کیف پول ارز دیجیتال

معرفی و بررسی کیف پول Wombat

همه چیز درباره ی wombat

Wombat کیف پول پیشرو و قابل اعتماد با حساب های EOS و Telos رایگان همراه با بهترین تجربه کاری می باشد.

به عبارت دیگر، Wombat بسیار سریع، رایگان و ایمن است و استفاده از آن کاملا آسان و بی دردسر می باشد.

Wombat چیست؟

Wombat دروازه ورود شما به بازی های مبتنی بر فناوری بلاکچین است.

هدف ما این است که بازی های بلاک چین را به راحتی بازیهای سنتی و غیر بلاکچین در دسترس عموم قرار داده و آن ها را معرفی کنیم.

بلاکچین چیست و چه کاری انجام می دهد؟

بلاکچین یک فناوری مبتنی بر اینترنت است که به شما امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را به صورت مجازی مالک شوید و به شما امکان می دهد با این دارایی ها به روشی مطمئن معاملات خود را انجام دهید. Wombat به خودی خود بلاکچین نیست، اما Wombat به شما امکان دسترسی به بلاک چین EOS را می دهد.

EOS و بلاکچین EOS

توکن EOS واحد پولی بلاکچین EOS می باشد و با استفاده از این توکن های EOS، هزینه های زیادی در این بلاکچین مانند موارد موجود در بازی ها قابل پرداخت می باشد.

TELOS و بلاکچین Telos

به همین ترتیب، Wombat (هم اکنون فقط در اندروید) از بلاک چین Telos نیز پشتیبانی می کند که دارای یک واحد پول بومی به نام TELOS می باشد.

شروع کار با Wombat

نکته: با استفاده از کد رو به رو می توانید در کارمزد ها تخفیف دریافت کنید.
هنگام ثبت نام کد GSHNMH را وارد نمایید.

مرحله اول: از سیستم اجتماعی برای ورود استفاده کنید

کاربران باتجربه بلاکچین ممکن است در مورد این مرحله تعجب کنند زیرا استفاده از سیستم اجتماعی شما برای استفاده از کیف پول بلاکچین غیرضروری به نظر می رسد.

این ممکن است درست باشد، اما با Wombat چیزی بیش از کیف پول EOS / Telos – حساب های رایگان، منابع رایگان، مسابقات اختصاصی، تبلیغات و سایر موارد – دریافت خواهید کرد. ورود از طریق سیستم های اجتماعی شما برای قرار گرفتن برخی از اطلاعات شما نزد این سایت می باشد.

مرحله دوم: مکان پشتیبان خود را انتخاب کنید

لازم نیست شما هرگونه عبارت بازیابی یا گذرواژه جداگانه به خاطر بسپارید. با Wombat، کلید خصوصی (که مانند یک رمز ورود بسیار امن برای بلاکچین می باشد) را با استفاده از Google Drive یا Dropbox که کنترل می کنید رمزگذاری می شود. به این ترتیب، کلید خصوصی شما همیشه قابل بازیابی می باشد، حتی اگر دستگاه خود را گم کرده باشید و همچنین می توان کلید خصوصی را در دستگاه های دیگر تکرار کرد بدون اینکه کسی از آن مطلع شود.

مرحله سوم: برای محافظت از کلید خصوصی خود یک پین انتخاب کنید

برای محافظت از کلید خصوصی در دستگاه خود، پین 6 رقمی را انتخاب کنید. حتماً آن را بخاطر بسپارید. درصورت انجام ندادن این کار گزینه های اثر انگشت یا Face ID نیز ارائه می شود.

مرحله چهارم: نام حساب Telos خود را انتخاب کنید

برای انتخاب نام حساب Telos خود می بایست قوانین زیر را رعایت کنید:

  • طول نام می بایست فقط از 12 حرف تشکیل شده باشد
  • فقط می توان از حروف یا اعداد بین 1 تا 5 استفاده کرد

پس از انتخاب نام مناسب این سایت تکراری نبودن این نام را چک خواهد کرد

پس از اتمام ثبت نام می توانید به راحتی از بلاکچین و بازی های Wombat استفاده کنید و لذت ببرید.

دریافت حساب EOS

اگر از Wombat برای نیاز به EOS یک بازی یا برنامه خاص استفاده می کنید، پس به راحتی برنامه یا بازی را با Wombat راه اندازی کنید تا حساب EOS رایگان خود را دریافت کنید. همچنین می توانید حساب EOS را از طریق قسمت تنظیمات مربوطه ایجاد کنید.

انجام بازی

بسته به اینکه از Wombat در Android ،iOS یا از طریق افزونه مرورگر Chrome استفاده می کنید، ممکن است تجربه شما کمی متفاوت باشد، اما به طور کلی لیستی از برنامه ها و بازی های موجود را در بخش Explorer در پیمایش پایین Wombat همانند شکل زیر خواهید یافت.

بسیاری از بازی ها به سادگی در Wombat یا مرورگر شما باز می شوند. برخی از آنها ممکن است شما را مجبور به بارگیری یک برنامه بومی مانند EOS Knights یا EOS Dynasty کنید. این بدان معنی است که این بازی ها فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس هستند. اما نگران نباشید، شما می توانید با ورود به سیستم اجتماعی مشابه در دستگاه های مختلف وارد سیستم شوید و حساب خود را بازیابی کنید. پس از آن می توانید در دیگر دستگاه ها بازی خود را ادامه دهید.

اکثر بازی ها و برنامه ها برای ورود به سیستم مستقیماً از Wombat استفاده می کنند. با این حال، برخی از بازی ها (مانند Prospectors یا Upland) ممکن است از شما بخواهند که با ورود به سیستم Wombat با یک حساب اجتماعی یا یک ایمیل ثبت نام کنید.

کیف پول Wombat

کیف پول Wombat به شما امکان می دهد بهترین برنامه های (blockchain) (dApps) و بازی های موجود در EOS و Telos را پیدا کنید، بازی کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

برای ایجاد راحتی در تعاملات با dApps تا حد امکان، می توانید dApp مورد نظر را برای امضای خودکار معاملات در لیست سفید قرار دهید.

این ویژگی باعث صرفه جویی در وقت می شود و به شما امکان می دهد بر روی dApp موجود تمرکز کنید.

کیف پول غیر حضوری

با استفاده از Wombat می توانید توکن های مبتنی بر EOS و Telos را به صورت ایمن ذخیره، ارسال و دریافت کنید.

کلید خصوصی شما بدون دسترسی شخص ثالث به صورت ایمن ذخیره می شود.

Wombat همچنین گزینه پشتیبان گیری و بازیابی کلید راحت را ارائه می دهد. توکن های پشتیبانی شده در حال حاضر شامل موارد زیر است:

  • توکن EOS
  • توکن TELOS
  • توکن PGL
  • توکن TKT
  • توکن PIXEOS

توکن ها

به نمای کیف پول وارد شوید و توکن هایی را که متعلق به خود می باشد را مشاهده کنید.

ارسال توکن

می توانید از طریق دکمه Send به هر حساب EOS دیگری از جمله صرافی ها توکن ارسال کنید. نمادی را که می خواهید ارسال کنید از لیست انتخاب کنید، حساب گیرنده، مقدار و یادداشت را وارد کنید. این یادداشت عمدتا داوطلبانه می باشد(آن را خالی بگذارید یا پیام خوبی را تایپ کنید). در مواردی که EOS یا سایر توکن ها را به صرافی بفرستید، این مورد برای رسیدن ایمن وجوه شما لازم می باشد. در صورت عدم اطمینان، همیشه ابتدا مقدار کمی را امتحان کنید و پس از آسودگی خاطر، انتقال های بزرگتر را انجام دهید

ارسال توکن برای دیگران از طریق Wombat بسیار سرگرم کننده می باشد. بدون توجه به اینکه در کجای دنیا باشید سریع و رایگان این عمل را انجام می دهد(برای اکثر توکن ها). اگر در مکان مشترکی می باشید، می توانید کد QR Wombat شخص مقابل را نیز برای پر کردن قسمت گیرنده اسکن کنید.

دریافت توکن

اگر می خواهید از افراد دیگر توکن دریافت کنید یا از صرافی مانند Coinbase به کیف پول Wombat توکن هایی مانند EOS یا Telos ارسال کنید، به کیف پول خود بروید، توکنی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید و دکمه Receive را بزنید.

نام حساب شما در بالای صفحه نمایش داده می شود. اگر به آدرس های Ethereum عادت کرده اید که کاملاً متفاوت به نظر می رسند (به عنوان مثال 0xd08354542e13E09355f038d6B8bc577093e1007D)، نام حساب در کیف پول Wombat بسیار ساده تر از این آدرس می باشد.

در صورتی که صرافی از شما بخواهد یادداشتی اضافه کنید، می توانید هر آنچه را که می خواهید تایپ کنید. حساب های EOS و Telos که توسط Wombat ایجاد شده اند هنگام ارسال توکن نیاز به هیچ یادداشتی ندارند.

بلاکچین های EOS و Telos بسیار سریع هستند و رمزهای شما در عرض چند ثانیه پس از انجام معامله در Wombat ظاهر می شوند. با این حال، ممکن است مبادلات چند دقیقه یا چند ساعت نیز طول بکشد.

خرید EOS

اگر می خواهید برخی از موارد را بخرید یا حساب خود را در بازی ها یا برنامه های Wombat ارتقا دهید، باید این کار را در EOS انجام دهید. می توانید با کلیک روی دکمه خرید در نمای کیف پول خود، یک حساب Coinbase باز کنید.

جابجایی توکن ها

اگر می خواهید رمز ارزی را به EOS یا توکن دیگری تبدیل کنید، Newdex را در نمای Explorer بررسی کنید. بسیاری از توکن های ذکر شده در Wombat در آنجا قابل معامله می باشند. این تبادل غیر متمرکز در زنجیره بلوک EOS با بیشترین کاربران موجود می باشد.

برنامه زیر مجموعه گیری Wombat

به تنظیمات بروید و گزینه “invite friends” را انتخاب کنید تا Wombat را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. هم شما و هم کاربران ارجاع داده شده شما به مدت یک ماه معاملات اضافی رایگان دریافت خواهید کرد. برنامه ارجاع محدودیت هایی مانند تعداد کل مراجعه هایی که هر ماه برای شما محاسبه می شود یا سن حساب ارجاع شده را دارد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x