iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

سایت هایپ و سرمایه‌گذاریکسب درآمد اینترنتی

xsinergia شرکت سینرژیا کلاهبرداری یا معتبر؟

سایت سرمایه گذاری با سود باینری

xsinergia درحال بررسی

تاریخ شروع پروژه: 11.06.2019
ریسک سرمایه گذاری:
99%
حداقل سپرده گذاری:
100$
حداکثر سپرده گذاری:
50،000$
میزان سوددهی:
۱% تا ۳% روزانه
مدت سپرده گذاری:
رسیدن به دو برابر مبلغ سرمایه گذاری (۲۰۰%)
کمیسیون ارجاعات:
۶% + باینری + لیدرشیپ
برگشت سرمایه اولیه:
در طول دوره
حداقل برداشت:
50 دلار
نوع پرداخت:
دستی
سیستم واریز و برداشت:
بیت کوین، بیت کوین کش
پشتیبانی:
legal@xsinergia.com و info@xsinergia.com

گروهی خیلی به این شرکت اعتماد دارند و مدعی درحال پرداخت و معتبر بودن شرکت هستند.

ما سرمایه گذاری در این سایت را پیشنهاد نمیکنیم. زیرا تحت هیچ نظارتی قرار نمی گیرد.

بررسی دقیق X-sinergia

بعد ثبت نام ایمیلی حاوی لینک تایید فرستاده میشود که باید روی لینک کلیک کنید. (اما برای ما که هیچ لینکی فعال نبود فقط متن بود).

بازدید زیاد این سایت از ایران، مکزیک، چین درحالی که شرکت و وبسایت اسپانیایی است.

سایت همیشه در حال تغییر است و لینکدهی ها مختلفی داره و پر از مشکل است. و به صورت اختصاصی نمیباشد و از سرویس های رایگان استفاده میکند.
از سایت ساز وردپرس با قالب Qudos استفاده شده.
از فروشگاه ساز WooCommerce استفاده شده
برای شرکت بزرگی مثل سینرژیا واقعا ایجاد یک سایت حرفه ای سخت است!!

بیشتر ورودی های سایت از وبسایت ایرانی minetrader.net و نسخه انگلیسی آن masterhyip.net میباشد. تنها بنر تبلیغاتی این شرکت در این سایت ها همراه با لوگوی ماین‌ترید و مَستِرهایپ دیده میشود.
و در سایت shamohsen.ir هم به کلاهبرداری این سایت اشاره شده.

نداشتن درگاه پرداخت برای خرید بسته ها، فقط نمایش میزان مبلغ واریز و شماره حساب سایت. گروهی میگویند که درگاه پرداخت از Coinbase دارد. و ssl از شرکت Comodo SSL است.

درباره سایت xsinergia

اخیراً شرکتی با نام سینرژیا SINERGIA DE ACTIVOS Y SOCIOS SL. به آدرس وب سایت xsinergia.com در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و جذب سرمایه نموده که بنا بر اطلاعات موجود، دامنه آن در کشور آلمان به ثبت رسیده و توسط دو برادر اسپانیایی اداره می گردد.

شرکت مذکور مدعی است که در امور ساخت و ساز، هتل داری، رزرو هتل، فروشگاه اینترنتی، ساخت کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در حال فعالیت است و در زمینه ارزهای دیجیتال نیز از رباتی به نام اربیتراژ استفاده می کند که این ربات از اختلاف قیمت بین دو صرافی استفاده نموده و از این طریق کسب درآمد می نماید.

سود حاصل از این ربات برای مشتریان روزانه 0.5% تا 3% اعلام شده که البته این سود در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه محاسبه نمی شود.

کاربران در سینرژیا 9 طرح سرمایه گذاری پیش رو دارند که این سرمایه گذاری، برداشت ها و واریزهای مرتبط با آن از طریق بیت کوین انجام شده و برداشت وجه از حساب کاربری هفته ای یک بار قابل انجام خواهد بود. از نکات قابل تأمل در رابطه با فعالیت شرکت آن است که علی رغم ادعای سینرژیا مبتنی بر تأسیس تحت پوشش سرمایه گذاری با بازده بالا (هایپ)، هیچ گونه مستنداتی در خصوص پروژه های در دست اجرای شرکت ارائه نشده است.

همچنین در سایت این شرکت تبلیغات گسترده ای در زمینه سرمایه گذاری و پرداخت سودهای کلان ( 1 تا 3 درصد در مدت زمان یک روز به عبارتی 30 الی 90 درصد در ماه)، صورت گرفته در حالی که این میزان سود با مبالغ متعارف پرداختی در بازار فاصله زیادی دارد.

ثبت نام در پروژه سینرژیا

بعد ثبت نام باید حساب خود را تائید کنید ولی هیچ لینکی فرستاده نمیشود و ایمیل مشکل دارد.

Hello milad,

Your registration was successful. Review the information below and click the button / link below to activate your registration.
Login: miladmilan1
Password: ****

click here to activate your registration

Regards,
Team XSinergia

با بررسی ایمیل متوجه شدیم لینک تائید باید چنین چیزی باشد:

[DOMINIO]/Office/cadastro=
/ativar?codigo=3D9PjihFIcBlfRdfxeMxUzsg%3d%3d

اما به صفحه 404 Not Found مواجهه خواهید شد.

وضعیت بسته های سرمایه گذاری xsinergia

تمام بسته ها وابسته به سود هر روز کمپانی بین 0.5% تا 3% بازپرداخت خواهند داشت به این معنی که بازپرداخت از 0.5% کمتر نخواهد شد و از 3% هم تجاوز نخواهد کرد. بازپرداخت ها تا جایی ادامه می یابند که شما به مجموع ۲۰۰% مبلغ سرمایه گذاری برسید، در واقع بسته ی شما زمانی منقضی می شود که دو برابر مبلغ سرمایه گذاری خود را فقط از این پلن دریافت کرده باشید و سایر بخش ها ارتباطی به این ۲۰۰% نخواهند داشت.

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش را پذیرش می کند و برای بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: جمعه ی هر هفته قسمت برداشت در پنل کاربری شما در دسترس قرار خواهد گرفت و می توانید درخواست برداشت خود را ثبت نمایید. پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا طی ۷۲ ساعت انجام می پذیرد. توجه داشته باشید کلیه ی پرداخت ها در روزهای کاری انجام می پذیرد.

کارمزد برداشت و فعال‌سازی پلن: سایت با صراحت اظهار دارد که کارمزد درخواست برداشت 6 درصد و فعال سازی پلن 15 دلار است. هزینه درخواست برداشت بسیار عجیب است. در نتیجه هربار مشتری درخواست برداشت می کند، مبلغ آن خیلی راحت پرداخت می کند.

نرم افزار ترید XSinergia

کارگزاری پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 را ارائه نمی دهد (فقط یک شبکه مبتنی بر وب است.) ربات ها کارگزاری قصد دارند بستر معاملاتی مبتنی بر وب را فراهم کنند. با این حال، یک داشبورد ساده و بدون شرایط تشخیص معامله است. مشخص است که وب سایت کلاهبرداری بوده بدون هیچگونه فرصت واقعی برای تجارت در فارکس.

عدم شفافیت فعالیت شرکت

عدم فعالیت تجاری یا مولد شرکت، عدم وجود طرح منطقی برای سرمایه گذاری، ادعای پرداخت سودهای کلان و غیرمتعارف، جذب اعضاء به صورت هرمی و پرداخت پاداش مبتنی بر کسب تعادل و به صورت باینری، پانزی بودن طرح شرکت مذکور را آشکار می سازد.

هیچ ردپای دیجیتالی بصورت آنلاین برای لوییس و انریکه دیمنا وجود ندارد و تنها به صفحه ی شخصی لینکدین آنها که خود آن را ساخته اند و صفحه های فیسبوک آنها که قدمت زیادی ندارند و به بعد از تاسیس شرکت مربوط میشود استناد میکنند .
این نشاندهنده ی نداشتن رزومه ی واقعی کاری و تجاری این دو مدیر و مالک شرکت است که خود ادعا میکنند دارند ولی با بررسی کامل میتوان فهمید که رزومه ی معتبری در دسترس نیست و این صرفا یک ادعاست.

مسئله ی بعدی ، برای mlm واقعی که محصولات مجازی ارائه میدهند ، باید مجوز صندوق سرمایه گذاری داشته باشند که به عنوان فعال در حوضه ی mlm قانونی شوند که هیچ مجوزی مرتبط با این امر برای این شرکت پیدا نشد.
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

23
نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
11 تعداد نظرات
12 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
13 نظرات
profile avatarprofile avatarprofile avatarprofile avatarprofile avatar نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
profile avatar
مهمان
مسعود

تو حتی خودت پلن دقیق این شرکت رو نمی دونی بعد میایی آبجکشن میزنی اول برو یه اطلاعات دقیق کسب… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهمان
ابوالفضل سینرژیا

پرداختی های سایت داره انجام میشه و سایت به روال قبلش برگشته و هیچ مشکلی نداره
بیخود جو ندین

profile avatar
مهمان
Adolf Hitler

برادر عزیز اطلاعاتی که دادی ناقصه عزیزم. انگار اصلا اطلاعات درست نداری و یه چیزی همینطوری پروندی. اطلاعاتت رو بیشتر… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهمان
شیخی

سلام من الان سه ماهی هست در سینرژی فعالیت میکنم.با ۱۰۰دلار شروع کردم و الان ۱۰۰۰دلار داخلش سرمایه دارم.تا الان… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهمان
علی

من به پشتیبانی پیام فرستادم جواب دادن که به صورت دستی و آهستگی سودها پرداخت می شود

profile avatar
مهمان
فرزانه صالحپور

سلام من یکماهه برنامه سینرژی واسم باز نمیشه الانم موقع برداشت پولمه، چیکار کنم، تو را خدا کمکم کنید
شماره تماسم09028967709

profile avatar
مهمان
اصفهانی

دادا جون یه درصده کاره خودش رو کرد

profile avatar
مهمان
مهدی

امروز هم از سایت جدیدش پرداختی داشت ولی برداشتهای سایت قدیمیش هنوز واریز نشده سود روزانه هم زیر ۱ درصد… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهمان
محمد

دوستان عزیزبه نظرم تواین شرکتهاسرمایه گذاری نکنید.من توfxtardingوفارکس وکریپتوهم بودم والان سینرژیاهمه موقع پرداخت فرارکردند.سرمایه گذاری نکنیدبه نظرم.من تجربه سرمایه… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهمان
مهدی

امروز سینرژیا پرداختی داشت به همه تو سایت جدیدش

دکمه بازگشت به بالا
بستن