exbonds
اسکم

xsinergia شرکت سینرژیا کلاهبرداری یا معتبر؟

سایت سرمایه گذاری با سود باینری

وضعیت: اسکم عدم پرداخت

تاریخ شروع پروژه: 11.06.2019
ریسک سرمایه گذاری:
99%
حداقل سپرده گذاری:
100$
حداکثر سپرده گذاری:
50،000$
میزان سوددهی:
۱% تا ۳% روزانه
مدت سپرده گذاری:
رسیدن به دو برابر مبلغ سرمایه گذاری (۲۰۰%)
کمیسیون ارجاعات:
۶% + باینری + لیدرشیپ
برگشت سرمایه اولیه:
در طول دوره
حداقل برداشت:
50 دلار
نوع پرداخت:
دستی
سیستم واریز و برداشت:
بیت کوین، بیت کوین کش
پشتیبانی:
legal@xsinergia.com و info@xsinergia.com

xsinergia.com

گروهی خیلی به این شرکت اعتماد دارند و مدعی درحال پرداخت و معتبر بودن شرکت هستند.

ما سرمایه گذاری در این سایت را پیشنهاد نمیکنیم. زیرا تحت هیچ نظارتی قرار نمی گیرد.

بررسی دقیق X-sinergia

بعد ثبت نام ایمیلی حاوی لینک تایید فرستاده میشود که باید روی لینک کلیک کنید. (اما برای ما که هیچ لینکی فعال نبود فقط متن بود).

بازدید زیاد این سایت از ایران، مکزیک، چین درحالی که شرکت و وبسایت اسپانیایی است.

سایت همیشه در حال تغییر است و لینکدهی ها مختلفی داره و پر از مشکل است. و به صورت اختصاصی نمیباشد و از سرویس های رایگان استفاده میکند.
از سایت ساز وردپرس با قالب Qudos استفاده شده.
از فروشگاه ساز WooCommerce استفاده شده
برای شرکت بزرگی مثل سینرژیا واقعا ایجاد یک سایت حرفه ای سخت است!!

بیشتر ورودی های سایت از وبسایت ایرانی minetrader.net و نسخه انگلیسی آن masterhyip.net میباشد. تنها بنر تبلیغاتی این شرکت در این سایت ها همراه با لوگوی ماین‌ترید و مَستِرهایپ دیده میشود.
و در سایت shamohsen.ir هم به کلاهبرداری این سایت اشاره شده.

نداشتن درگاه پرداخت برای خرید بسته ها، فقط نمایش میزان مبلغ واریز و شماره حساب سایت. گروهی میگویند که درگاه پرداخت از Coinbase دارد. و ssl از شرکت Comodo SSL است.

درباره سایت xsinergia

اخیراً شرکتی با نام سینرژیا SINERGIA DE ACTIVOS Y SOCIOS SL. به آدرس وب سایت xsinergia.com در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و جذب سرمایه نموده که بنا بر اطلاعات موجود، دامنه آن در کشور آلمان به ثبت رسیده و توسط دو برادر اسپانیایی اداره می گردد.

شرکت مذکور مدعی است که در امور ساخت و ساز، هتل داری، رزرو هتل، فروشگاه اینترنتی، ساخت کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در حال فعالیت است و در زمینه ارزهای دیجیتال نیز از رباتی به نام اربیتراژ استفاده می کند که این ربات از اختلاف قیمت بین دو صرافی استفاده نموده و از این طریق کسب درآمد می نماید.

سود حاصل از این ربات برای مشتریان روزانه 0.5% تا 3% اعلام شده که البته این سود در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه محاسبه نمی شود.

کاربران در سینرژیا 9 طرح سرمایه گذاری پیش رو دارند که این سرمایه گذاری، برداشت ها و واریزهای مرتبط با آن از طریق بیت کوین انجام شده و برداشت وجه از حساب کاربری هفته ای یک بار قابل انجام خواهد بود. از نکات قابل تأمل در رابطه با فعالیت شرکت آن است که علی رغم ادعای سینرژیا مبتنی بر تأسیس تحت پوشش سرمایه گذاری با بازده بالا (هایپ)، هیچ گونه مستنداتی در خصوص پروژه های در دست اجرای شرکت ارائه نشده است.

همچنین در سایت این شرکت تبلیغات گسترده ای در زمینه سرمایه گذاری و پرداخت سودهای کلان ( 1 تا 3 درصد در مدت زمان یک روز به عبارتی 30 الی 90 درصد در ماه)، صورت گرفته در حالی که این میزان سود با مبالغ متعارف پرداختی در بازار فاصله زیادی دارد.

ثبت نام در پروژه سینرژیا

بعد ثبت نام باید حساب خود را تائید کنید ولی هیچ لینکی فرستاده نمیشود و ایمیل مشکل دارد.

Hello milad,

Your registration was successful. Review the information below and click the button / link below to activate your registration.
Login: miladmilan1
Password: ****

click here to activate your registration

Regards,
Team XSinergia

با بررسی ایمیل متوجه شدیم لینک تائید باید چنین چیزی باشد:

[DOMINIO]/Office/cadastro=
/ativar?codigo=3D9PjihFIcBlfRdfxeMxUzsg%3d%3d

اما به صفحه 404 Not Found مواجهه خواهید شد.

وضعیت بسته های سرمایه گذاری xsinergia

تمام بسته ها وابسته به سود هر روز کمپانی بین 0.5% تا 3% بازپرداخت خواهند داشت به این معنی که بازپرداخت از 0.5% کمتر نخواهد شد و از 3% هم تجاوز نخواهد کرد. بازپرداخت ها تا جایی ادامه می یابند که شما به مجموع ۲۰۰% مبلغ سرمایه گذاری برسید، در واقع بسته ی شما زمانی منقضی می شود که دو برابر مبلغ سرمایه گذاری خود را فقط از این پلن دریافت کرده باشید و سایر بخش ها ارتباطی به این ۲۰۰% نخواهند داشت.

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش را پذیرش می کند و برای بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: جمعه ی هر هفته قسمت برداشت در پنل کاربری شما در دسترس قرار خواهد گرفت و می توانید درخواست برداشت خود را ثبت نمایید. پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا طی ۷۲ ساعت انجام می پذیرد. توجه داشته باشید کلیه ی پرداخت ها در روزهای کاری انجام می پذیرد.

کارمزد برداشت و فعال‌سازی پلن: سایت با صراحت اظهار دارد که کارمزد درخواست برداشت 6 درصد و فعال سازی پلن 15 دلار است. هزینه درخواست برداشت بسیار عجیب است. در نتیجه هربار مشتری درخواست برداشت می کند، مبلغ آن خیلی راحت پرداخت می کند.

نرم افزار ترید XSinergia

کارگزاری پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 را ارائه نمی دهد (فقط یک شبکه مبتنی بر وب است.) ربات ها کارگزاری قصد دارند بستر معاملاتی مبتنی بر وب را فراهم کنند. با این حال، یک داشبورد ساده و بدون شرایط تشخیص معامله است. مشخص است که وب سایت کلاهبرداری بوده بدون هیچگونه فرصت واقعی برای تجارت در فارکس.

عدم شفافیت فعالیت شرکت

عدم فعالیت تجاری یا مولد شرکت، عدم وجود طرح منطقی برای سرمایه گذاری، ادعای پرداخت سودهای کلان و غیرمتعارف، جذب اعضاء به صورت هرمی و پرداخت پاداش مبتنی بر کسب تعادل و به صورت باینری، پانزی بودن طرح شرکت مذکور را آشکار می سازد.

هیچ ردپای دیجیتالی بصورت آنلاین برای لوییس و انریکه دیمنا وجود ندارد و تنها به صفحه ی شخصی لینکدین آنها که خود آن را ساخته اند و صفحه های فیسبوک آنها که قدمت زیادی ندارند و به بعد از تاسیس شرکت مربوط میشود استناد میکنند .
این نشاندهنده ی نداشتن رزومه ی واقعی کاری و تجاری این دو مدیر و مالک شرکت است که خود ادعا میکنند دارند ولی با بررسی کامل میتوان فهمید که رزومه ی معتبری در دسترس نیست و این صرفا یک ادعاست.

مسئله ی بعدی ، برای mlm واقعی که محصولات مجازی ارائه میدهند ، باید مجوز صندوق سرمایه گذاری داشته باشند که به عنوان فعال در حوضه ی mlm قانونی شوند که هیچ مجوزی مرتبط با این امر برای این شرکت پیدا نشد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
29 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Mary
Mary
1 ماه قبل

تو رو خدا یکی بگه چطور میشه پیگیری کرد پولمون رو پس بگیریم

محمود زاده
محمود زاده
2 ماه قبل

از طریق پلیس فتا یا سفارت اسپانیا در تهران آیا امکان شکایت و پیگیری مال باختگان وجود داره ؟؟

علیرضا
علیرضا
2 ماه قبل

من حدود 8ماه پیش زمانی که تازه اومده بود تو این مثلا شرکت 100دلار گذاشتم. با بدبختی تونستم 90دلار ازشون بگیرم. یعنی بعد از 8ماه هنوزم اصل پول خودم تکمیل نشده. تازه 115دلار گرفتن با کمیسیونشون. این شرکت کلاهبرداره محضه. باور کنید. پول زحمتتون رو به این حرومزاده ها ندید. تمام

لیلا
لیلا
پاسخ دادن به  علیرضا
1 ماه قبل

بله همینور بازشما 90 دلارگرفتین ماکه پول مونم رفت

فرزانه صالحپور
فرزانه صالحپور
5 ماه قبل

سلام من یکماهه برنامه سینرژی واسم باز نمیشه الانم موقع برداشت پولمه، چیکار کنم، تو را خدا کمکم کنید
شماره تماسم09028967709

میلاد دهقان
پاسخ دادن به  فرزانه صالحپور
5 ماه قبل

سلام ما از اول نوشتیم کلاهبرداره

اصفهانی
اصفهانی
6 ماه قبل

دادا جون یه درصده کاره خودش رو کرد

محمد
محمد
6 ماه قبل

دوستان عزیزبه نظرم تواین شرکتهاسرمایه گذاری نکنید.من توfxtardingوفارکس وکریپتوهم بودم والان سینرژیاهمه موقع پرداخت فرارکردند.سرمایه گذاری نکنیدبه نظرم.من تجربه سرمایه گذاری توی چهارشرکت دارم وهمه فرارکردند

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

امروز هم از سایت جدیدش پرداختی داشت ولی برداشتهای سایت قدیمیش هنوز واریز نشده سود روزانه هم زیر ۱ درصد میده.

علی
علی
7 ماه قبل

من به پشتیبانی پیام فرستادم جواب دادن که به صورت دستی و آهستگی سودها پرداخت می شود

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

چرا نظر بنده رو نذاشتید

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

امروز سینرژیا پرداختی داشت به همه تو سایت جدیدش

Adolf Hitler
Adolf Hitler
7 ماه قبل

برادر عزیز اطلاعاتی که دادی ناقصه عزیزم. انگار اصلا اطلاعات درست نداری و یه چیزی همینطوری پروندی.
اطلاعاتت رو بیشتر کن و دوباره بیا اصلاحیه خبر بزن.

شیخی
شیخی
7 ماه قبل

سلام
من الان سه ماهی هست در سینرژی فعالیت میکنم.با ۱۰۰دلار شروع کردم و الان ۱۰۰۰دلار داخلش سرمایه دارم.تا الان هم ازش راضی بودم.به غیر از وقفه ای که بابت آپدیت سایت پیش اومد مشکل دیگه ای نداشته که اون هم حل شد .که البته اون هم مشکلی نبود.من که از این کمپانی راضی هستم.

مسعود
مسعود
7 ماه قبل

تو حتی خودت پلن دقیق این شرکت رو نمی دونی بعد میایی آبجکشن میزنی اول برو یه اطلاعات دقیق کسب کن بعد راجبشون منفی بیار
شرکت به روال خودش برگشته و قویتر از قبل ادامه میده با سایت جدیدش
سینرژیا

ابوالفضل سینرژیا
ابوالفضل سینرژیا
7 ماه قبل

پرداختی های سایت داره انجام میشه و سایت به روال قبلش برگشته و هیچ مشکلی نداره
بیخود جو ندین

مهدی
مهدی
پاسخ دادن به  ابوالفضل سینرژیا
7 ماه قبل

مثلا جو نده آدم هایی ساده مثل من هستن که پول زحمت خودشون برااین سایت واریز کنن و خبری از برداشت هم نباشه اتفاقا کار خوبی میکنه که شفاف سازی میکنه بنده ی خدا فکر کردی پول بی زبون رو ریختی تویه سایت نه سند داری نه مدرکی اگر پول ندادن میخوای چیکار کنی اصلن مردم پولتون داخل هیچ سایت هایپی از جمله سینرژیا نریزید داخل یه کار خدا پسنداه خرج کنید

سالار
سالار
پاسخ دادن به  مهدی
7 ماه قبل

بله بالاخره مملکت به راننده اسنپ هم نیاز داره.

مهدی
مهدی
پاسخ دادن به  مهدی
7 ماه قبل

پرداخت های قدیمی چی شد انگار که اصلن عین خیالشونم نیست فقط میرن سمینار میزارن و پول بیشتری جمع میکنن خدا رحم کنه تمام سرمایه ی یه سالم رفت

مهدی
مهدی
پاسخ دادن به  مهدی
7 ماه قبل

دوستان بیایید از سینرژیا شکایت کنیم من کاری ندارم ولی عده ای هستن که به دنبال بدبخت کردن مردم هستن و پول میگیرن که بگن هنوز اسکم نشده و شایعه است ولی به نظر من کلاهبرداری کردن کسایی که میگن شایعه است دلیل بیارن هیچ پرداختی نداشته الان نزدیک به سه ماه میشه خداوکیلی اشتباه کردن پول گذاشتم زندگیم رو هواست به حق ۱۴ معصوم خدا نابوشون کنه اگر کلاهبردارن

علی
علی
پاسخ دادن به  مهدی
7 ماه قبل

پرداخت های قبلی هنوز انجام نشده

ابوالفضل سینرژیا
ابوالفضل سینرژیا
پاسخ دادن به  مهدی
7 ماه قبل

دوست عزیز سایت جدید لانچ شده و حتی دوهفته هست که داره برداشت های که برام رو پرداخت میکنه چون سیستم اتوماتیک شده.اما سیستم قبل داره به صورت دستی انجام میشه که چندین هزار نفر درخواست برداشت زدن و این امکان وجود نداره که خیلی سریع تموم پرداخت ها اوکی بشه.اما مطمئنم که تمامش حل میشه.نکته بعد سایت اگه میخواست بده و کلاهبرداری کنه چرا تو آپدیت نرفت؟مگه کسی میتونست کاری کنه؟چرا اومد سایت جدید رو با این همه هزینه لانچ کرد؟چرا رباتش رو لایو تو سایت گذاشته؟چرا برای لانچ کردن صرافی خودش نیاز به احراز هویت ما داره؟این چرا… بیشتر بخوانید »

مهدی
مهدی
پاسخ دادن به  ابوالفضل سینرژیا
6 ماه قبل

فکرکنم کلاهبداری کردن هیچ خبری از بیت کوین نیست خدا بهمون رحم کنه 20 میلیون سرمایه ام داخلش دارم در آمد یه سال معلمیم واقعا اشتباه کردم حتی اگر سود هم بده دیگه ئول نمیریزم غلط کردم غلط غلط
هر بار دلیلی برای توجیه کارشون میارن
میگن واریز کردن کجاست کوشش برا بعضی ها اصلن ممکنه بریزن برا جو دادن بردار من داخل این سایتا پول نریز این سایت به حد برسه موهام هم رنگ اسیاب شده

علی
علی
پاسخ دادن به  مهدی
6 ماه قبل

سایت سینرژیا کلا حذف شده…

مهدی
مهدی
پاسخ دادن به  علی
6 ماه قبل

آقای سینرژیا گفته که پرداخت ها اتوماتیک انجام شده برام ولی برامن و دوستان نزدیک به دوهفته است که پرداخت نشده همین سایت جدید رو میگم ممکنه دروغ بگن که اتوماتیک شده همینم ممکنه دستی باشه حالا خدا کنه پولمو بدن سودم نخواستم ای کاش می شد پولمو بیرون می کشیدم

امیر
امیر
پاسخ دادن به  مهدی
6 ماه قبل

سودها قبلا در عرض چند روز پرداخت میشد ولی از بعد آپدیت سایت میگه دستی واریز میشه قبلا هم دستی بود ولی چند روزه واریز می کرد … از بعد آپدیت هیچ سودی واریز نکرده …من خودم ۱۰۰ دلار گرفتم که ۱۵ دلار کارمزد حدود ۴۰ تومن هزینه کارمزد خرید از صرافی انلاین تازه روی هر برداشت حدود ۶ دلار میگیره … به نظرم سود زیادی نمی کنی با توجه به ریسک بالای این شرکت ها

عابدی
عابدی
پاسخ دادن به  امیر
5 ماه قبل

من الان یه ماه درخواست دادم اینم داخل سایت جدید سینرژیا خبری نیست

Mary
Mary
پاسخ دادن به  مهدی
1 ماه قبل

09214273016 من موافقم با شکایت

حیدر علی رحیم پور
حیدر علی رحیم پور
پاسخ دادن به  ابوالفضل سینرژیا
25 روز قبل

چه وقتی پول مردم پرداخت میکنند همه مردمی کی این سرمایه گذاری کردند آدمها ی فقیر وضعیف هستند چه تور دلشان میاد پول اینها را بخورند

دکمه بازگشت به بالا
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن