداخت: پایان دوره پلن حداکثر سرمایه گذاری: 1300$

نکته: بازده سپرده ها به طور متوسط نشان داده شده است. سودآوری دقیق در حساب شخصی شما موجود است.

نحوه ثبت نام در سایت سایت WiseDeposit.com

به سایت اصلی wisedeposit.com بروید و روی “Check in” کلیک کنید، جزئیات فرم ثبت نام را پر کنید و روی “ثبت نام” کلیک کنید. سپس ایمیل خود را چک کنین و تایید بزنین. سپس مجددا وارد صفحه اول وبسایت شوید و روی گزینه “To come in” کلیک کنید و ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. پس از ورود به حساب شخصی خود، جزئیات سیستم پرداخت خود را در تنظیمات حساب خود مشخص کنید.

بررسی داشبورد سایت سایت WiseDeposit.com

 •  Payment schedule جدول پرداخت
 • Deposits سرمایه گذاری
 • Strategies استراتژی
 • Partner شریک
 • Posts پیام ها
 • Activity فعالیت
 • Operation history تاریخچه فعالیت
 • Promo codes تبلیغ کد
 • My profile پروفایل من
 • Help کمک
 • Output خروج
 • Balance بالانس
 • Program status وضعیت پلن ها
 • Adaptation انطباق
 • Bonuses پاداش ها
 • Affiliate program برنامه زیرمجموعه گیری
 • Weekly Tasks فعالیت های هفتگی
0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
3 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
درجانی
درجانی
9 روز قبل

سایت زبانش چجوری انگلیسی میشه؟

درجانی
درجانی
پاسخ دادن به  A.z
7 روز قبل

با موبایل چجوری؟

دکمه بازگشت به بالا
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن