سرمایه گذاری

ویزلینگ Wiseling شرکت سرمایه گذاری با بیمه

وضعیت: در حال پرداخت

ویزلینگ Wiseling یک شرکت بازرگانی بین المللی است که طیف وسیعی از خدمات سرمایه گذاری را به ما ارائه می دهد. این شرکت تجارت داخلی را در NYSE ، NASDAQ ، FOREX ، ASX ، NYMEX ، Binance ، Huobi ، Exmo انجام می دهد. ما مطابق فعالیتهای تجاری شرکت سود کسب می کنیم. فعالیت واقعی شرکت یک عامل مهم در هنگام انتخاب یک تجارت است. هر یک از شرکا می تواند شخصاً از فعالیت واقعی شرکت اطمینان داشته باشد ، زیرا ویزلینگ گزارش معاملاتی سه ماهه را در اختیار شرکای خود قرار می دهد ، جایی که هر یک از شرکای شرکت می توانند بطور مستقل ببینند که شرکت چقدر سود کسب کرده و از طریق آن عملیات بازرگانی خود را انجام دهند.

بررسی شرکت ویزلینگ Wiseling

سرمایه گذاری در شرکت با استفاده از سیستم های پرداخت زیر قابل انجام است:

BTC ، ETH ، USDT ، LTC ، Payeer ، Perfect Money

این شرکت همچنین مبدل ارزی دارد و به راحتی می توانید بدون کمیسیون ارز را تبدیل کنید.

حداقل سرمایه گذاری در ویزلینگ
۵۰ دلار ، ۰٫۵ اتریوم ، ۰٫۰۱ بیت کوین بوده

و حداقل برداشت از :

حد برداشت دلار به بیت کوین : ۱ دلار ؛
حد برداشت دلار به پرفکت مانی : ۱ دلار ؛
حد برداشت دلار به اتریوم : ۵ دلار ؛
حد برداشت بیت کوین به بیت کوین : ۰٫۰۰۰۱۴ بیت کوین ؛
حد برداشت اتریوم به اتریوم : ۰٫۰۰۵ اتریوم ؛

این شرکت ۱۳ برنامه سرمایه گذاری را در اختیار ما قرار می دهد که به ۳ دسته تقسیم می شوند

(دارایی های فیات ، دارایی های کریپتو ، صنعت)

  • دسته اول به نام (دارایی های فیات) شامل ۵ طرح سرمایه گذاری با سود متغیر است. بسته به برنامه سپرده انتخابی خود ، از ۰٫۸٪ تا ۲٫۴٪ در روز سود داشته باشید. مدت زمان سپرده گذاری از ۱۶ تا ۴۲ روز کاری است. سود به دلار آمریکا جمع می شود. شما روزانه سود دریافت می کنید ، مبلغ سرمایه گذاری شما در پایان دوره سپرده به شما بازگردانده می شود.
  • دسته دوم با نام (دارایی های کریپتو) ، شامل ۶ طرح سرمایه گذاری (۳ طرح در بیت کوین و ۳ طرح در اتریوم). شما در BTC یا ETH سود می گیرید. بسته به سپرده انتخاب شده. این دسته در حال حاضر درصد مشخصی از سود را دارند. از ۲٪ تا ۲٫۷٪ بسته به برنامه سپرده انتخابی شما. مدت سپرده‌ها ۱۰۰ روز کاری است. مبلغ تعهدی روزانه شما در حال حاضر میزان سرمایه گذاری شما را نیز شامل می شود. بنابراین ، در پایان مدت سپرده ، هیچ بازده سرمایه اولیه وجود ندارد ، زیرا بطور خودکار در سود روزانه درج می شود.
  • دسته سوم با نام (صنعت) شامل ۲ طرح سرمایه گذاری می شود. درصد سود ثابت است ، از ۲٫۷٪ تا ۳٪. بسته به سپرده انتخاب شده. اینها برنامه های سرمایه گذاری بلند مدت است ، مدت کار از ۱۸۰ تا ۲۰۰ روز کاری است. آنها بر اساس اصل علاقه مرکب کار می کنند. سود و میزان سرمایه گذاری خود را در پایان دوره سپرده دریافت می کنید. سود به دلار آمریکا محاسبه می شود.

پلن پول فیات شرکت ویزلینگ Wiseling

این پلن ۱۶ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۵۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۲۹۹۹ دلار میباشد.

و سود روزانه مابین ۰٫۸ درصد الی ۱٫۳۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۵۰ دلار حداقل روزانه ۰٫۴ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۵۰ دلار سرمایه اولیه در آخر ۱۶ روز به حساب شما واریز می گردد.

پلن بازار فارکس

این پلن ۲۴ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۳۰۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۱۴۹۹۹ دلار میباشد.

و سود روزانه مابین ۱٫۱۰ درصد الی ۱٫۶۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۳۰۰۰ دلار حداقل روزانه ۳۳ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۳۰۰۰ دلار سرمایه اولیه در آخر ۲۴ روز به حساب شما واریز می گردد.

پلن بازار استاک

این پلن ۳۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۴۹۹۹۹ دلار میباشد.

و سود روزانه مابین ۱٫۳۰ درصد الی ۱٫۸۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰ دلار حداقل روزانه ۱۹۵ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۱۵۰۰۰ دلار سرمایه اولیه در آخر ۳۰ روز به حساب شما واریز می گردد.

پلن بورس کالا ویزلینگ Wiseling

این پلن ۳۶ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۱۴۹۹۹۹ دلار میباشد.

و سود روزانه مابین ۱٫۵۰ درصد الی ۲ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ دلار حداقل روزانه ۷۵۰ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۵۰۰۰۰ دلار سرمایه اولیه در آخر ۳۶ روز به حساب شما واریز می گردد.

پلن بازار آینده ویزلینگ Wiseling

این پلن ۴۲ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰۰ دلار میباشد.

و سود روزانه مابین ۱٫۸۰ درصد الی ۲٫۴۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰۰ دلار حداقل روزانه ۲۷۰۰ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۱۵۰۰۰۰ دلار سرمایه اولیه در آخر ۴۲ روز به حساب شما واریز می گردد.

پلن بیت کوین سفید

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۰٫۰۱ بیت کوین و حداکثر سرمایه گذاری ۴٫۹۹ بیت کوین میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۰٫۰۱ بیت کوین روزانه ۰٫۰۰۰۲ بیت کوین سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۰٫۰۱ بیت کوین سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و در طی ۱۰۰ روز جمع کل سرمایه شما دو برابر میشود و فقط ۵۰ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن بیت کوین قرمز

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۵ بیت کوین و حداکثر سرمایه گذاری ۱۴٫۹۹ بیت کوین میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲٫۴۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۵ بیت کوین روزانه ۰٫۱۲ بیت کوین سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۵ بیت کوین سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و فقط ۴۲ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن بیت کوین سیاه

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۱۵ بیت کوین و حداکثر سرمایه گذاری ۳۰ بیت کوین میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲٫۷۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۱۵ بیت کوین روزانه ۰٫۴۰۵ بیت کوین سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۱۵ بیت کوین سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و فقط ۳۷ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن اتریوم سفید

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۰٫۵ اتریوم و حداکثر سرمایه گذاری ۱۹۹ اتریوم میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۰٫۵ اتریوم روزانه ۰٫۱ اتریوم سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۰٫۵ اتریوم سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و فقط ۵۰ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن اتریوم قرمز

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۲۰۰ اتریوم و حداکثر سرمایه گذاری ۶۹۹ اتریوم میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲٫۴۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۲۰۰ اتریوم روزانه ۴٫۸ اتریوم سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۲۰۰ اتریوم سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و فقط ۴۱ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن اتریوم سیاه

این پلن ۱۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۷۰۰ اتریوم و حداکثر سرمایه گذاری ۱۵۰۰ اتریوم میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲٫۷۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۷۰۰ اتریوم روزانه ۱۸٫۹ اتریوم سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت که از روز دوشنبه تا جمعه هر روز به حساب شما واریز خواهد شد و اصل پول یعنی ۷۰۰ اتریوم سرمایه اولیه در طی واریزی های هر روز به حساب شما واریز می گردد و فقط ۳۷ روز طول میکشد تا اصل پول خودتان برگردد.

پلن صنعت پزشکی

این پلن ۱۸۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۵۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۴۹۹۹۹ دلار میباشد.

و سود روزانه ثابت ۲٫۷۰ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۵۰۰ دلار روزانه ۱۳٫۵ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت و اصل پول یعنی ۵۰۰ دلار سرمایه اولیه + سود های کسب شده در آخر به حساب شما واریز می گردد.

پلن صنعت فناوری اطلاعات ویزلینگ Wiseling

این پلن ۲۰۰ روزه بوده و حداقل سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ دلار و حداکثر سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰۰ دلار میباشد.

و سود روزانه ثابت ۳ درصد قابل پرداخت میباشد.

برای مثال با سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ دلار روزانه ۱۵۰۰ دلار سود روزانه به شما تعلق خواهد گرفت و اصل پول یعنی ۵۰۰۰۰ دلار سرمایه اولیه + سود های کسب شده در آخر به حساب شما واریز می گردد.

برنامه ارجاع یا زیرمجموعه گیری Wiseling برای شرکا

پیوندهای ارجاع و کدهای QR را برای دوستان خود ثبت و تولید کنید. از دوستان خود دعوت کنید تا با استفاده از لینک ارجاع یا کد QR خود در سیستم عامل ما ثبت نام کنند و آنها به تیم شما خواهند پیوست. برای هر سرمایه گذاری که توسط مشتریانی که جذب کرده اید ، هزینه ارجاع دریافت کنید. برنامه وابسته ما به شما امکان می دهد بدون توجه به سطح شرکای خود ، از سرمایه گذاری های خود پاداش بگیرید. ما هر محدودیتی را پاک می کنیم و از کار شرکای خود قدردانی می کنیم. به همین دلیل ما یک سیستم ستاره ای ایجاد کردیم که به شما امکان می دهد از کار تیم خود سود سهام بدست آورید.

در ابتدای ورود اگر زیر ۲۰۰۰ هزار دلار گردش مالی داشته باشید در وضعیت ۱ قرار دارید و از هر شخص به میزان ۴ درصد مبلغ سرمایه گذاریش را به دست میاورید.

بعد از رسیدن به گردش مالی بالای ۲۰۰۰ دلار به وضعیت ۲ انتقال پیدا خواهید کرد و از این به بعد ۶ درصد مبلغ سرمایه گذاری های جدید را به دست خواهید آورد.

اگر بیش از ۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری کنید ، می توانید سند بیمه سپرده را درخواست کنید.

این درخواست از وایزلینگ انجام می شود و شما شخصاً توسط شرکت بیمه در ایمیل خود آن را دریافت می کنید.

ویزلینگ Wiseling دارای بیمه است ولی طبق تجربه موقع اسکم شدن این بیمه هم باطل می شود ولی این نشان میدهد که پروژه ویزلینگ Wiseling حداقل مدت زیادی سود را پرداخت می کند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x