iraniantraders

irandogebank

Roboton
dogeminers

فارکسر

LoanTech
سایت هایپ و سرمایه‌گذاریکسب درآمد اینترنتی

xsinergia شرکت سینرژیا کلاهبرداری یا معتبر؟

سایت سرمایه گذاری با سود باینری

xsinergia درحال بررسی

تاریخ شروع پروژه: 11.06.2019
ریسک سرمایه گذاری:
99%
حداقل سپرده گذاری:
100$
حداکثر سپرده گذاری:
50،000$
میزان سوددهی:
۱% تا ۳% روزانه
مدت سپرده گذاری:
رسیدن به دو برابر مبلغ سرمایه گذاری (۲۰۰%)
کمیسیون ارجاعات:
۶% + باینری + لیدرشیپ
برگشت سرمایه اولیه:
در طول دوره
حداقل برداشت:
50 دلار
نوع پرداخت:
دستی
سیستم واریز و برداشت:
بیت کوین، بیت کوین کش
پشتیبانی:
legal@xsinergia.com و info@xsinergia.com

گروهی خیلی به این شرکت اعتماد دارند و مدعی درحال پرداخت و معتبر بودن شرکت هستند.

ما سرمایه گذاری در این سایت را پیشنهاد نمیکنیم. زیرا تحت هیچ نظارتی قرار نمی گیرد.

بررسی دقیق X-sinergia

بعد ثبت نام ایمیلی حاوی لینک تایید فرستاده میشود که باید روی لینک کلیک کنید. (اما برای ما که هیچ لینکی فعال نبود فقط متن بود).

بازدید زیاد این سایت از ایران، مکزیک، چین درحالی که شرکت و وبسایت اسپانیایی است.

سایت همیشه در حال تغییر است و لینکدهی ها مختلفی داره و پر از مشکل است. و به صورت اختصاصی نمیباشد و از سرویس های رایگان استفاده میکند.
از سایت ساز وردپرس با قالب Qudos استفاده شده.
از فروشگاه ساز WooCommerce استفاده شده
برای شرکت بزرگی مثل سینرژیا واقعا ایجاد یک سایت حرفه ای سخت است!!

بیشتر ورودی های سایت از وبسایت ایرانی minetrader.net و نسخه انگلیسی آن masterhyip.net میباشد. تنها بنر تبلیغاتی این شرکت در این سایت ها همراه با لوگوی ماین‌ترید و مَستِرهایپ دیده میشود.
و در سایت shamohsen.ir هم به کلاهبرداری این سایت اشاره شده.

نداشتن درگاه پرداخت برای خرید بسته ها، فقط نمایش میزان مبلغ واریز و شماره حساب سایت. گروهی میگویند که درگاه پرداخت از Coinbase دارد. و ssl از شرکت Comodo SSL است.

درباره سایت xsinergia

اخیراً شرکتی با نام سینرژیا SINERGIA DE ACTIVOS Y SOCIOS SL. به آدرس وب سایت xsinergia.com در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و جذب سرمایه نموده که بنا بر اطلاعات موجود، دامنه آن در کشور آلمان به ثبت رسیده و توسط دو برادر اسپانیایی اداره می گردد.

شرکت مذکور مدعی است که در امور ساخت و ساز، هتل داری، رزرو هتل، فروشگاه اینترنتی، ساخت کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در حال فعالیت است و در زمینه ارزهای دیجیتال نیز از رباتی به نام اربیتراژ استفاده می کند که این ربات از اختلاف قیمت بین دو صرافی استفاده نموده و از این طریق کسب درآمد می نماید.

سود حاصل از این ربات برای مشتریان روزانه 0.5% تا 3% اعلام شده که البته این سود در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه محاسبه نمی شود.

کاربران در سینرژیا 9 طرح سرمایه گذاری پیش رو دارند که این سرمایه گذاری، برداشت ها و واریزهای مرتبط با آن از طریق بیت کوین انجام شده و برداشت وجه از حساب کاربری هفته ای یک بار قابل انجام خواهد بود. از نکات قابل تأمل در رابطه با فعالیت شرکت آن است که علی رغم ادعای سینرژیا مبتنی بر تأسیس تحت پوشش سرمایه گذاری با بازده بالا (هایپ)، هیچ گونه مستنداتی در خصوص پروژه های در دست اجرای شرکت ارائه نشده است.

همچنین در سایت این شرکت تبلیغات گسترده ای در زمینه سرمایه گذاری و پرداخت سودهای کلان ( 1 تا 3 درصد در مدت زمان یک روز به عبارتی 30 الی 90 درصد در ماه)، صورت گرفته در حالی که این میزان سود با مبالغ متعارف پرداختی در بازار فاصله زیادی دارد.

ثبت نام در پروژه سینرژیا

بعد ثبت نام باید حساب خود را تائید کنید ولی هیچ لینکی فرستاده نمیشود و ایمیل مشکل دارد.

Hello milad,

Your registration was successful. Review the information below and click the button / link below to activate your registration.
Login: miladmilan1
Password: ****

click here to activate your registration

Regards,
Team XSinergia

با بررسی ایمیل متوجه شدیم لینک تائید باید چنین چیزی باشد:

[DOMINIO]/Office/cadastro=
/ativar?codigo=3D9PjihFIcBlfRdfxeMxUzsg%3d%3d

اما به صفحه 404 Not Found مواجهه خواهید شد.

وضعیت بسته های سرمایه گذاری xsinergia

تمام بسته ها وابسته به سود هر روز کمپانی بین 0.5% تا 3% بازپرداخت خواهند داشت به این معنی که بازپرداخت از 0.5% کمتر نخواهد شد و از 3% هم تجاوز نخواهد کرد. بازپرداخت ها تا جایی ادامه می یابند که شما به مجموع ۲۰۰% مبلغ سرمایه گذاری برسید، در واقع بسته ی شما زمانی منقضی می شود که دو برابر مبلغ سرمایه گذاری خود را فقط از این پلن دریافت کرده باشید و سایر بخش ها ارتباطی به این ۲۰۰% نخواهند داشت.

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش را پذیرش می کند و برای بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: جمعه ی هر هفته قسمت برداشت در پنل کاربری شما در دسترس قرار خواهد گرفت و می توانید درخواست برداشت خود را ثبت نمایید. پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا طی ۷۲ ساعت انجام می پذیرد. توجه داشته باشید کلیه ی پرداخت ها در روزهای کاری انجام می پذیرد.

کارمزد برداشت و فعال‌سازی پلن: سایت با صراحت اظهار دارد که کارمزد درخواست برداشت 6 درصد و فعال سازی پلن 15 دلار است. هزینه درخواست برداشت بسیار عجیب است. در نتیجه هربار مشتری درخواست برداشت می کند، مبلغ آن خیلی راحت پرداخت می کند.

نرم افزار ترید XSinergia

کارگزاری پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 را ارائه نمی دهد (فقط یک شبکه مبتنی بر وب است.) ربات ها کارگزاری قصد دارند بستر معاملاتی مبتنی بر وب را فراهم کنند. با این حال، یک داشبورد ساده و بدون شرایط تشخیص معامله است. مشخص است که وب سایت کلاهبرداری بوده بدون هیچگونه فرصت واقعی برای تجارت در فارکس.

عدم شفافیت فعالیت شرکت

عدم فعالیت تجاری یا مولد شرکت، عدم وجود طرح منطقی برای سرمایه گذاری، ادعای پرداخت سودهای کلان و غیرمتعارف، جذب اعضاء به صورت هرمی و پرداخت پاداش مبتنی بر کسب تعادل و به صورت باینری، پانزی بودن طرح شرکت مذکور را آشکار می سازد.

هیچ ردپای دیجیتالی بصورت آنلاین برای لوییس و انریکه دیمنا وجود ندارد و تنها به صفحه ی شخصی لینکدین آنها که خود آن را ساخته اند و صفحه های فیسبوک آنها که قدمت زیادی ندارند و به بعد از تاسیس شرکت مربوط میشود استناد میکنند .
این نشاندهنده ی نداشتن رزومه ی واقعی کاری و تجاری این دو مدیر و مالک شرکت است که خود ادعا میکنند دارند ولی با بررسی کامل میتوان فهمید که رزومه ی معتبری در دسترس نیست و این صرفا یک ادعاست.

مسئله ی بعدی ، برای mlm واقعی که محصولات مجازی ارائه میدهند ، باید مجوز صندوق سرمایه گذاری داشته باشند که به عنوان فعال در حوضه ی mlm قانونی شوند که هیچ مجوزی مرتبط با این امر برای این شرکت پیدا نشد.
برچسب ها
پرشین دوج کوین

فروشگاه چیکن دیوایس

مطالب مرتبط

21
نظرات کاربران

profile avatar
10 تعداد نظرات
11 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
11 نظرات
profile avatarprofile avatarprofile avatarprofile avatarprofile avatar نظرات اخیر
  اشتراک در  
اطلاع از
profile avatar
اصفهانی

دادا جون یه درصده کاره خودش رو کرد

profile avatar
محمد

دوستان عزیزبه نظرم تواین شرکتهاسرمایه گذاری نکنید.من توfxtardingوفارکس وکریپتوهم بودم والان سینرژیاهمه موقع پرداخت فرارکردند.سرمایه گذاری نکنیدبه نظرم.من تجربه سرمایه گذاری توی چهارشرکت دارم وهمه فرارکردند

profile avatar
مهدی

امروز هم از سایت جدیدش پرداختی داشت ولی برداشتهای سایت قدیمیش هنوز واریز نشده سود روزانه هم زیر ۱ درصد میده.

profile avatar
علی

من به پشتیبانی پیام فرستادم جواب دادن که به صورت دستی و آهستگی سودها پرداخت می شود

profile avatar
مهدی

چرا نظر بنده رو نذاشتید

profile avatar
مهدی

امروز سینرژیا پرداختی داشت به همه تو سایت جدیدش

profile avatar
Adolf Hitler

برادر عزیز اطلاعاتی که دادی ناقصه عزیزم. انگار اصلا اطلاعات درست نداری و یه چیزی همینطوری پروندی.
اطلاعاتت رو بیشتر کن و دوباره بیا اصلاحیه خبر بزن.

profile avatar
شیخی

سلام
من الان سه ماهی هست در سینرژی فعالیت میکنم.با ۱۰۰دلار شروع کردم و الان ۱۰۰۰دلار داخلش سرمایه دارم.تا الان هم ازش راضی بودم.به غیر از وقفه ای که بابت آپدیت سایت پیش اومد مشکل دیگه ای نداشته که اون هم حل شد .که البته اون هم مشکلی نبود.من که از این کمپانی راضی هستم.

profile avatar
مسعود

تو حتی خودت پلن دقیق این شرکت رو نمی دونی بعد میایی آبجکشن میزنی اول برو یه اطلاعات دقیق کسب کن بعد راجبشون منفی بیار
شرکت به روال خودش برگشته و قویتر از قبل ادامه میده با سایت جدیدش
سینرژیا

profile avatar
ابوالفضل سینرژیا

پرداختی های سایت داره انجام میشه و سایت به روال قبلش برگشته و هیچ مشکلی نداره
بیخود جو ندین

profile avatar
مهدی

مثلا جو نده آدم هایی ساده مثل من هستن که پول زحمت خودشون برااین سایت واریز کنن و خبری از برداشت هم نباشه اتفاقا کار خوبی میکنه که شفاف سازی میکنه بنده ی خدا فکر کردی پول بی زبون رو ریختی تویه سایت نه سند داری نه مدرکی اگر پول ندادن میخوای چیکار کنی اصلن مردم پولتون داخل هیچ سایت هایپی از جمله سینرژیا نریزید داخل یه کار خدا پسنداه خرج کنید

profile avatar
سالار

بله بالاخره مملکت به راننده اسنپ هم نیاز داره.

profile avatar
مهدی

پرداخت های قدیمی چی شد انگار که اصلن عین خیالشونم نیست فقط میرن سمینار میزارن و پول بیشتری جمع میکنن خدا رحم کنه تمام سرمایه ی یه سالم رفت

profile avatar
مهدی

دوستان بیایید از سینرژیا شکایت کنیم من کاری ندارم ولی عده ای هستن که به دنبال بدبخت کردن مردم هستن و پول میگیرن که بگن هنوز اسکم نشده و شایعه است ولی به نظر من کلاهبرداری کردن کسایی که میگن شایعه است دلیل بیارن هیچ پرداختی نداشته الان نزدیک به سه ماه میشه خداوکیلی اشتباه کردن پول گذاشتم زندگیم رو هواست به حق ۱۴ معصوم خدا نابوشون کنه اگر کلاهبردارن

profile avatar
علی

پرداخت های قبلی هنوز انجام نشده

profile avatar
ابوالفضل سینرژیا

دوست عزیز سایت جدید لانچ شده و حتی دوهفته هست که داره برداشت های که برام رو پرداخت میکنه چون سیستم اتوماتیک شده.اما سیستم قبل داره به صورت دستی انجام میشه که چندین هزار نفر درخواست برداشت زدن و این امکان وجود نداره که خیلی سریع تموم پرداخت ها اوکی بشه.اما مطمئنم که تمامش حل میشه.نکته بعد سایت اگه میخواست بده و کلاهبرداری کنه چرا تو آپدیت نرفت؟مگه کسی میتونست کاری کنه؟چرا اومد سایت جدید رو با این همه هزینه لانچ کرد؟چرا رباتش رو لایو تو سایت گذاشته؟چرا برای لانچ کردن صرافی خودش نیاز به احراز هویت ما داره؟این چرا… خواندن بیشتر »

profile avatar
مهدی

فکرکنم کلاهبداری کردن هیچ خبری از بیت کوین نیست خدا بهمون رحم کنه 20 میلیون سرمایه ام داخلش دارم در آمد یه سال معلمیم واقعا اشتباه کردم حتی اگر سود هم بده دیگه ئول نمیریزم غلط کردم غلط غلط
هر بار دلیلی برای توجیه کارشون میارن
میگن واریز کردن کجاست کوشش برا بعضی ها اصلن ممکنه بریزن برا جو دادن بردار من داخل این سایتا پول نریز این سایت به حد برسه موهام هم رنگ اسیاب شده

profile avatar
علی

سایت سینرژیا کلا حذف شده…

profile avatar
مهدی

آقای سینرژیا گفته که پرداخت ها اتوماتیک انجام شده برام ولی برامن و دوستان نزدیک به دوهفته است که پرداخت نشده همین سایت جدید رو میگم ممکنه دروغ بگن که اتوماتیک شده همینم ممکنه دستی باشه حالا خدا کنه پولمو بدن سودم نخواستم ای کاش می شد پولمو بیرون می کشیدم

profile avatar
امیر

سودها قبلا در عرض چند روز پرداخت میشد ولی از بعد آپدیت سایت میگه دستی واریز میشه قبلا هم دستی بود ولی چند روزه واریز می کرد … از بعد آپدیت هیچ سودی واریز نکرده …من خودم ۱۰۰ دلار گرفتم که ۱۵ دلار کارمزد حدود ۴۰ تومن هزینه کارمزد خرید از صرافی انلاین تازه روی هر برداشت حدود ۶ دلار میگیره … به نظرم سود زیادی نمی کنی با توجه به ریسک بالای این شرکت ها

profile avatar
عابدی

من الان یه ماه درخواست دادم اینم داخل سایت جدید سینرژیا خبری نیست

دکمه بازگشت به بالا
بستن